DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 2 / 33. Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2011, 13:16

Admin je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]


Šta reci nakon ovakvog clanka! To je ono šta nevalja s ovim klubom i zašto ga Zaprešićani ne doživljavaju!

Jedan perspektivni dečko koji još nije pokazao apsolutno ništa u seniorskom dresu Inkera, vec se gura u Dinamo! Pa jel je bilo potrebno spominjati Dinamo! Jel je bilo potrebno spomenuti da ako ce se imalo pokazati u Inkeru nece igrati dugo!

Ne kužim zašto se klub pozitivno ne reklamira! Zašto nije rečeno nešto tipa „dolazi igrac s kojim Inker ocekuju velike stvari“! Ne spominjati daleku buducnost nego se koncentrirati na sadašnjost i Inker kao klub iz svojeg grada!

Pa dajte iskoristite nešto dobro, da dignete zanimanje za klub u Zaprešiću! Zašto od igraca koji nema apsolutno nikakve veze s Dinamom vi vec sada povezujete s njim!

Ovo je primjer lošeg marketinga! Znaci nešto sta je klub dobro napravio automatski se veže za nekog drugog u vrlo lošem kontekstu za klub! Rekao sam je izdanak škole Hitrec- Kacijan!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2011, 13:19

kompleksasi kao i puno njih u zapresicu... zato sam i govorio da klub mora prvo krenuti od sebe sto se imidza tice pa ce onda i ljudi dolaziti. niti jedan ozbiljniji klub ne bi dopustio da se o njihovom igracu objavi jedan ovakav clanak. nece ljudi htjeti gledati inker sve dok se javno ne prezentirao kao klub, a ne vise kao dinamova filijala, sto smo prestali biti prije par godina
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 14 kol 2011, 14:44

Dao Bog da mali završi u Dinamu i Realu ali sad je naš igrač i treba se postaviti tako.Da je igrač od kojeg se u budučnosti očekuje da bude kapetan i vođa Inkera u Ligi prvaka pa makar to nerealno bilo.Mislim da je idiot onaj koji je napisao takav članak.Ali već sam rekao da su novinari idioti i ovaj je to potvrdio.Treba ga bičevati na centru protiv Zadra da drugima ne pada napamet više povezivati nas i Dinamo jer je to neozbiljno i ide nam svima na živce.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2011, 14:58

Mijau je napisao/la:Dao Bog da mali završi u Dinamu i Realu ali sad je naš igrač i treba se postaviti tako.Da je igrač od kojeg se u budučnosti očekuje da bude kapetan i vođa Inkera u Ligi prvaka pa makar to nerealno bilo.Mislim da je idiot onaj koji je napisao takav članak.Ali već sam rekao da su novinari idioti i ovaj je to potvrdio.Treba ga bičevati na centru protiv Zadra da drugima ne pada napamet više povezivati nas i Dinamo jer je to neozbiljno i ide nam svima na živce.

Naravno! Super si to rekao!
Nemamo mi ništa protiv Dinama i ako za tri, cetiri godine daju ponudu koja je najveca neka im prestupi! Tako može otici i u Hajduk ako ce on najviše ponuditi ili bilo koji drugi klub u Hrvatskoj ili Europi!
Do tada on je inkerovac i samo u tom kontekstu se mora pricati!
Evo i na forumu sportneta sam objavio ovaj clanak ali bez te dvije recenice kojima nije mjesto u clanku o igracu Inkera! Kada makneš te gluposti clanak je sasvim dobar i pozitivan!


Zadnja promjena: inkerovac; ned 14 kol 2011, 20:05; ukupno mijenjano 2 put/a.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mirko13 ned 14 kol 2011, 19:36

Mijau je napisao/la:Mislim da je idiot onaj koji je napisao takav članak.Ali već sam rekao da su novinari idioti i ovaj je to potvrdio.Treba ga bičevati na centru protiv Zadra da drugima ne pada napamet više povezivati nas i Dinamo jer je to neozbiljno i ide nam svima na živce.

Brutalno, ali očito jedini način da ljudi shvate neke stvari. Žalosno da tak neke piše na zaprešičkom portalu

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2011, 22:57

sindrom connect
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pet 23 ruj 2011, 15:56

Hoće li čvrsta obrana uz minimalne pobjede biti formula još jedne dobre sezone Zaprešićana?

