DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

+5
Pecelj
Mirko13
Mijau
domi
inkerovac
9 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  inkerovac uto 01 svi 2012, 12:41

Gledao sam emisiju Sport nedjeljom na Z1 televiziji, koja je opet dijagnosticirala veliki problem kluba! Gost je bio Zvonimir Soldo i prikazali su izvještaj s utakmice Inker – Hajduk! Sva rasprava u vezi te utakmice je bila vezana iskljucivo za Hajduk! Tipa kako je Hajduk jadan, te kako ni Inker ne mogu pobjediti!

Soldo kao bivši dugogodišnji igrac kluba iz kojeg je postao i reprezentativac te se njegova slika nalazi na pocetku službene stranice kluba, nije se udostojio niti jednom rijecju osvrnuti na Inker! Cak niti podržati svog suigraca Perkovića s kojim je osvojio prvi hrvatski kup, a kojeg je u izvještaju vidio!
Istina, voditelj mu niti jedno pitanje u vezi Inkera nije niti postavio, ali ipak mogao je samostalno nešto reci i podržati klub, te bivše suigrace, kojima je ova pobjeda bila vrlo bitna! Naravno Dinama i njemačkih klubova se je sigurno sjetio spomenuti!

Nije on jedini! Također i Delač, Ferenčina, Lončarević, Jurčić, Mikić, Modrić, Ćorluka pa i Laljak itd u 95% svojih medijskih istupa kao bivši ili cak sadašnji akteri kluba apsolutno niti malo afirmativno ne govore o klubu te ga cak niti ne spomenu u situacijama gdje bi to bilo više nego logicno! Svi oni pricaju o Dinamu, svojim ostalim bivšim klubovima, ženi, djeci itd!

Jedino koga mogu izdvojiti da je primjereno zacepio usta voditelju i dao dobru reklamu klubu je Perković! Jedini kojeg sam ja vidio da se za Inker postavio kako bi svatko tko je jednom bio, ili je trenutno vezan uz klub, trebao postavitii! Stoga mi je jako drago da je baš on novi trener Inkera!

Ako bivše i sadašnje igrace Inker ne zanima, onda je vrlo teško ocekivati da ce zanimati ljude u Zaprešiću, te da ce dolaziti na utakmice!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  domi uto 01 svi 2012, 22:21

ja sam još odavno istaknuo taj problem, koji evo još uvijek vučemo

sjećam se intervjua s modrićom i ćorlukom nakon kojeg ih više nisam gledao s istim poštovanjem

evo, pokušao sam naći taj intervju no nisam uspio, mislim da je na rtlu bio..budem još pokušao drugi put

bilo bi dobro da ovdje stavimo linkove, tako da vidimo dojmove onih koji su bili ovdje i imamo ih sve ovdje na jednom mjestu

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mijau uto 01 svi 2012, 22:53

Svi su oni smeća nezahvalna.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mirko13 uto 01 svi 2012, 23:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

Šupraha neda da se osporava naša pobjeda:)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  domi sri 02 svi 2012, 01:14

Mijau je napisao/la:Svi su oni smeća nezahvalna.

kao da ih je stid priznati da su igali u interu...da ih nebi izrugivali

dok ih novinaru pitaju za inter nevoljko odgovaraju , kao da se pravdaju što su tu bili

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mijau sri 02 svi 2012, 09:18

Kao pozitivan primjer naveo bi Bogdana koji baš živi za Inker.Na svim utakmicama.I dok nije bio u Inkeru nakon kaj su ga potjerali u drugoj ligi i umjesto njega doveli Čaćića pozitivno je govorio o klubu i nastavio živjeti u Zaprešiću.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Pecelj sri 02 svi 2012, 11:01

[You must be registered and logged in to see this link.]

kad smo kod bivših igrača već evo recimo da bi bilo super da se ostvari ovaj transfer jer bi inker od toga dobio (ako bude ovih 48 mil E) 240 000 E što nikako nije zanemariva svota....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  PERO1929 sri 02 svi 2012, 22:45

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

kad smo kod bivših igrača već evo recimo da bi bilo super da se ostvari ovaj transfer jer bi inker od toga dobio (ako bude ovih 48 mil E) 240 000 E što nikako nije zanemariva svota....

