DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

+12
ian39
Pecelj
danijel1208
inter100
Mijau
Admin
StaJaZnam
domi
PERO1929
Mirko13
djule
zagorec92
16 posters

Stranica 34 / 35. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau ned 24 tra 2016, 18:06

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

#nakaza #Nakajliči #spodoba

Ko je ovo?

pranjić?

Da Pranjić.Baš je spodoba teško ga je prepoznat.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar ned 24 tra 2016, 18:38

Mijau je napisao/la:Dinamo je najbolje jučer poslao sa juniorima u Split di su dobili 1:0 Šemper je penal skinuo na 0:0.Niš čudno za Dinamo 2 i juniore da kiksaju jer nikad ne igraju u istom sastavu a protivnici nisu bezazleni.Oni si sami neznaju kaj im je važnije pa stalno rotirju igrače i to nikak nije dobro.A Brekalo je zvijezda i normalno da mu se neda igrati drugu ligu.

Dinamo se u juniorima na utakmici sa Splitom pojačao sa V.Soldom, Fintićem i Morom. Svi ostali su igrali protiv nas. Da, oni imaju široki kadar, tako da se i izgube u svemu tome, ne znaju ni sami što im je prioritet. Kad već imaju Dinamo II, bilo bi im bolje da tu igraju seniorski nogomet najbolji juniori, ali njima je bitno da budu prvi u 1.hnl- juniori, pa onda pojačavaju taj sastav a na štetu Dinama II, tako da onda glatko izgube od Cibalije sa 3:0, a moglo je biti i više.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Admin pon 25 tra 2016, 17:43

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj pon 25 tra 2016, 17:47

Admin je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Ti si valjda jedina osoba koju znam da još ide na index.

Je li opereš mobitel/PC poslije toga?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau pon 25 tra 2016, 17:55

Kakvi su to likovi tamo.Direktor iz Njemačke mlađi od mene kakti uspješan a nema vjerovatno ni za biber.Klošar do klošara.Popišam se po njima i njihovoj karijeri.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau čet 28 tra 2016, 17:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

Koja komedija.Mi smo Barcelona za njih.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar ned 01 svi 2016, 20:45

Gledajući današnju utakmicu između Dinama II i Šibenika, igrali su u Maksimiru, mogu reći da je Šibenik takav kako igra dobrodošao u 1.hnl, što se tiče nas, rezultat je bio 0:0, ali bitna je igra. Onako kako su danas igrali, vrlo brzo će se vratiti u 2.hnl. Isto sam prošli vikend gledao Cibaliju i Dinamo II, gdje je Cibalija ostavila vrlo kvalitetni dojam, tako da ako uđu u 1.hnl, biti će čvrsta i kvalitetna momčad. Zato Šibenik, dobrodošao u 1.hnl, jer tko zna tko će otići a tko doći u naš klub. Bolje je da nam je konkurencija slabija, vjerojatno će nam trebati vremena da sazrijemo sa novim igračima, a da ne ugrozimo opstanak u 1.hnl.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar pon 02 svi 2016, 23:05

BRAVO LESTER!!!! Tako mali klub uz takve engleske velikane - PRVAK ENGLESKE LIGE!!! Ne znam zašto, ali toliko mi je drago da su napravili smješnima ove velike klubove koji su toliko puno uložili u pojačanja a oni se takoreći skoro pa prošetali ligom, dva kola prije kraja osigurali itjlu prvaka, 7 bodova razlike!!! E pa, svaka čast. cheers cheers cheers