Bernard Jurišić: To je formula svake uspješne momčadi u bilo kojoj svjetskoj ligi, osim ako u pitanju nisu oni klubovi koji godišnje troše stotine milijuna nečega i od kojih se traži "i ovce i novce". Ilija Lončarević zna što želi, ali što je još važnije - zna kako to realizirati. Inter je opet u gornjem domu hrvatskog prvenstva, no teško je prognozirati koliko će se tu zadržati. Minimalne pobjede su vrijedne, ali ponekad (ne)sreća zna okrenuti stranu i otežati vam put. Inter u iskusnom treneru svakako ima adut više za vjeru kako će i ove sezone biti daleko od zone ispadanja.

Ivana Strahija: Zbilja cijenim rad Ilije Lončarevića, koji na impresivan način vodi momčad Intera. Posebno me se dojmi njegovo čvrsto stajanje na zemlji, a meni je u intervjuu kazao da u ovoj sezoni sa svojom ekipom planira nastaviti putem kojeg je zacrtao prošle sezone i da se ne zavarava kako će ostanak u ligi biti jednostavan. U prijelaznom roku Lončarević nije izgubio mnogo vrijednih igrača, otišao mu je tek Josip Barišić od važnijih iz obrambenog reda (26 utakmica, 24 cijele), pa vjerujem da će zaprešićka momčad i ovu sezonu igrati po prokušanom receptu. Tim više što je odlazak Barišića nadoknadio Lukom Baturom, koji se zasad pokazao odličnim rješenjem.

Vedran Babić: Zaista je impresivno koliko dobre rezultate već drugu godinu u nizu ostvaruje Ilija Lončarević s momčadi bez velikih zvijezda i s dosta mladih i neiskusnih igrača. Prošle sezone to se neiskustvo počelo osjećati tek u završnici prvenstva, a siguran sam da bi vodstvo Intera bilo zadovoljno kada bi momčad još jednom sezonu završila na visokom petom mjestu. Zaprešićane do sada nitko nije nadigrao, čak ni Dinamo, a na domaćem terenu jedna su od najboljih momčadi lige. To im svakako daje razloga vjerovati da će i ovu sezonu završiti u gornjem domu HNL-a, no s obzirom da im napad nije pretjerano efikasan, puno toga ovisi o njihovoj obrani. Ako ona "izdrži" veći dio prvenstva bez kikseva, kao što je to bio slučaj do sada, onda "Žuti" mogu računati na uspjeh. Ako ne, onda im ne gine borba za ostanak

__________

hrsport.net

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mirko13 pet 23 ruj 2011, 19:39

Samo u prvom kolu nismo zabili gol, samo je 6 klubova zabilo više od nas. Zabili smo 10 u osam kola, nebi rekao da smo ne efikasni. Još je ljepše vidjeti da imamo treću obranu prvenstva.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  domi pon 21 stu 2011, 21:54

Lončarević: "Ne možemo raditi ozbiljan posao"

U razgovoru za Sportnet, po odigranoj utakmici Varaždina i Intera, zaprešićki strateg je 'olakšao dušu' i na vidjelo iznio neka svoja promišljanja o stanju u hrvatskom nogometu. Nije mu naime jasno za koga se uopće igra takav nogomet.


Nije bio Ilija Lončarević dobro raspoložen nakon utakmice u Varaždinu, no nije ga toliko mučio poraz koliko je njegovo nezadovoljstvo duljeg i dubljeg uzroka: "Već se dosta dugo tako osjećam. Samo je jedna istina našeg posla, a to je da ozbiljan posao treneri u Hrvatskoj ne mogu raditi."

Ipak, prošle je sezone Lončarević s Interom bio hit, dok ove sezone ima dosta oscilacija, o čemu kaže: "Kamo god dođem, dovedem momčad u vrh, no poslije toga nužno slijedi pad, jer su igrači premladi, preneiskusni i prenezreli. Posljedica toga jest ovo što imamo u Interu sada, rezultate koji nisu adekvatni onim igrama koje mi pokazujemo."

Njegov Inter nema doduše financijskih problema u kojima grcaju drugi klubovi, ali: "U Interu u principu nema problema oko plaća, prema problemima pola klubova ostatka lige naš je zaostatak od pola mjeseca ništavan. No, mi nemamo pola terena za trening, nemamo mjesta za Školu, za prvu momčad, a to su najosnovniji uvjeti i bez toga se ne može raditi", kaže Lončarević.

