DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

+6
Gefufna
inkerovac
StaJaZnam
Pecelj
Admin
Mijau
10 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau ned 05 srp 2015, 14:30

[You must be registered and logged in to see this link.]

I druge muče isti problemi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj pet 10 srp 2015, 00:11

Pogledao sam danas detaljnije ovaj novi rotor i mogu samo reći da ne kužim monstruma koji je išao stavljati one kamenčiće!?!?

pa to nema više ni u BAKUu. Odvratno. Ova drveća su super, ali ti kamenčići su dno dna. Fuj
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 00:18

Debili sa arene neznaju nacrti pravu formaciju.Nebi ni a reko da tu nije napisano 1000 puta da je Glavina polušpica a Blaž desno. Evil or Very Mad
I ne sviđa mi se reklama faksa na zutoj podlozi.Baš se jako vidi na televiziji.Iza je dres prekrasan ovo mi je grdo.Mislio sam da ce biti bez žute podloge ali sam se prevario.Očito je teško to tiskati kad je šugavi "grb" faksa.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 10:48

Da pohvalim onaj letak ili kak da ga nazovem koji su djelili su kupljenu kartu.Tu su slike igrača i trenera i najzanimljiviji detalji iz povijesti kluba.Ovaj put i točni.Više nije Borko najmlađi debitant kak su tvrdili nego je to kak sam ja tvrdio Gondžić.Jedino žalosno na tome su naši sponzori. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Za pohvalit su i reklame za Jomu da se tamo mogu kupiti naši dresovi.Ali brojači su koma.Treba ih barem dva imati da to brze ide.Ili ih uopće ne koristi.Pa na Dinamu bus trebao doći dva sata prije da uđeš.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin sub 11 srp 2015, 14:37

Budu bila dva brojaca na tom ulazu
Nadam se vec za subotu, ak ne onda za 4.kolo
Budem poslal Igoru da objavi neku 'ispriku' zbog redova i to da ce bit jos jedan brojac pa da se manje ceka
A dio problema je kaj je doslo soma ljudi minutu do pocetka, steta da ih tolko nije vidjelo dizanje pehara

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 14:44

Admin je napisao/la:Budu bila dva brojaca na tom ulazu
Nadam se vec za subotu, ak ne onda za 4.kolo
Budem poslal Igoru da objavi neku 'ispriku' zbog redova i to da ce bit jos jedan brojac pa da se manje ceka
A dio problema je kaj je doslo soma ljudi minutu do pocetka, steta da ih tolko nije vidjelo dizanje pehara

A kolko su brojači izbrojali jel znas?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin sub 11 srp 2015, 18:04

Strajkaju svi u klubu, nemam jos info za brojace

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 11 srp 2015, 18:16

Admin je napisao/la:Strajkaju svi u klubu, nemam jos info za brojace

Preko ih i nije bilo ali zna se koliko je za tam prodano karata.Ja bi reko da su brojači izbrojili 1451 gledatelja.Zajedno sa Armadom.Možemo pogađati ko bliže dobije nagradu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pon 13 srp 2015, 13:17

Malo sam ostao zateknut danas kad sam čitao da Toplak i igraču nisu zadovoljni posjetom odnosno da su razočarani.Neznam kaj su oni očekivali.Trebali su zahvaliti ljudima koi su došli a ne tako.Posjeta je bila na nivou očekivanja.Da svaku utakmicu bude toliko to je za Zaprešić odlično.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam pon 13 srp 2015, 15:04

kontinuitet dobrih igara bi priveo publiku sigurno, al klub treba imat stav. Sjećam se još mislim da je bilo 2010 godine kad smo se borili za treće mjesto, utakmica sa splitom kod kuće odlučujuća, bilo je 2000 ljudi, prijenos na TV, a mi odigramo jednu od najlošijih utakmica kaj pamtim kod intera, baš odvratno loše.

