DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lokalni izbori?!

+3
zagorec92
Mijau
Pecelj
7 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lokalni izbori?! Empty Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 22 tra 2013, 13:48

Koliko lokalna vlast ima utjecaja na inker i na kakav način? Tko stavlja naglasak na inker u kampanji? Je li Laljak još uvijek u HDZu aktivan? Tko je najbolji izbor u smislu gradnja trening kampa i sve drugo vezano za zaprešićku politku

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau pon 22 tra 2013, 14:14

Danijel Saić kandidat Sdp-a za gradonačelnika je veliki navijač Inkera stara Divlja svinja. [You must be registered and logged in to see this link.] evo ga u loži iza Oteka Barića u Inkerovom dresu protiv Dinama. Ali mislim da on nema šanse da pobijedi Turka koji je okupio 9 stranaka i lista iza sebe.Čuo sam neki dan da Inker od grada dobija 5 milijuna kuna godišnje ako je to istina onda neko opako mažnjava lovu iz kluba jer uz sve ove transfere mi smo i dalje bez lipe.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 22 tra 2013, 14:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

je li to ovaj?

po meni je skandalozno da se ne može srediti kamp, pa koliki su to novci okvirno?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 pon 22 tra 2013, 15:07

Druga najjača opcija u gradu je Dario Baća, tako da će biti velika borba oko kandidata za drugi krug do kojeg će sigurno doći. Mislim da je Turk siguran za drugi krug, iako mi nije jasno zašto ga ljudi biraju budući da se u Zaprešiću apsolutno ništa nije napravilo. Jedini infrastrukturni projekt je dom zdravlja na marlesu, ostalo ne postoji. Između ostalog, jedan od tih "izgubljenih" projekata koji se uvijek izvlači pred izbore (kao i famozna južna obilaznica) su pomoćni tereni, tj. nogometni kamp. Ja vas uvjeravam, prije će u Zaprešiću osvanut aerodrom (na prošlim izborima još jedna turkova besmislica - sportski aerodrom) nego trening kamp.
Turk je oko sebe okupil primitivne stranke, a budući da je činjenica kako je Zaprešić jedan od najmlađih i najobrazovanijih gradova u Hrvatskoj, logičnim slijedom ta primitivna koalicija ne bi smjela pobijediti. Već su si zabili jedan autogol - Novi Dvori, a ova farsa s obilaznicom, terenima, sportsko-rekreacijskim centrom Zajarki bi ih trebala koštati vlasti. Da ne spominjem potpuni izostanak gospodarske politike, nije otvorena niti jedna tvronica, nego samo nepotrebni trgovački centri. Sramota za jedan mladi i obrazovani grad - barem na papiru.

Kaj se tiče love koju Inker dobiva od grada, ja sam oduvijek tvrdil da tu nekej nije čisto, no to nitko ne nadgleda jer je Laljak podoban po političkom opredjeljenju u odnosu na trenutnu vlast.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau pon 22 tra 2013, 17:06

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

je li to ovaj?

po meni je skandalozno da se ne može srediti kamp, pa koliki su to novci okvirno?

Da to je taj.Ma netreba ni kamp nek se za prvu ruku stavi na pomoćno igralište umjetna trava.Time se riješava problem treniranja po zimi za sve kategorije
kluba a trava se sama može isplatit iznajmljivanjem seoskim klubovima iz okolice po zimi jer svi oni a i Inker ide u Rudeš ili Špansko.

[You must be registered and logged in to see this link.] Evo Rijeka radi najmodernije igralište tu piše i cifra.

Malo gledam cijene najma nekih 200-300€ za 2 sata terena.Računaj da zima traje 3 mjeseca i da može minimalno 8 sati teren biti iznajmljen to je dnevno 10 somova kuna cca treba ti 300 dana po 10 somova kuna da se isplati teren sam od sebe.A trava traje nekih 10 godina dok se ne uništi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 22 tra 2013, 21:39

Rekao sam vam kad sam bio sad zadnjih par puta na kantridi da rijeka stvara čudo. oni su se povezali sa Volpijevom akademijom u Nigeriji, ulažu u infrastrukturu i dugoročno ništa ih ne može zaustaviti dok god lova pristiže. Bilo bi super kad bi se stabilizirali i bili stalno u EL, oni + dinamo bili bi to krasni bodovi za hrvatski nogomet i siguran priljev novaca za cijelu ligu.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 uto 23 tra 2013, 01:13