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau uto 03 svi 2016, 13:12

Mi smo bili Leicester još 91. i 92. kad smo osvojili prvo neslužbeno prvenstvo i kup.Onda sam bio još klinac ali 2005 neću nikad prežaliti.Kakvu smo priliku imali doma sa Hajdukom.Ceraj izazi sam pred Balića ovaj skida zicer.I onda iz ničega Blatnjak zabija za 0:1 i odlazi san o tituli u kurac.A da ne govorim onaj 3:3 sa Zagrebom u Kranjčevićevoj kad smo vodili 3:0 imali smo sve u svojim rukama.Da smo dobili Hajduka na Kantridi bi mi dobili 6:0 kao Hajduk Varteksa.Ali vjerujem da ćemo kad tad osvojiti naslov i da ce nam Bog vratiti za sve one krađe u toj sezoni.Hajduk svoju cijenu plaća već 11 godina a plaćat će je još 111 godina.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inkerovac uto 03 svi 2016, 17:38

I meni je drago zbog njih! Mijau je u pravu, mi smo najsličniji Leicesteru! Ne zbog neslužbenog prvenstva ili kupa nego baš zbog 2005!
Leicester je 2009 godine bio u trećoj ligi, vratio se i u svojoj drugoj sezoni bio prvak! Mi smo imali potpuno isti put, te u svojoj drugoj sezoni nakon povratka mogli biti prvaci! Nismo isti jer jedno je biti prvak, a drugo je skoro biti prvak!
Ništa, imamo novu priliku sljedeće sezone, druga sezona nakon povratka! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar uto 03 svi 2016, 18:11

inkerovac je napisao/la:I meni je drago zbog njih! Mijau je u pravu, mi smo najsličniji Leicesteru! Ne zbog neslužbenog prvenstva ili kupa nego baš zbog 2005!
Leicester je 2009 godine bio u trećoj ligi, vratio se i u svojoj drugoj sezoni bio prvak! Mi smo imali potpuno isti put, te u svojoj drugoj sezoni nakon povratka mogli biti prvaci! Nismo isti jer jedno je biti prvak, a drugo je skoro biti prvak!
Ništa, imamo novu priliku sljedeće sezone, druga sezona nakon povratka! lol!

Ja znam da se vi šalite....ali kraj Mamića ne može nitko biti niti blizu prvaku osim Dinama. Da dođe taj Lester igrati u 1.hnl sigurno bi normalno Dinamo bio prvak!!!!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj sri 04 svi 2016, 21:09

-------------------- Subašić ---------------------

-- Srna ----- Lovren --- Ćorluka ----- Ibanez--


---------- Kovačić -------- Modrić --------------


-- Perišić ----------------------------- Rakitić --


------------- Dudu ------- Mandžukić ----------

Mišljenja?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar sri 04 svi 2016, 21:39

Ok ti je postava! Samo nema šanse da Ibanez igra za repku dok igra u Zvezdi, nešto su Delije načuli za takvo nešto pa su popizdili. Isto tako i Dudu ne može igrati dok je Mamić u vrhu HNS-a. Ali ideja se i meni sviđa.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 sri 04 svi 2016, 21:42

Nema sanse. Bit ce ovako
Subasic
Srna-Vida(Lovren ako se pomire)-Corluka-Vrsaljko
Modric-Rakitić
Perisic-Kovacic-Pjaca
Mandzukic
E sad ne znam oce Kova na poluspicu ili s Modricem i Raketom u vezu. Samo znam da ce Pjaca igrat, a Dudu da ce dobivat mrvice. Nisam neki zadrti anti Mamićevac ali bit ce kako Maminjo kaze. I da, Cacic je reko da nece zvat Ibaneza
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 sri 04 svi 2016, 21:43

Ja bi bio najsretniji da Dudu igra al jbg
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj sri 04 svi 2016, 21:52

Jednostavno ne mogu vjerovati da 10 godina stvaramo generaciju i onda likovi stave čačića.

