DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inker 2011/2012

+6
žuta boja ©
Mirko13
domi
Mijau
zagorec92
inkerovac
10 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Inker 2011/2012 Empty Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac sub 07 svi 2011, 18:17

Pošto je ova sezona pri kraju, polako se možemo okrenuti novoj!
Sta bi trebalo napraviti u pauzi? S cime ste zadovoljni, a cime ne?
Koji igraci su ispunili ocekivanja, a koji nisu?
itd!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  zagorec92 sub 07 svi 2011, 21:39

Mislim da se najviše treba poraditi na psihološkoj strani. Talent postoji, imamo stručnog i iskusnog trenera koji tu mladost i talent usmjerava u dobrom smjeru, ali vidimo sad kad je momčad pod pritiskom (a nedaj Bože da prvi primimo gol(ak smo imali nekoliko preokreta, nek me slobodno neko ispravi, trenutno se sjećam sam jednog protiv Šibenika)) da je blokada prevelika. Mene je u završnici sezone definitivno razočarao Šarić...zadnje 4 utakmice ga nema na terenu (ne računam ovu s Dinamom), al doslovno...kao kapetan bi se ipak trebao nametnuti na terenu, podviknuti kad nejde, unijeti polet...što se od kapetana i očekuje.
Isto to očekujem i od Lončarevića. Svaka mu čast, neosporan je stručnjak, al nekako mi je u završnici sezone bio "anemičan". Premirno sjedi, treba ustat par puta, zderat se na igrače, dat još neke upute. Na kraju krajeva, igraju mladi igrači, znaju se nekad pogubit.

Na igračkom planu, što se tiče prve jedanaestorice, očekujem jedino Balićev odlazak, a u vezi dolazaka očekujem bar jednog il dva iskusnija igrača. Za ostale transfere neću špekulirat. Što se mene tiče, po prvoj jedanaestorki ne treba preveć prčkat, jedino nekog iskusnog u obranu na lijevu stranu. A možda i na stopera, jer kolko god da je Gulić polivalentan ili kolko god da Herceg ima volje i želje, ipak mislim da je ta obrana preslaba na centralnoj poziciji
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mijau ned 08 svi 2011, 14:43

Igrač sezone za mene Gulić.Da nije igrom slučaja protiv Zadra odigrao stopera i to fenomenalno ne bi sada bili na vrhu.Gula zaslužuje i kapetansku traku ali u to se nebi mješao.Drugo mjesto Todorčev bez njega vezna linija nema agresivnosti daleko najbolji veznjak u defenzivi.Treće mjesto Herceg.Kakva greška Lokomotive koja ga je pustila.Dečko može igrati stopera beka i zadnjeg veznoga.Najbolje djeluje sa Gulom u sredini obrane.Ostali su znali bljesnuti i nestati.Ali da spomenem i Oršića on jako napreduje i mogao bi biti pravi igrač.Isto tako i mali Blažević koji je iz juniorske lige uskočio u prvih 11 i vidi se da oscilira ali i da je pravi znalac.Svi su me više manje zadovoljili nemam zamjerki za nikoga.Samo opaska da Šarić iz sezone u sezonu stagnira i ne napreduje.Kad mu protivnički igrač stane blizu on je nemoćan to se najbolje vidjelo protiv Splita.Inače je jak u duelu i teško mu je uzeti loptu ali je užasno spor i to ga ubija.Što se tiče prodaja igrača odmah potpisujem prodaju Balića ako se nađe naivan kupac.Mršić nije ništa slabiji igrač od njega i tu nema problema sa zamjenom.Trajkovskog treba ostaviti bar još jednu sezonu kod nas da odigra bar 25 utakmica pa da se vidi jer igrač samo za Inker ili je za veće domete.Kupovine nisu ni potrebne osim ako dođe neko veliko pojačanje ali neće.Gotovo sam siguran da odlaze Jonjić Matko i Grgurević i Hrnčević jer nisu ni na klupi a bili su standardni igrači prije.A čini mi se da je i Bosec svoje odigrao.Možda se i varam u procjeni ali nisam ja sportski direktor da o tome odlučujem.A kao suho zlato bi došao igrač koji je u stanju zabiti više od 5 golova u sezoni a takvog još od Brleka nismo imali. Cool Ako zadrzimo ove igrače vjerujem u još uspješniju sezonu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  zagorec92 ned 08 svi 2011, 14:53

Mijau je napisao/la:A kao suho zlato bi došao igrač koji je u stanju zabiti više od 5 golova u sezoni a takvog još od Brleka nismo imali..

