DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljske

+6
Mirko13
Pecelj
PERO1929
inkerovac
Mijau
Admin
10 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pon 30 sij 2012, 14:43

Mirko13 je napisao/la:Sa tri iza Ilija uigrava formaciju, Gule zadnji, Balić i Herceg ili Batur stoperi. Jančetić i Kramarić/Mišić su onda bočni.


znaci bio sam blizu sa ovom formacijom iz druge teme Smile samo kaj nece bit kukeca

[You must be registered and logged in to see this image.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac pon 30 sij 2012, 17:42

Belle kvari idilu priprema Istre 1961

Nakon subotnje utakmice u svom monologu trener Istre 1961 Igor Pamić dao nam je kratak osvrt na utakmicu sa Interom i presjek prvog dijela priprema.

Pamić je naglasio: Ova utakmica sa Interom iz Zaprešića mi je puno toga pokazala, prije svega da su igrači koji su igrali u prvom poluvremenu odradili sve kako smo se dogovorili, da praktički protivniku nisu dozvolili da se približi našem golu. Prvih 20 minuta drugog poluvremena je bilo super, a onda je nastala crna rupa do kraja utakmice, gdje se nisu poštivali dogovori, gdje se igralo svaki za sebe i to sa puno grešaka i bez zadnjeg pasa, znači sve ono što ja ne želim i sva je sreća da je to bilo sada na pripremama i imamo vremena ispraviti. Što se priprema tiče ja sam prezadovoljan, prije svega zbog mojih igrača koji svi do jednoga daju sve od sebe i idu svaki sa 100 % svojih mogućnosti. Moram reći da je do sada bolji dio momčadi obrana, ali razlog tome je i da smo da sada radili na fazi obrane, dok fazu napada ćemo tek raditi. Ja znam da su moji igrači svi pod jakim pritiskom, jer je svakom stalo da uđe u prvu momčad, a ovaj puta je konkurencija daleko jača nego u jesenjem dijelu prvenstva. Ja sam uvjeren da ćemo ovakvim pristupom igrača kao do sada doći do dobrih rezultata i da ćemo se na kraju svi skupa radovati, makar na kraju moram reći da sam samo sa jednim zabrinut, a to je Belle koji očito igra neku svoju igru, vjerojatno sa željom da ga pustimo u Portugalu, jer tvrdi kako ima neke ponude, međutim meni je on jako potreban za drugi dio prvenstva i ja ću sve učiniti da ga vratim na pravi put.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pon 30 sij 2012, 18:06

inkerovac je napisao/la:Belle kvari idilu priprema Istre 1961

Nakon subotnje utakmice u svom monologu trener Istre 1961 Igor Pamić dao nam je kratak osvrt na utakmicu sa Interom i presjek prvog dijela priprema.

Pamić je naglasio: Ova utakmica sa Interom iz Zaprešića mi je puno toga pokazala, prije svega da su igrači koji su igrali u prvom poluvremenu odradili sve kako smo se dogovorili, da praktički protivniku nisu dozvolili da se približi našem golu. Prvih 20 minuta drugog poluvremena je bilo super, a onda je nastala crna rupa do kraja utakmice, gdje se nisu poštivali dogovori, gdje se igralo svaki za sebe i to sa puno grešaka i bez zadnjeg pasa, znači sve ono što ja ne želim i sva je sreća da je to bilo sada na pripremama i imamo vremena ispraviti. Što se priprema tiče ja sam prezadovoljan, prije svega zbog mojih igrača koji svi do jednoga daju sve od sebe i idu svaki sa 100 % svojih mogućnosti. Moram reći da je do sada bolji dio momčadi obrana, ali razlog tome je i da smo da sada radili na fazi obrane, dok fazu napada ćemo tek raditi. Ja znam da su moji igrači svi pod jakim pritiskom, jer je svakom stalo da uđe u prvu momčad, a ovaj puta je konkurencija daleko jača nego u jesenjem dijelu prvenstva. Ja sam uvjeren da ćemo ovakvim pristupom igrača kao do sada doći do dobrih rezultata i da ćemo se na kraju svi skupa radovati, makar na kraju moram reći da sam samo sa jednim zabrinut, a to je Belle koji očito igra neku svoju igru, vjerojatno sa željom da ga pustimo u Portugalu, jer tvrdi kako ima neke ponude, međutim meni je on jako potreban za drugi dio prvenstva i ja ću sve učiniti da ga vratim na pravi put.