Iskreno sam se nado da ce otic u Manchester City ili bar u Chelsea....nemam baš pozitivno mišljenje o PSG-u i smatram da je on ispod njegovog nivoa....

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  PERO1929 sri 02 svi 2012, 22:47

[You must be registered and logged in to see this link.]


Gol Trajkovskog sa nekih 30 metara.....

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  domi sri 02 svi 2012, 23:00

ima tema bivši igrači i mislim da zadnjih nekoliko postava tamo spadaju

ova tema je odnos bivših igrača prema klubu Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Admin sri 02 svi 2012, 23:02

domi je napisao/la:ima tema bivši igrači i mislim da zadnjih nekoliko postava tamo spadaju

ova tema je odnos bivših igrača prema klubu Very Happy

baš to:)
ako želite, mogu spojiti te dvije teme pa da bude jednostavnije za pratit? Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Pecelj sri 02 svi 2012, 23:48

pa ja pišem gdje prvo stignem, ne doživljavam baš teme jer mi se ne da paziti kaj gdje pišem.... sry, al tak je

ugl ovo pravilo o naknadi za klubove koji su pomogli pri razvoju igrača vrijedi ako igrač mjenja savez, tako da bi za inker najbolje bilo da ode izvan eng. treba prodati nekog za tolike pare iz ove momčadi.....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  djule pet 04 svi 2012, 13:17

pa dobro, kaj očekivat od igrača poput modrića kaj je pol sezone igral u inkeru ili mikića kaj je tu bio kao klinac?

činjenica je, da u današnjem neoliberalnom društvu gdje kapitalizam sve proždire, a ta pojava se sjajno manifestira u vidu športa, a kao najbolji primjer toga je nogomet gdje je jedino mjerilo novac, profit i kak potpisat 6-znamenkasti ugovor, očekivat nekakvu ljubav prema inkeru je suludo.

čudimo se kak niko nikaj ne veli za inker, pa uzmimo primjer 2 najveća kluba u hrvatskoj, osim senijada ibričića koji je rekao da bi htel ostat do kraja karijere u hajduku, u zadnjih 7-8 godina svaki balavac koji je odigrao par tekmi imao je svoju teoriju "prerasao sam ovu ligu, idem van".

u zadnjih 20 godina, silvio marić i robert prosinečki su došli u dinamo, radi kluba, grada i navijača, a ne radi novca i profita.

da jedan delač provede 10 godina u klubu, pa kao nekad sa 28 može van, onda bi vjerovatno drugačija bila spika igrača, a ovak, iluzorno je očekivat nekakvu ljubav prema žutoj boji.

ovo je dosta široka tema, al eto, da napravi netko anketu u klubu kod mlađih kategorija sa pitanjem za koji klub navijaju i u čijem dresu im je san zaigrati, ak jedan odgovori sa "inker" tom klincu treba dat ugovor do kraja karijere.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  inkerovac pet 04 svi 2012, 18:06

djule je napisao/la:pa dobro, kaj očekivat od igrača poput modrića kaj je pol sezone igral u inkeru ili mikića kaj je tu bio kao klinac?

činjenica je, da u današnjem neoliberalnom društvu gdje kapitalizam sve proždire, a ta pojava se sjajno manifestira u vidu športa, a kao najbolji primjer toga je nogomet gdje je jedino mjerilo novac, profit i kak potpisat 6-znamenkasti ugovor, očekivat nekakvu ljubav prema inkeru je suludo.

čudimo se kak niko nikaj ne veli za inker, pa uzmimo primjer 2 najveća kluba u hrvatskoj, osim senijada ibričića koji je rekao da bi htel ostat do kraja karijere u hajduku, u zadnjih 7-8 godina svaki balavac koji je odigrao par tekmi imao je svoju teoriju "prerasao sam ovu ligu, idem van".

u zadnjih 20 godina, silvio marić i robert prosinečki su došli u dinamo, radi kluba, grada i navijača, a ne radi novca i profita.

da jedan delač provede 10 godina u klubu, pa kao nekad sa 28 može van, onda bi vjerovatno drugačija bila spika igrača, a ovak, iluzorno je očekivat nekakvu ljubav prema žutoj boji.

ovo je dosta široka tema, al eto, da napravi netko anketu u klubu kod mlađih kategorija sa pitanjem za koji klub navijaju i u čijem dresu im je san zaigrati, ak jedan odgovori sa "inker" tom klincu treba dat ugovor do kraja karijere.