Dobra analiza, iako se za neke igrače ne bi baš složio, al ok, sva mišljenja su dobro došla. A u vezi ovog navoda, moram te ispraviti, iako bu ti to bilo cjepidlačenje Very Happy

Zoran Zekić (2004./2005.) - 6 golova
Nino Bule (2008./2009.) - 7 golova

Trenutno se mogu sjetit samo njih (2.HNL ne računam, al sjetimo se Da Silve, Krpana, Gulića), no bili su stvarno majstorski igrači i predstavljali su konstantnu opasnost pred golom. Trajkovski i Budimir, nadam se, tu će razinu doseći sljedeće sezone.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac uto 10 svi 2011, 19:08

Trajkovski Budimir
(bosec) (arber)

Blažević Todorčev Šarić Oršić
(jurina) (yankep) (vincelj) (kramarić)

Balić Barišić Gulić Herceg
(mršić) (ivanković) (valentić) (jančetić)

Santini


Igrace koje bi se moglo pustiti su Hrnčević, Grgurević, Matko, Jonjić i Babić!
Prikljuciti Jurinu, Vincelja i Leušteka!

Jurina u Sesvetama igra jako dobro i cesto je strijelac! Vincelj i Leuštek se stalno motaju oko prve momcadi i vec je vrijeme da odrade neku minutu! Osobno mi se taj Vincelj dopao na nekim utakmicama koje sam gledao i mislim da bi mogao biti dobar! Leuštek kao još jedan obrambeni ako ode Balić!

Neka forsirana pojacanja nisu potrebna. Možda bi probao dovesti golmana! Santini često zna pogriješiti i nekako mi ne djeluje sigurno na golu! Onaj prvi gol protiv Splita je grdo zeznuo jer je jako loše postavio živi zid! Sjecamo se i greške protiv Šibenika, a i na pocetku prvenstva je imao dosta kikseva!

Tko zna možda Delač i Chelsea dođu pameti! Ako Trajkovskom koji nema nikakve veze s Zaprešićem nije ispod časti igrati u Inkeru, onda to ne bi trebalo biti ni Delaču!
Naravno da se po pitanju gdje ce on braniti najviše pita Chelsea!

Ako ne on, onda neki iskusniji golman ne bi loše došao jer ionako imamo dosta mladih igraca u polju!

Valentić i Ivanković fizički imaju dobre predispozicije biti solidni stoperi! Zato tu ne bi dovodio nikoga jer ih treba po malo gurati u vatru!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  domi uto 10 svi 2011, 20:53

o vratarima sam i ja razmišljao

nekako mi je u oko zapeo skender koji ne brani u dinamu (branio je svega 90 min u kupu)

mislim da bi on mogao raskinuti ugovor s dinamom...tako da valja obratiti pažnju Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mirko13 sri 11 svi 2011, 13:00

Ako želimo korak naprijed u odnosu na ovo sezonu po meni treba dosta pojačanja. Znači zadržati trenutne glavne igrače i dovesti nove.

Po meni ako ostanu svi glavni igrači trebaju nam oba bočna igrača (lijevi i desni), stoper, pravi centrali vezni i napadač.

Yankep je protiv Dinama pokazao da je zaslužio više igrati, ali ako se Babić ne misli boriti i trgati tu nam fali igrač. Dobar napadač uvijek dobro dođe, Budimir se tek treba dokazati, Bosec nije klasična špica, a uvjeren sam da bi Arbera i ja bolje igrao. Stoperi (Barišić, Gulić i Herceg) su na jesen super igrali, na proljeće su pali. Previše smo golova primili. A izgleda da se kroz treninge i prijateljske Valentić i Ivanković ne mogu izboriti za poziciju, znači i tu fali igrač.

