DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

+6
Gefufna
inkerovac
StaJaZnam
Pecelj
Admin
Mijau
10 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 13:35

A kaj se Osijeka tiče oni Hajduka deru doma stalno.I kad su najjadniji bili uvijek su dobili Hajduka.Ova Hajduk nije ni mjerilo jer su jadni ali rezultat ih mazi a polako to staje.Njima u prvih 11 igrau igrači koji kod nas nebi ni na klupi bili.Toliko o njima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 14:03

Ha,ha, tražio sam adekvatnu temu, eto to me žulja, pa sam se našao u njoj...
Potpuno se slažem s tobom da je ova utakmica sa Lokomotivom pravi test gdje smo trenutno. To je mlada kvalitetna ekipa, uvijek želi igrati i nadigravati se, opasne kontre, tako da nam ova utakmica uopće neće biti samo jedna od ostalih. Sad da vidimo te naše dečke, jesu li ili nisu, a ne želim biti pesimist, bojim se da će biti X ili gubimo. Gledam redovito i njihove nastupe, a najviše se živciram kad gledam naše, zato nadam se da sam u krivu iako i protiv Lokosa nije loš X. To što mi želimo to je navijački, ali naravno da bih želio da pobjedimo. I ovo o Toplaku, podržavam tvoju teoriju, dosta je počeo mixati.....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 14:12

lako za miksanje nije to problem.Nego njegove izjave i odnos prema pojedinim igračima.I ja mislim da bi bio dobar bod sa Lokomotivom ali oni će biti umorni i miksati i ovak i onak ih stalno pobjeđujemo.Uglavnom moramo pod hitno dobiti nekoga u prvih 9 kola jer ako ne dobijemo bili bumo debelo zadnji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 14:45

Kad smo već kod miksanja, pa zašto taj Toplak neda više prilika ovome Mamutu, pa vjerujem da bi već polagano ulazio u štos. Po meni Kolar nije tipični golgeter, mislim da bi njih dvojica u paru više postigli, bilo bi življe. Kolar je aktivan igrač sa loptom i prije dodavač nego golgeter, tako mislim da bi se njih dvojica uspješno nadopunjavali. Netko mora od ove ekipe van kako bi Mamut ušao. Kad ćeš mu davati prilike nego sad. S njim bi dobili aktivniji napad i još jednog koji može zabiti. Ovakva ekipa i stil napada teško donosi rezultat, a to je zabiti gol. Ne možemo samo čekati kornere i prekide, mora biti muving u napadu.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 14:50

Mamut nije bio u konkurenciji za Dinamo zbog izleta na more. Very Happy Ja bi uvijek kretao sa Mamutom da izmori protivniče stopere i onda ubcio Kolara da im pobjegne i zabije gol ili nekaj napravi.A imamo i 2 makedonca za napad.A na kraju će igrati Zulim.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  inter100 uto 16 kol 2016, 14:59

Toplak se mora odlučit kako ce igrat napad. Hoće li slati dubinske lopte(Kolar), ili će probijat po krilima i zavrtat unutra(Mamut). Npr kombinacija Ottochian-Kolar nikako ne ide. Dok je kombinacija Ottochian-Ilija išla, jer je Ilija golgeter koji je odlično snalazi u 16-ercu. A svi znamo Otta, gurne si loptu u for i ubaci unutra. Meni se sviđa ideja, i bio sam rekao da Kolar treba igrat na krilu ali onda nam opet nema tko igrat u špici. Gore sam naveo Mamuta ali mislim da on nije još taj kapacitet
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 15:08

Otto lijevo Mamut u sredini i Kolar desno.I veza Blaž,Mazalović i Brlečić odotraga Čelik,Koma,Filipović,Hanžek.Ovisno o protivniku mogu igrati Puljić,Šoljić,Mlinar,Altipar,Danoski.Nije da nema izbora.To bi ustvari bilo 4-1-4-1 mislim da bi dobro funkcioniralo.Mazalović bi bio korektor vezne linije a Otto i Kolar u fazi napada bi išli visoko gore na 4-3-3 a u obrani bi bili u 4-1-4-1.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 15:27

Mijau je napisao/la:Otto lijevo Mamut u sredini i Kolar desno.I veza Blaž,Mazalović i Brlečić odotraga Čelik,Koma,Filipović,Hanžek.Ovisno o protivniku mogu igrati Puljić,Šoljić,Mlinar,Altipar,Danoski.Nije da nema izbora.To bi ustvari bilo 4-1-4-1 mislim da bi dobro funkcioniralo.Mazalović bi bio korektor vezne linije a Otto i Kolar u fazi napada bi išli visoko gore na 4-3-3 a u obrani bi bili u 4-1-4-1.

Evo to mi se sviđa, kad dođemo do cilja. Mislim da je ovo sve ok. E, samo Toplaku treba da dođe iz dupeta u glavu ili da mu mi platimo koliko skupimo, da postavi ovakav sastav, a "zulime" pošaljemo na kaljenje u Bedekovčinu ili Turopolje...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 15:50

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Otto lijevo Mamut u sredini i Kolar desno.I veza Blaž,Mazalović i Brlečić odotraga Čelik,Koma,Filipović,Hanžek.Ovisno o protivniku mogu igrati Puljić,Šoljić,Mlinar,Altipar,Danoski.Nije da nema izbora.To bi ustvari bilo 4-1-4-1 mislim da bi dobro funkcioniralo.Mazalović bi bio korektor vezne linije a Otto i Kolar u fazi napada bi išli visoko gore na 4-3-3 a u obrani bi bili u 4-1-4-1.

