DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28. kolo INTER - Hajduk

+2
inkerovac
Admin
6 posters

Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin uto 24 tra 2012, 17:56

Evo malo da započnemo raspravu o utakmici 28. kolo INTER - Hajduk 3134877282
_______________________

Rekao bih najvažnija utakmica sezone, rijeka planira da cemo izgubit, nadam se da naši planiraju 3 boda, a ne igrat na 0:0
Novi trener, iako nisu svi zadovoljni sa izborom, može donjeti "pozitivni šok" i sve 3 (2) pobjede do kraja sezone, i 41 bod
hajduk smo vec dobili ove sezone, al doma uvijek loše prolazimo protiv njih, vrijeme je da se i to promjeni

evo domaći susreti protiv hajduka, uz pretpostavku da su svi rezultati točni



DATUM KOLO DOMAĆI - GOSTI REZULTAT
26. 05. 1992. 19. INKER - HAJDUK 0 : 0
29. 11. 1992. 15. INKER - HAJDUK 0 : 1
25. 09. 1993. 6. INKER - HAJDUK 1 : 1
07. 05. 1995. 25. INKER - HAJDUK 0 : 2
29. 10. 1995. 12. INKER - HAJDUK 0 : 0
24. 11. 1996. 13. INKER - HAJDUK 0 : 2
08. 11. 2003. 14. INKER - HAJDUK 0 : 2
16. 10. 2004. 11. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 1 : 3
21. 05. 2005. 31. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 1 : 1
24. 09. 2005. 9. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 2 : 2
27. 10. 2007. 13. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 0 : 1
01. 03. 2009. 20. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 0 : 4
19. 04. 0009. 26. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 0 : 2
06. 03. 2010. 19. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 0 : 3
14. 08. 2010. 4. INTER-ZAPREŠIĆ - HAJDUK 0 : 5

0 pobjeda, 3 remija, 10 poraza, gol razlika 5:29

________________
7 Lokomotiva -1 39
8 Zadar -8 39
9 Osijek +2 38
10 Istra 1961 +2 38
11 Rijeka +1 34
12 Inter -3 32
13 Lučko -10 26

Osijek igra protiv lokosa, zadra i šibenika, rijeka igra u vinkovcima, doma protiv belupa pa zadnje kolo u karlovcu
al od svih klubova sa začelja, istra ima najteži raspored, dinamo na maksimiru, pa im cibalia dolazi, i onda u koprivnicu, tako da je lako moguce da njih prestignemo a rijeku ne lol!
_________

Zbog televizijskih programskih razloga mijenjaju se ranije zakazani počeci dvije utakmice 28. kola MAXtv Prve lige koje će se izravno prenositi na MAXtv na programima Arenesporta.

Tako će utakmica Inter-Zaprešića i Hajduka koja se igra u petak 27. travnja započeti u 18 sati umjesto ranije predviđenog termina (19.00), a početak subotnjeg susreta Dinama i Istre 1961 pomiče se sa 19 na 20 sati.

_________


Dva boda nužna su Hajduku za sigurno drugo mjesto

Koliko je sigurno da će Hajduk biti drugi? Nakon gafa protiv Lučkoga više ništa nije sigurno. Matematički, trebaju mu još dva boda iz preostale dvije utakmice (jer treću, u gostima protiv Varaždina neće ni igrati, hajduci će samo upisati tri boda).

Dakle, Hajduk brani “svoju čast” da novu sezonu u Europi ipak započne 19. srpnja, kao drugoplasirani, što je već termin na koji je naviknuo, a da mora startati dva tjedna ranije, to bi mu zacijelo umnogome poremetilo zamisli.

Računica je jasna za “bijele”, s dva boda (plus tri upisana od Varaždina) imali bi na kraju 56, a Slaven do 56 može stići samo maksimalnim učinkom, ali je onda bolji međusobni score u korist Hajduka (4:1 u Poljudu, 1:1 u Koprivnici).

Ako Slaven ne pobijedi primjerice Rijeku na Kantridi (a to mu neće biti lako), onda je za Hajduk sve unaprijed riješeno.

A kako će Hajduk do barem dva boda iz preostale dvije utakmice? Jedan po jedan?

Na to pitanje odgovorit će nam “bijeli” već u petak u Zaprešiću, možda nas ugodno iznenade u zadnjoj rundi i svladaju Lokomotivu u Poljudu, iznad čega se nadvija - mač utakmice bez publike.