Jel itko čuo o regulaciji EU o financiranju profesionalnih sportskih klubova? Negdje sam vidio da profesionalni klubovi ne smiju primati javni novac po toj regulativi., tj. mogu, ali isključivu u skladu sa propisima o državnim potporama, a to je u Hrvatskoj jedno mutno područje ako uzmemo u obzir da zakon o sportu nije "usklađen" s tim propisima.
Baš me zanima jel će Inker ostat bez gradske, tj. javne love.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj uto 23 tra 2013, 07:00

Pa stavio sam neki dan link članka o tome i rekao da samo trebamo biti predzadnji (zadnji po svim pravilima odmah ispada) jer sigurno neće biti 10 klubova u hrvatskoj koji će moći funkcionirati nakon 1.7.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin uto 23 tra 2013, 09:56

Pecelj je napisao/la:Pa stavio sam neki dan link članka o tome i rekao da samo trebamo biti predzadnji (zadnji po svim pravilima odmah ispada) jer sigurno neće biti 10 klubova u hrvatskoj koji će moći funkcionirati nakon 1.7.
Petak, dok je bila tekma se odlucivalo o licencama
Navodno ce kroz koji dan bit objavljeno pa onda mjesec dana zalbe i popravni
Po nekim pricama 4 kluba ce na popravni
Mi bi trebali bit u prvom krugu sigurni
S obzirom na prijasnje sezone, lako moguce da bude promjena i nakon tih mjesec dana tj nakon tog famoznog 1.7. Il cak kao onda sa Vž i Ka

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau uto 23 tra 2013, 10:23

Admin je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Pa stavio sam neki dan link članka o tome i rekao da samo trebamo biti predzadnji (zadnji po svim pravilima odmah ispada) jer sigurno neće biti 10 klubova u hrvatskoj koji će moći funkcionirati nakon 1.7.
Petak, dok je bila tekma se odlucivalo o licencama
Navodno ce kroz koji dan bit objavljeno pa onda mjesec dana zalbe i popravni
Po nekim pricama 4 kluba ce na popravni
Mi bi trebali bit u prvom krugu sigurni
S obzirom na prijasnje sezone, lako moguce da bude promjena i nakon tih mjesec dana tj nakon tog famoznog 1.7. Il cak kao onda sa Vž i Ka

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 uto 23 tra 2013, 11:57

Pecelj je napisao/la:Pa stavio sam neki dan link članka o tome i rekao da samo trebamo biti predzadnji (zadnji po svim pravilima odmah ispada) jer sigurno neće biti 10 klubova u hrvatskoj koji će moći funkcionirati nakon 1.7.
Jbg, nisam primijetil Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin sri 24 tra 2013, 18:24

S obzirom ma otvorwnu temu, poslao sam isti upit na 3 glavna kandidata na predatojecim izborima, naravno vezano za nas klub i trening kamp
Jedan odgovor vec dosao, kroz par dana cu objavit sve

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj čet 25 tra 2013, 13:54

super potez!

samo jedno pitanje koje se nameće samo po sebi: ako je Turk prošle izbore pobjedio SDP i Baću zajedno, zašto su se oni sad išli razdvajati! zar vama tu nekaj ne smrdi?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj čet 25 tra 2013, 14:40

[You must be registered and logged in to see this link.]

jesi poslao njoj? Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj čet 25 tra 2013, 14:45

nemam pojma tko je ta pa sam malo googlao! evo odmah spominje sport

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 čet 25 tra 2013, 18:08

Pecelj je napisao/la:super potez!
samo jedno pitanje koje se nameće samo po sebi: ako je Turk prošle izbore pobjedio SDP i Baću zajedno, zašto su se oni sad išli razdvajati! zar vama tu nekaj ne smrdi?
Baća želi biti nezavisan kandidat, a i "Glas Zaprešića" je druga najjača opcija u gradu te s pomlađivanjem grada (a Glas Zaprešića upravo cilja na mlade) očekuju i više glasova. Iskreno, ne vidim kaj bi tu smrdilo.
Ako ćemo gledati kaj je trenutna vlast napravila po pitanju nogometa, rezultat je velika 0. Ova priča s terenima je mit koji nikad neće biti ostvaren. Pumpanje love u Inker (navodno 5 mil. kn) koji opet nema love mi svake godine sve više smrdi, no pravu istinu na kaj se sve ta lova troši nikad nećemo saznat.


