DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 10 / 33. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam pon 03 lip 2013, 10:01

Delač usro.

djule je napisao/la:Čemu inzistiranje na INTER,a ne Inter?

Kaj ja znam tak je bila stara tema, uglavnom nebitno...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac pon 03 lip 2013, 10:24

djule je napisao/la:Čemu inzistiranje na INTER,a ne Inter?

INKER d.d. Zaprešić jedini je domaći proizvođač sanitarne keramike u Hrvatskoj. Tvrtka sa sjedištem u gradiću Zaprešić, nekoliko kilometara zapadno od Zagreba, osnovana je davne 1953. godine.

Jer sad jasno zašto velikim slovima. Oznacava kraticu. Tako se INKER pisao, pa zato nastavljamo tradiciju. Sjecam se kada sam bio klinac onih starih tablica lige kada bi klubovi bili pisani malim slovima jedino INKER svim velikim.
To je nacin da napišeš Inter, ali da to ipak oznacava Inker!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  djule pon 03 lip 2013, 10:38

da,ali nažalost nismo više Inker već Inter... tak da ne nastavljamo tradiciju.

A kad smo već kod imena, čemu inzistiranje na INTER-Zaprešić, odnosno na crtici?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 10:44

briga me za velika slova i crticu! hoću prvu ligu!!!!! jel ima kakvih vijesti o dragovoljcu?!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac pon 03 lip 2013, 11:03

djule je napisao/la:da,ali nažalost nismo više Inker već Inter... tak da ne nastavljamo tradiciju.

A kad smo već kod imena, čemu inzistiranje na INTER-Zaprešić, odnosno na crtici?

Ja sam ti samo odgovorio šta velika slova znace! Ne zovemo se isto, ali mi nastavljamo tradiciju!
Mi smo samo ime promjenili, za razliku od nekih drugih klubova koji su zbog raznih promjena trebali poceti iz zadnje lige! Onda nisam primjetio da su se klubovi bunili kako su ovi dobili pravo da igraju u 1HNL!
Crtice nema na toj temi niti na onoj temi prije, kao niti na naslovu na ovom forumu, tako da inzistiranja nema.

Pecelj pomiri se s drugom ligom i počni razgovarati s Ščrbecima i Brlečićem za pojačanja! Hočemo i ovog zagorca iz Austrije kaj igra s Kablarom i kaj je osvojio kup! Zakaj njega nismo doveli iz Dragovoljca kad je bilo vrijeme!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pon 03 lip 2013, 12:30

inkerovac je napisao/la:
djule je napisao/la:da,ali nažalost nismo više Inker već Inter... tak da ne nastavljamo tradiciju.

A kad smo već kod imena, čemu inzistiranje na INTER-Zaprešić, odnosno na crtici?

Ja sam ti samo odgovorio šta velika slova znace! Ne zovemo se isto, ali mi nastavljamo tradiciju!
Mi smo samo ime promjenili, za razliku od nekih drugih klubova koji su zbog raznih promjena trebali poceti iz zadnje lige! Onda nisam primjetio da su se klubovi bunili kako su ovi dobili pravo da igraju u 1HNL!
Crtice nema na toj temi niti na onoj temi prije, kao niti na naslovu na ovom forumu, tako da inzistiranja nema.

Pecelj pomiri se s drugom ligom i počni razgovarati s Ščrbecima i Brlečićem za pojačanja! Hočemo i ovog zagorca iz Austrije kaj igra s Kablarom i kaj je osvojio kup! Zakaj njega nismo doveli iz Dragovoljca kad je bilo vrijeme!

Pa taj zagorec veli da ima ponude iz austrijske prve lige a da ga iz Hrvatske niko nije zvao.A u Pashingu ima lovu kaj mu tu niko nemre ponuditi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 15:22

Mi trebamo pomoćne i sponzora! Lako ćemo onda za igrače
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  djule pon 03 lip 2013, 20:14

inkerovac je napisao/la:
djule je napisao/la:da,ali nažalost nismo više Inker već Inter... tak da ne nastavljamo tradiciju.

A kad smo već kod imena, čemu inzistiranje na INTER-Zaprešić, odnosno na crtici?

Ja sam ti samo odgovorio šta velika slova znace! Ne zovemo se isto, ali mi nastavljamo tradiciju!
Mi smo samo ime promjenili, za razliku od nekih drugih klubova koji su zbog raznih promjena trebali poceti iz zadnje lige! Onda nisam primjetio da su se klubovi bunili kako su ovi dobili pravo da igraju u 1HNL!
Crtice nema na toj temi niti na onoj temi prije, kao niti na naslovu na ovom forumu, tako da inzistiranja nema.



ne, nisam mislio na forumu već od strane kluba u nazivu.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pon 03 lip 2013, 23:28

pitaj njih Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty !

Postaj  Pecelj uto 18 lip 2013, 20:56

Ne znam jeste čitali zapisnike sa suđenja Širiću, ali Sinovčić se spominje na veliko! Kako bi bio sretan da taj smrad završi u zatvoru i da propadne Zadar! to bi mi sjelo ko budali šamar
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  zagorec92 čet 20 lip 2013, 16:57

c/p sa facebook stranice Inkera

VIJEST...Upravo je završena sjednica Izvršnog odbora NK Inter-Zaprešić, te su dvije najvažnije vijesti kako će novi / stari trener u novoj sezoni Druge Hrvatske nogometne lige biti gosp. Rajko Magić, te će se pokrenuti inicijativa o preimenovanju stadiona iz sadašnjeg ŠRC "Zaprešić" u ŠRC "Ivan Laljak". Kao što svi već znate, Ivan Laljak je bio čovjek koji je nemjerljivo zadužio Zaprešićki sport, pa će tako i stadion u budućnosti nositi njegovo cijenjeno ime i podsjećati nove generacije na njegov lik i djelo!

