DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lokalni izbori?!

+3
zagorec92
Mijau
Pecelj
7 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau uto 14 svi 2013, 20:21

Jebali vas izbori idemo svi u Vinkovce. pig pig pig
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  domi uto 14 svi 2013, 23:55

Baća si je danas dao truda. Dočekao nas je ujutro u savskoj na stanici sa kavom i perecima (mislim). Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 ned 02 lip 2013, 22:31

Evo ga, još 4 godine istog prcanja u mozak. Ovo je smiješno isto kao i reizbor Bandića u Zagrebu.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  StaJaZnam ned 02 lip 2013, 23:09

E, da...

A budimo realni ko je mogo očekivat drukčiji ishod

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 00:41

Ispostavilo se da je sve ispalo onako kako sam ja predviđao! Kako u ZG gdje se HDZ maknuo Bandiću, a SDP namjerno mjenjao kandidate i na kraju stavio Ostojića kojeg se Milanović želi rješiti. Tako su si u Zaprešiću SDP i Baća pojeli glasove - sad je li to stvar dogovora iza paravana, kako sam ja to naveo, ili je sve nekom ogromnom slučajnošću ispalo točno u slovo onako kako sam predvidio, neka sudi svatko za sebe.

Bio bi zahvalan kad bi gosp. Saić dao svoj komentar na to sve (i turka i skupštinu).

Jedino pozitivno po mom mišljenju je što prag nije prešao Morović (pogledajte si na zapresic.tv njegovu izjavu gdje komentira kak je Hrast dobio 2 vijećnika, a on ni jednog - neprocijenjivo lol! ) koji je dio iste te mašinerije, i koji je valjda išao kao back up HDZu s kojim je u kompi (iako ponavljam, gledajući malo "poslovne" odnose u zaprešiću čini mi se da su oni svi u kompi)

no, ostaje nam zanimljiva situacija gdje ni HDZ ni SDP nemaju većinu (HDZ ima 9, SDP 10 vijećnika (Baću računam ko SDP)). teoretski svi trebaju HRAST za vlast, iako mislim da su druge opcije realnije. ak sam dobro vidio u onoj sramoti od "gradskih novina" aka Turkovim izbornim lecima, na listi SDPa su dvojica "umirovljenika". Ak HDZ njih kupi imaju potpunu vlast opet.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 pon 03 lip 2013, 15:53

Navodno se špekulira da će ili glas Zaprešića koalirati s HDZ-om ili je HDZ kupio par ljudi iz glasa Zaprešića. Nisam točno siguran, al ak je ova prva opcija točna, glas Zaprešića za mene više ne postoji, a Baća si je dao petardu autogolova.

Hrast su desničari(?), pa je koaliranje HDZ-a i Hrast-a najizglednije.

Morovićeva politička propast je jedina pozitivna stvar s ovih izbora Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186 Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186 Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 16:10

zagorec92 je napisao/la:Navodno se špekulira da će ili glas Zaprešića koalirati s HDZ-om ili je HDZ kupio par ljudi iz glasa Zaprešića. Nisam točno siguran, al ak je ova prva opcija točna, glas Zaprešića za mene više ne postoji, a Baća si je dao petardu autogolova.

Hrast su desničari(?), pa je koaliranje HDZ-a i Hrast-a najizglednije.

Morovićeva politička propast je jedina pozitivna stvar s ovih izbora Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186 Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186 Lokalni izbori?! - Page 3 1491190186

Hrast su normalni ljudi pa tako da HDZ ne dolazi u obzir, bar kolko sam ja upućen. ako baća proda guzu HDZu onda mu drugi nitko ni ne treba
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau pon 03 lip 2013, 16:28

Citam sad od Turka odgovor da se projekt kampa može pogledati u prostorijama kluba.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 16:29

dobro da nam je to netko javio! a i kolko je to teško staviti na net?!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Mijau pon 03 lip 2013, 16:30

Pecelj je napisao/la:dobro da nam je to netko javio! a i kolko je to teško staviti na net?!
Pa to ti tu piše na forumu u ovoj temi
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 pon 03 lip 2013, 16:39

Pecelj je napisao/la:Hrast su normalni ljudi pa tako da HDZ ne dolazi u obzir, bar kolko sam ja upućen. ako baća proda guzu HDZu onda mu drugi nitko ni ne treba
Valjda si u pravu. Ukoliko Hrast ostane nezavisan, a SDP i glas Zaprešića krenu zajedno (u slučaju da nema prebjega s obje strane), onda će se konačno prekinuti monopol ovih prcaroša, bar u gradskoj skupštini.

Zanima me kak će se u tom slučaju nova gradska skupština obračunati s problemom kampa, infrastrukture i Inkera općenito.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  StaJaZnam pon 03 lip 2013, 20:13

Pecelj je napisao/la:dobro da nam je to netko javio! a i kolko je to teško staviti na net?!