Zadnja promjena: zagorec92; pet 26 tra 2013, 11:24; ukupno mijenjano 1 put.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pet 26 tra 2013, 07:22

konkretno meni smrdi ovo - dakle imaš dvije podjednake opcije, jedna pobjedi - iduće bi izbore ova gubitnička valjda trebala dodatno stisnuti, a oni umjesto tog idu svatko za sebe (prosipanje glasova). poznato je da kad netko odgovara svima (zbog ovih ili onih razloga) onda ga svi i podupiru. npr bandić u ZG, njega će svi pljuvati, ali ni HDZ ni SDP mu neće dati poštenog protukandidata (ovo što je SDP napravio za ove izbore je najbolji primjer toga) tako da Bandić može ostati. Bandić je tim opcijama bolji nego da imaju svog čovjeka, s njim se može sve dogovoriti, a opet osuda javnosti ide njemu (dakle ne šteti SDPu i HDZu na parlamentarnoj razini). je li možda turk zaprešićki bandić pa odgovara svim opcijama? nije tajna da se SDP i HDZ dogovaraju (na kraju HDZ sad koalira s HNSom u zaprešiću ?!).

što se gradske skupštine tiče - gledam sad rezultate izbora za EU parlament na području zaprešića i pošto ne znam da postoje laburisti u Zaprešiću, prag prelazi još samo Hrast. ako oni ostvare ovakav rezultat ili ga još i poprave - vidjet ćemo jesam li bio u pravu. onda će SDP i HDZ morati koalirati kako bi imali vlast, a ja ne sumnjam da će oni to i napraviti, jer na stranu sve priče, stranke ionak služe samo da bi svoje ljude stavljali u fotelje.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 pet 26 tra 2013, 11:06

Pecelj je napisao/la:konkretno meni smrdi ovo - dakle imaš dvije podjednake opcije, jedna pobjedi - iduće bi izbore ova gubitnička valjda trebala dodatno stisnuti, a oni umjesto tog idu svatko za sebe (prosipanje glasova). poznato je da kad netko odgovara svima (zbog ovih ili onih razloga) onda ga svi i podupiru. npr bandić u ZG, njega će svi pljuvati, ali ni HDZ ni SDP mu neće dati poštenog protukandidata (ovo što je SDP napravio za ove izbore je najbolji primjer toga) tako da Bandić može ostati. Bandić je tim opcijama bolji nego da imaju svog čovjeka, s njim se može sve dogovoriti, a opet osuda javnosti ide njemu (dakle ne šteti SDPu i HDZu na parlamentarnoj razini). je li možda turk zaprešićki bandić pa odgovara svim opcijama? nije tajna da se SDP i HDZ dogovaraju (na kraju HDZ sad koalira s HNSom u zaprešiću ?!).

što se gradske skupštine tiče - gledam sad rezultate izbora za EU parlament na području zaprešića i pošto ne znam da postoje laburisti u Zaprešiću, prag prelazi još samo Hrast. ako oni ostvare ovakav rezultat ili ga još i poprave - vidjet ćemo jesam li bio u pravu. onda će SDP i HDZ morati koalirati kako bi imali vlast, a ja ne sumnjam da će oni to i napraviti, jer na stranu sve priče, stranke ionak služe samo da bi svoje ljude stavljali u fotelje.
Poštovani, vjerujete mi da ste u krivu. Ja sam taj Danijel Saić koji je kandidat za gradonačelnika grada Zaprešića ispred SDP-a i garantiram Vam da ne postoji ni teoretska mogućnost koaliranja sa HDZ-om poslije izbora. To što Dario i ja idemo zasebno kao kandidati, ne znaći da jedan drugog nećemo podržati u drugom krugu protiv Turka bez obzira koji prošao. Ja sam se u ovu bitku upustio sa pozicije menagera koji radi u jednom Austrijskom koncernu i koji ima solidna primanja, i vjerujte mi nikada se ne bi kandidirao da g. Turk dobro vodi naš grad. Vaša konstatacija da je možda Turk zaprešićki Bandić je realna ali vjerujte mi ne u onom pogledu koji ste Vi naveli, nego u onom drugom.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pet 26 tra 2013, 11:22

opa, počašćen sam! Very Happy

vidjet ćemo ako dođe do ove pozicije o kojoj sam govorio. nisam upućen u ovo previše, ali me zanima sve vezano uz zaprešić. na tom tragu toga sam gledao rezultate za EU parlament i čini mi se da bi moglo doći do pat pozicije, ako Hrast (jer nisam siguran hoće li laburisti imati listu) poluči ovakav rezultat ili bude još bolji.

