DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4.kolo INTER - Sesvete

+2
Mijau
inkerovac
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac čet 04 ruj 2014, 17:18

Ako želimo napredovati onda ovu utakmicu bar dvije akcije "mali Ajax"! lol!
Bitna utakmica! Doma smo vec kiksali, ne bi bilo lijepo da nam opet pređe u naviku! Sesvete su dobre, ali sigurno ne i nepobjedive!
Čekamo učinak Bagarića i Blaževića! Također ucinak Šlogara, Dramca, Hanžeka ne bi bio na odmet!

Od novih "pojačanja" ne ocekujem neki veliki doprinos! Jedino Čović koji bi trebao biti prvi golman!
Šteta šta nismo umjesto Zubaka doveli Rašića, ali šta možemo! Australac je jako sumnjiv! Ostajemo jako tanki na stoperu!
Kapović i Soldo su ok mladi igraci koji trebaju napredovati! Ali takvih smo vec dosta puni!
Šteta šta tu nije i mladi Mužek, Jurčec itd! Treba imati mjesta za svoje legende i treba im dati šansu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau čet 04 ruj 2014, 20:58

Teren ce biti krasan predpostavljam.Kiša pada cijeli tjedan a momčad trenira u Medsavama i ide busom tam jer skela ne vozi zbog previskog vodostaja.Sesvete su nas ubile u onoj prekinutoj prijateljskoj nadam se da su nekaj naucili u toj utakmici.Toplak najavljuje isti sastav ko u Imotskom bez najnovijih "pojačanja".Zadovoljilo bi me da ne primimo gol.Samo to.Ništa drugo ne tražim.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Admin čet 04 ruj 2014, 22:21

Napokon mogu doći na tekmu, i očekujem 3:1 pobjedu, sa 1:1 nakon 45' Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj pet 05 ruj 2014, 15:49

Šećera u ruku i AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! SVI NA TEKMU
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam pet 05 ruj 2014, 18:09

1-0 u 6' lijepo, sad ne primit neki glup gol

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam pet 05 ruj 2014, 19:48

Kraj
Inter 4-1 Sesvete

Ugodno iznenađenje sigurno, čekamo izvještaj, da sam otišo na tekmu izgubili bi 2-0 sigurno Rolling Eyes

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau pet 05 ruj 2014, 20:16

Odigrali smo odličnu utakmicu u napadu dok smo u obrani mogli primiti i 5 komada ali Jajalo je bio fenomenalan.Ilija 2 komada i Dramac i Ćosić po jedan.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj pet 05 ruj 2014, 20:27

Jezgra starih divljih svinja danas na utakmici, nismo niti mogli izgubiti. Dogovoren je povratak inkera u prvu ligu i oživljavanje navijačke skupine. Iduće godine smo prvoligaši, a stadion će biti pun svako kolo
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Admin pet 05 ruj 2014, 20:54

I skoro sam pogodio rezultat Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau pet 05 ruj 2014, 21:05

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 pet 05 ruj 2014, 21:35

Svaka cast deckima
Ugodno sam iznenađen. Idemo po prvu ligu
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac sub 06 ruj 2014, 10:13

Ćosić i Dramac! To je najbitnije! Učinak mladih igrača! Bravo za Dramca! Hanžek ušao u igru!
Kombinatorika je sve bolja! Znamo šta hočemo i sposobni smo kazniti protivnika! Obrana i dalje dosta pliva! Na žalost u prijelaznom roku smo samo skupljali igrace, a nismo radili na problemima! Trebalo je samo vratiti naše Čovića i Rašića te dovesti pravog stopera! Samo to, i bili bi još jači i kompaktniji!
Vidi se napredak! Toplak s mladim igracima zna! Pocinjemo liciti na onaj mladi Varteks!

Dokaz da se s jeftinijom momčadi mogu raditi bolji rezultati! Samo da se nastavi rad s ovom ekipom i našim mladima!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau sub 06 ruj 2014, 13:45

Mene veseli da su Dramac i Šlogar ispred Demira a nije mi se tako činilo.Ipak Toplak kuži stvari i igraju mu najbolji.Prema naprijed smo stvarno odlični pogotovo po lijevoj strani di ordiniraju Čelik i Bagarić,Blažević je odličan na polušpici a na pripremama ga se guralo na lijevo krilo.Ćosić sve bolji baš je pravi kapetan,Ilija opet igra i grize čak je i premiran čuva se trećeg kartona.Jajalo jučer fenomanalan očito ga je probudio dolazak Čovića takve obrane ja ne pamtim od naših golmana još od doba Horvata.Dok smo kompletni daleko smo najjači u ligi a kad će neko od Ćosića,Mazalovića Ilije Bagarića i Čelika faliti zbog kartona bit će sranja.Nasušno nam treba još jedan zadnji vezni i stoper prema naprijed ima dosta toga i da se iskombinirati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau sub 06 ruj 2014, 13:47

Opet u novinama piše 250 gledatelja a u sluzbenom zapisniku 600.Moja je procjena negde oko 400.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau sub 06 ruj 2014, 16:31

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac sub 06 ruj 2014, 17:01

Mijau je napisao/la: Mene veseli da su Dramac i Šlogar ispred Demira a nije mi  se tako činilo.Ipak Toplak kuži stvari i igraju mu najbolji.Prema naprijed smo stvarno odlični pogotovo po lijevoj strani di ordiniraju Čelik i Bagarić,Blažević je odličan na polušpici a na pripremama ga se guralo na lijevo krilo.Ćosić sve bolji baš je pravi kapetan,Ilija opet igra i grize čak je i premiran čuva se trećeg kartona.Jajalo jučer fenomanalan očito ga je probudio dolazak Čovića takve obrane ja ne pamtim od naših golmana još od doba Horvata.Dok smo kompletni daleko smo najjači u ligi a kad će neko od Ćosića,Mazalovića Ilije Bagarića i Čelika faliti zbog kartona bit će sranja.Nasušno nam treba još jedan zadnji vezni i stoper prema naprijed ima dosta toga i da se iskombinirati.