Od onih kojima ugovori ističu, Matko, Jonjić, Grgurović su praktički već bivši. Guliću, Barišić i Todorčevu isto na kraju sezone ističe ugovor, mislim da još nije s njima ništa dogovoreno, al ja bi ih zadržao. Još bi Hrnčeviću i Arberu dao ispisnicu.

Evo to je moje mišljenje.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  žuta boja © sri 11 svi 2011, 16:21

samo da ne bude opet prometno kao na kolodvoru Smile


Bosec Trajkovski
(Budimir) (Matko/NOVI)

Šarić
Yankep Todorčev Oršić
(NOVI) (vincelj) (kramarić)

Balić Barišić Gulić Herceg
(mršić)(ivanković)(valentić)(jančetić)

Santini

Šarića bi da igra više prema naprijed, da bude više na protivničkoj polovici, pa bi trojac iza njega igrao više zgusnuto, pa Balić, ako ostane, imao bi "lakši put" prema naprijed, a s druge strane Herceg mi se nije dokazao kao igrač koji je jako dobar prema naprijed, jančetić mi je bolji u tome, al on zna zakuhat u obrani, iako većinu toga ispraavi na vrijeme:)
a oršić kada bi krenuo prema naprijed, šarić se miče više desno, da pokrije iza Oršića
Boseca bi stavio na lijevu stranu, jer mi izgleda brži od Trajkovskog, pa bi lakše stizao prejake ubačaje s desne strane i Balićeve lopte s lijeve strane. Balić dobro nabacuje, a s desne bi Trajkovski znao to primirit ili odma pucat, a zna i "ubacit" loptu iza leđa obrane, što Bosec zna i može stić prije golmana

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac sub 14 svi 2011, 13:20

Mirko13 je napisao/la:Ako želimo korak naprijed u odnosu na ovo sezonu po meni treba dosta pojačanja. Znači zadržati trenutne glavne igrače i dovesti nove.

Po meni ako ostanu svi glavni igrači trebaju nam oba bočna igrača (lijevi i desni), stoper, pravi centrali vezni i napadač.

Yankep je protiv Dinama pokazao da je zaslužio više igrati, ali ako se Babić ne misli boriti i trgati tu nam fali igrač. Dobar napadač uvijek dobro dođe, Budimir se tek treba dokazati, Bosec nije klasična špica, a uvjeren sam da bi Arbera i ja bolje igrao. Stoperi (Barišić, Gulić i Herceg) su na jesen super igrali, na proljeće su pali. Previše smo golova primili. A izgleda da se kroz treninge i prijateljske Valentić i Ivanković ne mogu izboriti za poziciju, znači i tu fali igrač.

Od onih kojima ugovori ističu, Matko, Jonjić, Grgurović su praktički već bivši. Guliću, Barišić i Todorčevu isto na kraju sezone ističe ugovor, mislim da još nije s njima ništa dogovoreno, al ja bi ih zadržao. Još bi Hrnčeviću i Arberu dao ispisnicu.

Evo to je moje mišljenje.

Koga dovesti to je pitanje? Lako je reci dovesti pojacanje, ali koga?

Ja ne bih puno mjenjao sadašnju momčad! Znaci zadržao bi ovih 16tak igraca koje Lončarević rotira te dodao par vlastitih mladih koje bi probao afirmirati! Inker nažalost ne može kupovati afirmirane kvalitetne igrace i to smo ja mislim svi svjesni!
Kada ce prosjek na domacim utakmicama biti 5000 ljudi možda ce se moci i kupovati!

Znaci ja bi ipak išao na onaj sastav koji sam napisao! Tim igracima se može dodati najviše dva nova igraca pojačanja! Ali samo ako znamo da nam mogu pomoci! Ne dovoditi bez veze! Znaci to mogu biti igraci tipa Arber, Todorčev, Hrmčević koje Lončarević poznaje i zna da mogu dati nešto sta ovoj ekipi fali!

Ipak mislim da Inkerova snaga ponajprije treba biti mladost, rad s vlastitim igracima i uigranost! Imamo momcad s potencijalom koja što duže bude zajedno i radila pod Lončarevićem može i treba biti samo bolja!

Mislim da je jedna velika stvar da se momčad puno ne mjenja! Momčad sigurno igra bolje kada se igrace poznaju i kada je razina uigranosti veca!




inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2011, 02:07

samo ostaviti iliju i kolko tolko momčad na okupu i nema straha. ilija je kralj

po meni arber i budimir nisu baš nešto - pre tromo je sve to.

