DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 20 / 33. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pon 27 tra 2015, 18:15

Mijau je napisao/la:Naišao sam na šokantan podatak.Ilija u 52 utakmice za nas ima 17 žutih kartona.To je stvarno bolesno.

Ima nešto šokantnije, broj bodova u tekmama koje je pauzirao zbog kartona
99% sam siguran da smo skupili 0 bodova u tim tekmama

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pon 27 tra 2015, 18:41

Admin je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Naišao sam na šokantan podatak.Ilija u 52 utakmice za nas ima 17 žutih kartona.To je stvarno bolesno.

Ima nešto šokantnije, broj bodova u tekmama koje je pauzirao zbog kartona
99% sam siguran da smo skupili 0 bodova u tim tekmama

Varaš se 1 pobjeda protiv Rudeša(Blažević zabio) jedan X sa Bistrom (Aceski zabio) i tri poraza Cibalija(Blažević zabio),Segesta i Lučko bez gola zabijenog.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pon 27 tra 2015, 19:41

Ova 3 poraza pamtim
Pogotovo ona katastrofa protiv Segeste

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pon 27 tra 2015, 21:04

Sad ga cjenim još više. Nikad ne kalkulira i zato je tu gdje je. Vrhunski je baš zato što je 100% u svakoj utakmici. Uz to malo talenta i dobitna kombinacija.

Prošlo je kroz inker mali milijun igrača koji su kalkulirali i nikad nisu dobili 3 žuta. Eto ih sad po trećim ligama, savskim marofima ili izvan nogometa. Danas samo igrači poput Ilije prolaze. Pogledajte Real Barcelona, nema tog igrača koji ne ide 100%, ne drapa do kosti i ne priča sa sucem. Vrlo je jednostavno - ili ti je stalo ili ti nije stalo. Prvi prolaze, za druge je playstation.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pon 27 tra 2015, 22:07

Nahvalio nas je sad na kreatoru Perković iz HD-a rekao je da zasluzujemo prvu ligu i da imamo jaku momčad i vrhunske ljude u klubu.A prije dvije godine se opako zaratio sa Laljakom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj uto 28 tra 2015, 10:06

kaj se brojača tiče mijau, bilo je pitanje dana kad će ih staviti jer to radi Laljakova privatna firma. Napravio ih je i 300% je kao jeftiniji od konkurencije. Vrlo vjerovatno će ih prodati svima u hrvatskoj.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau uto 28 tra 2015, 12:03

Danas vise nema brojaca.Jucer su bili.Mozda su ih cigani ukrali.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj uto 28 tra 2015, 12:21

Mijau je napisao/la:Danas vise nema brojaca.Jucer su bili.Mozda su ih cigani ukrali.


hahaha jesi čuo grbića kaj je izjavio. Keže da ne vozi još, a od generacije (19 god) Bašić vozi već 2 godine, a Maloku devet hahahaha
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sri 29 tra 2015, 09:10

Danas članak sa Toplakom u SN.Veli da ako se uđe u prvu ligu od ove momčadi može ostati 5-6 igrača.Još je veći problem kaj prvenstvo završava 30.5 a pripreme za prvu ligu moraju početi tjedan dana kasnije jer novo prvenstvo počinje 11.7.Zato treba osigurati naslov što prije i raspustiti momčad i zadnja dva kola igrati sa klincima.Bilo bi super u zadnjem kolu istrčati u sastavu Posavec-Hanžek,Kunštić,Miletić,Aleksić-Soldo,Jurjević-Šlogar,Dramac,Leko-Radić
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj sri 29 tra 2015, 12:44

Mijau je napisao/la:Danas članak sa Toplakom u SN.Veli da ako se uđe u prvu ligu od ove momčadi može ostati 5-6 igrača.Još je veći problem kaj prvenstvo završava 30.5 a pripreme za prvu ligu moraju početi tjedan dana kasnije jer novo prvenstvo počinje 11.7.Zato treba osigurati naslov što prije i raspustiti momčad i zadnja dva kola igrati sa klincima.Bilo bi super u zadnjem kolu istrčati u sastavu Posavec-Hanžek,Kunštić,Miletić,Aleksić-Soldo,Jurjević-Šlogar,Dramac,Leko-Radić

Nemoguce je ostvarit naslov ranije od 1 kola prije kraja tako da te price padaju u vodu. Gorica ce imati gro kikseva prije kraja ali mi cemo tesko ili nemoguce pobjediti cibaliju u gostima tak da...
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sri 29 tra 2015, 13:26

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Danas članak sa Toplakom u SN.Veli da ako se uđe u prvu ligu od ove momčadi može ostati 5-6 igrača.Još je veći problem kaj prvenstvo završava 30.5 a pripreme za prvu ligu moraju početi tjedan dana kasnije jer novo prvenstvo počinje 11.7.Zato treba osigurati naslov što prije i raspustiti momčad i zadnja dva kola igrati sa klincima.Bilo bi super u zadnjem kolu istrčati u sastavu Posavec-Hanžek,Kunštić,Miletić,Aleksić-Soldo,Jurjević-Šlogar,Dramac,Leko-Radić

Nemoguce je ostvarit naslov ranije od 1 kola prije kraja tako da te price padaju u vodu. Gorica ce imati gro kikseva prije kraja ali mi cemo tesko ili nemoguce pobjediti cibaliju u gostima tak da...