Cijela situacija u hrvatskom nogometu je sasvim suprotna od onog što bi trebalo biti normalno, smatra Lončarević: "Hrvatska nogometna liga trebala bi biti ozbiljan posao, no trenerski je posao u Hrvatskoj okrenut naglavačke, mi ne radimo kako bismo imali što bolje momčadi, nego tobože stvaramo mlade igrače, a ja da budem iskren ne znam za koga. Za druge klubove i za menadžere?"

Međutim, hrvatski su klubovi prisiljeni uzimati igrače iz vlastitih omladinskih pogona, jer jednostavno nemaju kako drukčije doći do igrača: "Stvaranje mladih igrača jeste i bit će uvijek imperativ, zbog slabe kupovne moći hrvatskih klubova, ali ne možemo to raditi na ovakav način. Nema najosnovnijih uvjeta za stvaranje igrača, nema kampova, nema terena, nema mjesečnih plaća. To na stranu, Prva liga ne može biti poligon za stvaranje igrača. Mogu se dakako priključiti oni najkvalitetniji, najtalentiraniji, ali ne može biti za hrpu igrača koji još nisu odrasli."

Mladi igrači i u principu loš nogomet, glavni su krivci za slabu posjećenost hrvatskih stadiona, rezonira Lončarević: "Mi moramo raditi na tome da imamo što bolje momčadi i time privući ljude na stadione. Ako netko želi ići gledati juniore, otići će na njihovu utakmicu. No, mi ih prisiljavamo da gledaju djecu, a to je teško. Gledatelja imamo sve manje a meni je sasvim jasno zašto, ljudi žele gledati ozbiljne seniorske momčadi i dobar nogomet."

Postoji li način da se sve to popravi? "Prvo, Liga 16 je zločin prema nogometu, to je katastrofa, nema veze s pravom pameću, posebno je strašno objašnjenje od prije par godina, da takva liga mora biti poligon za stvaranje mladih igrača. To je nakaradno gledanje na trenerski posao, okrenuta je naglavačke teza o Prvoj ligi. Treba se konačno riješiti moćnika u hrvatskom nogometu, koji drmaju ligom, uvjetima, logistikom, svim stvarima koje nemaju veze s nogometom ni normalnim poslom", razmišlja Lončarević.

Kao zaključak eminentni trenerski stručnjak iznosi: "Tek kad stvari postavimo na prava mjesta, kad budemo imali Prvu ligu s deset klubova i Drugu ligu s deset klubova, bit će dobro. Pa ako to ne budu mogli Inter ili Varaždin, dobro, značit će to da ta regija nema interesa za nogomet. Jer, tko bi to trebao željeti? Ne razumijem."

Odlazak?
Nakon utakmice s Varaždinom Ilija Lončarević je bio toliko loše raspoložen da je počeo pričati i o odlasku, no kasnije je za Sportnet pojasnio: "Nisam mislio reći da imam namjeru otići sada. Cijeli život radim skoro isti posao, od mladih igrača stvaram prave igrače i ljude. Pomalo sam već zasićen. No, stavite na stranu mene i moj osobni problem, stavite na stranu Inter, ostaje činjenica da Prva liga ne može biti poligon za mlade igrače."

sportnet.hr


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  domi pon 21 stu 2011, 21:59

"Mi moramo raditi na tome da imamo što bolje momčadi i time privući ljude na stadione. Ako netko želi ići gledati juniore, otići će na njihovu utakmicu. No, mi ih prisiljavamo da gledaju djecu, a to je teško. Gledatelja imamo sve manje a meni je sasvim jasno zašto, ljudi žele gledati ozbiljne seniorske momčadi i dobar nogomet."

ovo što lončarević priča i ja zagovaram, spoj mladosti i iskustva je ono što trebamo =)

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mirko13 pet 25 stu 2011, 15:06

[You must be registered and logged in to see this link.]


Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac pet 25 stu 2011, 17:24

Lijepa emisija! Danas sam i na radio Zaprešiću čuo Šarića da najavljuje utakmicu! Polako se pocinje cuti za Inker!

Lončarević u ovom clanku dobro govori, ali se ne bi složio u potpunosti! Nema veze jer je igrac mlad ili star nego jel je dobar ili nije! Dosta mladih igraca je dokazalo da su bolji od nekih starijih!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mirko13 pet 25 stu 2011, 19:08

inkerovac je napisao/la:Lijepa emisija! Danas sam i na radio Zaprešiću čuo Šarića da najavljuje utakmicu! Polako se pocinje cuti za Inker!

