DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13. kolo. Hajduk - INTER

+5
PERO1929
Mirko13
domi
Admin
inkerovac
9 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  inkerovac ned 30 lis 2011, 09:53

Porazi od Dinama i Osijeka na gostovanju i pobjeda protiv Rijeke doma naš je score na TV-u!
Najbolji dojam smo ostavili protiv Osijeka gdje smo igrali lijep nogomet, nažalost bez veze izgubili! Protiv Dinama a pogotovo protiv Rijeke dojam je bio dosta loš i te utakmice sigurno nisu donijeli nove simpatizere klubu!

Danas se nadam dobroj igri i dobrom dojmu! Treba igrati nogomet i samo tako možemo do dobrog rezultata! Onda i ako se izgubi nije tako loše!

Na stranicama se vec par puta pojavio ovaj novi dizajn grba kluba kojeg sam stavio za svoj avatar! Moram reci da mi se jako sviđa! Dodani je novi bijeli rub! Promjena rasporeda natpisa na vrhu grba mi se jako sviđa, kao i lopta koja sada daje dojam okretanja!
Nadam se da ce on uskoro postati službeni grb i pojaviti se na raznim linkovima za klub i dresovima za drugi dio sezone!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 11:07

Balakov: Pobjeda je Torcidi najbolji dar

Hajduk treba sve pobjede do kraja, Inter Zaprešić u nedjelju prvi je na redu obveza, onda Varaždin u subotu, pa će pauza...

A trener “bijelih” Krasimir Balakov rekao je riječ-dvije i o završnici, kaže nakon pauze tek ulazi Hajduk u najvažniju fazu sezone otkako je on trener, završna runda od pet utakmica, tri u prvenstvu, dvije u kupu, tri su i gostovanja (Lokomotiva, Šibenik i u kupu Zagreb).

Hajduk - Inter: 1,22 5,00 9,50 (LIVE)
Ali, prije nego finiširamo sezonu od kraja studenoga Hajduk bi obje pobjede kod kuće, naizgled lako, Inter Zaprešić i Varaždin, međutim nikad to nije jednostavno pobjeđivati u seriji makar u deset dana triput istrčao zaredom na vlastiti travnjak. Vidjeli smo Karlovac u kupu, drugo poluvrijeme...

Nego, poseban je danas dan, slavi se Torcidin rođendan. Pa i Balakov ima poseban plan:

- Da bude praznik i dobra atmosfera, imamo dodatni motiv da budemo pravi za Torcidin “rožden-den” - da vam zorno prenesemo kako Hajdukov trener miješa materinji bugarski s hrvatskim.

Od svoga Hajduka traži ono što ih već mjesecima uči:

- Da budemo kompaktna i homogena cjelina, da igramo ofenzivan nogomet. Ali i pametan. Svaki dan pričam sa svojim igračima i govorim kako se nogomet igra više “u glavi”, nego u nogama!

Nego, ima problema pred Inter, nije samo u pitanju nesavladivi vratar gostiju Krševan Santini, Zadranin i brat golgetera Zadra Ivana. Dakle, ne samo kako skršiti Krševana, nego postoje dvojbe i u vlastitom sastavu:

- Zadnju liniju sastavljaju liječnici, hoće li moći Inoha i Lima, to je mnogo važno. Inoha je zbog ozljede izašao protiv Karlovca, nije dobro ni Lima. Ja se nadam obojici, odlučit ćemo u zadnji momenat. Ljubo Milićević još nije idealan za povratak, makar dobro radi i napreduje s Borisom (Peyrek, jedan od kondicijskih stručnjaka op. a.). A na beku imam još Kukoča ili Tičinovića, Tić bi to mogao, igra za mladu reprezentaciju, ali to je sasvim ofenzivna varijanta. Drugih solucija nemam, Lima je odigrao sve, najstandardniji nam je igrač! I vrlo nam je važno da bude na teren. Ako može...