Zanimljivo je da su Istrine rezerve bile bolje od naše prve momčadi dok su naše rezerve bile bolje od njihove prve momčadi.Igramo sa njima u prvenstvu i normalno da je bilo skrivanja karata tako da to ništa ne znači.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sri 01 vel 2012, 04:05

Pobjeda od 2 0 nad 4tim klubom mađarske lige - Pohvalno (znali smo se mi u pripremama mučiti i sa Jaskom Very Happy )

Zna li možda netko kakav je status Šarića, tj. hoće li preseliti u Chicago i kak to ide?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sri 01 vel 2012, 04:15

netko je spominjao da mora na draft ako hoće u MLS, tu ga nema

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin sri 01 vel 2012, 12:34

Pecelj je napisao/la:Pobjeda od 2 0 nad 4tim klubom mađarske lige - Pohvalno (znali smo se mi u pripremama mučiti i sa Jaskom Very Happy )


Orša i Arber zabili

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mirko13 čet 02 vel 2012, 13:14

Pecelj je napisao/la:netko je spominjao da mora na draft ako hoće u MLS, tu ga nema

[You must be registered and logged in to see this link.]

ne da Šarić ide na draft, nego da će se nakon drafta opet javiti s ponudom. Vele da do kraja ovog mjeseca oni mogu dovoditi igrače.


Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau čet 02 vel 2012, 13:44

Mirko13 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:netko je spominjao da mora na draft ako hoće u MLS, tu ga nema

[You must be registered and logged in to see this link.]

ne da Šarić ide na draft, nego da će se nakon drafta opet javiti s ponudom. Vele da do kraja ovog mjeseca oni mogu dovoditi igrače.



Nek daju milju i pol eura i neka ide Šarić u Ameriku.A mi smo opet mirni jedno godinu dana kaj se financija tiče.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac čet 02 vel 2012, 17:47

[You must be registered and logged in to see this link.]

Remi v ekstremnih razmerah

datum: 02.02.2012

Za belo-modre je zadel Sandi Arčon.
Nogometaši Hita Gorice so danes, v četrtek odigrali svojo četrto pripravljalno tekmo. V Medulinu pri Pulju so z 1:1 remizirali proti hrvaškemu prvoligašu NK Inter iz Zaprešića.
V ekstremnih razmerah z močno burjo pri le dveh stopinjah Celzija so v 31. minuti povedli Hrvati.
Belo-modri, pri katerih je nastopilo 20 igralcev, so po lepi akciji celotnega moštva izenačili v 69. minuti. Uspešno je zaključil Sandi Arčon.
Tekma je minila brez prvega trenerja Mirana Srebrniča, ki je zaradi bolezni ostal doma. Moštvo je s klopi vodil njegov kolega Florjan Debenjak.
Ta je po dvoboju posebej za nd-gorica.com povedal: ''V izredno težkih razmerah za igro smo odigrali dobro tekmo. Slabše je bilo v prvem polčasu, medtem ko smo bili v drugem dosti boljši. Tekma je bila v tem trenutku zelo dobrodošla, predvsem zato, ker smo igrali s Hrvati, ki so močni v duelih. Tako smo lahko videli, kje so še naše pomanjkljivosti."
Novogoričani bodo v petek opravili dva treninga v Taru pri Poreču, v soboto ob 15.00 pa bodo v Rovinju odigrali tekmo z Istro 1961.

Inter Zaprešić: Hit Gorica 1:1 (1:0)

Postava Hita Gorice - 1. polčas: Simčič, Buzeti, Zarifović, Mijatović, Celcer, Vetrih, Kovačević, Martinović, Žigon, Jogan, Franklin Vicente.
Igrali so še: Štrukelj, Gregorič, Popović, Jogan A., Mevlja M., Ndiaye, Stojanović, Arčon, Plut.



Imaju izvještaj s tekme na svojim stranicama prije nego kladionice rezultat na teletekstu! Tako se to radi!
Šteta kaj nemaju i naš sastav i strijelca, ali zato ima par slika!

Zadnje dvije utakmice igrali smo protiv respektabilnih protivnika i napravili solidne rezultate!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  djule ned 05 vel 2012, 14:13

[You must be registered and logged in to see this link.]


Nogometaši Intera iz Zaprešića nisu uspjeli odraditi svoju posljednju provjeru u Medulinu. Zbog loših vremenskih uvjeta otkazan je njihov prijateljski susret protiv Rapida iz Beča, koji je treneru Iliji Lončareviću mogao dati dobar uvid u mogućnosti igrača.

Zaprešićani su se ipak uspjeli vratiti kući i do daljnjega će trenirati u dvorani. Za utorak im je predviđen put u Kutinu na ogled s Moslavinom.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pon 06 vel 2012, 13:40

djule je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]


Nogometaši Intera iz Zaprešića nisu uspjeli odraditi svoju posljednju provjeru u Medulinu. Zbog loših vremenskih uvjeta otkazan je njihov prijateljski susret protiv Rapida iz Beča, koji je treneru Iliji Lončareviću mogao dati dobar uvid u mogućnosti igrača.