Znaci drugim rjecima ako podržavaš ili navijaš za Inker onda si budala! U tome i je stvar! Zato i imaš 200 ljudi na tekmi!
Ako netko, tko je igrajuci za Inker profitirao i sagradio svoju karijeru ne može niti spomenuti Inker i osjecati nekakvu pripadnost klubu, onda zašto bi to cinili ljudi koji s klubom nemaju nikakve veze!
Ako klinci u mlađim kategorijama ne navijaju za Inker onda je nešto sasvim krivo u samim postavkama kluba i klub bi se trebao pitati zašto uopce postoji! Naravno da nekom klincu ne mora biti krajnji cilj razina Inker i da mu je san Barcelona, ali svaki klinac koji igra u mlađim kategorijama bi trebao stvoriti neku povezanost s Inkerom!
Ako Soldo koji je bio mislim kapetan Inkera i s Inkerom osvojio prvi trofej u karijeri ne može dati rijec podrške i izdvojiti par rijeci o klubu, onda neka sve ide u ku..., a mi koji se ovdje javljamo slobodno se možemo nazvati teškim mentalnim bolesnicima što pratimo Inker i pišemo ove gluposti na forumu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mijau pet 04 svi 2012, 18:14

Mi smo ovisnici o Inkeru i ponekad se pitam kaj bi bilo da smo mi doživjeli sudbinu Varteksa i bili izbačeni u zadnju ligu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  djule pet 04 svi 2012, 19:41

inkerovac je napisao/la:
djule je napisao/la:pa dobro, kaj očekivat od igrača poput modrića kaj je pol sezone igral u inkeru ili mikića kaj je tu bio kao klinac?

činjenica je, da u današnjem neoliberalnom društvu gdje kapitalizam sve proždire, a ta pojava se sjajno manifestira u vidu športa, a kao najbolji primjer toga je nogomet gdje je jedino mjerilo novac, profit i kak potpisat 6-znamenkasti ugovor, očekivat nekakvu ljubav prema inkeru je suludo.

čudimo se kak niko nikaj ne veli za inker, pa uzmimo primjer 2 najveća kluba u hrvatskoj, osim senijada ibričića koji je rekao da bi htel ostat do kraja karijere u hajduku, u zadnjih 7-8 godina svaki balavac koji je odigrao par tekmi imao je svoju teoriju "prerasao sam ovu ligu, idem van".

u zadnjih 20 godina, silvio marić i robert prosinečki su došli u dinamo, radi kluba, grada i navijača, a ne radi novca i profita.

da jedan delač provede 10 godina u klubu, pa kao nekad sa 28 može van, onda bi vjerovatno drugačija bila spika igrača, a ovak, iluzorno je očekivat nekakvu ljubav prema žutoj boji.

ovo je dosta široka tema, al eto, da napravi netko anketu u klubu kod mlađih kategorija sa pitanjem za koji klub navijaju i u čijem dresu im je san zaigrati, ak jedan odgovori sa "inker" tom klincu treba dat ugovor do kraja karijere.


Znaci drugim rjecima ako podržavaš ili navijaš za Inker onda si budala! U tome i je stvar! Zato i imaš 200 ljudi na tekmi!
Ako netko, tko je igrajuci za Inker profitirao i sagradio svoju karijeru ne može niti spomenuti Inker i osjecati nekakvu pripadnost klubu, onda zašto bi to cinili ljudi koji s klubom nemaju nikakve veze!
Ako klinci u mlađim kategorijama ne navijaju za Inker onda je nešto sasvim krivo u samim postavkama kluba i klub bi se trebao pitati zašto uopce postoji! Naravno da nekom klincu ne mora biti krajnji cilj razina Inker i da mu je san Barcelona, ali svaki klinac koji igra u mlađim kategorijama bi trebao stvoriti neku povezanost s Inkerom!
Ako Soldo koji je bio mislim kapetan Inkera i s Inkerom osvojio prvi trofej u karijeri ne može dati rijec podrške i izdvojiti par rijeci o klubu, onda neka sve ide u ku..., a mi koji se ovdje javljamo slobodno se možemo nazvati teškim mentalnim bolesnicima što pratimo Inker i pišemo ove gluposti na forumu!