Sve zna i o Interu iz Zaprešića, sve je pod kontrolom:

- Vodi ih vrlo iskusan trener, oni su mlada momčad, a iskusan je trener. I hoće da igraju, dinamični su i pametni, jer znaju svoj kvalitet i što mogu... Dobre informacije imamo!

Za uputu splitskoj publici osim još jednog zadarskog “sveca” Santinija imaju i Vujčića ili Vujcica, sina Brace, Hajdukova prijatelja iz agencije UFA/Sportfive. Bez obzira hoćemo li ga pisati s roščićima ili bez, korijeni su vrgorački, kao i košarkaša s Gripa Nikole...

A Inter je i crna mačka, pitamo Balakova.

- Opet, još jedna?! Ima li netko tko to nije? Neke smo riješili dosad, zar ne, ali htio bih reći da tradicija nema veze, ima nas dosta novih u Hajduku koji s prošlošću nemaju ništa, gledamo samo naprijed. Napravili smo dobar balans rezultata, kod kuće pobjeđujemo i treba to nastaviti, ništa bez kontinuiteta... U pozitivnom smo ritmu i nastavimo ga!

Znam za slavne dane splitskih košarkaša
Sve se više po domaću osjeća Krasimir Balakov u Splitu, počeo se raspitivati i o slavnom košarkaškom klubu, obećao je da će na Gripe dovesti svoju momčad na jednu utakmicu pod koševima... Nije znao da mu je zemljak Filip Videnov branio boje "žutih", ali svratiti na košarku, zašto ne.

- Znam za slavne dane splitskih košarkaša – kaže Balakov.

Inter je znao biti neugodan
Inter se često u Poljudu znao pokazati kao neugodan gost. Znao je pobijediti sa 4:1 ujesen 2003., pet godina kasnije bilo je 3:3 u Poljudu taman kad je Hajduk stigao osokoljen pred svoju poubliku nakon što je svladao Diunamo u maksimiru sa 2:0... A u prvom kolu proljeća ove kalendarske godine ostalo je samo 0:0, bio je to signal da će Dinamo lako do nove, šeste uzastopne pobjede...

U Zaprešiću Hajduk vlada, ali u Poljudu je Inter Zaprešić nezgodan, još je i u prvom prvenstvu 1992., tada kao Inker, ex Jugokeramika slavio u Poljudu sa 2:0...

'Jurčiću želim da što duže ostane trener Dinama'
Balakov se nije želio upuštati u rasprave s Dinamovim trenerom Krunoslavom Jurčićem o Hajdukovoj formi, nakon što je Dinamov trener kazao da je "Hajduk u formi samo kad RTL snima prilog"!? Što je Jurčića nagnalo na takav ubod nije poznato, tek Balakov je odmahnuo rukom:

- Nije to moj nivo, da sad nešto odgovaram, nogomet je ozbiljan posao. Ja mogu samo reći da gospodinu Jurčiću želim da što duže ostane trener Dinama, ništa više – kaže Balakov.

Nasmijao se kad je uočio da nema kamera nijedne televizijske postaje (osim "24 sata"), što nije običaj, tako se posložilo, nedjeljni termin susreta.

- Izgleda da se RTL uplašio, pa nije došao – osmjehnuo se Balakov.

'Atmosfera je dobra'
Je li mu se štucalo dok su ga štićenici spominjali dan ranije na pressici, hvalili su ga dan ranije, tandem A-A, Anas i Ante, mlađi Sharbini i Vukušić:

- To mi je drago, jer to je signal da je atmosfera među igračima dobra. Znate, ima momenata ovakvih i onakvih... I da me ne hvale, samo da mi dobijemo! To je najvažnije.

Preuzeto sa Slobodne Dalmacije



Zadnja promjena: Admin; ned 30 lis 2011, 16:46; ukupno mijenjano 1 put.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 11:34

[You must be registered and logged in to see this link.]