Lončarević u ovom clanku dobro govori, ali se ne bi složio u potpunosti! Nema veze jer je igrac mlad ili star nego jel je dobar ili nije! Dosta mladih igraca je dokazalo da su bolji od nekih starijih!


Ipak nema emisije na Radio Zaprešiću, već bar dva puta tjedno najavljuju sljedeću tekmu i izvješćuju o momčadi ili neko tak gostuje.

Spomenuo si negdje prijenose juniora i kadeta, nisu još bili u izravnom prijenosu veli tajnik nog. škole.

Mogao bi Ilija tu i tamo i koju pozitivnu stvar istaknuti, iako dobro i istinu govori, nebi mu štetilo da bar jednom neku lijepu rečenicu uputi o klubu ili o našim igračima.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac sub 26 stu 2011, 10:02

Mirko13 je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:Lijepa emisija! Danas sam i na radio Zaprešiću čuo Šarića da najavljuje utakmicu! Polako se pocinje cuti za Inker!

Lončarević u ovom clanku dobro govori, ali se ne bi složio u potpunosti! Nema veze jer je igrac mlad ili star nego jel je dobar ili nije! Dosta mladih igraca je dokazalo da su bolji od nekih starijih!


Ipak nema emisije na Radio Zaprešiću, već bar dva puta tjedno najavljuju sljedeću tekmu i izvješćuju o momčadi ili neko tak gostuje.

Spomenuo si negdje prijenose juniora i kadeta, nisu još bili u izravnom prijenosu veli tajnik nog. škole.

Mogao bi Ilija tu i tamo i koju pozitivnu stvar istaknuti, iako dobro i istinu govori, nebi mu štetilo da bar jednom neku lijepu rečenicu uputi o klubu ili o našim igračima.


Primjetio sam to u njegovim istupima više puta! Kao da nije zadovoljan sta je u Inkeru!

Kod njega mi se najviše sviđa ta ambicioznost. On si svoje ciljeve dosta visoko postavlja, pa mislim da se uvijek razocara kada ne možemo dobiti Lučko ili Varaždin! Ili kad dobimo porciju od Splita!

Slažem se da bi trebao više surađivati sa samim klubom i da zajednicki pokušaju raditi sve ono sta je najbolje za klub!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin uto 29 stu 2011, 16:19

Lončarević: Vrijeme je da netko odgovora za sav ovaj mulj u HNL-u...'

Nije od euforije niti tragedije.

- Mislim da smo, na stranu bezrazložni penal i isključenje, bili konkretniji i imali više šansi. Da smo bili uvjerljiviji, bili smo. No pričati o tome što bi bilo kad bi bilo, nema smisla. Smisla ima fakt da sam doživio da mi vezna linija odigra utakmicu na viskoj razini. Ako to postane stalnost, to će biti mnogo značajnije od eventualne pobjede nad Dinamom.

Tako će dan nakon velikog zaprešićkog remija razgovor otvoriti trener Intera, Ilija Lončarević.

- Činjenica je samo da je za mene naš bodovni učinak u ovome času razočaravajući.

Možda bi bio bolji da suđenje u gostima imate poput Dinama?

- Ne mogu o tome razgovarati. Imam to što imam, s našim “utjecajem”, kojeg imamo ili nemamo. Odavno sam spoznao neke stvari, koje ti samo oduzimaju energiju ako te ubace u svoj žrvanj, pa sam i svojim igračima u svlačionici kazao “Nitko vam ne može oduzeti vaše znanje ako ste kompaktni. Mogu vam suci nauditi, ali uzeti vam ono što ste naučili, nikako!”

U razgovoru za SN prije godinu dana kazali ste da sa Zdravkom Mamićem više nikad ne kanite surađivati. Ovo ne zvuči kao odbijenica.

- Ne mogu kazati da a priori odbijam, po meni smo Mamić i ja imali previše nepotrebnih i glupih rastanaka, ali niti jedan od njih nije bio iniciran mojom krivnjom.

Kako gledate na trenutačnu situaciju u HNL-u?

