DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljske

+6
Mirko13
Pecelj
PERO1929
inkerovac
Mijau
Admin
10 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pet 11 stu 2011, 07:54

danas u Grazu a sutra u sigetu od 10.30

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pet 11 stu 2011, 17:48

2:0 dobio sturm
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mirko13 sub 12 stu 2011, 22:55

[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlično vode web stranicu Austrijanci.

Kukeca nećemo gledati ovu jesen, očito neide to samo tak u Grčkoj. Za proljeće nam se obećao, valjda će ostati pri tome.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac ned 13 stu 2011, 10:01

Mirko13 je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlično vode web stranicu Austrijanci.

Kukeca nećemo gledati ovu jesen, očito neide to samo tak u Grčkoj. Za proljeće nam se obećao, valjda će ostati pri tome.

Sturm je ozbiljan klub i kao takvi veliku paznju daju svojoj stranici. To mora biti mjesto gdje ce simpatizeri dobiti sve informacije vezane uz klub.
Naša zaostaje u tom pogledu, ali barem smo pokretanjem ove stranice malo popravili situaciju. Pogotovo zahvaljujuci tebi koji nas stvarno obavještavaš o aktualnim događanjima u klubu.

Kukec bi nam bio veliko pojacanje i ako dođe u stanci prvenstva biti ce super! On bi nam donio prodornost i igru jedan na jedan! Također bili bi puno opasniji iz prekida! Nadam se da ce odrzati rijec!

Malo bi i spomenuo igru Hrvatske repke protiv Turske! Dugo nismo tako dobro igrali! Mislim da je jedan od razloga i ta sta je Bilić stavio formaciju 4-4-2! Kada smo pokušavali igrati 4-2-3-1 nije nam išlo!
Možda bi i Inkeru to bolje pasalo, jer prošle smo godine najbolje igrali kada smo bili s dva napadaca! Tada trebaš imati dva mlada i pokretljiva napadaca što i imamo s Budimirom, Oršićem te alternativom Bosecom! Mislim da bi u tom sistemu sva tri igraca igrala bolje!

Vidim na teletekstu da smo jučer izgubili od Dragovoljca 2:1!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau ned 13 stu 2011, 17:37

Protiv Dragovoljca su igrali juniori i nepoznati igrači koji su valjda na probi.Budimir je zabio za naše vodstvo 1:0 onda smo na brzinu primili dva gola.A karte za Sturm-Inker su bile od 2€ za klince do 12€ za odrasle. Shocked
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  djule pon 16 sij 2012, 14:46

ide ko u četrtek na Rudeš?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pon 16 sij 2012, 15:09

djule je napisao/la:ide ko u četrtek na Rudeš?
radim tak da nemrem, al za lučko bi trebao bit slobodan, samo je pitanje cu se probudit na vrijeme jer radim nocnu sa petka

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj pon 16 sij 2012, 15:55

mislim da ću ja ići sa društvom, ako se nešto dramatično ne dogodi
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pon 16 sij 2012, 16:01

djule je napisao/la:ide ko u četrtek na Rudeš?


Samo nek ide ali to je dan prekasno jer se igra u srijedu. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  djule pon 16 sij 2012, 16:04

ajd možda se i vidimo, bum probal i ja navrnuti Cool

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inter 1929 pon 16 sij 2012, 19:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je bila početna postava protiv HAŠKA

inter 1929

Broj postova : 21
Join date : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pon 16 sij 2012, 22:29

Sad sam naišao na slike tribine u Rudešu.Stvarno impresivno izgleda kad se sjetim da sam prije par mjeseci gledao Rudeš-Inker na brdu uz teren ovo je nevjerovatno.Ko će ići tamo nek se pripremi na ugodno iznenađenje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj uto 17 sij 2012, 04:29

inter 1929 je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je bila početna postava protiv HAŠKA

Sviđa mi se. Ostankom Balića dobivamo puno na lijevoj strani i mislim da nema straha. Ne bojim se ove godine za ostanak u HNLu ne zato kaj smo mi dobri, nego zato kaj su drugi u puno većim problemima. dugoročno nemamo nikakvu financijsku strukturu i samo imamo sreću kaj uprava izvuče svaku kunu koju može za svakog igrača (a ne kao npr. varteksova ili šibenikova) i jer stvarno nismo megalomani. čak ni kad je pola lige besplatno mi nikog ne dovedemo. skromnost nam je jedina šansa jer sponzora nema ni na vidiku (od kad se ime kluba promjenilo iz inker u inter traži se glavni sponzor ali ne da ga nismo našli nego nikad nitko nije doveden niti u kombinacije, znači od toga ništa) a od publike se može zaraditi 100 kn godišnje.