________


Nadam se da cemo ostavit dobar dojam i iznenadit rezultatom, il bar rezultatom:-)
Protiv dinama smo dobro igrali al je nedostajalo srece
Neznam ce bosec igrat i tko ce zamijenit balića al šarić ce sigurno igrat i nadam se da ce dobro odigrat, kapetanski, i da cu imat razloga stavit njegovu sliku umjesto boseca

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 11:37

kao što sam rekao , obično znamo odigrati nerješeno na poljudu, pa se nadam da ćemo ovaj put dati barem jedan gol više

nismo već nekoliko sezona poraženi tamo i trebali bi nastaviti tradiciju, stoga će vrlo važno biti da ne dobijemo kakav jefitini gol na početku..

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Mirko13 ned 30 lis 2011, 15:35

inkerovac je napisao/la:Na stranicama se vec par puta pojavio ovaj novi dizajn grba kluba kojeg sam stavio za svoj avatar! Moram reci da mi se jako sviđa! Dodani je novi bijeli rub! Promjena rasporeda natpisa na vrhu grba mi se jako sviđa, kao i lopta koja sada daje dojam okretanja!
Nadam se da ce on uskoro postati službeni grb i pojaviti se na raznim linkovima za klub i dresovima za drugi dio sezone!

Službeno bi to trebao postati novi grb, još samo nisu sto posto određene ove vanjske linijske boje, žuta i plava. Hoće li biti tak svaka posebno ili će se nekako presijavati.

Od ovog gostovanja imamo i natpis na autobusu sa Rockyjem. Budem ga slikal pa ga stavim ovdje.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 16:40

Mirko13 je napisao/la: Od ovog gostovanja imamo i natpis na autobusu sa Rockyjem. Budem ga slikal pa ga stavim ovdje.


slika je postavljena, dobio sam je prije, ali nisam uspio stavit preko mobitela, sad sam na kompu pa evo da se divite malo Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  PERO1929 ned 30 lis 2011, 17:14

gooooooooooooooooooooooooooooooooool
treca minuta
asistene:Tomislav Šarić
zabio:ARBER ABILALIAJ!!!!!
pig

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 17:58

kako sada stvari stoje (poluvrijeme je), nastavljamo tradiciju Smile

šteta za primljeni gol, ali još imamo vodstvo , i trebamo ga zadržati !
nažalost ako ćemo nastaviti igrati po tradiciji onda ćemo odigrati nerješeno ...

sada treba u 2. poluvremenu opet početi kao otpočetka i ne dozvoliti im da nam daju gol, jer se već dugo izvlače iz poraza na poljudu, nesmijemo im opret dozvoliti

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  inkerovac ned 30 lis 2011, 17:59

Vodimo 2:1 na poluvremenu! Oršić konacno zabio! Lijepo je primio loptu i zakucao je!

Fenomenalno smo krenuli i prve tri minute držali loptu u posjedu i zabili gol!
Nas malo panika uhvati kad Hajduk stisne! Bilo je par situacija gdje sami sebi radimo pritisak! Sudac navlaci za Hajduk tako da prekide MORAMO dobro braniti! Ovo nam je Hajduk prelako smanjio na kraju poluvremena!

Valentić i Jančetić su zreli za drugi žuti! Valentic ga je vec možda trebao i dobiti! Treba ih mjenjati odmah na poluvremenu, jer sto ce Hajduk ima manje vremena, to ce sudac više navlaciti i sigurno ce netko dobiti crveni!

Hajduk se otvorio i ako mislimo pobjediti moramo zabiti iz kontre! Bosec je ko stvoren za ovakve situacije! Pobjeci ce sigurno!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 18:04

inkerovac je napisao/la:
Valentić i Jančetić su zreli za drugi žuti! Valentic ga je vec možda trebao i dobiti! Treba ih mjenjati odmah na poluvremenu, jer sto ce Hajduk ima manje vremena, to ce sudac više navlaciti i sigurno ce netko dobiti crveni!


baš sam krenuo to reći, ali si me preduhitrio Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 18:15

da im bar zabijemo u 61.minuti:) 13. kolo. Hajduk - INTER 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 18:33

yankep i kramarić umjesto arbera i vujcica

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 19:02

odlično , drago mi je ne samo zbog pobjede nego i zbog tog novinara sa sportneta(ali i drugih takvih) i izjave da smo kupili mir prije hajduka i da je osvajanje boda na poljudu ravno čudu

i ipak je ilija dobro odlučio ostavivši ove sa žutima u igri Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Mirko13 ned 30 lis 2011, 19:07