- Daleko najžalosnije je što ljudi na svim važnim nogometnim funkcijama nisu našli ništa drugo nego okriviti igrače Karlovca i Šibenika. Od toga gorega nema. A za te igrače zadnje je bilo ići u štrajk, ja im se zbog toga divim. Treba smoći snage za takvu odluku. HNS bi morao sjesti i razgovarati o tome, a ne učas oprati ruke i optužiti druge, jer je krajnje vrijeme, kucuo je posljednji čas da se ljudi u tim stolicama osvijeste, i krenuti brinuti o bazi te iskorijeniti srž problema. To je sama osnova, i stoga bi ovakvu situaciju u HNL-u netko morao odgovarati, a ne samo okretati glavu na drugu stranu. Ovo je najveća sramota nogometa u HNL-u od začetka.

Sindikat?

- Doživljavam ga apsolutno pozitivno, on je nužda i potreba u ovakvoj nogometnoj državi.

Ispada da nije bilo sindikata, možda bi se pojavio neki novi Šaka, koji bi Karlovačnima u džep gurnuo tisuću-dvije eura, ovi bi odigrali utakmicu, izgubili koliko treba, i tada bi valjda svi bili sretni...

- Teza je ispravna. Uostalom, kada smo se dotakli kladionice, u HNL-u je prošlo previše stvari koje nadležne institucije neće niti dotaknuti, a trebale bi, jer dok se sav taj mulj ne raščisti, teško ćemo složiti zdravu nogometnu bazu nužnu za uzlet ovoga sporta. Imam, uostalom, ružan osjećaj da su igrači koji sada sjede u optuženičkoj klupi Offsidea samo i isključivo žrtvena janjad.

Preuzeto sa sportske.jutarnji.hr

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin uto 29 stu 2011, 17:06



[You must be registered and logged in to see this link.]

par dijelova članka o nama, zadnjem i slijedećem protivniku;

Inter;
Klub iz noćne more za svakog poštenog kladioničara. Dobiju Hajduk, izgube od Splita, izgube od Varaždina pa s igračem manje pariraju sudioniku Lige prvaka. Barem nisu dosadni i predvidivi kao neki.

Dinamo;
Real-izam u Maksimiru. Ne, nije to neka od mnogobrojnih izložbi u glavnom gradu i pokušaj kulturnog uzdizanja, naprotiv, radi se o tome da se još uvijek pitam koliko je realno onih madridskih 6:2 i zaprešićkih 0:0 s igračem više. Bilo kako bilo, nemaju konkurenciju ni u jednom od navedenih natjecanja.

Lokomotiva;
Znate li o čemu maštaju svi igrači Lokomotive? ......... O pritisku s tribina! I to u tolikoj mjeri da bi rado čuli bilo što, taman i vrijeđanja. Bilo što, zaista. Gledatelja: 110; Stadion Maksimir, kapacitet: 40000. Trebam li ići dalje?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pon 05 pro 2011, 13:36

Završetak natjecateljske 2011....
Trener gosp. Ilija Lončarević, raspustio je
igrački kadar odmah po utakmici sa
Trešnjevkom. Novo okupljanje predviđeno je
za početak 2012. U razdoblju koje nam
slijedi, radit će se na sanaciji prostorija
omladinskog pogona, te će se sa 20.12.2011.
godine započeti s pripremama za novi
postupak linceciranja sezone 2012/13., kao i
organizacijom priprema za ostatak
polusezone. Također će u narednim danima
neki igrači napustiti klub, a o tome i
eventualnim drugim događanjima, bit će te
na vrijeme obaviješteni ovdje na našim
stranicama. Zahvaljujemo svim našim
simpatizerima, navijačima na podršci koju su
nam pružali tijekom ove polusezone.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin uto 06 pro 2011, 11:37

Fair Play Lista:
1.ISTRA 1961 7,905
2.HAJDUK 7,897
3.DINAMO 7,874
4.LOKOMOTIVA 7,867
5.OSIJEK 7,605
6.INTER-ZAPREŠIĆ 7,590
7.VARAŽDIN 7,529
8.ŠIBENIK 7,456
9.LUČKO 7,452
10.ZAGREB 7,368
11.KARLOVAC (-1) 7,359
12.ZADAR 7,326
13.RIJEKA (-1) 7,321
14.SPLIT 7,180
15.CIBALIA 7,120
16.SLAVEN BELUPO 7,117

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 11 pro 2011, 17:39

Za razliku od mnogih drugih sredina, u Zaprešiću potresa nema, radi se uporno i s određenim ciljem, a situacija na tablici sasvim je u redu. Strateg Ilija Lončarević zna da može i bolje, no nije nezadovoljan, te s umjerenim optimizmom gleda na proljeće.