Također ćemo za koji dan objaviti plan priprema, za sada je poznato da druga liga starta 17.08.2013., a sačinjavat će ju klubovi: Cibalia, Zagreb, Gorica, Lučko, Vinogradar, Rudeš, Zelina, Solin, Dugo polje, Pomorac i Segesta. Znači sa našim klubom, 12 klubova!!!

Dakle, ne primjećujem nikaj o sudskim procesima protiv HNS-a. Nismo valjda odustali?
Ipak, dobra je vijest kaj Magić ostaje trener. U vezi imena stadiona sam rezerviran. Možda se može i trening centar (jednom kad se izgradi) nazvat prema Iviću (umjesto stadiona).


Zadnja promjena: zagorec92; čet 20 lip 2013, 20:36; ukupno mijenjano 1 put.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam čet 20 lip 2013, 17:14

Nikad mi se nije sviđalo "ŠRC Zaprešić", trebamo imat stadion koji ima dušu, a mislim da je prikladno ime. Isto kak se i Varteksov preimenovao u Anđelko Herjavec.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 20 lip 2013, 18:03

Napokon neka vijest.Dobro nek Rajko ostane nije mu ispod časti raditi u drugoj ligi a i prije je govorio afirmativno o Inkeru.Vjerojatno će biti cilj ekspresan povratak u prvu ligu jer inače mislim da se Rajko nebi zajebavao.Svi igrači su ga hvalili a ako se sjećate doveo je i psihologa.A sad jedva čekam plan priprema i nove igrače.A kaj se stadiona tiče Šrc Zaprešić mi je debilan naziv bio ovo će lijepše izgledati:D

20.9.2014 Stadion Ivan Laljak Gledatelja 3500 Inker-Dinamo 1:0 Strijelac Filipović 78.minuta
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 20 lip 2013, 18:06

A kad sam čitao i naišao na dio pokrenut će se inicijativa za preimenovanje već me steglo oko srca jer sam pomislio da će vratiti ime Inker.A ono mjenjaju ime stadiona.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  zagorec92 čet 20 lip 2013, 20:36

Mijau je napisao/la:A kad sam čitao i naišao na dio pokrenut će se inicijativa za preimenovanje već me steglo oko srca jer sam pomislio da će vratiti ime Inker.A ono mjenjaju ime stadiona.
Ista stvar i kod mene Very Happy
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin sub 22 lip 2013, 17:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  domi sub 22 lip 2013, 18:05

Pa to je za pohvaliti. Velik broj novinara uopće nema pojma o čemu pišu. Nekima je inter još uvijek dinamova kolonija.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam uto 25 lip 2013, 00:14

Sretan 84. rođendan Inkeru cheers

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau uto 25 lip 2013, 00:30

StaJaZnam je napisao/la:Sretan 84. rođendan Inkeru cheers

Jebate stvarno 25.6 je ročkas.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam uto 25 lip 2013, 00:37

Mijau je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:Sretan 84. rođendan Inkeru cheers

Jebate stvarno 25.6 je ročkas.

Vjerojatno upravi nije ni na kraj pameti pa ako neko možda proleti forumom da ih podsjetim lol!

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau uto 25 lip 2013, 00:41

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin uto 25 lip 2013, 01:33

možda smo dobili čileanca kao poklon za rođendan Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau uto 25 lip 2013, 15:27

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  zagorec92 sri 26 lip 2013, 11:02

[You must be registered and logged in to see this link.]

"...Inspektori, kako doznaje Dalmacija News, za početak imaju jedan siguran slučaj: licenciranje Hrvatskog dragovoljca za nastup u Prvoj ligi. Način na koji su vladari HNL-a dali Dragovoljcu ulaznicu za elitni rang natjecanja nije u skladu s pravilima (na što je tjednima upozoravao i prvi čovjek zaprešičkog Intera Branko Laljak jer 'crni' ne zadovoljavaju uvjete iz financijskog dijela licenciranja), pa će Sigećani, sasvim je izvjesno, morati nazad u niži rang. Pitanje je samo kada će inspekcija krenuti u akciju, hoće li to biti prije početka prvenstva ili kada Liga 10 već krene..."

"...Valja istaknuti da se odluke viših državnih inspektora, koji će tražiti grijehe HNS-ovih struktura, stupaju na snagu odmah pri izricanju..."
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sri 26 lip 2013, 11:07

zagorec92 je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

"...Inspektori, kako doznaje Dalmacija News, za početak imaju jedan siguran slučaj: licenciranje Hrvatskog dragovoljca za nastup u Prvoj ligi. Način na koji su vladari HNL-a dali Dragovoljcu ulaznicu za elitni rang natjecanja nije u skladu s pravilima (na što je tjednima upozoravao i prvi čovjek zaprešičkog Intera Branko Laljak jer 'crni' ne zadovoljavaju uvjete iz financijskog dijela licenciranja), pa će Sigećani, sasvim je izvjesno, morati nazad u niži rang. Pitanje je samo kada će inspekcija krenuti u akciju, hoće li to biti prije početka prvenstva ili kada Liga 10 već krene..."

"...Valja istaknuti da se odluke viših državnih inspektora, koji će tražiti grijehe HNS-ovih struktura, stupaju na snagu odmah pri izricanju..."

Da ih bar izbace smeće jedna
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 10 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 33. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.