Podsjetimo da se o žalbi na kaznu tek treba raspravljati ovog vikenda.

Preuzeto sa slobodnadalmacija.hr

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  inkerovac uto 24 tra 2012, 18:56

Perković u ovom kratkom roku ne može puno toga promjeniti! Biti ce zanimljivo vidjeti formaciju i koga ce postaviti na koje pozicije!

Pod Perkovićem smo dobili Delača, Šarića, Boseca, Dodu! Zna on prepoznati igraca! Šarića je forsirao i stvarno on je danas uvjerljivo naš najbolji igrac! Dodo je tada igrao vrhunski! Bosec nas spašavao od ispadanja!

Za Hajduk necu ništa najavljivati! Nadam se najboljem! Sigurno imamo šanse pobijediti, ali igraci na terenu to moraju iskoristiti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  domi sri 25 tra 2012, 00:38

taj hajduk koliko god loš bio, uvijek nas dobije u zaprešiću, a dosta često i s velikom gol razlikom

no svakoj seriji dođe kraj kad se najmanje nadaš Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Pecelj sri 25 tra 2012, 10:16

Sve ovisi o malom Radoševiću.... Ova momčad Hajduka je bez njega banana, mali im drži cijeli vezni red. Ako kojim slučajem ne bude njega i andrića poigrat ćemo se s njima. ako bude pojest će ove naše svilene
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Pecelj čet 26 tra 2012, 12:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

pratim dosta hajduk ove sezone i svi igrači koji nekaj vrijede su ozljeđeni
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin čet 26 tra 2012, 13:04

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

pratim dosta hajduk ove sezone i svi igrači koji nekaj vrijede su ozljeđeni

baš citam na vecernjem o tome kako je sharbini uvijek ozlijeđen na kraju sezone i da ga nece bit ni u petak.
e i na kraju pise da su nebi trebalo bit ni lime ni vukovica

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  domi čet 26 tra 2012, 15:00

nema veze s kakvom momčadi igraju, dosta smo puta igrali protiv drugih mamčadi i svejedno failali

a i hajduk je dosta često imao problema s ozljedama kada je igrao u zaprešiću pa svejedno dobivao

ako nedamo najviše što možemo izgubit ćemo protiv koga kod igrali

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Pecelj čet 26 tra 2012, 18:55

Igrat ćemo protiv juniorske momčadi pojačane golmanom, neretljakom i vukušićem
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Mijau čet 26 tra 2012, 19:19

Pecelj je napisao/la:Igrat ćemo protiv juniorske momčadi pojačane golmanom, neretljakom i vukušićem

Nisu baš svi juniori.Blažević,Milović,Vukušić,Vuković,Caktaš,Obšivač,Andrijašević,Stipica,Elez,Tomičić,Peričić,Radošević,Ozobić,Kukoč,Kiš,Jozinović,Gabrić, Barišić,Ahmad i Neretljak ima tu i normalnih igrača ali ako ih sutra ovakve jadne ne pobjedimo nebumo nikad.Mene zanima kakvu će momčad postaviti Boro.Moramo igrati sa dva napadača Budimir i Oršić mogu zabiti ako će obojica biti u napadu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Pecelj čet 26 tra 2012, 20:08

Ako Radošević igra gubimo.... Taj sam može čuvati sve naše svilene igrače. Vidjet ćete sutra koja životinja
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Mijau čet 26 tra 2012, 20:41

Pecelj je napisao/la:Ako Radošević igra gubimo.... Taj sam može čuvati sve naše svilene igrače. Vidjet ćete sutra koja životinja

Pa nije to onaj Radošević iz Cibone on je bio životinja. lol! Nije on problem ja sutra očekujem eksploziju Ozobića ili čak Ahmada Šarbinija nama uvijek takvi koji dugo vremena poste zabiju gol.Da kojim slučajem igra Anus Šarbini uvjeren sam da bi zabio sam tri komada.Na nama se svi iživljavaju.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin čet 26 tra 2012, 21:33

malo sam razmišljao kakva utakmica bi nam odgovarala, bezidejna s obje strane pa onda juriš u zadnjih 15ak minuta ili brzi gol
sve ovisi kolko je Boro naučio uz Dalića, imamo 2 igrača koji su zabili gol u prve 3 minute susreta, Jazvić za Istru u 1., Budimir u 2. u Arber u 3. mislim da znamo i kome Wink