Momčad Ilije Lončarevića u ovom je prvenstvu upisala sedam pobjeda i sedam poraza te tri remija, pa ima 24 boda. Osmo mjesto na tablici, zlatna sredina, za klub koji je prošle sezone bio peti, vjerojatno nije u potpunosti zadovoljavajuće. Interova obrana primila je dvadeset golova, a napad je postigao njih 18, pa je gol-razlika u deficitu.

Dakle, za razliku od prošle jeseni, kad se u prvenstvo ušlo katastrofalno, ovo je prvenstvo mnogo mirnija plovidba za Inter. "Najveći napredak ostvarili smo na planu igre, sigurno nismo isti kao prošle jeseni. Osim toga, ostvarili smo jako mnogo po pitanju promocije igrača koji nisu bili toliko dobri prošle sezone, poput Balića, Hercega, Šarića, Abilaliaja, Ščrbeca i Vujčića", rekao je za Sportnet Ilija Lončarević.

Inter je također napravio odličan posao prodajom Aleksandra Trajkovskog, čime je, kako saznajemo iz Kluba, osigurano dvije trećine proračuna. "U Interu je situacija čista, a pošto nema uplitanja od strane lokalne politike, možemo raditi onako kako je najbolje za naš kolektiv", kazao nam je Igor Džanko, glavni Interov tajnik.

Ako je transfer Trajkovskog bio odličan pogodak za Inter, dovođenje Sandra Ugrine i Gorana Gančeva baš i nije bilo. "Nismo imali novca za ozbiljna pojačanja, pa smo uzeli što smo mogli, s njima dvojicom nismo pogodili", rekao nam je Lončarević. To je pojasnio: "Gančeva smo uzeli praktički u zadnji čas, nakon što smo ostali bez stopera Barišića, skoro bez prave provjere. Ugrina je, a ja to jako rijetko govorim, razočaranje, s obzirom da se radi o mladom i perspektivnom igraču od kojeg sam očekivao veće zalaganje i profesionalizam."
Ispunjeni ciljevi

U intervjuu za Sportnet pod kraj prošle sezone, Ilija Lončarević je, u svom standardnom raspoloženju, grmio kako se ne treba zavaravati trenutnim uspjehom Intera i da će u sezoni koja slijedi, a sad je u tijeku, najveći problem biti ostanak. S trenutnom zalihom osvojenih bodova Inter je na najboljem putu da ostvari taj cilj. Sudeći prema prošlim prvenstvima, Interu će biti dovoljno osvojiti još desetak bodova da ostane van opasne zone, ukoliko se liga bude smanjivala na 12 klubova.
Neispunjeni ciljevi

Od Kupa su se Zaprešićani oprostili u osmini finala, porazom u Rijeci od minimalnih 0:1. Stječe se dojam da Inter ima problema s tim natjecanjem, nakon što je i prošle sezone također zabilježeno ispadanje na toj stepenici, od strane Cibalije. "U Rijeci smo odigrali katastrofalno prvo poluvrijeme,a samo drugo nam nije bilo dovoljno da se izvučemo", rekao je zaprešićki strateg za Sportnet. "Mislim da to nema veze s time što se radi o Kupu, nego o tome da nam nedostaje koncentracije u igri, što se vidjelo u još par utakmica ove jeseni."
Najbolja/najgora utakmica

S dva najjača hrvatska kluba Inter je odigrao ove sezone svoje najbolje utakmice. U Zaprešiću je bilo 0:0 s Dinamom, a Inter je bod prvaku otkinuo iako je 35 minuta imao igrača manje nakon isključenja Plazonića, čime je efikasno opalio šamar najboljem hrvatskom klubu. No, sigurno će zapamćenija biti utakmica s Hajdukom i velika pobjeda na Poljudu, 2:1 za rođendan Torcidi.

