DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lokalni izbori?!

+3
zagorec92
Mijau
Pecelj
7 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 čet 20 lip 2013, 01:11

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

dno dna! e moj baća ovo su ti zadnji izbori
Čuj ti Baću: "nismo u koaliciji i to treba naglasiti"...hahaha, pa jel bitno jesi formalno il ne u koaliciji ak ih podržavaš? Ak si nekog pregazil, jel za tu činjenicu bitno jesi formalno osuđen il ne? U oba slučaja si skrivil nesreću i to stoji. Možda malo gruba usporedba, al da dočaram glupost Baćine izjave.
Slažem se u potpunosti - zadnji izbori...ja ne znam ko će više za njega glasat.

Šteta, bil sam razočaran nakon objave rezultata, al sad nemrem ni opisat razočaranje ovom splačinom na vlasti, počevši od velike koalicije pa do njihovih "neformalnih" partnera.

Čul sam da je Baća kupljen s mjestom direktora komunalnog? Jel ima ikakve istine u tome?
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin čet 20 lip 2013, 07:11

To sam i ja cuo prije izbora, al mislio sam da nije, da je netko izmislio al ispada da se ipak prodao, uskoro ce se valjda doznat cijena

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj čet 20 lip 2013, 09:24

Dugoročno to je dobra stvar. Cijelo vrijeme sam imao filing ko da taj Baća samo čekao priliku da se uvali negdje, tj da materijalizira svoje vječno treće mjesto u gradu. Sad su konačno pale maske i vidi se tko je kaj na političkoj karti grada. Sad će Baća nestati kao treći izbor i nadam se da bi mogao doći netko novi, svježi! Hrast je svojim postupcima sebi širom otvorio vrata na idućim izborima. Iako su ih svi krpali uz HDZ pokazali su se čvrsti i nepotkupljivi. 

Netko je odlično napisao, nestao je Morović (konačno!!) sad još da ode Baća i možda se napravi mjesta za nekog istinskog oponenta SDPu i HDZu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau čet 20 lip 2013, 18:21

Sad bu Baća ušao i upravu kluba kad je na vlasti u gradu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin čet 20 lip 2013, 18:49

Mijau je napisao/la:Sad bu Baća ušao i upravu kluba kad je na vlasti u gradu.

uf...
prije izbora sam cuo da ce se prodat za poziciju u komunalnom, mislio sam da nema nista u tome, sad cemo vidjet....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 4 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.