Mislim da je neko bio stavio, nacrt pomoćnog terena niš posebno se nema za vidjet.
To znam i ja nacrtat al kad će se to realizirat je pravo pitanje

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj pon 03 lip 2013, 21:07

zagorec92 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Hrast su normalni ljudi pa tako da HDZ ne dolazi u obzir, bar kolko sam ja upućen. ako baća proda guzu HDZu onda mu drugi nitko ni ne treba
Valjda si u pravu. Ukoliko Hrast ostane nezavisan, a SDP i glas Zaprešića krenu zajedno (u slučaju da nema prebjega s obje strane), onda će se konačno prekinuti monopol ovih prcaroša, bar u gradskoj skupštini.

Zanima me kak će se u tom slučaju nova gradska skupština obračunati s problemom kampa, infrastrukture i Inkera općenito.

sam je problem kaj je SDP u istoj toj kompi prcaroša tak da tu nema pomaka dok ne dođe netko treći! sretan sam kaj nema morovića jer je to valjda dno od liste, gori su od svih zajedno, a i sretan sam kaj je tu Hrast kao malo osvježenje i bar su na prvi pogled nezavisni - nadam se da će takvi i ostati. došlo je konačno vrijeme da imamo nekog s bar malo obraza i principa na političkoj sceni u gradu, ipak grad postoji već duže vrijeme.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj sri 19 lip 2013, 14:05

I dalje sve ide kak sam ja govorio prije izbora!

najvjerovatnije će na vlasti biti koalicija HDZ-Baća

eto svima koji su zagovarali baću velika pljuska, sad ste praktično glasovali za HDZ Very Happy

Hrast ostao samostalan iako im se HDZ uvaljivao 2 mjeseca, svaka čast, nisu se dalli kupiti

sad će praktički nestati baća kao opcija, jer su svi koji su bili zanjega bili protiv HDZa a sad im se vratilo
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 sri 19 lip 2013, 16:06

Pecelj je napisao/la:I dalje sve ide kak sam ja govorio prije izbora!

najvjerovatnije će na vlasti biti koalicija HDZ-Baća

eto svima koji su zagovarali baću velika pljuska, sad ste praktično glasovali za HDZ Very Happy

Hrast ostao samostalan iako im se HDZ uvaljivao 2 mjeseca, svaka čast, nisu se dalli kupiti

sad će praktički nestati baća kao opcija, jer su svi koji su bili zanjega bili protiv HDZa a sad im se vratilo
Da, Baća je, kak zasad izgleda, najveći izdajnik grada, kao i njegova stranka. Jedina alternativa HDZ-u i SDP-u je sad Hrast, al pitanje je kolko kod njih ima sposobnih ljudi.
U svakom slučaju, glas Zaprešića nestaje sa političke karte mladih i obrazovanih. Ne bi se čudil da i referendum pokopaju.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj sri 19 lip 2013, 16:34

Da lako moguće, za par fotelja ode i referendum sad!

Hrast je jedina opozicija - jedini normalni očito
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 sri 19 lip 2013, 16:48

Pecelj je napisao/la:Da lako moguće, za par fotelja ode i referendum sad!

Hrast je jedina opozicija - jedini normalni očito

Zaboravili ste na SDP-koji je sa svoja četiri vijećnika isto opozicija

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  zagorec92 sri 19 lip 2013, 17:08

danijel1208 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Da lako moguće, za par fotelja ode i referendum sad!

Hrast je jedina opozicija - jedini normalni očito
Zaboravili ste na SDP-koji je sa svoja četiri vijećnika isto opozicija
I kaj će te vi sad točno delat u gradskom vijeću? Jasno mi je da će te dizat ruke prema vašem programu, no svi smo nakon izbora očekivali koaliciju protiv Turka, pa da se na neki način preuzme vlast nad gradom, a nakon ove kupnje glasa Zaprešića, vaša 4 vijećnika nemreju niš. To je nažalost činjenica. HDZ će nastavit diktaturu nad gradom, a svi ostali mogu samo promatrati.

P.S. Kad citirate nekog, kliknite editor mode (zadnja ikona desno na alatnoj traci), pa će te moć pisati van citata.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj sri 19 lip 2013, 17:14

Službeno je Hrast jedina opozicija zato što su ljudi (2 vijećnika) sa liste SDPa HSUa kupljeni i participiraju u vlasti. (dakle samo ljudi koji su glasovali za Hrast nisu glasovali za ljude na vlasti)

Žalosno je kako se može kupiti neku osobu. Svi pljuju po Turku, pogledajte samo izjave prije izbora i onda se prodaju prvom prilikom. To sam i najavio prije izbora kad smo ušli prvi put u raspravu o tome, ali ste me onda uvjeravali da se to ne može dogoditi. očito ste ili bili naivni ili samo igrali svoju ulogu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 sri 19 lip 2013, 17:25

Pecelj je napisao/la:Službeno je Hrast jedina opozicija zato što su ljudi (2 vijećnika) sa liste SDPa HSUa kupljeni i participiraju na vlasti. 