-------------------------------santini-------------------------------

jančetić----------gulić------------------barišić----------------balić
(jonjić)

-----------------yankep-------------------šarić-----------------------
(todorčev)

blažević-------------------------------------------------------oršić
(po meni daleko najbolji uz trajkovskog)

--------------------------------------------matko-----------------------

--------------------------trajkovski-----------------------------------

(dovoljno čvrsto, dovoljno iskusno, dovoljno mlado, dovoljno poletno - iskreno mislim da bi marko - oršić - trajkovski ubijali naprijed(ne znam jel se koji put uopće pokušalo bez arbera ili budimira))

i još nešto, mislim da nam je uz iliju ostanak i iduće godine osiguran pa makar i ispadalo 5 klubova, tako da bi se možda malo više mogli koncentrirati na kup. zašto ne iskoristiti to da se bez nekih problema dođe u polufinale ili finale ako se dinamo i hajduk ranije sastanu ili bude neko iznenađenje. treba u ovoj medijskoj blokadi raditi maksimum da bi se privukla pažnja na inker. sve u svemu mislim da je perspektiva bolja nego ikada, a ovoj sezoni dajem ocijenu 5+ (ne sjećam se da smo ikad tako gazili i doma i u gostima)


Zadnja promjena: Pecelj; ned 15 svi 2011, 02:08; ukupno mijenjano 1 put.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2011, 02:08

zagrade su ispale krivo

jonjić ispod balića (ako ovaj ode), a za oršića komentar da je daleko najbolji i najperspektivniji iza (uz) trajkovskog
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2011, 02:21

što se tiče pojačanja - ako momčad ostane na okupu (recimo da ode samo balić), ne treba kupovati nikoga, al doslovno nikoga tko nije extra pojačanje. mislim da smo kao nikad pokriveni na svim pozicijama.

bio bi nam uber koristan igrač tipa sivonjića u starim danima. on će biti slobodan na ljeto al je pitanje možemo li ga platiti (konkurencija će biti klubovi iz HNLa jer sumnjam da će negdje vani).

a ova nabrajanja igrača iz dinama nemaju nikakvog smisla. ima u dinamu jedno 10ak igrača koji ne igraju a koji bi nama bili vrhunska pojačanja (brezovec, palić, chago, kramarić (? - ako nije glup kolko se preko medija čini), kovačić (koji bi mogao doći samo na posudbu (nakon koje bi bio za reprezentaciju - jer znamo kako kod nas "igrač" postaje igrač)), al tu opet dolazimo na vječnu temu posudbi. kolko se to isplati inkeru. recimo da razvijemo kovačića dinamu i od njega nemamo ništa. al isto je tako istina i da bi uz kovačića, ako je i upola talent kolko se o njemu piše, trajkovski možda zabio 20ak golova u sezoni, pa bi za njega umjesto milijun dobili 3, što bi značilo da se i nama isplatilo.

al ako bi se i išlo na posudbe opet, ja sam za to da se dovede 1, max 2 vrhunska igrača (tipa brezovec, ili taj kovačić) jer bi uz njih, po mom mišljenju, naši mladi imali odličnu priliku (prije svih trajkovski, oršić i blažević) njihov talent bi došao puno više do izražaja
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac ned 15 svi 2011, 11:53

Moje mišljene je da posudbe ne donose ništa dobro! Barem ne na ovaj nacin kakve su kod nas! Znaci ako se igrac pokaže, ti ga gubiš!
Recimo u engleskoj posudbe su iskljucivo s mogucnošču otkupa ugovora! Znaci ako se igrac pokaže ti imaš pravo otkupiti ugovor i on postaje tvoj igrac! To mi nismo u stanju zbog velike razlike u visini ugovora, stoga posudbe ne dolaze u obzir!

Recimo da uzmemo Kovačića! On ce ti pokriti poziciju Blaževića ili Oršića! Naši igraci ce stagnirati, a dinamovi napredovati! A ja trenutno ne vidim da je Kovačić išta bolji od Oršića! Osim što je medijski razvikaniji!