Zaprešićani su se ipak uspjeli vratiti kući i do daljnjega će trenirati u dvorani. Za utorak im je predviđen put u Kutinu na ogled s Moslavinom.

otkazana i Kutina

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mirko13 pon 06 vel 2012, 14:05

Opet je aktualna izgradnja trening kampa, pronađena je skupina ulagača i uz njihovu pomoć bi konačno mogli dobiti terene. Sad se još sve to dogovara između ulagača-kluba-grada. Znači kod srednje škole bi se gradili.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pon 06 vel 2012, 14:08

Mirko13 je napisao/la:Opet je aktualna izgradnja trening kampa, pronađena je skupina ulagača i uz njihovu pomoć bi konačno mogli dobiti terene. Sad se još sve to dogovara između ulagača-kluba-grada. Znači kod srednje škole bi se gradili.

Prijateljske - Page 4 1491190186 Prijateljske - Page 4 1491190186 Prijateljske - Page 4 1491190186 Prijateljske - Page 4 3134877282 Prijateljske - Page 4 3134877282 Prijateljske - Page 4 3134877282

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pon 06 vel 2012, 14:15

Kamp će završiti kao dovođenje Filipa Škvorca. Crying or Very sad
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj pon 06 vel 2012, 15:56

čekaj kad su ono lokalni, obično su takve patke tu negdje
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin pon 06 vel 2012, 16:53

Pecelj je napisao/la:čekaj kad su ono lokalni, obično su takve patke tu negdje

mislim da su 2013.
znaci taman da se napravi nesto do onda pa da pred izbore mogu organizirat službeno otvorenje, rezanje vrpce, slikanje i tak to Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj uto 07 vel 2012, 04:14

ili je to priprema patke za dvolisnicu u SN kakva je bila prije 4 godine, točno par tjedana prije lokalnih izbora, kad je Turk rekao da je već sve gotovo i da pale bagere i kreću u izgradnju

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj sri 08 vel 2012, 22:20

od kud te informacije za kamp? gdje si to čuo/pročitao?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau pon 13 vel 2012, 23:23

Der SK Puntigamer Sturm Graz bestreitet am morgigen Dienstag ein Trainingsmatch gegen den kroatischen Erstligisten NK Inter Zaprešić.

SK Puntigamer Sturm Graz - NK Inter Zaprešić
Di, 14.02.2012, 15:30 Uhr
Kunstrasenplatz, Trainingszentrum Messendorf

Eintritt frei
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau uto 14 vel 2012, 18:14

14.02.2012 17:42
Teilen
Testspiel SK Sturm Graz - NK Inter Zapresic 1:2

Von: Thomas Neubauer

Nach dem Auftakts-Erfolg gegen Mattersburg am vergangenen Samstag, schob der SK Sturm vor dem kommenden Spiel gegen RB Salzburg, spontan noch ein Testspiel gegen NK Inter Zaprešić ein. Nach 90 Minuten ging der Gast aus Kroatien mit 2:1 als Sieger vom Platz.

Viel Neues

Trainer Franco Foda nutzte die Partie wie erwartet um Neues zu testen und schickte ein sehr junges Team auf den Platz. So begann in der Innenverteidigung Carlos Eduardo Sousa neben Florian Neuhold, im Mittelfeld war die Kombination Koch, Foda ebenso ein Novum. Ebenso durfte auf der linken Seite im Mittelfeld Christoph Kröpfl von Beginn an spielen und zeigte 90 Minuten lang eine engagierte Leistung. Auch Christian Gratzei durfte wieder einmal das Tor der „Blackies“ hüten.

Sturm kontrolliert – Zaprešić trifft

Rein sportlich gesehen bot die erste Halbzeit - zumindest aus Grazer Sicht, nicht besonders viel. Sturm war in den ersten 45 Minuten an Spielanteilen zwar überlegen, wusste diese aber nicht zu nutzen. Man kontrollierte das Spiel zwar, aufgrund der neuen Konstellation in der Aufstellung, verliefen sich viele Angriffe jedoch im Sand. Kröpfl und Hölzl machten über die Seiten zwar viel Druck, Chancen konnten die „Schwarz-Weißen“ trotzdem kaum lukrieren. Erst nach 35 Minuten sorgte Hölzl mit einem Schuss aus knapp 20 Metern für die erste ernsthafte Möglichkeit. Da war der Gast aber schon zuvor mit zwei Toren in Vorsprung gegangen. Beide Male war der Ball in der Innenverteidigung unnötig verloren gegangen.

