DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inker ili Inter?

+3
inkerovac
Mijau
djule
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Inker ili Inter? - Page 2 Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  inkerovac sub 01 pro 2012, 17:15

Teško da ce uprava zbog nas mjenjati natrag u Inker. Nije slušala naš glas kada su mjenjali prvi put, nece ni sada!
Meni je Inker puno draže i rado bi da se vrati, ali nije mi ovo Inter takva katastrofa. Ja ga i dalje zovem Inker. Kada ono malo krene s tribina ja vicem Inker. Kažem za mene je to još onaj stari Inker, s drugacijim jednim slovom. Uopce ga ne povezujem s milanskim Interom.
Da se zove recimo Zaprešić ili nekako drugacije bio bi isfrustriran, najvjerojatnije vec odavno ne bi išao na tekme niti pratio!

Najljepša prica bi bila da Inker opet hoce biti nekakav sponzor. Ne mora biti glavni, samo da bude barem mali sponzor. Imali smo onaj clanak gdje tvrtka pomalo napreduje pa se možda s vremenom i ta mogucnost otvori! Tada bi uprava uz mali pritisak od nas imala razloga promjeniti ime na staro i više ga onda nikad ne mjenjati!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? - Page 2 Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  zagorec92 sub 01 pro 2012, 20:08

Ona priča o promjeni imena radi toga kaj ne žele besplatno reklamirati tvrtku je odraz bahatosti i nemara prema ovoj sredini. Pogledajte KK Split npr. Fantastična atmosfera je oko njih, besplatno reklamiraju svoje firme, a neke im zauzvrat kompenziraju sa nekim sitnicama (npr. cijela momčad dobila sunčane naočale od nekog optičara itd.). Oni imaju razumijevanja jer teško je njima, a bome i tvrtkama. Kod nas toga nije bilo. Inker d.d. je bil u teškim problemima i umjesto da si dugogodišnji sponzor i klub uzajamno pomažu - op, prerezali sve veze (od strane kluba). Zašto nismo mogli zadržati to ime i tako besplatnom reklamom pomoći Inkeru? Pa nije valjda da su u upravi kluba mislili da će naći sponzora koji će zahtijevati da se klub zove po njemu, tj. tom novom sponzoru? I Inker d.d., tj. njegovi vlasnici bi vjerojatno to zapamtili, pa nakon oporavka opet počeli sponzorirati klub. Nije bitno koji iznos, bitno je da bi nekej dali. Inker kao klub sigurno ne bi bio u nikakvom gubitku, a potencijalno je mogao nešto dobiti. Ne razumijem logiku uprave. Zapravo, očito je ni nemaju.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? - Page 2 Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  domi sub 01 pro 2012, 22:50

Tako je, ajde da smo imali ponudu od nekog drugog tko bi bio voljan sponzorirati. Tada bi bilo i normalno mijenjati ime. Ovako dok nismo imali novog sponzora smo samo izgubili i onaj sitniš koji je inker nudio. Normalno tu je problem što nismo znali što i koga možemo očekivati u budućnosti, no i to se moglo osigurati dogovorima.

Nažalost , naša pa tako i vartekova uprava nisu znale prepoznati da je ime kluba preraslo samo sponzorstvo, da klub pod tim imenom nosi i povijest koji navijači neće samo odjednom zaboraviti.

Sada je gotovo, ne vjerujem da bi se išta moglo postići u vezi mijenjanja imena. Ipak važno je znati da promjena imena također košta. Normalno je da se neće mijenjati ime sada odjednom, za to su potrebni veći potresi.

Ja jedino to vidim kao mogućnost ukoliko bi inker bio voljan ponovo sponzorirati.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? - Page 2 Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  inkerovac ned 02 pro 2012, 10:00

Ocito nam je bilo suđeno da se zovemo kao i Milanski klub!

Ne znam da li sam to vec rekao, ali sjecam se davnog gostovanja Ćire u jednoj emisiji, kada je rekao da Kanu prelazi u Inker! Ćosić se poceo vrzmati po stolici ne vjerujuci tom podatku! Ćiro je vidio da ovaj ne vjeruje i još jednom kaže: "Da, da prelazi u Inker, Milanski Inker"! Ćiro je vec tada znao da ce se klubovi isto zvati samo je on mislio da ce se Inter preimenovati u Inker! lol!

Također kada smo se vec zvali Inter, ja listam tjedni TV program i ugledam najava utakmice lige prvaka Inter protiv nekoga! Pored stoji slika Brleka kao najava utakmice! Very Happy

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker ili Inter? - Page 2 Empty Re: Inker ili Inter?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.