DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.kolo INTER - Sesvete

+2
Mijau
inkerovac
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam ned 07 ruj 2014, 14:56

Ako pobijedimo Lučko, da smo pravi klub sljedeće kolo doma protiv Gorice bi bilo bar 2000 ljudi

al dobro to je već mlaćenje prazne slame

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 ned 07 ruj 2014, 17:31

Ma ak ovak nastavimo osvajamo drugu ligu, Cibalia ce padat iz tekme u tekmu.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Admin ned 07 ruj 2014, 21:31

StaJaZnam je napisao/la:Ako pobijedimo Lučko, da smo pravi klub sljedeće kolo doma protiv Gorice bi bilo bar 2000 ljudi

al dobro to je već mlaćenje prazne slame
to bi bilo lijepo ponovo vidjeti....i da bude 2000 za žute a ne kao kad je dinamo dolazio....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau ned 07 ruj 2014, 22:17

Vratio se NikoKintic na sportnet nemojte se sa njim upuštati u nikakve rasprave lik je poremećen.Rekao bi da mu je mali igrao u Inkeru pa su ga stereli i sad mu je Laljak kriv za sve u životu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj ned 07 ruj 2014, 22:56

dugopolje 0:0

dakle još nam samo cibalija bježi 3 boda, ali nastavimo li pobjeđivati neće ni ona dugo. Naime, oni imaju sad dva gostovanja - sisak i dugopolje, a mi igramo u lučkom i protiv gorice.

Treba okrenuti stvar u ova dva kola, jer ako bi mi kiksali u jednoj od ove dvije tekme, a oni ostali stopostotni to bi već bila neugodna prednost. (iako se svi slažemo da će oni lagano ali sigurno padati (njima je svako gostovanje 200+km, dok mi imamo 2 takva ukupno + pomorac) opet je psihološki moment ipak veliki faktor i ulazak u jesen s 6 ili više bodova prednosti mogao bi poremetiti stvari)
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam ned 07 ruj 2014, 23:42

Mijau je napisao/la:Vratio se NikoKintic na sportnet nemojte se sa njim upuštati u nikakve rasprave lik je poremećen.Rekao bi da mu je mali igrao u Inkeru pa su ga stereli i sad mu je Laljak kriv za sve u životu.

Ja sam mislio da je taj relativno normalan dok nisam pročitao onaj hvalospjev Mamiću kaj je napiso clown


uglavnom Lučko je pobijedilo Rudeš u gostima 4-1 što je začuđujuće, ali nam treba služit ko upozorenje da se ne smijemo tam zajebavat. Trebali bi bit bolji od njih, to su nam bitna tri boda, ak pobijedimo njih i Goricu možemo razgovarat o nekakvoj prvoj ligi

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 pon 08 ruj 2014, 13:25

Koliko sam gledao proslu sezonu, ta putovanja uopće nisu faktor, mi smo pušili od Gorice, Rudeša, Zagreba i takvih. Cibalia ih je pobjeđivala sve u gostima
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac pon 08 ruj 2014, 18:21


Ma sa drugim ekipama se uopce ne treba zamarati! Mi moramo igrati i gledati da naša igra bude sve bolja!
Pocinje to liciti na nešto, ali daleko smo mi od idealnog! Obrana nam je dosta loša! Filipović propušta na sve strane!
Pokazali smo da možemo i da napredujemo, a to je najvažnije!



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj pon 08 ruj 2014, 21:43

inter100 je napisao/la:Koliko sam gledao proslu sezonu, ta putovanja uopće nisu faktor, mi smo pušili od Gorice, Rudeša, Zagreba i takvih. Cibalia ih je pobjeđivala sve u gostima

Da jer smo mi imali kretena mužeka - ima to itekakav utjecaj posebno jer je cibalija ove godine u dubljoj rupi nego prošle. sjeti se njihovog drastičnog pada pred kraj koji nam je uopće omogućio da u ikakvoj kombinaciji budemo drugi
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 09 ruj 2014, 21:14

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete - Page 2 Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.