Nach Pause mit mehr Druck

Nach der Pause wurden die Temperaturen aufgrund der untergehenden Sonne zwar kühler, die „Blackies“ schienen jedoch mit mehr Schwung ans Werk zu gehen. Foda reagierte auf den Rückstand und brachte mit Schmölzer, Maric und Schloffer weitere Jungspunde ins Spiel. Das Spiel wurde besser und schwungvoller – nicht überragend, aber immerhin gelang dem Heimteam noch der Anschlusstreffer. In der 72. Minute startete Pürcher über die linke Seite durch, spielte den Doppelpass mit Weinberger und erzielte via Innenstange das 2:1. Damit markierte er zugleich den Endstand in dieser mäßigen Partie.

SK Puntigamer Sturm Graz - NK Inter Zaprešić - 1:2 (0:2)
Di, 14.02.2012, 15:30 Uhr
Kunstrasenplatz, Trainingszentrum Messendorf, 50 Zuschauer

Tor: Pürcher (72.)

Aufstellung:
Gratzei – Ehrenreich (Schmölzer 65.), Neuhold, Sousa, Pürcher – Kröpfl, Koch, Foda, Hölzl (Maric 74.) – Bodul (Schloffer 74.), Weinberger
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac sri 15 vel 2012, 17:55

Jel zna netko tko je za nas dao golove? Nigdje ništa o ovoj utakmici!
I na službenoj stranici Inkera ni rijec!

Stvarno smo loši! Lučko sat vremena nakon utakmice stavi cijeli izvještaj na svoje stranice! Ne samo tko je strijelac nego i opis utakmice!
Kao recimo i Hit Gorica i Sturm!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Mijau sri 15 vel 2012, 18:40

inkerovac je napisao/la:Jel zna netko tko je za nas dao golove? Nigdje ništa o ovoj utakmici!
I na službenoj stranici Inkera ni rijec!

Stvarno smo loši! Lučko sat vremena nakon utakmice stavi cijeli izvještaj na svoje stranice! Ne samo tko je strijelac nego i opis utakmice!
Kao recimo i Hit Gorica i Sturm!

Šćrbec i Šarić.Loše smo otvorili utakmicu ali kako je igra odmicala postajali smo bolji.Inače Sturm je igrao sa rezervama uglavnom mi smo koristili dvije postave.Santini-Plazanić,Herceg,Gulić,Batur,Mišić-Šćrbec,Vujčić,Šarić,Mlinar-Oršić Jurić Bare-Jančetić,Milas,Batinić,Balić-Ćosić,Brlečić-Hadžić,Blažević,James-Ablibablaj Tako bar ja zamišljam da su izgledale postave.Koliko sam uočio nisu igrali Todorčev,Kramarić,Budimir i Jazvić od onih koji konkuriraju za udarnu momčad.Mene zanima kakav je taj Batinić naš bivši junior koji se preko probe izborio za ostanak i kakav je status ovih koji nisu igrali jesu li ozljeđeni ili otpisani.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  inkerovac sri 15 vel 2012, 19:49

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:Jel zna netko tko je za nas dao golove? Nigdje ništa o ovoj utakmici!
I na službenoj stranici Inkera ni rijec!

Stvarno smo loši! Lučko sat vremena nakon utakmice stavi cijeli izvještaj na svoje stranice! Ne samo tko je strijelac nego i opis utakmice!
Kao recimo i Hit Gorica i Sturm!

Šćrbec i Šarić.Loše smo otvorili utakmicu ali kako je igra odmicala postajali smo bolji.Inače Sturm je igrao sa rezervama uglavnom mi smo koristili dvije postave.Santini-Plazanić,Herceg,Gulić,Batur,Mišić-Šćrbec,Vujčić,Šarić,Mlinar-Oršić Jurić Bare-Jančetić,Milas,Batinić,Balić-Ćosić,Brlečić-Hadžić,Blažević,James-Ablibablaj Tako bar ja zamišljam da su izgledale postave.Koliko sam uočio nisu igrali Todorčev,Kramarić,Budimir i Jazvić od onih koji konkuriraju za udarnu momčad.Mene zanima kakav je taj Batinić naš bivši junior koji se preko probe izborio za ostanak i kakav je status ovih koji nisu igrali jesu li ozljeđeni ili otpisani.

Hvala na izvještaju! Ovi sta nisu igrali ne vjerujem da su otpisani, nego jednostavno ima ih previše i nisu svi mogli igrati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Admin čet 16 vel 2012, 14:48

u petak od 15.00 protiv HAŠKa, a u subotu u isto vrijeme protiv Lokomotive, obje igramo u gostima

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 23:57

Izgubili od HAŠKa 2 0, ali pretpostavljam da je igrala druga momčad i juniori jer već sutra igramo sa Lokomotivom!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Prijateljske - Page 4 Empty Re: Prijateljske

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.