da je Ilija ostao, rekao bi da nam ne odgovara rani gol, jer bi se onda povukli, a ovak, mozemo ocekivat u slučaju ranog gola, pravu golijadu, kako smo znali gubit od njih Smile

evo još malo statistike
hajduk u prosjeku u gostima gleda oko 5500 ljudi
u prvih 15.minuta hajduk je zabio 10 golova (od toga tomasov 3), inker je zabio 5 (arber 2)
po broju pogodaka sa 11m, inker je 4. sa 4 gola, hajduk samo 2
najviše golova dosad u cijeloj sezoni je naravno bilo u 90.minuti (27), nakon toga po 12, u 73. i "našoj" 85.
peti najbrži žuti karton u sezoni je od neretljaka (4.minuta)
po broju kartona u prvih 45.minuta smo peti klub (24 kartona)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  PERO1929 pet 27 tra 2012, 10:25

Danas nam sve ovisi o bori...but ce ili "pukovnik ili pokojnik" poslje ove tekme... Suspect Suspect

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin pet 27 tra 2012, 11:16

[You must be registered and logged in to see this link.]
Najveći problem Krstičeviću će predstavljati bočne pozicije gdje je Hajduk zbog izostanka Lime i Jamesa ostao tanak. Na desni bok bi trebao neiskusni Barišić, dok će lijevo Jozinović koji je ove sezone odigrao jako malo utakmica. Sredinu bi trebali čuvati Andrijašević i Obšivač, dok će na isturenijim pozicijama igrati Ozobić, Caktaš, Vuković i Vukušić.


___________

[You must be registered and logged in to see this link.]

__________

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zbog ozljeda u sastavu neće biti pričuvnog vratara Ivana Jurića, stopera Gorana Todorčeva te napadača Filipa Jazvića. U odnosu na utakmicu protiv Zagreba u Kranjčevićevoj, u momčad se vraća iskusni Bernard Gulić koji će zauzeti svoje mjesto u zadnjem redu zaprešićke momčadi.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin pet 27 tra 2012, 18:50

Bolji smo
igramo kao u prvom dijelu sezone :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  domi pet 27 tra 2012, 20:45

na kraju smo se povukli nismo igrali dovoljno agresivno, ali na sreću nije nam se osvetilo

cilj smo ostvarili, a da smo kojim slučajem prosuli bodove teško bi završili iznad rijeke

i ovako rijeka sama o sebi ovisi, ali nadam se da neće odjednom sada proigrati i dobiti sve 3 do kraja, mada mislim da su se uzdigli ...

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Pecelj pet 27 tra 2012, 23:21

Baš kao što sam i rekao.... Igrali smo protiv juniora + Blažević, Neretljak i Vukušić. Imamo sreće što je Radošević bio načet i što se ozljedio, nije to bilo njegovih 100%. Uglavnom, ne treba letjeti sad. Protiv Splita ćemo teško do boda, x ko kuća, a onda sve nade u karlovac u zadnje kolo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  inkerovac sub 28 tra 2012, 11:15

Treba cestitati na prvoj pobjedi nad Hajdukom u povijesti na domacem terenu! Pošto je vec prošlo 20 godina HNL-a to je ipak velika stvar!

Prvo poluvrijeme dosta solidno! Ravnopravno, ali uz bolje naše prilike! Drugo poluvrijeme opet po starom! Ne treba se zavaravati! Razlika je samo u tome što smo imali srece i sto je Hajduk pogodio dvije stative! Da smo primili gol opet ne bi pobjedili, pitanje je da li bi tada izborili i neriješeno!

Perković je ,rekao bi, stavio sustav 4-3-1-2! Igrali smo više defanzivno s puno lopti u dubinu i bez velikog filozofiranja u napadu! Tu je mislim bila primjetna razlika u odnosu na Loncarevića! Sviđa mi se sastav koji je izabrao i pozicije koje su igraci igrali! Nažalost ova cetiri igraca u vezi su dosta loše djelovala! Defanzivno su loše stajali i Hajduk ih je lako prolazio! Djelovalo je kao da ih nema i u obrani i u napadu! To se mora popraviti i na tome treba puno raditi!

Najbolji su bili Kramarić i Oršić! Gol je samo njihova zasluga! Sami su prošli pet igraca Hajduka i postigli gol! Gol smo znaci dali samo na osnovi individualne kvalitete, a ne neke predobre igre! Kramarić je sve bolji na lijevom beku i to je njegova pozicija na kojoj treba raditi i napredovati!

