DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inker 2011/2012

+6
žuta boja ©
Mirko13
domi
Mijau
zagorec92
inkerovac
10 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  zagorec92 pet 24 lip 2011, 16:11

Mislim da Inter nije u takvoj teškoj financijskoj situaciji da smo morali pod hitno prodat Trajkovskog. Jako sam ljut i razočaran zbog te prodaje i jednostavno mi je cijeli entuzijazam za sljedeću sezonu splasnuo...nadam se da ovaj ugrina nekaj valja (zabija u prijateljskim)... No
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Pecelj pet 24 lip 2011, 16:34

nije u problemima aka varteks, ali ako se ne zeli dovesti u takvo stanje treba se gledati pola godine unaprijed. od kud da se namaknu novci recimu u 10 11 mjesecu? ne treba nam bankrot, a ovo su vise nego lijepa sredstva. normalno da nam je svima zao sto necemo vise gledati trajkovskog, al takva je sudbina svih nogometnih klubova. da bi se ostalo u normali treba se zrtvovati
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mijau pet 24 lip 2011, 17:11

Ovako ovaj transfer je najveći u povijesti Waregema.Do sada su najviše platili 500000 Nikicu Jelavića.Njega su prodali u Rapid za pola toga iznosa i popušili lovu na njemu.Dakle Waregem riskira njegovim dovođenjem.Inker je napravio pravi posao i on je najveći dobitnik u ovom transferu.Nemojmo se zanositi ciframa od 2-3 milijuna € jer to može ostvariti Dinamo ili Hajduk i to za igrače koji su u statusu A reprezentativca.Inker je ovim transferom osigurao sredstva sa cijelu sezonu i to je odlično.Sljedeće godine će opet netko iskočiti i prodati se i tako čemo jedino moći funkcionirati.Igrači će prije doći kod nas nego u neki drugi klub jer vide da je Inker odličan izlog.I takva bi trebala biti dugoročna politika kluba kupi jeftino afirmiraj igrača i skupo prodaj.Trajkovski je talent i moguće je da će se razviti u odličnog igrača ali milijun € za igrača koji je odigrao 857 minuta u Hnl-u i zabio 4 gola najslabijim klubovima u ligi je fenomenalna prodaja.Uz malo sreće možda nam se opet dogodi neki "Trajkovski" pa čemo imati o kome pisati.Za mene je ova prodaja čista 10.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac pet 24 lip 2011, 17:16

Ode Trajkovski! Ja cu pokušati biti što objektivniji!

Prodati igraca za ovu cifru koji je u Inkeru samo godinu dana i u to vrijeme odigrao niti 10ak utakmica je vrlo dobar posao! Znaci dobili smo ga za ništa i nakon nikakvog ulaganja u njega dobili milju eura!

Ipak gledajuci Trajkovskog cini mi se da smo mogli dobiti puno više u polusezoni ili kraju ove sezone!
Ako su bili spremni platiti milju za neafirmiranog igraca onda bi sigurno dobili puno više za afirmiranog!
Recimo Zagreb je od Dinama za Krstanovića dobio 1,5 milje! Nije mlad, nije reprezentativac i dobio je više nego mi za Trajkovskog!

Još jedna negativnost ovog transfera je što je igrac bio spreman još igrati za Inker i imao ugovor na još par godina! Znaci nikakav pritisak prodaje nije bio, za razliku od recimo Palića!

Nedostatak novca sigurno ne smije biti glavni razlog! Pa u zadnjih par sezona smo prodali stvarno puno igraca za solidne cifre! Tako nešto Inker prije nije radio pa je zivio! I ne možemo reci da smo u tom vremenu nešto kupovali! Dovodimo igrace iz druge i trece lige!

Naravno postoji i mogucnost da smo ga zadržali i onda mu u prijateljskoj s Lokomotivom potrgaju koljeno (kao Yankepu prije dvije sezone)! Nakon toga više ne bi bilo ponuda i bilo bi pitanje kada i da li bi ih više ikada bilo!