naravno da nećete doći tu i napisati kako ćete se dogovarati i trgovati, ali uz dužno poštovanje prema vama (upoznao sam vas i dobio sasvim solidan dojam o vama) stranka ispred koje stojite daje nam razloga za sumnju. ta ista stranka iznjedrila je tog Bandića (a po mom skormnom mišljenju u suradnji s vašom strankom će i ostati na vlasti zbog košmara koji je namjerno stvoren oko SDPovog kandidata) kojeg spominjete, a zagrebom vladate već duži niz godina. svi znamo kakvo je stanje u zagrebu i naravno da smo zabrinuti da bi dolazak na vlast vaše stranke istu takvu sudbinu donio zaprešiću.

također zanima me kakva je vaša suradnja sa g Cvetkom koji se sada nalazi u vladajućoj strukturi grada zaprešića. ako je vlast toliko loša (a tu se slažem s vama), kako to da nemate problema surađivati s ljudima iz iste. također podupire li vas HNS koji je sada na vlasti u zaprešiću?

žao mi je ako je ovo neprimjeren način komunikacije, ali jednostavno me zanimaju ovakve stvari, a i ne vjerujem da je posjet ovog foruma toliki da bi mogao utjecati na bilo što. ispričavam se zbog toga što vas kao čovjeka na niti jedan način ne mislim diskreditirati.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 pet 26 tra 2013, 11:46

Pecelj je napisao/la:opa, počašćen sam! Very Happy

vidjet ćemo ako dođe do ove pozicije o kojoj sam govorio. nisam upućen u ovo previše, ali me zanima sve vezano uz zaprešić. na tom tragu toga sam gledao rezultate za EU parlament i čini mi se da bi moglo doći do pat pozicije, ako Hrast (jer nisam siguran hoće li laburisti imati listu) poluči ovakav rezultat ili bude još bolji.

naravno da nećete doći tu i napisati kako ćete se dogovarati i trgovati, ali uz dužno poštovanje prema vama (upoznao sam vas i dobio sasvim solidan dojam o vama) stranka ispred koje stojite daje nam razloga za sumnju. ta ista stranka iznjedrila je tog Bandića (a po mom skormnom mišljenju u suradnji s vašom strankom će i ostati na vlasti zbog košmara koji je namjerno stvoren oko SDPovog kandidata) kojeg spominjete, a zagrebom vladate već duži niz godina. svi znamo kakvo je stanje u zagrebu i naravno da smo zabrinuti da bi dolazak na vlast vaše stranke istu takvu sudbinu donio zaprešiću.

također zanima me kakva je vaša suradnja sa g Cvetkom koji se sada nalazi u vladajućoj strukturi grada zaprešića. ako je vlast toliko loša (a tu se slažem s vama), kako to da nemate problema surađivati s ljudima iz iste. također podupire li vas HNS koji je sada na vlasti u zaprešiću?

