DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

+6
Gefufna
inkerovac
StaJaZnam
Pecelj
Admin
Mijau
10 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 03:14

Čitao sam topice prošlih sezona i uvijek se sve vrti oko istih stvari i nikad se ništa ne pomakne sa mrtve točke.Znači marketing,kamp,web stranica,imiđ kluba,ponašanje igrača i bivših igrača i njihov odnos prema klubu.Neznam ni sam kaj sve nismo komentrirali i raspravljali.Zato sad treba naći probleme i još važnije riješti ih.Sa malo dobre volje sve se može lako napraviti.Vjerujem da dobre volje svi mi imamo.Klub love nema nemamo je ni mi ali sigurno imamo ideje.Više manje svi smo ozbiljni ljudi kolko tolko školovani i ako već nemamo funkcije u klubu možemo iz sjene riješavati probleme za koje vrlo moguće ovi u klubu nisu ni svijesni.Prije svega klub ima ograničene ljudske resurse i sve da hoće nemože sve vidjeti i riješiti.Ako postoje udruge kao Naš Hajduk i ZZD možemo i mi tu imat svoju udrugu ali sa drugim ciljem od njih.Pa zato pišite konkretne stvari koje vam smetaju i onda tražimo rješenje koje klub ništa ne košta.Tu ne mislim da se mješamo u sportsku problematiku i infrastrukturu nego na one male stvari.Isto tak da rješavamo problem po problem i kad se svi složimo oko riješenja pređemo na drugu stvar.I onda sve probleme i rješenja pošaljemo u klub pa da vidimo kad imaju sve na tanjuru kako reagiraju.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin čet 02 srp 2015, 07:52

Prvo se trebamo dogovorit najvažnije
Naziv udruge lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 08:41

Admin je napisao/la:Prvo se trebamo dogovorit najvažnije
Naziv udruge lol!

Divlje svinje naravno.

Akcija broj 1: tražiti sredstva od grada za uređenje kružnog toka na ulazu u grad. Povezati se sa udrugom likovnih stvaralaca i predloziti izgled.

P.s. za osnovati udrugu nas treba troje i 75kn biljega.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 09:12

Polako sa udrugom.Prvo da vidimo kolko smo tu u stanju naći probleme i rješenja.
Evo jedna stvar.Kak sam išao na treninge bacio sam oko na klince i ostao šokiran.Ta djeca izgledaju ko da su na igralištu svako u svojem dresu.Ima tu svega od Barcelone,Chelsea vjerojatno bi se našlo i Dinamov dres.Mi smo ipak prvoligaški klub i tako se moramo postaviti.Admin i ja smo bili na Kajzerici pogledali trening limača Lokomotive i oni su svi u istim majcama na kojima piše Lokomotiva i godište.A naša djeca ko cigani.

Rješenje:1)Donošenje odluke na razni kluba ili nogometne škole koja zabranjuje trening u opremi drugog kluba.Trošak 0 kuna.
2)Propisivanje kako djeca obučena moraju doci na trening najjendostavnije je bijela majca i plave gaćice ko nekad kako smo morali na tjelesnom izgledati.Trošak kluba 0 kuna roditelja isto tako jer svi imaju to doma.
3)Odredba da svi moraju biti u zutim majcama i plavim gacicama najobičnija kratka majca koštaa 15 kuna mislim da svatko ko trenira nogomet može izdvojiti za dijete i kupiti par žutih majci.Opet trošak kluba 0 Kuna roditelja malo više.
4)Nabava majci preko kluba na veliko tiskanje grba i imena kluba na njih i prodaja igračima u školi isključivo po nabavnim cijenama bez dodatne zarade na članovima vlastite škole.Majce za maturante se vec mogu naci po 30-40 kuna kad bi to išlo na veći broj majca nemože kostati sa tiskom više od 20-25 kuna.Opet klub to ništa ne košta trošak je na roditeljima.
5)Traženje donacije firmi ili bivših istaknutih igrača kluba da sami financiraju nabavu i izradu majci.

Evo ovako sam ja to vidio.Veliki problem se može riješiti na 5 zadovoljavajućih načina.Od najjednostavnijih do malo kompliciranijih sa minimalnim trošenjem sredstava.Ja sam doma imam 3-4 majce na kojima piše inker zaprešić i koje su stare sigurno preko 10 godina.Kad bi svi trenirali u takvim majcama to bi bilo fenomelno.Od najmanjih nogu se treba djeci pokazivati kaj ovaj klub znači i učiti ih tome da ga poštuju i vole a ne da promoviraju na treningu svojeg kluba druge klubove.Ako ko ima kakvu ideju ili još neki prijedlog u vezi ovoga slobodno neka napiše.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 09:35

Slažem se s prijedlogom. No ako nemaš udrugu na koji način ćeš komunicirati s klubom? Kaj ćemo im se kao pojedinci javljati?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 09:43

Pecelj je napisao/la:Slažem se s prijedlogom. No ako nemaš udrugu na koji način ćeš komunicirati s klubom? Kaj ćemo im se kao pojedinci javljati?