Što više ovakvih utakmica kao protiv Rijeke i dolazit će ljudi, jbg to ide sporo ali samo se tako može iskorijenit loše mišljenje o interu kao luzerskom klubu u valstitom gradu, koje postoji još uvijek kod dosta ljudi, a sam je klub često tome doprinosio. Da bi inter postao ponos svog grada mora se tak ponašat i na terenu i izvan njega. Na terenu je sad to izgledalo solidno al izvan njega ima još posla.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam pon 13 srp 2015, 15:42

Da ne bi ispalo da sam pričam bezveze, ono o čemu bi se još trebalo razmislit, prvenstveno glede virtualnog identiteta.

FB stranica se poboljšala ali i dalje to mora biti profesionalnije, recimo u statusima i objavama su česte pravopisne i gramatičke greške i općenito je to često pre "laički" napisano. Može se vama činit da ja cjepidlačim al to su sitnice po kojima se vidi je li klub ozbiljan ili je to seljačka zadruga kako nam mnogi predbacuju. Nema veze kaj ih 95% ljudi ne prepozna ili ih nije briga, ne smiju se događat. Ja nisam profesionalni lektor al nemreš mi napisat "pobijeda" na statusu službene fb stranice jednog prvoligaša.
Zatim ovo citiram direktno sa FB "3:1 ponovo Ilija, ovaj put s glavom" instrumental kao sredstvo se piše bez prijedloga. Ima toga još...

Ponavljam možete vi mislit da je to glupost al na takve sitnice treba pazit. Ali definitivno se fb stranica poboljšava.

Druga stvar je YouTube kanal. na službenoj web stranici kluba stoji link za yt kanal na kojem do prije neki dan je zadnji video bio objavljen prije godinu dana. U međuvremenu je sažetke i golove objavljivo Džanko na svom kanalu. To je dobro da ih je uopće stavljao al nemre se službeni yt kanal kluba zvat "Igor Džanko" jbt. Sad je sastav za ovu tekmu protiv Rijeke opet objavljen na ovom službenom kanalu i to je dobro. Taj službeni YouTube kanal koji je linkan na stranici treba održavat i na njega sustavno stavljat informacije o klubu, sažetke itd. i to u sličnom vizualnom formatu da se dobije kontinuitet jer onda to ozbiljno izgleda. Kaj se YouTube kanala tiče tu se možemo ugledat na HNK Gorica.

E, sad, meni je jasno da je za sve ovo kaj sam napisao vjerojatno zadužena jedna osoba i kužim da se ne mogu baš zapošljavat profesionalci koji vode FB i web stranice, al ipak treba i o tim stvarima razmišljat.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pon 13 srp 2015, 16:01

Bitno je da se poboljšava dok se sve to vodi volonterski bolje nemoze izgledati.Zato smo i napravii ovaj topic da se piše i onda ovi u klubu vide i reagirjau.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  inkerovac pon 13 srp 2015, 16:49

Mijau je napisao/la:Malo sam ostao zateknut danas kad sam čitao da Toplak i igraču nisu zadovoljni posjetom odnosno da su razočarani.Neznam kaj su oni očekivali.Trebali su zahvaliti ljudima koi su došli a ne tako.Posjeta je bila na nivou očekivanja.Da svaku utakmicu bude toliko to je za Zaprešić odlično.

Nemaju kaj biti razočarani! Posjeta je bila sasvim pristojna!

Ako ce i dalje ovako igrati i ako ce klub dugoročno raditi na promociji kako je počeo, biti ce sve bolje i bolje!
Također kada naprave i ovaj jedan pomočni teren sve ce to ozbiljnije izgledati s tribine, te ce i time privući interes ljudi!

Badava brojači ako ne objave točnu brojku posjete na utakmici! To se treba u broj znati koliko je ljudi bilo i objaviti to u svim izvještajima utakmice!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam pon 13 srp 2015, 17:19

inkerovac je napisao/la:
Badava brojači ako ne objave točnu brojku posjete na utakmici! To se treba u broj znati koliko je ljudi bilo i objaviti to u svim izvještajima utakmice!