naravno. ista stvar je sa svim "malim" klubovima kod nas. već desetljećima se mistificiraju dinamo i hajduk pa zato i jugo ligi igrali su samo 2-3 kluba iz hrvatske prvu ligu, za razliku od npr. bosanskih 4-5(sloboda,čelik,željo,sarajevo,velež) ili srpskih(ofk,zvezda,partizan,vojvodina,radnički).

s obzirom na potencijal jedna rijeka ili osijek nisu se razvili u prave klubove već tad jer je eto sve moralo ić u dinamo i hajduk. ovo je sve samo nastavljeno u hnl-u.

cijeli sustav vrijednosti u nogometu je naglavacke postavljen, dodaj još element kapitalizma u sportu i dobijemo nakraju pitanje:

koji je smisao postojanja inkera?

da bi se to promijenilo, treba klub sam sebe transformirat i odredit kaj konkretno hoće. želi li biti dinamova podružnica, želi li plesat uvijek na rubu ispadanja bez neke vizije budućnosti ili želi nekaj konkretno.

s takvim temeljima krenut od omladinskog pogona do predsjednika - nek se znaju vizija, misija i cilj kluba, a onda i klinci iz omladinske škole, navijači inkera i oni koji buju to tek postali možda budu prepoznali potencijal i nebu se dešavalo da u utakmicama prve lige na stadionu bude 200 ljudi(istina bog u kretenskom terminu petak popodne) neg recimo 1500.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  domi pet 04 svi 2012, 19:53

@djule

a kako se prema svim drugim klubovima igrači odnose bolje nego prema nama?

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Admin pet 04 svi 2012, 20:38

Mijau je napisao/la:Mi smo ovisnici o Inkeru i ponekad se pitam kaj bi bilo da smo mi doživjeli sudbinu Varteksa i bili izbačeni u zadnju ligu.
nakon sto bi uprava i igraci napustili klub ostvarili bi planove koje smo tu radili o zauzumanju određenih pozicija u klubu, vjerojatno bi jos neki poput mene vratili se iz igracke mirovine:-D, pa bi svi imali duple pozicije u klubu :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  djule pet 04 svi 2012, 22:00

domi je napisao/la:@djule

a kako se prema svim drugim klubovima igrači odnose bolje nego prema nama?

daj mi primjer?

osim dinama i hajduka, a tam igrači "moraju" reći da im je san igrat u takvim klubovima, u kojim klubovima još?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mijau pet 04 svi 2012, 22:30

djule je napisao/la:
domi je napisao/la:@djule

a kako se prema svim drugim klubovima igrači odnose bolje nego prema nama?

daj mi primjer?

osim dinama i hajduka, a tam igrači "moraju" reći da im je san igrat u takvim klubovima, u kojim klubovima još?

Bilo je prije par godina klinac je došao na treninig pionira ili kadeta Zagreba u Dinamovom dresu pa je bio to skandal.Normalno da svi sanjaju da igraju u Dinamu ali siguran sam da ima i klinaca koji sanjaju da igraju u Inkeru.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  domi sub 05 svi 2012, 01:41

djule je napisao/la:
domi je napisao/la:@djule

a kako se prema svim drugim klubovima igrači odnose bolje nego prema nama?

daj mi primjer?

osim dinama i hajduka, a tam igrači "moraju" reći da im je san igrat u takvim klubovima, u kojim klubovima još?

nije da će sada ići hvalospjeve pričati, ali onako kako se ondnose prema klubu u kojem su igrali je katastrofa

ne samo igrači, komentatori i ostali ...