Ne brini sve oni čitaju i znaju.Komtno im se može pisati na mail možemo im zatrpati fejsbuk sa prijedlozima uglavnom treba im se zaprijetit da se pokrenu.Ko kad se trener dere na nekoga da ce ga baciti van ako se počne uklizavati.Na takve prijetnje sam mislio.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 09:56

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Slažem se s prijedlogom. No ako nemaš udrugu na koji način ćeš komunicirati s klubom? Kaj ćemo im se kao pojedinci javljati?

Ne brini sve oni čitaju i znaju.Komtno im se može pisati na mail možemo im zatrpati fejsbuk sa prijedlozima uglavnom treba im se zaprijetit da se pokrenu.Ko kad se trener dere na nekoga da ce ga baciti van ako se počne uklizavati.Na takve prijetnje sam mislio.

U udruzi možemo biti konkretniji. Mozemo mi primiti donaciju o kojoj govoris, nabaviti majice, sve urediti i podijeliti klincima. Mozemo biti pomoc klubu u poslovima koji zahtjevaju vise ljudi. Itd
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 10:00

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Slažem se s prijedlogom. No ako nemaš udrugu na koji način ćeš komunicirati s klubom? Kaj ćemo im se kao pojedinci javljati?

Ne brini sve oni čitaju i znaju.Komtno im se može pisati na mail možemo im zatrpati fejsbuk sa prijedlozima uglavnom treba im se zaprijetit da se pokrenu.Ko kad se trener dere na nekoga da ce ga baciti van ako se počne uklizavati.Na takve prijetnje sam mislio.

U udruzi možemo biti konkretniji. Mozemo mi primiti donaciju o kojoj govoris, nabaviti majice, sve urediti i podijeliti klincima. Mozemo biti pomoc klubu u poslovima koji zahtjevaju vise ljudi. Itd

Osnivanje udruge je zadnje rješenje.Prvo moramo ovako probati riješiti stvari ako neće ići onda osnovati udrugu i krenuti agresivno ko b.a.b.e ili gejevi ili kaj ja znam ko sve ne.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 10:04

Ja sam za bilo kakvo micanje s mrtve tocke jer ako se nesto ne napravi po tom pitanju sto se mene tice mozemo igrati i 4tu ligu. Nas 100 cemo i ovak i onak dolaziti. Pa da i marsovci napadnu mi cemo na tribine.

Mozda nam ovo a mamicem pomogne. Ak ga maknu mozda se ljudi krenu vracati na tribine.

No daleko najorganiziranije i najkonkretnije mozemo djelovati kroz udrugu. Jedno je galamiti drugo je napraviti stvari, ostvariti cilj.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 10:10

Pecelj je napisao/la:Ja sam za bilo kakvo micanje s mrtve tocke jer ako se nesto ne napravi po tom pitanju sto se mene tice mozemo igrati i 4tu ligu. Nas 100 cemo i ovak i onak dolaziti. Pa da i marsovci napadnu mi cemo na tribine.

Mozda nam ovo a mamicem pomogne. Ak ga maknu mozda se ljudi krenu vracati na tribine.

No daleko najorganiziranije i najkonkretnije mozemo djelovati kroz udrugu. Jedno je galamiti drugo je napraviti stvari, ostvariti cilj.

Do sad sam samo ja napisao konkretne probleme i riješenje.Evo još jednog aktualnog prije nove sezone.Već smo i pričali davnih dana o njemu.Muzika na stadionu.Trošak nikakav zadovoljstvo ogromno.Bar nama koji to doživljavamo.Ja želim da momčad izlazi na teren ko u 90. na ovu pjesmu. [You must be registered and logged in to see this link.] ovo želim bez ikakvih iznimka.Prije može ići himna ili druga himna ali ovo mora biti pjesma na koju izlaze na teren.I na fejsbuku objšnjenje zakaj se ta pjesma pušta i ko je to tražio.I točka.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin čet 02 srp 2015, 10:12

Treba udruga
Lakse do medijske paznje a time i do rezultata i do sponzora
Kad sam vec kod sponzora, neki dan sam prolazio kroz jankomir i vidim kak se pevec zuti i pomislim kak bi bilo dobro da su nam sponzori al onda sam skuzio da vise pasu sponzorirat istru a nama po bojama pase Prima za sponzora
Al im je ime katastrofa, kad promjene ime u Daje onda nam mogu bit sponzori

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 10:13

Ja sam napisao za kruzni tok. To bi po meni bio odlican marketinski potez. Mnogi u zapresicu niti ne znaju da smo u prvoj ligi.