Što se najlošije utakmice tiče, dvije su u konkurenciji, poraz u Varaždinu od 2:3 i poraz u Lučkom od 0:2. "U Varaždinu smo još mogli preokrenuti rezultat, bili smo aktivni do zadnjeg trenutka, no u Lučkom smo u potpunosti zakazali", dvojbe oko toga koji mu je susret bio mrskiji nema Lončarević.
Igrač polusezone

Najbolji je strijelac kluba bio Arber Abilaliaj, Albanac u Interovom dresu postigao je pet golova. "Kod njega je napredak velik i evidentan, no ipak bih istaknuo Tomu Šarića kao onog koji je ove sezone bio najvažniji i koji je dao klubu najviše", kaže Lončarević.
Pogled u proljeće

Kad se sve zbroji i oduzme, Zaprešićani nemaju briga. Što se financija tiče, smiješe im se transferi 21-godišnjeg veznjaka Tomislava Šarića te isto toliko starog braniča Saše Balića, kojima bi osigurali da ostatak sezone te početak one iduće protekne u najboljem redu. Kako neslužbeno saznajemo, Inter vjerojatno neće čekati ljeto i bolju tržnicu, jer su ponude već sada na stolu. "Ukoliko obojica odu, to će sigurno biti gubitak za nas u igračkom smislu, no pred nama je zima i stignemo popuniti redove. Važno je osigurati financijsku mirnoću i mi tu nemamo što prigovarati", jasan je zaprešićki strateg.

Ilija Lončarević također smatra da se od Intera može očekivati bolji plasman na kraju proljetnog dijela sezone: "Bodovna je razlika mala, ne čini mi se posebnim problemom ponoviti prošlosezonsko peto mjesto. No, bit ćemo zadovoljni i ako zadržimo sadašnje osmo mjesto."
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pon 12 pro 2011, 01:52

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  jimmytrast čet 22 pro 2011, 14:49

U četvrtak TV Zaprešić snima intervju s Ilijom, recite ako imate neko zanimljivo pitanje za njega. Intervju će biti dio emisije "Frtalj sporta" koja će izaći u prvom mjesecu.

U buduće će TV Zaprešić poslije skoro svake domaće utakmice od navijača tražiti mišljenje, radit će na tome da se Inter zavoli kao pravi neovisan klub. Možda će jednog dana udruga navijača ponovo zaživjeti, to sigurno ne može samo tv, koji još par mjeseci neće bit pristupačan svima, ali se nadam da će ljudi napokon shvatiti da Inter postoji, i da je upravo Inter Zaprešićki klub, a ne Dinamo ili Lokomotiva ili Nk Bistra.

Vjerujem da će doći dan kada istok više neće biti plav na utakmici s Dinamom Smile)





jimmytrast

Broj postova : 27
Join date : 18.12.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin čet 05 sij 2012, 09:43

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dragan Poljak bivši je međunarodni sudac, a u gostovanju u HRT-ovoj emisiji In medias res rekao je kako je problema u hrvatskom nogometu bilo u samim začecima. Kao primjer je naveo finale prvog Hrvatskog kupa 1991. godine.

- Moja iskustva nisu dobra. Otkrit ću jednu istinu koju mogu potkrijepiti pismeno. Trebao sam suditi finale prvog Hrvatskog kupa, Inkera i HAŠK-Građanskog, dobio sam poziv od čovjeka koji se predstavio da zove iz Ureda predsjednika Republike. Pitao me da li znam koji bi se rezultat trebao očekivati i da li znam kako bi to trebalo izgledati. Da su to opći društveni interesi. Rekao sam mu da onda ja ne želim suditi, što sam pismeno tražio od HNS-a i ja to finale nisam sudio. Nakon toga me više nitko nije zvao - rekao je Poljak.

Smatra kako se ne može sudačku organizaciju smatrati leglom kriminala, jer postoje velik broj poštenih sudaca.
Inker je na kraju ipak osvojio taj Kup, a u Tuđmanovu obranu stao je Slaven Letica i obrazložio kako Tuđman to sigurno nije naredio, a poziv je obavio netko mimo njegova znanja. Letica je i dodao kako je u Hrvatskoj stvorena klima koja dozvoljava necivilizirane nastupe Vlatka Markovića i Zdravka Mamića.

Odvjetnik RNK Splita Damir Primorac ponovio je kako su u klubu tek iz medija saznali o uhićenjima bivših djelatnika.


Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  jimmytrast sub 07 sij 2012, 02:18

[You must be registered and logged in to see this link.]
Intervju s Tomslavom i Ilijom.

jimmytrast

Broj postova : 27
Join date : 18.12.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj sub 07 sij 2012, 10:55

nisi baš stavio sva pitanja koja su ti došla mailom?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  jimmytrast sub 07 sij 2012, 12:22

Al niš mi nije došlo na mail, sori :S

jimmytrast

Broj postova : 27
Join date : 18.12.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 2 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 33. Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.