Trebao bi spiker recimo u 70oj minuti reći na razglasu koliko ljudi je prošlo kroz brojače. Pa i ako je brojka manja od 300 bolje da smo iskreni i da se točno zna neg da se sramimo.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin pon 13 srp 2015, 17:48

Ono sa hnsa je sluzbeni podatak sa brojaca, istok + armada

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pon 13 srp 2015, 17:51

Admin je napisao/la:Ono sa hnsa je sluzbeni podatak sa brojaca, istok + armada

Po tome je armade bilo 2000.Nema sanse da je to točno.Brojači su napušeni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam pon 13 srp 2015, 17:54

Admin je napisao/la:Ono sa hnsa je sluzbeni podatak sa brojaca, istok + armada

mozda ak je za svaku kartu dvaput brojao, otprilike pola od toga kaj pise na HNS-u bi moglo bit tocno.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau pon 13 srp 2015, 17:57

Prema tome se prodalo 3000 karata.E to bi bila super lova.Al opet nemrem vjerovati u te brojke jer imam oči i zdrav razum.Ko Maksimir smo postali.Još će i Branko u zatvor lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam pon 13 srp 2015, 21:43

I da ode u zatvor sigurno bi ostalo laljakovaca lol! mozda bi napravili svoj "fan club"

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin uto 14 srp 2015, 00:23

Sad citam kak ce Istra prodavat karte klincima po kunu (kao na akcije na maksimiru) pa mi je palo na pamet da bi se kod nas moglo organizirat nes kak je onaj CineLady lol! npr....
1. Jedna tekma mjesecno za njezniji spol ulaz u pola cijene
2. Jedna tekma mjesecno obiteljski dan, slozit neku obiteljski kartu?
3. Kak citycentar ima žutu srijedu, mi mozemo žuti petak il žuti subotu/nedjelju, tko dođe u žutoj majici/dresu, karta u pol cijene

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 14 srp 2015, 10:19

Zene i djecu moramo besplatno pustati.I moramo naci način da napunimo drugi dio tribine jer bas cudno izgleda na televiziji.I tu treba dovoditi skole na izlet iz okolice i Zagorja da ih navucemo.Dovedu se par autobusa iz Zaboka,Pregrade,Začretja i odmah širiš bazu navijača.Pogotovo u utakmicama sa ovim malim klubovima koje niko ne zanima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin uto 14 srp 2015, 10:52

Pa po meni bi bilo najbolje da je free za zene, al ak se klubu vise isplati prodat 5 karti zenama nego da ih dode 50 besplatno i dovede klince kojima ce prec u naviku....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 14 srp 2015, 13:01

Ma ima nacina za privuci publiku samo treba naci onaj pravi.Uglavnom ljudi moraju imati naviku dolaska na stadion.Prvo treba konstantno imati 1000 ljudi po utakmici a ne da ne neku dodje 300.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 14 srp 2015, 13:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  StaJaZnam uto 14 srp 2015, 14:22

Kad ljudi iz Zaprešića budu osjećali da je ovo njihov klub onda će i redovito dolaziti. Do tada će uvijek postojat baza od onih 200-300 koji će uvijek dolazit a ostali kako koju tekmu. Tu bazu od 200 stalnih treba povećavati, dakle postići to da se ljudi iz zaprešića identificiraju s interom.

A kako to postići već sam rekao, klub treba imat stav na terenu i izvan njega, pokazivat stalno da to nije luzerski klub ili nekakva sprdnja na koju dođeš iz zajebancije ovak kad nemaš drugog posla (a mnogi ljudi ga tako vide i dalje); nego nešto čime se Zaprešić treba ponosit. Prvenstveno bi tu pomogao solidan rezultat u ligi/kupu (najvažnije da ne primamo po 5 komada doma, nije strašno ni izgubit od jačeg ak se odigra hrabro ko protiv Rijeke) i pomoćni tereni. Ali i rad sa građanima što se miče sa mrtve točke s čime sam zadovoljan.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 2 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.