To je ko ono s vatrometom. Nisam o tome mislio da je nekaj prevazno ali kad sam taj dan skuzio da svi pitaju zkj vatromet i da svi pricaju o inkeru skuzio sam da je to vrhunski marketing.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 10:14

Admin je napisao/la:Treba udruga
Lakse do medijske paznje a time i do rezultata i do sponzora
Kad sam vec kod sponzora, neki dan sam prolazio kroz jankomir i vidim kak se pevec zuti i pomislim kak bi bilo dobro da su nam sponzori al onda sam skuzio da vise pasu sponzorirat istru a nama po bojama pase Prima za sponzora
Al im je ime katastrofa, kad promjene ime u Daje onda nam mogu bit sponzori

Ožujsko nam je jedini sponzor koje trebamo a sad su u zapresicu. Boje boje boje
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin čet 02 srp 2015, 11:44

Kaj vas žulja? Žuja lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj čet 02 srp 2015, 11:45

Admin je napisao/la:Kaj vas žulja? Žuja lol!

hihi

treba jednostavno vidjeti tko i ovako troši puno na marketing, tj tko u proračunu kompanije ima predodređena velika sredstva i treba mu pažnja.

U Zaprešiću je vrlo jasno sad dolaskom žuje: Ožujsko i West Gate. Oni koliko potroše za marketing imamo odličnu priliku prikrpati se. Posebno zato kaj ćemo igrati petkom doma i zbog toga biti na sportskoj televiziji 10x više nego drugi klubovi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 13:01

Pecelj je napisao/la:Ja sam napisao za kruzni tok. To bi po meni bio odlican marketinski potez. Mnogi u zapresicu niti ne znaju da smo u prvoj ligi.

To je ko ono s vatrometom. Nisam o tome mislio da je nekaj prevazno ali kad sam taj dan skuzio da svi pitaju zkj vatromet i da svi pricaju o inkeru skuzio sam da je to vrhunski marketing.

Na tragu toga da nitko nezna da smo u prvoj ligi.Sad se na šetnici održava ono sranje svaku večer je neki kurac tamo.Ideja je da se tamo predstave dresovi i momčad za novu sezonu.Imamo najlijepše dresove valjda u povijesti kluba vidli smo ih ja i admin na utakmcama.Ili slikati par igrača obučne u nove dresove i staviti slike na internet.Opet 0 kuna troška i 15 minuta posla.Vi ste previše zabrijjali sa sponzorima i sličnim stvarima.To nije naš posao.Naša briga su male stvari koje se mogu besplatno riješiti sa jednim pozivom ili slično.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin čet 02 srp 2015, 20:09

[You must be registered and logged in to see this image.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau čet 02 srp 2015, 20:18

Naša ideja njihova realizacija ili se to već planiralo.U svakom slučaju pohvalno.Krenulo se sa mrtve točke.Zadnji put momčad se predstavljala prije kupa uefe na bageru je bila veselica.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin pet 03 srp 2015, 09:29

Džanko je napravio pravilnik za majice za klince
Pozval nas je na sastanak

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj pet 03 srp 2015, 10:05

Admin je napisao/la:Džanko je napravio pravilnik za majice za klince
Pozval nas je na sastanak

tko sve, kad i gdje....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin pet 03 srp 2015, 10:27

Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:Džanko je napravio pravilnik za majice za klince
Pozval nas je na sastanak

tko sve, kad i gdje....

Moze i cijeli forum doc sutra na tekmu pa cemo vidjet za dalje

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pet 03 srp 2015, 10:35

Admin je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:Džanko je napravio pravilnik za majice za klince
Pozval nas je na sastanak

tko sve, kad i gdje....

Moze i cijeli forum doc sutra na tekmu pa cemo vidjet za dalje

Cijeli forum smo nas tri lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pet 03 srp 2015, 10:38

Odnosno nas tri + špijuni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj pet 03 srp 2015, 10:44

s tim da mene sutra nema Very Happy

hunjkić zastupaj moje interese! Ako nam odluče podijeliti dresove ja sam XL Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau ned 05 srp 2015, 14:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ko slika sa treninga klinaca. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.