žao mi je ako je ovo neprimjeren način komunikacije, ali jednostavno me zanimaju ovakve stvari, a i ne vjerujem da je posjet ovog foruma toliki da bi mogao utjecati na bilo što. ispričavam se zbog toga što vas kao čovjeka na niti jedan način ne mislim diskreditirati.
Zahvaljujem se na ovome "počašćen sam".
Inače ne bi htio da ovo ispadne politička demagogija i moja prezentacija pa Vas molim da popričamo o svemu na kavi jer ne bi htio koristiti ovaj forum na koji sam se prijavio samo prije više od godinu dana iz razloga što sam vatreni navijač našeg kluba i jedan od prvih pedesetak ljudi koji su osnovali Divlje svinje devedesetih godina, i krenulorganizirano navijati na prvoj tekmi protiv Sturma iz Graza (rezultat je bio ako se ne varam 4:1 za Inker).Odgovoriti ću Vam u par rečenica, a za ostalo moj broj mobitela je 099 6310 023.
1. Laburisti će imati listu za gradsko vijeće.
2. Ja sam član SDP-a Zaprešića tri godine, i ušao sam u stranku (iako prije nikada nisam bio član niti jedene) samo jer sam vidio da se oko SDP-a skupila jedna mlada ekipa, visokoobrazovanih ljudi koji imaju volju nešto pokrenuti u Zaprešiću, a na našoj listi će biti uz članove SDP-a i HSU-a pet nestranačkih osoba koji razmišljaju kao i ja
3. G. Cvetko je bio moj predsjednik u Lovačkom društvu Zaprešić do prije godinu dana kada sam na skupštini društva postao ja. G. Cvetko od toga dana nema više nikakvu izvršnu funkciju u tom društvu. Ja ga poštivam kao stariju osobu, koji bi mi mogao po godinama biti tata, ali kao što se ne slažem sa Turkovim vođenjem gradom tako i njega smatram kao jednog od odgovornih (predsjednik gradskog vijeća) za ovakvo stanje.Da li je on mogao donijeti kakvu odluku kontra HDZ-ove ne bi htio ulaziti.
4. HNS nas ne podupire iz razloga što ja nisam htio njihovu podršku dok je na njihovom čelu osoba koja je sada. Ja čak osobno i nemam ništa protiv nje kao osobe, ali ne mogu ići u koaliciju sa osobom koja je četiri godine bila savjetnik gradonačelnika i primala za to lijepa primanja i usto bila podpredsjenik gradskog vijeća za što je šprimala naknadu.Ja protiv stranke nemam ništa i vjerujem da su u njoj dobri ljudi ali bez obzira da li dobio ili izgubio izbore ja moram živjeti u ovom gradu i poslije izbora moram moći svakom čovjeku pogledati u oči bez srama.
Nadam se da se zadovoljni odogovorom ali namjerno nisam htio ulaziti dublje detalje kako se to ne bi krivo protu,ačilo, a za sve ostalo molim Vas da mi se javite, pošto ja Vaš broj nemam i možemo u svakom trenutku popiti kavu i popričati o svemu.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pet 26 tra 2013, 12:27

hvala vam na odgovoru i na informacijama. ako budem imao bilo kakvih pitanja javit ću se, a ako vas nešto zanima imate inbox tu na forumu, svaki dan sam tu više manje pa ću primjetiti.

samo još jedna stvar

rekli ste da vi morate živjeti u zaprešiću i nakon izbora kako god prošli, samo sam htio naglasiti da ima i nas koji ne moramo, ali želimo živjeti u zaprešiću i nakon izbora - ma kako god oni prošli.

pozdrav
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 pet 26 tra 2013, 12:29

Pecelj je napisao/la:hvala vam na odgovoru i na informacijama. ako budem imao bilo kakvih pitanja javit ću se, a ako vas nešto zanima imate inbox tu na forumu, svaki dan sam tu više manje pa ću primjetiti.

samo još jedna stvar

rekli ste da vi morate živjeti u zaprešiću i nakon izbora kako god prošli, samo sam htio naglasiti da ima i nas koji ne moramo, ali želimo živjeti u zaprešiću i nakon izbora - ma kako god oni prošli.

pozdrav
Very Happy

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pet 26 tra 2013, 13:32

[You must be registered and logged in to see this link.]

svaki dan smo na ovom portalu...

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 pet 26 tra 2013, 15:14

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

svaki dan smo na ovom portalu...

Do referenduma najvjerojatnije neće doći zbog nedostatka potpisa uzrokovanog velikom nezainteresiranošću i inertnošću samih građana. Baš sam jučer išel potpisat na šetnici i gledam kak građani prolaze i uopće ni pogledom ne registriraju štand. No kaj drugo očekivati kad pola grada čine spavači koji s ovim mjestom nemaju nikakav odnos, tj. povezanost osim mjesta stanovanja. Da ne pričamo o ljudima koji slijepo vjeruju u odluke njihovih političkih opcija. Ostatak čine oni koji razmišljaju i koji su, ako ništa drugo, preispitali tu odluku,dakle mane i prednosti iste te sam postupak donošenja, pa su na temelju toga i isključivo toga donijeli odluku o podršci za ili protiv. Vjerujem da većina tih ljudi podržava moguće raspisivanje referenduma, a ne vjerujem da ih je tolko malo u ovom gradu.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin uto 30 tra 2013, 13:49

Potpisi za referendum skupljeni
Stigli i svi odgovori kandidata vezano za klub i trening ka.p
Tokom dana objavljujem

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.