Recimo Inker treba radje ispitati mogučnost potpisivanja dinamovog Kramarića kad on raskine ugovor, jer ne igra! Isto tako i kasnije Kovačića kad ce on biti nezadovoljan!

Što se tice Arbera i Budimira! Oni su tipovi robusnijih napadaca koji bi trebali primiti loptu i zadržati je dok se ostali igraci prikljucuju napadu! Arber to solidno radi, Budimir malo lošije, ali on je zabio tri gola u dosta kratkom vremenu, što je Arberov minus! Budimir sigurno može još napredovati, a Arber i nije tako loš za rezervu!

Inker je transferom Delača napravio veliki posao! Menadžeri mladih igraca sada vide da se kroz Inker može prodati i stoga žele u Inker, cak i pod uvjetom potpisa na više godina! Mi to moramo iskoristiti i stoga osim razvijanja mladih vlastitih igraca Inkerov prioritet bi trebao biti i pracenje mladih igraca u regiji! Stoga ako se pokaže prilika dovesti nekog poput Trajkovskog i Balića da se ta prilika iskoristi!

To je ono sta Inker u trenutnoj situaciji treba raditi! Ne posuđivati igrace i ne bacati novce na dovođenje nekih afirmiranijih igraca koji kasnije niti ne igraju jer kvalitetno o nisu toliko bolji!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  zagorec92 ned 15 svi 2011, 13:33

inkerovac je napisao/la:Moje mišljene je da posudbe ne donose ništa dobro! Barem ne na ovaj nacin kakve su kod nas! Znaci ako se igrac pokaže, ti ga gubiš!

Recimo da uzmemo Kovačića! On ce ti pokriti poziciju Blaževića ili Oršića! Naši igraci ce stagnirati, a dinamovi napredovati! A ja trenutno ne vidim da je Kovačić išta bolji od Oršića! Osim što je medijski razvikaniji!

Recimo Inker treba radje ispitati mogučnost potpisivanja dinamovog Kramarića kad on raskine ugovor, jer ne igra! Isto tako i kasnije Kovačića kad ce on biti nezadovoljan!

Inker je transferom Delača napravio veliki posao! Menadžeri mladih igraca sada vide da se kroz Inker može prodati i stoga žele u Inker, cak i pod uvjetom potpisa na više godina! Mi to moramo iskoristiti i stoga osim razvijanja mladih vlastitih igraca Inkerov prioritet bi trebao biti i pracenje mladih igraca u regiji! Stoga ako se pokaže prilika dovesti nekog poput Trajkovskog i Balića da se ta prilika iskoristi!

To je ono sta Inker u trenutnoj situaciji treba raditi! Ne posuđivati igrace i ne bacati novce na dovođenje nekih afirmiranijih igraca koji kasnije niti ne igraju jer kvalitetno o nisu toliko bolji!

Inkerovac dobro veli, posudbe ne donose ništa dobroga. A što se tiče naših igrača, imam sojećaj da će Oršić sljedeće sezone biti strah i trepet za protivnike jer pokazuje da s ove pozicije nekog, ajmo to nazvat krilnog napadača, fantastično igra, uz dribling ima i odličnu loptu, protiv Rijeke je sve to pokazao, najbolji igrač definitivno. Trajkovski, ako će imat podršku igrača iza sebe (u što ne sumnjam previše, ovi naši klinci su se već polako uhodali u HNL i sljedeće sezone može samo bolje), mogao bi zabiti otprilike 10-13 golova. Ne treba očekivati previše, al to je sasvim pristojna brojka za napadača s 18, odnosno sljedeće sezone s 19 godina. Kramarić bi bio veliko pojačanje, iako sumnjam da bu došel u Inter, makar bi mu to bila dobra odluka. No onda bi se trebalo riješiti jednog napadača, jer ni najveće ekipe svijeta nemaju 5-6 napadača u rosteru (Trajkovski, Budimir, Matko, Abilaliaj, Bosec također može solidno odigrati i još onda Kramarić).
A dovođenjem mladih igrača možemo samo profitirati i to mislim na financijsku stranu. Balića smo doveli bez odštete, a sad će se sigurno prodati za nekih 500 000 - 600 000 eura, što je sasvim pristojno za klub poput Intera. U dinamo više nema smisla prodavati, a i sumnjam više da bi i jedan igrač iz Intera prešo u Dinamo jer vidi se kako su završila posljednja 3 transfera. A mladi samo žele igrati, to im dinamo ne donosi. Također, ako Varaždin ispadne (nadam se da neće, ali postoji vjerojatnost i mogućnost da dođe do toga), treba pogledati kod njih. Puni su mladih igrača koji nisu ništa spektakularno, ali sigurno da i tamo ima talenta, a što je najvažnije, većina momčadi bi im otišla i tu mi moramo baciti udicu. Al ponavljam, nadam se da Varaždin neće ispasti jer uopće ne igraju loše, samo ih mladost košta. To mi moramo izbjeći sljedeće sezone.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  domi ned 15 svi 2011, 13:56