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Mijau sub 05 svi 2012, 09:41

Sad sam se sjetio i Krznar je znao u novinama izjaviti nešto tipa "moj Inker" njemu isto svaka čast.On je stvarno legenda kluba.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  djule sub 05 svi 2012, 10:07

da, al u svim klubovima je tak.

uzeo si primjer nk zagreba, realno gledajući 3. klub u hrvatskoj. koji njihov poznati igrač osim lovreka je isticao igranje u zagrebu? nijedan.


kaj se tiče naslovne stranice inkerovog weba, svu sedmoricu bi maknul i stavio bi čečija i brleka.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  inkerovac sub 05 svi 2012, 12:40

Tu cak niti ne govorim o odnosu medija prema klubu, koji je katastrofalan! On je prvenstveno takav jer prema Inkeru drugaciji odnos nemaju ni sadašnji, bivši igraci, do nedavno i sama uprava kluba!
Nije grijeh biti mali klub, ali on mora imati svoj stav! Pa to bi trebalo biti najlakše od svega! To možeš imati i u trecoj ligi jer ne iziskuje nikakvo dodatno financijsko ulaganje!

Prvo i osnovno toga se mora pridržavati vodstvo kluba koje ne bi smjelo spominjati nikoga osim Inkera! Ako neki igrac ne želi igrati za Inker, ne mora! Ako ne želiš biti trener u Inkeru također ne moraš! Neka ode u Dinamu pa neka tamo igra ili trenira!
Nastupi u medijima moraju biti profesionalniji! Zna se gdje radiš i šta moraš pricati! Ako se Inker smatra profesionalnim klubom onda se tako mora i ponašati, a ne samo uzimati novce od proracuna jer ima takav status!

Ako se ovo ispoštuje drugaciji ce biti odnos i mlađih kategorija, bivših igraca, medija, sponzora, na kraju i publike koje ce tada biti više i prodavati ceš više ulaznica na utakmicama!

Što se tice pocetne stranice mislim da je Soldo nakon ovoga sta je prezentirao nije zaslužio! Neka ga stavi Dinamo ili njegovi njemacki klubovi! Ako klubu to služi samo kao reklama za prodaju igraca ona nije potrebna! Manageri i agencije dobro znaju svoje igrace izreklamirati ako nešto vrijede! O Delaču, Chealsea sigurno nije saznao sa službene stranice i tako ga odlucio kupiti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  inkerovac pon 08 svi 2017, 11:36

Renato Jurčec, kao da je bilo jučer detaljno pamti i sve adrese nogometaške karijere:
- Najduže sam bio u Zagrebu, osam godina, od 1985. do 1993. Prošao Trećom hrvatskom i Drugom jugoslavenskom ligom, kapetan kad smo u sezoni 1990./1991. sa Šuškom izborili povratak u Prvu saveznu koja se zbog povijesnih okolnosti raspala paralelno s državom. Izvrsno smo se držali i u Prvoj HNL: Gospić, Jurković, Kalapač, Čeko, Župetić, Biškupi, Jurčević, ja... Redovito je dolazilo i 7.000 navijača.

U Inkeru je svlačionicu dijelio s Bronićem, Soldom, Kasumovićem, Čalo*m, Perkovićem, J. Bogdanovićem, Ašaninom, Šoićem, Kučkom, Vidakom... Posebna priča je Hajduk:
- U Splitu mi je bilo najljepše. Sjajnih godinu i pol, osvojili smo kup i prvenstvo, triput u deset dana tuširajući Dinamo. Kad sam se spremao u Dalmaciju znanci su se rugali „Ti si dinamovac, kaj buš dole, ni'ko te ne bu prihvatil!“ A prihvatili su me svi, kao da sam njihov oduvijek. Pogotovo srdačni bili su istinski gospodin Štimac, pa Gabrić i Vulić, Asanović, Hibić, Vučević, Erceg. Trener je bio Katalinić, brzo su nadirali mladi Mornar i Rapaić. U četvrtfinalu Kupa prvaka s Ajaxom smo u Amsterdamu igrali pred 52.000 gledatelja, izgubili 0:3. Ponosim se što sam u odlučujućih 90 minuta za naslov prvaka u Poljudu s Osijekom čije su boje branili Žitnjak, Špehar, Bićanić... dva pogotka postigao, jedan namjestio, Butoroviću.



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!? Empty Re: Odnos bivših i sadašnjih igraca Inkera prema klubu!?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.