Žuta rapsodija:)

Paradajz ponosno stoji ispred natpisa ko da je znal da bude dan poslije bil još ponosniji Very Happy

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 19:14

Mirko13 je napisao/la:Žuta rapsodija:)

Paradajz ponosno stoji ispred natpisa ko da je znal da bude dan poslije bil još ponosniji Very Happy

Smile

Šarić je imao dobrih poteza, dobro sam ga prozvao, al ova slika ostaje još dan, dva Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  inkerovac ned 30 lis 2011, 19:17

Bravo!!!! Twisted Evil Cestitke igracima i klubu na lijepoj pobijedi!

Jedno vrijeme smo jako visili i Hajduk je bio na rubu izjednacenja! Nakon bakljade u 60 minuti tempo je jako pao i konacno smo uspjeli uspostaviti ritam koji je nama odgovarao! Tu treba zahvaliti Torcidi koja nam je tada jako pomogla!

Zadnjih 10 minuta smo odigrali fenomenalno, a Hajduk je ostao bez snage! Imamo te neke individualne pogreške koje radimo bez ikakvog razloga.
Šarić fenomenalan na onoj poziciji iza napadaca! Zna zadržati loptu i potegnuti, a i vraca se u obranu! Šćrbec je pokazao da može popuniti i poziciju na strani!

Ako ce nam se stvarno pridružiti Kukec, te uz Brlećića biti cemo još bolji! Također se ne mogu oteti dojmu da je Bosec igrao ono ludo prvo poluvreme s puno ritma, Hajduk bi imao velikih problema!
Kada se vrate Batur i Balić biti cemo još cvrsci, jer danas obrana bas i nije bila presigurna! Tada bi volio vidjeti Hercega na tom desnom boku!

Decki su pokazali da mogu pobjediti pred 12000 ljudi! Pa dajte Zaprešićani da sada protiv Splita bude barem 2000 ljudi! Treba pozdraviti decke!

Također uprava mora znati da petak u 16:00 nije dobar termin! Ljudi rade! Petak navecer još može proci, ali ovo stvarno nema smisla!

Pozdrav svim simpatizerima Inkera!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 19:19

Admin je napisao/la:
Šarić je imao dobrih poteza, dobro sam ga prozvao, al ova slika ostaje još dan, dva Smile

a tko to puši gore u autobusu? il mi se samo čini?

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Mijau ned 30 lis 2011, 20:01

Paradajz je lucky charm nek ostane zauvijek tu. Very Happy Presretan sam zbog pobjede još da Dinamo pobjedimo ove sezone pa da budemo ko Zadar.Čini se da je onaj poraz od Lučkog bio odličan jer je poslije njega sve još bolje nego kaj je prije bilo.Nek i Split padne u petak njih mrzim najviše zbog onog idiota Mosora Bibića.Koji je to kreten.Nadam se da je danas na utakmici bio Dino Rađa i da je zavijao još jače nego na Volim nogomet prije par sezona.Me nek se ubije kaj se mene tiče.Sad idemo u kampanju da neko igra iz Inkera protiv Turaka Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  domi ned 30 lis 2011, 20:21

Mijau je napisao/la:Nek i Split padne u petak njih mrzim najviše zbog onog idiota Mosora Bibića.Koji je to kreten.

osvtili smo se jednim splićanima , a sada su na redu i drugi da im se osvetimo za onaj poraz u zaprešiću prošle sezone, koji je meni osobno teško pao Smile

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  zagorec92 ned 30 lis 2011, 20:23