Imamo ograničen broj mjesta u momčadi , tako da je i jedno mjesto za tuđeg igrača prevelik gubitak za nas i naše igrače.

Što se tiče dolazaka na radaru treba imati mlade i perspektivne igrače.Ja dosta cijenim Skendera, a to što je u dinamu nema veze, ja ti kažem da će raskinuti ugovor na ljeto. Ne kažem da treba dolaziti, ali valja imati otvorene oći.

Mislim da smo ovom sezonom jako puno postigli. Afirmirali smo se kao klub koji je voljan uložiti u mlade igrače i dati im priliku.Također smo pokazali da se iz intera može ostvariti jako dobar inozemni transfer , a ne da je to moguće jedino iz dinama i hajduka. Sjećam se pred koju sezonu kakva je situacija bila, inter je izgledao kao kolodvor, a sad smo napravili okosnicu momčadi koja može puno toga učiniti.Znači ukoliko nije krajnje potrebno ne prodavati.

Moram priznati da je vodstvo kluba pokazalo karakter time što su i nakon pet poraza za redom pustili trenera da radi svoj posao, i po tome smo jedinstveni u HNL-u.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2011, 21:23

nisam zagovarao posudbe, nego sam samo govorio o svim mogućim scenarijima. uglavnom mislim da se svi slažemo da bi bilo najbolje da ostane ilija i glavnina momčadi na okupu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj pon 16 svi 2011, 00:25

e da! skoro zaboravih. croatia sesvete se raspada nakon sto ih je napustio zubak, a u omladinskom pogonu imaju jednog uber talentiranog klinca Kis se preziva. pod hitno ga dovesti
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inter 1929 sri 18 svi 2011, 17:15

28-godišnji napadač Matija Matko raskinuo je ugovor s klubom iz Zaprešića.

http://www.hrsport.net/vijesti/417808/nogomet-1-hnl/inter-raskinuo-s-napadacem

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

inter 1929

Broj postova : 21
Join date : 18.05.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mirko13 čet 19 svi 2011, 16:01

Pecelj je napisao/la:e da! skoro zaboravih. croatia sesvete se raspada nakon sto ih je napustio zubak, a u omladinskom pogonu imaju jednog uber talentiranog klinca Kis se preziva. pod hitno ga dovesti

Već je na radaru, klinac je kadet (23 golova), a tijekom sezone je igrao i za juniore i za njih je zabio koji gol.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac čet 19 svi 2011, 18:22

Mirko13 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:e da! skoro zaboravih. croatia sesvete se raspada nakon sto ih je napustio zubak, a u omladinskom pogonu imaju jednog uber talentiranog klinca Kis se preziva. pod hitno ga dovesti

Već je na radaru, klinac je kadet (23 golova), a tijekom sezone je igrao i za juniore i za njih je zabio koji gol.

E to je ono sta Inker treba raditi! Pratiti nadarene klince i dovoditi ih u Inker!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mirko13 čet 19 svi 2011, 18:46

Blažević zabio tri gola u prijateljskoj za u-19 repku, lijepa vijest.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Admin čet 19 svi 2011, 19:02

Slazem se za mlade, mislim da ima dovoljno u okolnim mjestima, a treba i u susjedne drzave gledat kak su dosli balic i trajkovski
Naravno treba payit i na nase mlade igrace, na vrijeme kao dosad, nudit im ugovore
Kad sam vec to spomenuo, trebali bi uskoro bit potpisani neki ugovori, pa ce bit na stranici kluba

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty ja mislim da inter sa budimirom nije isti kao i bez njega, po meni je uz trajkovskog i šarića on najboli naš igrać.....

