DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

5 posters

Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Mijau pet 07 stu 2014, 15:56

Sigurno nema Bagarica i Cosica neznam kaj je sa ostalima.Sva tri znaka su moguca.Kaj god se dogodi nije iznenadjenje.Ali vrijeme je za tri boda nakon dugo vremena.Stisnite to sutra i pobjedite.Pokazite da ste dostojni zutog dresa.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Mijau pet 07 stu 2014, 22:48

Prijenos je na kreatoru u 13:20.Definitivno necu u Sesvete nego cu gledat na tv.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Admin sub 08 stu 2014, 00:58

Necu ni ja na tekmu, gustam u Sarajevu
Ak ulovim wireless negdje budem upratit malo

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Mijau sub 08 stu 2014, 14:09

Poraz bez ispaljenog metka.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Admin sub 08 stu 2014, 16:21

Nisam uspio pogledat al eto izgleda da se nastavlja bezidejna igra

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  StaJaZnam sub 08 stu 2014, 16:54

Nisam nešto ni uzrujan previše iako bi vjerojatno bio da sam gledao. Jbg ovih par kvalitetnih igrača koji nas nose nije bilo i odma raspad, još i Simić crveni dobije i 5 komada je za očekivat.

Više bi me frustriralo da povedemo pa primimo golove u 88. i 92. minuti ko što smo znali nekad, ovak bar znamo da bez Čelika, Mazala Bagarića, Ćosića nemamo kaj tražit u gornjem dijelu tablice, a ni s njima nismo za 1. mjesto.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  inkerovac ned 09 stu 2014, 15:21


Pa šta se dešava! Ja mislio da igramo danas kad ono jučer pogledam rezultate.....
Ovo vec lici na Pomorac! Ne bi se iznenadio da završimo kao oni!
Idem gledati sastav, svi su igrali osim Bagarića i Čosića! Simić radi sranja kao i obično!
Nismo mi za prvu ligu, neka Dragovoljac ide!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Mijau ned 09 stu 2014, 17:14

Desava se ono na kaj upozoravam od prvog dana.Imamo 5 prvoligaskih igraca ostali su petoligaski i juniori.Jucer je crnac iz Sesveta silovao Miletica koji je ipak nedoraso drugoj ligi.Ilija je izvan forme nije zabio odavno.Celik bez Bagarica drugi igrac.Zamjena da se nekaj proba promjeniti nema.Jedva cekam Lucko da vidim na djelu stoperski par Miletic-Konyit sve ispod tri komada u nasoj mrezi je uspjeh.Nadam se reakciji iz kluba u pauzi.Ili pojacanja i napad na prvu ligu ili odjeb svih igraca sa strane i nek igramo sa juniorima.Bolje nek oni skupljaju iskustvo nego neki Pejici,Miletici i slicni.Mene ovo uopce ne cudi pet komada je puno ali i realno.Isti kurac bi bio da smo izgubili 1:0.A kaj je najbolje mislim da bi izgubili i sa Cosicem i Bagaricem jer su te Sesvete odlicna ekipa i kad smo ih doma dobili mogli su nam zabiti 5 komada.Sad im je sve doslo na naplatu i vratilo im se.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Pecelj ned 09 stu 2014, 23:07

treba se dovući do nove godine, a onda neka Laljak odluči želi li prvu ligu ili ne. Liga je slabija nego ikad i samo zato smo tu gdje jesmo. Iduće godine će liga biti 4x jača (rijeka, dinamo, hajduk, šibenik, tko god ispadne iz prve lige (zadar ili osijek) - mi sad ili nikad)
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Mijau pon 10 stu 2014, 09:36

Moze uci samo Rijeka2 Ili Dinamo 2 isto tak oni nisu konkurenti jer nemogu u prvu ligu.Osijek nebude nikad ispao to si vidio prosle godine.Bagarica nema do proljeca lik hodat nemoze.Kad bi nekim cudom pobjedili doma Lucko i Bistru bili bi u dobroj poziciji za proljece ali to ce biti jako tesko s obzirom kako izgledamo.Morao bi potraziti svoje upise jos iz priprema kad sam rekao da bez obrane Bagarica i Mazalovica gubimo od svih.Stvarno smo bez njih jad i bjeda.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Pecelj uto 11 stu 2014, 15:41

hajduk II gazi u zadnje vrijeme. Na proljeće će biti još jači i pretpostavljam da će ući, posebno ako se neće smanjivati druga liga na 10 klubova. Iskreno želim šibeniku sve najgore, jako su mi iritantan klub i nek ne uđu u drugu ligu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker Empty Re: 15.kolo 2 HNL Sesvete-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.