A 20.5 su licence pa možda je ne dobiju pa se onda raspusti momčad.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inter100 sri 29 tra 2015, 14:07

Dobit ćemo licencu i osigurat ćemo naslov prije gostovanje u Gorici.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sri 29 tra 2015, 14:09

inter100 je napisao/la:Dobit ćemo licencu i osigurat ćemo naslov prije gostovanje u Gorici.

Mislio sam na Goricu da neće dobiti licencu.Mi ćemo ju dobiti.I ja se nadam da u Goricu idemo na izlet.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sri 29 tra 2015, 14:12

Kaj se tiče kampa HNS-a sad su Svetice opet u igri.Bandić se dogovorio sa crkvom i svim silama HNS želi tam kamp.Sad je problem *eb* dvorana za atletičare za koju nema love.Spominje se i uskok tak da bu to jako zanimljivo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin uto 05 svi 2015, 22:54

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj sri 06 svi 2015, 21:14

Admin je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Uvijek je lijepo cuti o inkeru na takav način. Idu mi na živce oni koji nakon 2 utakmice kod nas pričaju o dinamu i inozemstvu. Mogu ih nabrojati tu sad 20 30 a na kraju se ispostavilo da im je inker bio kruna karijere. Njihova šteta što ga nisu tako doživljavali
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 07 svi 2015, 09:54

Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Uvijek je lijepo cuti o inkeru na takav način. Idu mi na živce oni koji nakon 2 utakmice kod nas pričaju o dinamu i inozemstvu. Mogu ih nabrojati tu sad 20 30 a na kraju se ispostavilo da im je inker bio kruna karijere. Njihova šteta što ga nisu tako doživljavali

[You must be registered and logged in to see this link.]

Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 07 svi 2015, 13:25

prvoizija ide nama Very Happy

laljak otvara šampanjac



p.s. pozdrav iz bugarske, pratim naše klince. moram lovrena mlađeg nagovoriti da dođe kod nas
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 07 svi 2015, 22:07

Dobre vijesti za inter100.Kreator će prenositi doma sa Sesvetama i zadnju u Gorici.A sad će uživo gledati u Vinkovcima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inter100 čet 07 svi 2015, 22:22

Mijau je napisao/la:Dobre vijesti za inter100.Kreator će prenositi doma sa Sesvetama i zadnju u Gorici.A sad će uživo gledati u Vinkovcima.

Odlične vijest Very Happy
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam sri 20 svi 2015, 20:54

Kopiraju nas na Maksimiru, i oni puštaju koloniju svijet voli pobjednike... Mislio sam da je to samo naša fora lol!

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pet 22 svi 2015, 12:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  ian39 pet 22 svi 2015, 12:57

[You must be registered and logged in to see this link.]
ian39
ian39

Broj postova : 78
Join date : 01.04.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin sub 23 svi 2015, 02:01

DAN TUŽNOG SJEĆANJA
Poštovani navijači, simpatizeri i igrači NK Inter-Zaprešić, sutra će biti točno kako su prošle dvije godine od kada nas je napustio naš dugogodišnji predsjednik Skupštine, Ivan LALJAK - Ivić (1931-2013.). S toga će sutra (subota, 23.05.2015.) s početkom u 8.oo sati na gradskom groblju "Zaprešić" delegacije NK Inter-Zaprešić i Grada Zaprešića obilježiti tužno sjećanje na dragog nam "Ivića", na njegovom posljednjem počivalištu.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin ned 24 svi 2015, 16:17

Samir Toplak je napisao/la:Evo nakon ne(pro)spavane noci te slegnutih dojmova red je da Vam svima zahvalim na cestitkama pa posto mi je telefon i fejs zatrpan porukama bar na ovaj nacin da Vam se zahvalim. Medutim ja sam samo dio ovog ogromnog mehanizma pa bi bio red zahvaliti i svima onima koji su na bilo koji nacin pomogli u ovom uspjehu. Zato veliko hvala nasoj teti Jadranki koja nas uvijek drzi da izgledamo cisti i manekenski, hvala Gogiju i Toniju jer su nas travnjak odrzavali savrsenim bez obzira na svakodnevne treninge. Hvala Iki koji nas dobro hrani i daje energije uz njegovu "spizu". Bez naseg Igora Džanka sve ovo nebi funkcioniralo jer je naprosto katica za sve. Hvala Igoru. H ala i gospodi Nadi koja nas uvijek razveseli kad ide neka uplata. Bez direktora Ljaljka ovaj klub nebi bio ono kaj je tak da hvala i njemu na izuzetnoj suradnji. Veliko al veliko hvala nasem fizioterapeutu koji je be samo izuzetan covjek nego veliki radnik i znalac i on je na vrhu piramide po zasluznosti za ovaj uspjeh. Nas stozer je mali ali toliko kompaktibilan da jednostavno se to moralo osjetiti. Hvala Lađo i Dragec. I naravno veliko hvala mojim igracima. Oni su glavni akteri i najzasluzniji za sve ovo. Pratili su nas rad maksimalno i vjerovali u sve to. Bez Paradajza nebi bilo zanimljivo pa hvala i njemu. I na kraju iskrene cestitke na fer i korektnoj borbi mojim sportskim prijateljima u Velikoj Gorici, Sesvetama i Vinkovcima jer bez Vas koji ste nas tjerali na maksimum nebi ni mi bili ono kaj smo sad. Cestitke svim ostalim klubovima i ligi. Jos jednom veliko HVALA svim ljudima koji su na bilo koji nacim doprinjeli da mi ova godina ostane u prekradnom sjecanju. Ajmo sad biti Kaiserslautern iz 1997 godine... Pozdrav dragi prijatelji

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 20 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 33. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.