Hahahaha čovječe, abilaliaj je stvarno procvjetal ove sezone. Igra točno onolko kolko treba, djeluje nezainteresirano i onda bam! gol! Very Happy
U prvom poluvremenu, izuzev 2 gola (fantastičan gol oršića, počevši od asistencije koja je izbacila cijelu obranu hajduka), nismo bili baš tolko dobri ko što rezultat govori. U duel igri jako loši, pogotovo mislim na skok kod kojeg naši igrači stoje i gledaju oko sebe, pa malo gledaju jedni druge, a hajdukovci lete i skaču po terenu. Još je bilo par situacija s panikom u šesnaestercu, a onaj gol je bezvezan, izazvan pogreškom, čini mi se, Valentića i još nekog. No dobro, u drugom poluvremenu su me iznenadili zrelošću s kojom su igrali. Hajduk, osim 2 prilike, nije napravil ništa opasno, čak smo i mi imali 2-3 dobre prilike. Tu i tamo smo izbijali lopte prek pol terena, no u par situcija smo pokušali kontrolirati loptu i nije to loše izgledalo. No zalome se tu pogreške u dodavanjima pa onda ljudi pomisle da je to loše. No prije takvih grešaka spojimo 7-8 dodavanja i vidi se da nismo "sirovine", da imamo neku ideju kako i kamo s loptom.
A zadnjih 10 minuta...šta reći, osim da bi tu igru trebali prikazati u svim trenerskim školama - kako se čuva rezultat. Dam se kladit da bi sve sve ekipe, uključujući i Dinamo, povukli na svoju polovicu i panično izbijali lopte. A mi smo to tako iskusno odigrali, 2 šanse napravili, vršili pritisak na njihov gol...fantastika. Velika pobjeda i po meni jako dobra igra, pogotovo u drugom poluvremenu. I usput smo čestitali torcidi rođendan lol!

Šarić nije bil baš nekaj u prvom poluvremenu, no u drugom, kad je tempo igre pal, onda je došel do izražaja (jer je inače trom igrač). Kapetansko drugo poluvrijeme. Oršić odličan, Abilaliaj postaje jedan od ubojitijih napadača Smile, čak ni Mišić nije bil loš. Nadam se da ćemo ovakvu igru prenijeti i na utakmicu sa Splitom. Barem da zaradimo bod i iz ovog ritma teških utakmica izađemo bez poraza u prvenstvu. O sucu ne treba reć ništa previše, malo je bilo navlačenja za Hajduk, no barem smo preživeli utakmicu bez penala Smile. Još jednom, svaka čast, jednostavno sam oduševljen
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Nosonja ned 30 lis 2011, 23:06

Herceg Gulić zadnja loža!!! lol!

Nosonja

Broj postova : 9
Join date : 21.10.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin ned 30 lis 2011, 23:35

Sto se tice kampanje za nase protiv turaka, vec sam poceo pisat da arberu trebaju dat drzavljanstvo umjesto samiru:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Pecelj pon 31 lis 2011, 00:32

jednostavno je morao netko pasti! bili smo bolji i od dinama i od osijeka, lijepo da nam se to vratilo!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Admin pon 31 lis 2011, 06:35

U znak isprike što smo pokvarili proslavu
torcide, i zbog odličnog gostoprimstva,
uprava Intera razmišlja o slanju prijedloga
da se utakmica 28.kola odigra na poljudu,
kako bi što više članova torcide moglo vidjeti
još jedno prosipanje unaprijed upisanih
bodova.
13. kolo. Hajduk - INTER 1491190186 13. kolo. Hajduk - INTER 1491190186

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Pecelj pon 31 lis 2011, 16:24

Ne mogu vjerovati da je Ilija Lončarević izjavio da imamo šanse za Europu! Znači da ovaj put stvarno imamo šanse. Ključna tekma je opet kontra Splita jer ako sad to dobijemo mogli bi dočekati sezonu ne bod ili unutar prva četiri mjesta koja će voditi u Europsku Ligu. Nadam se da će stadion u petak biti pun i da ćemo se zagrijati jednom dobrom predstavom i pobjedom naših! Nadam se i da je Brlečić na razini te da će nastupiti i biti pojačanje što od njega očekujemo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo. Hajduk - INTER Empty Re: 13. kolo. Hajduk - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.