DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAVIJAČI PITANJE

+6
Mirko13
zagorec92
inkerovac
djule
Admin
Nosonja
10 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 15:07

Jedan klub manje! sad je samo pitanje koliko će ih se još pridružiti Varaždinu. Šibenik? Karlovac? Osijek (u ožujku arbitraža sa Pavličićem koji nije popustio Varaždinu)? Dinamo? Hajduk? Split? (USKOK) etc.

Moguća je i liga 8 šesterokružno iduće godine (što bi kad malo razmislim bilo EPIC Very Happy:D )
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Mijau pet 24 vel 2012, 17:17

Nije Varteks još mrtav.Kao i Karlovac imaju jednu neodigranu utakmicu i tek ako još jednu ne odigraju ispadaju u županijsku ligu a rezultati se brišu.I nije ih pokopao Pavličić nego njihovi susjedi iz Čakovca kojima su dužni oko 30000€ za razvoj Pokrivača,Jerteca i Škvorca.Kaj se nas tiče nama bi odgovaralo da ih maknu iz prve lige jer smo mi izgubili od njih a večina ih je pobjeđivala pa bi time mi profitirali.Sutra igramo sa Šibenikom imam jako loš predosječaj mislim da ćemo izgubiti a to bi bila stvarno sramota izgubiti od takvoga Šibenika ali ko zna možda me igrači iznenade i pobjede.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 17:46

Mislim da ćemo uvjerljivo slaviti jer nije nogomet tako jednostavan da samo nabacaš 10 juniora i 10 igrača koji ne mogu igrati bilo gdje. Ja sam pak čuo da su patke to da su se ovi dogovorili sa svima i da im je samo Čakovec blokirao igranje. Imam informacije da se s nikim nisu dogovorili i da nisu lipe nikome dali jer nemaju za toplu vodu. Karlovac ima neke šanse jer im je ovaj sponzor na čekanju (iako ni to baš previše ne vjerujem), ali Varaždin nema baš nikakve šanse dogovoriti se s ovima svima za tjedan dana ili pak organizirati sve za stečaj. Mislim da liga gubi jer je varaždin znao dati puno mladih reprezentativaca i sl. Ako za tjedan dana padnu u 2 županijsku nadam se da inter ima spreman ugovor ili dva za neke od igrača Varaždina, jer ima tamo par koji bi kod nas igrali iz prve. Braća Glavina bi nam sigurno dobro došla. Mislim da ova uprava Varaždina ne može napraviti više ništa da se spasi klub.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  zagorec92 pet 24 vel 2012, 23:47

Mijau je napisao/la:Nije Varteks još mrtav.Kao i Karlovac imaju jednu neodigranu utakmicu i tek ako još jednu ne odigraju ispadaju u županijsku ligu a rezultati se brišu.I nije ih pokopao Pavličić nego njihovi susjedi iz Čakovca kojima su dužni oko 30000€ za razvoj Pokrivača,Jerteca i Škvorca.Kaj se nas tiče nama bi odgovaralo da ih maknu iz prve lige jer smo mi izgubili od njih a večina ih je pobjeđivala pa bi time mi profitirali.Sutra igramo sa Šibenikom imam jako loš predosječaj mislim da ćemo izgubiti a to bi bila stvarno sramota izgubiti od takvoga Šibenika ali ko zna možda me igrači iznenade i pobjede.
Negdje sam pročital da postoji pravilo da se svim ekipama koji su ostvarili bodove protiv suspendirane, tj. izbačene ekipe, oduzmu ti zarađeni bodovi, ali samo ako NIJE odigrana prva polovica prvenstva (u ovom slučaju 15 utakmica), u protivnom se sve utakmice koje bi momčadi trebale igrati protiv te izbačene ekipe registriraju sa 3-0 u korist "propisne" momčadi. Možda se varam, al čini mi se da sam danas to pročital u jutarnjem il sportskim novostima...
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Pecelj sub 25 vel 2012, 01:11

Kad bi varaždin sad odustao od lige vrijede im se rezultati do 15tog kola (polovica prvenstva) a ostale tekme kao da nisu odigrane. Dakle brišu se rezultati od 15tog do ovog kola, a tekme koje su trebali igrati na proljeće jednostavno nisu odigrane. Nema bodova nikome.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Admin sub 25 vel 2012, 01:15

Pecelj je napisao/la:Kad bi varaždin sad odustao od lige vrijede im se rezultati do 15tog kola (polovica prvenstva) a ostale tekme kao da nisu odigrane. Dakle brišu se rezultati od 15tog do ovog kola, a tekme koje su trebali igrati na proljeće jednostavno nisu odigrane. Nema bodova nikome.

sad sam se sjetio da smo s njima igrali u 15.kolu, što bi značilo da ako ih se izbaci iz nastavka sezone, zadnje kolo ne igramo i ne završavamo sezonu pred domacom publikom nego u splitu i što je još gore, svi naši suparnici će bit u prilici osvojit bodove u zadnjem kolu i prestići nas na tablici

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Pecelj sub 25 vel 2012, 01:32

Mislim da ćemo do tada osigurati ostanak, a za europu ionak nemamo šanse!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Admin sub 25 vel 2012, 02:05

Pecelj je napisao/la:Mislim da ćemo do tada osigurati ostanak, a za europu ionak nemamo šanse!

ostank sigurno, al ja još nisam odustao od europe Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Pecelj sub 25 vel 2012, 14:16

Ako nisi još budeš brzo.... Doduše mogli bi i završiti u EL ako pravosuđe napravi svoj posao brzo pa neki izlete iz lige.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  PERO1929 sub 25 vel 2012, 17:12

E ako dosad nisi odustao, sad češ sigurno odustat kad vidiš rezultat protiv Šibenika..

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

NAVIJAČI PITANJE - Page 2 Empty Re: NAVIJAČI PITANJE

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.