Uzevsi sve ovo u obzir, da se mene pita ja ne bih prodavao i cekao bi kraj ove sezone!
Presudila bi konstatacija da li cemo i kada više imati takav potencijal i takvu situaciju da se igracu ne žuri!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  žuta boja © pet 24 lip 2011, 18:28

mislim da bi mi svi ovdje a vjerojatno i svi iz uprave radije prodali npr. Balića, pa da što kasnije Aco ode, jer vecina više cijeni napadace. Ali treba gledat i drugu stranu, ako nije bilo zadovoljavajucih ponuda za ostale igrace, onda je logična ova prodaja, kao sto je inkerovac napisao da dode do ozljede nebi bilo ovakvih ponuda.

još jedna stvar, pročitao sam vijest na nekoliko razlicitih mjesta, npr index pise da je prodan za točno milju, neki pišu milju i 100 tisuca. mislim da je ovo najbolja recenica;

Trajkovski je iz Intera otišao za sedmeroznamenkastu brojku, dakle barem milijun eura, ali u klubu nisu željeli reći točan iznos. Inače, Trajkovski prema transfermarktu vrijedi 50.000 eura!

gol.hr


Ako može Barca prodat Krkića za 10milja i dodat klauzulu za pravo prvokupa po 12 milja, onda možemo i mi prodat igrača za 7znamenkastu brojku i dodat klauzulu o postotku iduceg transfera, a vjerojatno je tako neki dogovor ili smo odma dobili neki veći iznos, jer je bilo rečeno kad je odbijena ponuda od 500.000 da vrijedi nekoliko puta više, a milja je taj iznos samo puta 2:)

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  inkerovac čet 14 srp 2011, 18:52

Pripreme su pri kraju i naša momčad se okvirno vec zna! Ocekujemo dolazak dva afrikanca koji bi mogli još ojacati izgled ekipe!
Najavljen je sustav 4-2-3-1 stoga cemo to prihvatiti!

Budimir
arber
ugrina

Blažević Šarić Oršić
kramarić šćrbec babić

Yankep Ćosić
todorčev valentić

Balić Batur Gulić Plazanić
mršić gančev herceg jančetić


Santini
jurić-bare

Nekako mi najbolje zvuci trojka Blažević, Šarić, Oršić iza napadaca!

Ipak ja više volim naše juniore od dinamovih i lokomotivinih! Ali bio bih najsretniji da me ovi demantiraju i pokažu da su dobri!

Složio bi se s Adminom koji je predložio Šarića za centralnu poziciju! Iako mi se cini da po sastavima to nije bio slučaj na pripremama!

Taj igrac mora znati zadržati loptu, okrenuti se i dobro podvaliti! Mislim da bi se time otvorio i prostor za vecu minutažu Ćosića kojeg su mnogi hvalili, a koji je u pripremnim utakmicama imao i statističku potvrdu u izborenom penalu i golu! Tu imamo još dobre Todorceva i Valentića pa mislim da smo dobro popunjeni ako dođe do oscilacija Ćosića kojeg prvu sezonu ipak treba dozirati!

Na afrikance ne treba racunati jer ih se tek treba vidjeti!

Idealno bi bilo da su:
Pravi napadac! Znaci ovog stila kojeg imamo samo da uz to zna pobjeci i dati gol! Neka mješavina Arbera i Trajkovskog, a po izgledu kao Wansi!
Drugi neka bude najsličniji onom Traoreu šta je bio u Istri! Znaci vezni koji bi mogao igrati iza napadaca, a uz to da je trkacki i fizicki jak!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Mijau čet 14 srp 2011, 20:14

Po meni postava će izgledati Santini-Jančetić(Plazanić) Gančev Gulić Balić-Yankep(Todorčev) Šarić-Oršić Babić(Šćrbec) Kramarić-Ablibablaj(Budimir)
Mislim da će Ilija dati na početku šansu iskusnijim igračima.Po meni borba je na desnom boku između Jančetića i Plazanića koji me je ugodno iznenadio na pripremama zapazio sam ga od prve utakmice.Gulić je siguran stoper a Gančev zbog više iskustva makar me nije oduševio ima prednost pred Baturom i Valentićem.Tu ja jedva čekam da se Herceg oporavi i uđe u formu.Šarić je meni zicer na lijevom zadnjem veznom a kroz pripreme mi se čini da će igrati u paru sa Yankepom.Blaževića namjerno nisam stavio u momčad jer ga neće biti do 6 kola mislim.Oršić mi je isto jedan od sigurnih pitanje je hoće li igrati lijevo ili desno.Ovisno o strani na kojoj će igrati očekujem Kramarića na drugoj bočnoj poziciji.Srednji vezni je po meni najslabija pozicija Šćrbec je to igrao u Rudešu i mislim da će on ili Babić to igrati.U napadu dvojba Budimir ili Ablibablaj.Nijedan nije prošao full pripreme i nije 100 posto spreman.Slažem se da nam treba jedna prava špica i jedan polušpic koji će razigravati momčad.Ostalo imamo više manje poduplano i na nekim pozicijama će se voditi velika borba za ulazak u prvih 11.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Inker 2011/2012 - Page 5 Empty Re: Inker 2011/2012

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.