Žalosno je kako se može kupiti neku osobu. Svi pljuju po Turku, pogledajte samo izjave prije izbora i onda se prodaju prvom prilikom. To sam i najavio prije izbora kad smo ušli prvi put u raspravu o tome, ali ste me onda uvjeravali da se to ne može dogoditi. očito ste ili bili naivni ili samo igrali svoju ulogu.

Svako tko radi taj i griješi.Ja sam bio duboko uvjeren da se ne može dogoditi da ako je netko bio u opoziciji 12 godina, raspisivao referendum protiv aktualne vlasti, borio se za jeftinije vrtiće čije cijene su podigli upravo njihovi sadašnji koalicijski partneri, prikloni tim istim osobama.
Izgleda da se kod nekih ljudi ne može primjeniti ona uzrečica:"Izbori se mogu izgubiti ali obraz ne".
Što se tiće HSU-a priznajem svoju grešku i duboko sam razočaran, ali su ti ljudi (što ih ne opravdava za ovo što su napravili) do zadnjeg trenutka sa nama pokušavali na sve načine udobrovoljiti članove Nezavisne liste Glas Zaprešića da sa nama naprave većinu u gradskom vijeću što ovi nisu htijeli prihvatiti.
Što se tiće HRAST-a samo jedna ispravka: njihovog predstavnika za podpredsjednika vijeća je podržao i HDZ i Nezavisna lista Darija Baće - pa Vi sami presudite

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 sri 19 lip 2013, 17:43

zagorec92 je napisao/la:
danijel1208 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Da lako moguće, za par fotelja ode i referendum sad!

Hrast je jedina opozicija - jedini normalni očito
Zaboravili ste na SDP-koji je sa svoja četiri vijećnika isto opozicija
I kaj će te vi sad točno delat u gradskom vijeću? Jasno mi je da će te dizat ruke prema vašem programu, no svi smo nakon izbora očekivali koaliciju protiv Turka, pa da se na neki način preuzme vlast nad gradom, a nakon ove kupnje glasa Zaprešića, vaša 4 vijećnika nemreju niš. To je nažalost činjenica. HDZ će nastavit diktaturu nad gradom, a svi ostali mogu samo promatrati.

P.S. Kad citirate nekog, kliknite editor mode (zadnja ikona desno na alatnoj traci), pa će te moć pisati van citata.

Nažalost i mi smo očekivali koaliciju protiv Turka i do zadnjeg trenutka smo pokušavali privoliti gospodu iz Nezavisne liste Glas Zaprešića da nam se pridruže, ali izgleda da je g. Turk imao jače adute od naših koji smo se zalagali za pošten naćin upravljanja našim gradom.
Ne samo dizati ruke prema našem programu nego i dizati ruke protiv loših stvari ali kao što ste i rekli naših 4 ne znaće ništa i zato ćemo pokušati na sve naćine informirati javnost o svemu što se događa na gradskom vijeću.
Što se tiće promatranja, jedino tko će promatrati su novi koalicijski partneri g. Gradonačelnika, ali to neka bude na njihovu čast i ponos.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj sri 19 lip 2013, 17:57

nisam upućen, ali je li ovo za podpredsjednika kao u saboru da mora biti iz opozicije!?

ako je onda nemamo o čemu govoriti, mislim da možete, kao član opozicije, biti ponosni na hrast i na to da su ostali nepotkupljivi
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  danijel1208 sri 19 lip 2013, 18:06

Pecelj je napisao/la:nisam upućen, ali je li ovo za podpredsjednika kao u saboru da mora biti iz opozicije!?

ako je onda nemamo o čemu govoriti, mislim da možete, kao član opozicije, biti ponosni na hrast i na to da su ostali nepotkupljivi

Ja nisam rekao da nisu opozicija, samo sam rekao tko je glasao za koga, a da sam ponosan na njih - jesam, jer su do zadnjega trenutka sa nama pokušavali privoliti Nezavisnu listu Glas Zaprešića da pokušamo stvoriti većinu u vijeću.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Admin sri 19 lip 2013, 18:08

Baća novi Morović
Jednog smo se riješili,  bude se na idućim izborima i drugom, samo je dugo to čekati

Kak je Roman napisao nakon tekme na turniru, Turk konačno izgubio

Zasad samo u nogometu, al nakon ovakvih postizbornih poteza, ....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Pecelj sri 19 lip 2013, 20:25

[You must be registered and logged in to see this link.]

dno dna! e moj baća ovo su ti zadnji izbori
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Lokalni izbori?! - Page 3 Empty Re: Lokalni izbori?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.