Postaj  PERO1929 sub 21 svi 2011, 21:59

Pecelj je napisao/la:samo ostaviti iliju i kolko tolko momčad na okupu i nema straha. ilija je kralj

po meni arber i budimir nisu baš nešto - pre tromo je sve to.

-------------------------------santini-------------------------------

jančetić----------gulić------------------barišić----------------balić
(jonjić)

-----------------yankep-------------------šarić-----------------------
(todorčev)

blažević-------------------------------------------------------oršić
(po meni daleko najbolji uz trajkovskog)

--------------------------------------------matko-----------------------

--------------------------trajkovski-----------------------------------

(dovoljno čvrsto, dovoljno iskusno, dovoljno mlado, dovoljno poletno - iskreno mislim da bi marko - oršić - trajkovski ubijali naprijed(ne znam jel se koji put uopće pokušalo bez arbera ili budimira))

i još nešto, mislim da nam je uz iliju ostanak i iduće godine osiguran pa makar i ispadalo 5 klubova, tako da bi se možda malo više mogli koncentrirati na kup. zašto ne iskoristiti to da se bez nekih problema dođe u polufinale ili finale ako se dinamo i hajduk ranije sastanu ili bude neko iznenađenje. treba u ovoj medijskoj blokadi raditi maksimum da bi se privukla pažnja na inker. sve u svemu mislim da je perspektiva bolja nego ikada, a ovoj sezoni dajem ocijenu 5+ (ne sjećam se da smo ikad tako gazili i doma i u gostima)

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac ned 22 svi 2011, 11:50

Mirko13 je napisao/la:Blažević zabio tri gola u prijateljskoj za u-19 repku, lijepa vijest.

Protiv koga smo igrali i koji je bio rezultat?

Blažević je dobar igrac! On, Oršić i Trajkovski bi nas trebali nositi sljedece sezone! Sigurno da ako ce se dovoditi neka pojacanja, to ne bi trebale biti njihove pozicije jer bi bilo steta da sjede na klupi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  domi ned 22 svi 2011, 16:06

Evo i mog mišljenja.

Imamo velik potencijal u mladim igračima, kojima nedostaje iskustvo. Kroz proteklu sezonu smo učinili mnogo, afirmirali igrače i dobili ekipu u kojoj su poznata imena prve jedanaestorice.
Vrlo je važno da nebude puno odlazaka, znači ako nedostaje sredstava za novu sezonu treba prodati tek toliko koliko je potrebno, jer smatram da sljedeću sezonu možemo još bolji rezultat ostvariti te dobiti mnogo više nego prodajom na ljeto.

Što se doalzaka tiče, neznam tko je spomenuo da bi trebali dovesti pojačanja, ali se slažem s tim.Ne kažem da je nužno potrebno,no mislim da nam nedostaje nekoliko iskusnijih igrača koji bi činili stup momčadi te ukonili te oscilacije u igri.

Mislim da smo si podigli kredibilitet , te bi to mogli i iskoristiti.

Mislim da bi jedan dobar ofenzivni igrač u sredini terena uvelike pomogao u pas igri, jer često poklanjamo lopte suparniku te ostajemo otvoreni za opasne kontre.Također djelio bi točne lopte napadačima, jer ako imamo dobre napadače bez da dobiju točne lopte teško ćemo postići gol.

Također Todorčev je često ozljeđen tako da i to valja imati na umu,a nedostaje na čvrstine u sredini terena. Neznam što se s Yankepom događa, ali primjetio sam da baš i ne igra prečesto...

Evo po meni bi s 2 pojačanja uvelike profitirali, kako i igri tako i što bi oni pomogli mlađima da steknu iskustvo.

Normalno, to sve s pretpostavkom da nađemo nekog tko bi doista bio pojačanje, normalno i da je voljan doći u inter.

To bi najvjerojatnije bio slobodan igrač...tako je Split doveo Križanca čime su uvelike profitirali...a mislim bi i nama jedan ili 2 afirmirana igrača dobro došla.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.