Ovom pobjedom smo produžili nadu i vratili se u ravnopravnu utrku s Rijekom! Vrlo je važna sutrašnja utakmica Rijeke! Poslije nje cemo vidjeti koje je stanje stvari!
Rekao sam treba nam 9 bodova u zadnje cetiri utakmice, stoga u Split treba ici na pobjedu! Ako pobjedimo uvjeren sam da smo sigurni!

I u prvom mandatu sviđao mi se stav Perkovića prema utakmicama! Cini mi se da ima ambiciju i vjeru! Vrlo bitno je imati takvog trenera!
"Interov problem nije bila snaga nego vjera u vlastite sposobnosti i psihička sprema. Sada vjerujemo u opstanak, sve držimo u svojim rukama i želimo pobijediti Split u idućem kolu"!
Negativni niz njegove momčad protiv Hajduka nije ga zabrinjavao, kaže: "Tradicije su da se ruše i drago mi je da sam ja prvi svladao Hajduk u Zaprešiću. Što se tiče grčevite obrane u drugom poluvremenu, ako može Chelsea protiv Barcelone, možemo i mi protiv Hajduka".


Vrlo je bitno imati plan igre i ideju kako doci do cilja! To se postiže uigravanjem i selekcijom! Mi u obrani nismo djelovali kao da gol ne možemo primiti! Tu je velika razlika između naše i utakmice Chealsea!
Treba sve uciniti da protiv Splita to izgleda bolje jer dva puta srece necemo imati! Samo treba pogledati snimku ove naše utakmice i ukazati na individualne pogreške koje neki igraci stalno ponavljaju!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Mijau sub 28 tra 2012, 13:46

Napokon utakmica odigrana sa srcem i puno borbenosti.Vidjelo se od početka da smo želji pobjede.Mlinar i Budimir u prvih 10 minuta napravili faulove za žute kartone i uplašili mlade igrače Hajduka.Inače nas tako istuku i mi se preplašimo sada je bila drugačija situacija.Da je Budimir zabio onu priliku i da smo otišli na 2:0 popravili bi gol razliku na Hajduku.Oko 60.te minute počeli smo padati u igri očito smo se istrošili.Po meni je prije trebalo uvesti Blaževića koji je u onu minutu kaj je igrao puknuo bez puno razmišljanja po golu.Igra sa dva napadača pun pogodak.Vidjelo se to po šansama i polušansama koje smo imali.U završnici smo ponekad bili sa 4-5 igrača za razliku od prije kada je naš jedan igrač bio usamljen i odsječen naprijed.Nekoliko situacija kada smo imali kontre 3na3 3na2 i bili u dobrim situacijama smo uprskali vjerojatno jer igrači nisu naviknuti na takve situacije.Danas čitam ocjene igrača u Sportskima Budimir dobio najslabiju.Neznam zašto jer se borio sa Neretnjakom puno duela dobio i puno lopti sačuvao onu šansu je trebao zabiti ali trud i borbenost je bila na razini.Opet se vidjelo da nam fali brzi napadač jer je Oršić zadnjih 20 minuta bio umoran i neopasan i da smo umjesto njega uveli nekog brzanca riješili bi utakmicu i nebi strepili do zadnje sekunde.Ovaj put nas je i sreća pomazila kod udarca Vukušića u stativu ali sreća prati hrabre.Zadovoljan sam igrom svih igrača nitko se nije previše istaknuo.Kada se tako igra onda nije problem ni izgubiti.Zanima me kako će završiti Rijeka sutra u Vinkovcima ako izgube mi pobjedom protiv Splita osiguravamo 11. mjesto.Bojim se kuhinje jer je u interesu hrvatskog nogometa da Rijeka bude prvoligaš.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin sub 28 tra 2012, 19:27

Super smo odigrali, naravno uz malo srece
skok igru smo popravili al kontru su malo štekale
pretpostavljam da cemo to vjezbat iduci tjedan za split
Boro me ugodno iznenadio

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin sub 28 tra 2012, 19:46

Nadam se da Boro, s obzirom da voli rusit tradicije, zna da i protiv splita imamo tradiciju:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Mijau ned 29 tra 2012, 15:22

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Mijau uto 01 svi 2012, 15:56

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Admin uto 01 svi 2012, 22:35

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Mlinar ima dobro medijsko zaleđe, mogao bi uz tu pomoć novinara postići dobru cijenu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

28. kolo INTER - Hajduk Empty Re: 28. kolo INTER - Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.