Liga 10 će se možda igrati već od iduće godine, kakvo je sad stanje i kakve glasine kruže po kuloarima, a ako se srede slaven, rijeka i osijek oni su sigurni. tu su hajduk i dinamo, split je siguran ako ga zbog pranja love ne bace u petu ligu, 90% dolazi dugopolje koje može računati na hajdukove igrače a imaju dovoljno novaca da budu korak ispred nas, zadar će uvijek dobiti 3 4 igrača besplatno iz hajduka kolko god jadni bili, cibalija je korak ispred nas, istra ima para skoro ko belupo, dakle bogataši su za nas i našu ligu, lokomotiva će biti tu dok je mamića, zagreb je za nas man city kad su novci u pitanju i sad vi izbrojite koliko nam mjesta ostaje. Bez gledatelja, bez pomoćnih igrača, bez sponzora, mislim da se uz sve napore neće moći ništa napraviti da se održimo među 10 najboljih.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau sri 18 sij 2012, 17:29

Dobili Rudeša 2:0 jel bio netko na utakmici da prenese dojmove.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inter 1929 čet 19 sij 2012, 11:31

Jazvić je bio dvostruki strijelac

Postava:Škof-Plazanić,Batinić,Karamatić,Kramarić-Maloča,Vujcic,Ščrbec-Jazvić,Mar.Mišić-Erić

II poluvrijeme:Cingulin-Herceg,Milas,Balić,Jančetić-Mlinar,Brlečić,Mat.Mišić-Blažević,Hadžić-Budimir

inter 1929

Broj postova : 21
Join date : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac sub 21 sij 2012, 16:15

Na SC Lučko na terenu s umjetnom travom snage su odmjerila dva prvoligaša. Željko Kopić kao i gostujući trener Ilijja Lončarević izveli su u svakom poluvremenu nove momčadi, tako da su priliku dobili svi raspoloživi igrači. Za Lučko u prvom poluvremenu igrali su: Kovačić - Burić, Žižić, Rogač, Rendulić - Kovačević, Blagojević, Petrak - Sarić, Šarić, Novak. Drugo poluvrijeme: Jurin - Srdarović, Palčić, Ivanković, Pejić - Sviben, Vekić, Dragičević - Rak, Lončar, Zulim. Rezultat: 0:1 (0:0). Pred više od 100-tinjak znatiželjnika sudio je Nikola Beatović, koji je dodjelio dva crvena kartona, jedan u prvom (Inter), drugi u drugom poluvremenu (Lučko).
Nakon 12 dana priprema naša momčad dosta dobro izgleda kondiciono. Vidjeli smo i par dobrih akcija. Naši treneri još uvijek kombiniraju i traže najbolja rješenja, posebno u napadačkoj liniji. Uigravanje će potrajati, a neće prestati do zadnjeg prvenstvenog kola.
Vinko Buden otputovao je u daleku Aziju trbuhom za kruhom. Ukoliko se sve kockice poslože neće se više ni vračati. Ugovor koji smo
ljetos s njim sklopili predvidio je mogućnost odlaska u zimskoj stanci. Sad je dolazak Igora Budiše postao vrlo aktuelna tema.
Iduća utakmica je u utorak 24. ovaj mjesec protiv trečeligaša Vrapća s početkom u 15,00 sati.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sub 21 sij 2012, 16:38

je li ovo naš ivanković? kolko vidim bio je stoper tako da bi mogao biti
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau sub 21 sij 2012, 18:54

Pecelj je napisao/la:je li ovo naš ivanković? kolko vidim bio je stoper tako da bi mogao biti

Nije naš je u Savskom Marofu ali je propustio cijelu polusezonu zbog operacije čira na želucu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sub 21 sij 2012, 21:00

Pa znam da su ištuk i ekipa zajedno s njim u marofu, ali možda je na probi ili nekaj
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pet 27 sij 2012, 23:28

Izgubili od Pomorca 3:1.Gol je dao Oršić.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac sub 28 sij 2012, 10:35

Mijau je napisao/la:Izgubili od Pomorca 3:1.Gol je dao Oršić.

Kod 1:0 za nas, promašili smo penal! Ne znam tko je pucao! Za Pomorac Šaban je dao dva gola!
Nisu igrali Šarić i Santini! Možda to znaci da su blizu da budu prodani! Balić je igrao! Stvarno bi bilo dobro da klub proda ovo dvoje, a Balić da ostane! To bi bio najbolji moguci razvoj situacije!

U Lučkom nije to onaj naš Ivanković! Ovo je bivši igrac Zagreba!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sub 28 sij 2012, 13:09

Da, bilo bi super kad bi se ostvarila ona prodaja Šarića za milijunski iznos jer mislim da se za Balića uvijek može dobiti dobar novac i da će mu vrijednost samo rasti, s obzirom da je reprezentativac.

Santini je po meni odličan golman, ali ako za njega nešto dobijemo treba dati priliku jednom od naših mladih golmana, tako da se ovu polusezone vidi je li se može na nekog od njih ozbiljnije računati. Ako ne onda dovoditi golamana tek na ljeto.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau sub 28 sij 2012, 18:44

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sub 28 sij 2012, 19:18

Po ovom što vidim i po drugim tekmama Balić definitivno seli na stopera
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mirko13 sub 28 sij 2012, 21:01

Sa tri iza Ilija uigrava formaciju, Gule zadnji, Balić i Herceg ili Batur stoperi. Jančetić i Kramarić/Mišić su onda bočni.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 3 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.