Upucat ću se. Jedva čekam pretkola EL - to mi je najdraži nogomet i najdraži dio godine.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar sri 04 svi 2016, 21:56

Nema tu nikakvih drugih likova kako kažeš - tu je jedan jedini lik - Mamić. Sve se vrti oko njega i on odlučuje, zato šteta je da imamo takve igrače u izboru, ali to je tako, to smo mi, Hrvatska, koja je proizvela Mamića.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 sri 04 svi 2016, 22:05

Stavit Cacica za trenera repke je isto ko stavit mene za trenera Inkera. To sto je Cacic trener, to isto koda sad Toplak dode. Mene sramota evo.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Pecelj sri 04 svi 2016, 22:11

Ja bi stavio Mijaua za trenera, a Pranjića za pomoćnog. Za 2 mjeseca bi izbio gay skandal.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  inter100 sri 04 svi 2016, 22:14

Pecelj je napisao/la:Ja bi stavio Mijaua za trenera, a Pranjića za pomoćnog. Za 2 mjeseca bi izbio gay skandal.
Hahahaha, steta sto ti ne mogu plus dat
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau čet 05 svi 2016, 08:48

Samo bolestan i retardiran može misliti da Ibanjez može igrati u reprezentaciji.Odgovorno tvrdim da je Čelik izmislio nogomet za njega.Dok je igrao u Dinamu u ligi prvaka svi golovi su padali preko njega.Srpska liga je slabija od naše.A Rakitića ispred na lijevom veznom probijali bi Hanžek i Škart koliko su loši defenzivno.Puno puta sam rekao da mi se *eb* za reprezentaciju i da bi to ukinuo jer ne volim stanke kad svaki put izgubimo poslje nje i više Domžale neće igrati s nama jer smo ih odveli u Blato a Matoc pokrao.Bili prvaci europe ili izgubili sve po 6:0 meni je sasvim svjedeno.Zbog Eura će slabije pratiti hnl prijelazni rok i to me ljuti.Makar postoji šansa da napadnu teroristi ili svemirci i da otkažu Euro.To bi bilo najbolje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau čet 05 svi 2016, 09:10

Dobili ste sva trojica minuse za ovu raspravu.Devet postova uzalud napisanih. clown
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  bećar čet 05 svi 2016, 10:38

Mijau je napisao/la:Dobili ste sva trojica minuse za ovu raspravu.Devet postova uzalud napisanih. clown

Kaj je ovo, kakvi minusi i kažnjavanje?! Ovo je slobodna zemlja, možeš pisati kaj hoćeš, pa nismo mi sj.Koreja...Možeš mi po toj logici dati 100minusa, pa kaj. Al to je glupo, ko dječica, sad se neću više igrati sa tobom - vrati mi moje krpice. To ti je dragi moj pravi autogoool. U tome i jeste fora- različita mišljenja. Vidim Pecelj ima debelih minusa, zašto bi bio on najbolji, daj dodaj još koji meni, moram ga dostići.... cheers

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Admin čet 05 svi 2016, 11:28

Pecelj je napisao/la:-------------------- Subašić ---------------------

-- Srna ----- Lovren --- Ćorluka ----- Ibanez--


---------- Kovačić -------- Modrić --------------


-- Perišić ----------------------------- Rakitić --


------------- Dudu ------- Mandžukić ----------

Mišljenja?
Kriva tema

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Mijau čet 05 svi 2016, 13:06

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Dobili ste sva trojica minuse za ovu raspravu.Devet postova uzalud napisanih. clown

Kaj je ovo, kakvi minusi i kažnjavanje?! Ovo je slobodna zemlja, možeš pisati kaj hoćeš, pa nismo mi sj.Koreja...Možeš mi po toj logici dati 100minusa, pa kaj. Al to je glupo, ko dječica, sad se neću više igrati sa tobom - vrati mi moje krpice. To ti je dragi moj pravi autogoool. U tome i jeste fora- različita mišljenja. Vidim Pecelj ima debelih minusa, zašto bi bio on najbolji, daj dodaj još koji meni, moram ga dostići.... cheers  

Pecelj je zaslužio sve te minuse a ja imam toliko pluseva da mi niko niš nemre. lol! Jači sam od svih zajedno.Cijenite me. Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače - Page 34 Empty Re: Zanimljivi članci ne vezani uz naš klub i igrače

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 35. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.