Ma za Blaževića odavno znamo da mu pozicija u sredini najviše odgovara i da to mora igrati! Dobro da je to i Toplak vidio! Kaj se tice zadnjeg veznog ja još uvijek mislim da se od Grabovca može napraviti solidan igrac!
Kljucno ce biti kako cemo raditi i šta ce biti na zimu! Ova momčad mora ostati na okupu! Nema davanja Nestorovskog, Mazalovića, Bagarića itd! Evo kako igramo kada imaš kostur igraca koji su imali neki ucinak prošle sezone! Pored njih i mladi kroz rezultat mogu napredovati!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam sub 06 ruj 2014, 17:32

Znali smo i prije imati dobrih ekipa ali taman svaka tri mjeseca kad se uigraju bude razlaz i sve ispočetka. Ova ekipa meni izgleda dobro, ne najbolje u ligi ali dobro, i imamo šanse da napadnemo vrh ali ne smije biti razlaza ove zime. Ako se Nestorovskog proda onda treba postići dobru cijenu a ne u lokose za badava! Njega zamijeniti neće bit lako ali u tom slučaju na zimu probat dovest ciljano jednog dobrog napadača.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  StaJaZnam ned 07 ruj 2014, 00:17

[You must be registered and logged in to see this link.]

ono kad zuti izlaze na teren a svira colonia 4.kolo INTER - Sesvete 1491190186 ko ne zna nije bio na šrc zaprešić

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj ned 07 ruj 2014, 11:51

cibalia dobila bistru 2:1

iako sam i prošle godine pisao isto, ali stvarno mislim da cibalia nema kapaciteta za ulazak u prvu ligu i za biti prvi na kraju sezone. ove godine su u još daleko gorem stanju. ne bi imao ništ protiv da se s njima izdvojimo i borimo za prvo mjesto.


što se ostatka tiče, molim vas nabrojite klubove za koje vi mislite da uopće imaju ambicije ići u prvu ligu, po meni: Mi, cibalia, Hrvatski Dragovoljac i još samo možda Dugopolje i Gorica. Mislim da bi čak Gorica morala za licencu prijaviti naš stadion, naime, oni su u zagrebačkoj županiji a tu samo naš stadion zadovoljava uvjete (propisi su takvi da oni ne smiju prijaviti stadion u gradu zagrebu iako su im bliži).
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau ned 07 ruj 2014, 12:29

Mislim da Gorica po novom može prijaviti stadion 20 km od središta kluba znači Siget.Dugopolje miljardu posto nema ambicija Cibalija će početi padati HD je smeće od momčadi ostajemo mi koji kakti nemamo ambicije i Gorica koja je Real po pričama.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac ned 07 ruj 2014, 12:32

StaJaZnam je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

ono kad zuti izlaze na teren a svira colonia 4.kolo INTER - Sesvete 1491190186 ko ne zna nije bio na šrc zaprešić


Colonia je zaštitni znak! Ako tko treba napraviti novu himnu Inkera onda su to oni!
Pazite kakvi golovi zadnja dva kola! Onaj od Imotskog je fenomenalan! Sada Dramac stvarno vrhunski! Dva naša gola došla nakon akcija sa stvarno puno točnih dodavanja! Pa to nisam vidio vec par sezona!
Oduševljen sam sa zadnja dva kola! Ovako se vec može u prvu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj ned 07 ruj 2014, 12:53

stvarno smo dobri, bar prvih 11 - imamo 7 vrlo dobrih igrača. Po meni, dva su razloga za bolji inker:

1) ostala je kičma momčadi
2) nema više "prvoligaških" igrača kojima je ispod časti igrati drugu ligu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Admin ned 07 ruj 2014, 14:13

Osim sto su glavni igraci ostali, mislim da je drugi najvazniji razlog sto ima dosta nasih mladih
oni koji nisu u prvih 11, tj koji su rezerve, trgaju se da udu u prvih 11, i time tjeraju ostatak ekipe da "drži formu", da ne igraju bezveze i cekaju di ce igrat iducu polusezonu
treci razlog, podjednako vazan, zabijemo drugi, treci gol, koji je vec, i Ilija se dere 'ajmo igramo kao da je 0:0'

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau ned 07 ruj 2014, 14:23

Samo da nas Lučko ne spusti na zemlju.Jako se bojim te utakmice.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj ned 07 ruj 2014, 14:26

Ilija čini razliku. Najbolji primjer je tekma protiv Sesveta. Da je Ilija igrao za njih bilo bi 1:4. Lako je igrati nakon 2:0, a Ilija je taj koji će jednu od tih šansi zabiti, dok su se sesvećani propisno ispromašivali
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4.kolo INTER - Sesvete Empty Re: 4.kolo INTER - Sesvete

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.