Evo to mi se sviđa, kad dođemo do cilja. Mislim da je ovo sve ok. E, samo Toplaku treba da dođe iz dupeta u glavu ili da mu mi platimo koliko skupimo, da postavi ovakav sastav, a "zulime" pošaljemo na kaljenje u Bedekovčinu ili Turopolje...

Može i transfer Zulim na forum a ja u stručni stožer.Vratio bi se na klupu nakon 14 godina od kad sam smjenjen vodeći Pecelja.A Matoc nam je sudio.E to su bili dani.Nevezano za nas čitam danas da je jedan navijač poslao mail pomoćnom treneru košarkaša i objasnio im kako zaustaviti Valančinasa.I poslije utakmice stigla zahvala trenera koji je zahvalio i rekao da im je to jako pomoglo.Nek Toplak posluša nas.Nebu mu pala kruna sa glave.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 15:56

Treba mu poslati mail ili njegovom pomoćniku Lađeviću. Ali bolje Toplaku ili obojici. Kad smo poslali mail gradonačelniku Turku, a čovjek je odgovorio i ispunio obećanje, pa možemo i njima. Tko će poslati mail, adresa i to.... bounce

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 16:01

Toplaku se komotno može pisati na fejsbuku.Sjećam se kad smo igrali u Imotskom drugu ligu da se tamo svađao sa ljudima više nego mi tu na forumu.A kaj se taktike tiče on je toliko tvrdoglav da mislim da mu u detalje objasnimo kaj i kako da nebi ni počitao jer je on najpametniji.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 16:10

Ha,ha, vrijedi pokušati, ništa ne gubimo. Poslati ću mu ove naše strateške podatke, pa ćemo vidjeti. Ako netko pošalje prije, neka kaže, da se ne dupliramo.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj uto 16 kol 2016, 16:35

Kad bi nama sudac sudio onako kako je sudio osijeku protiv hajduka dobili bi man utd doma lakocom.

Takvu krađu nisam vidio godinama. Jedini od vas sam bio na tekmi i znam o cem pricam.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau uto 16 kol 2016, 16:46

Pecelj je napisao/la:Kad bi nama sudac sudio onako kako je sudio osijeku protiv hajduka dobili bi man utd doma lakocom.

Takvu krađu nisam vidio godinama. Jedini od vas sam bio na tekmi i znam o cem pricam.


Čekaj da dođe Hajduk tu. Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar uto 16 kol 2016, 17:21

Pecelj je napisao/la:Kad bi nama sudac sudio onako kako je sudio osijeku protiv hajduka dobili bi man utd doma lakocom.

Takvu krađu nisam vidio godinama. Jedini od vas sam bio na tekmi i znam o cem pricam.


Jedino po čemu se sjećam da je Hajduk oštećen a to je faul nad Kalinićem, kojeg nije svirao sudac, a nakon kojeg ja pao gol za Osijek. Vjerojatno je bilo još sličnih situacija, ali pričao sam o pristupu, nabrijanosti i igru na mišiće od strane Osijeka, a kad nemaš kvalitetu. To sam mislio, zašto mi bar tako ne bismo igrali.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj uto 16 kol 2016, 18:06

Lako je biti agresivan kad tebi sudac dopušta faulove a hajuku za prva 2 pokaže žute kartone
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj uto 16 kol 2016, 18:07

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Kad bi nama sudac sudio onako kako je sudio osijeku protiv hajduka dobili bi man utd doma lakocom.

Takvu krađu nisam vidio godinama. Jedini od vas sam bio na tekmi i znam o cem pricam.


Čekaj da dođe Hajduk tu. Very Happy

Jedino smo mi jadniji i jedino ih protiv nas ne kradu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj pet 19 kol 2016, 23:31

Pitanje koje se postavlja ovih dana:

Mislite li da bi država više trebala podržavati sportaše, posebno one individualne?


Svakako sam za to da svi klubovi, nogometni i atletski imaju infrastrukturu, prije svega da se tako privuče što više klinaca u sport i da se s klincima radi na profesionalan i stručan način. Tako ih se odgaja, posebno u smislu radnih navika i sudjelovanja u kolektivu. To je puno važnije od toga tko će kako dribljati.

No, moje skromno mišljenje je da tu treba stati svaka državna potpora sportu.

Sportaš koji cilja na olimpijska odličja, koji želi postati najbolji u nečemu, koji se radi sebe želi razvijati i koji u tome vidi neku svoju strast nije ništa drugačiji od mene koji strast nalazim u proučavanju Kine u 19 stoljeću. Jednaku korist društvo ima od toga da ja pročitam sve relevantne povijesne izvore o tom periodu kineske prošlosti, kao i od toga da netko osvoji zlato na OI. Jednako sam ponosan na osobu koja je toliko strastvena da osvoji zlato u bacanju koplja kao i na osobu koja tako detaljno prouči neki dio znanosti o kojoj prosječna osoba ne zna baš ništa. Osim tog osjećaja ponosa društvo nema baš ništa od mog uspjeha u povijesti, kao ni od uspjeha Perkovićke. Jedina je razlika što se sport prenosi u HDu cijeli dan na TV dok ovo drugo zanima 2% ljudi (jednaki broj ljudi prati i preponsko jahanje pa bi opet zlatni olimpijac trebao biti sponzoriran od države) pa tog nema na TVu i o tome Ivica Blažičko ne piše kolumne.


Po meni je sport strast pojedinca, netko želi pokazati da može ići do fizičkih ljudskih granica, jednako kako i netko želi doći do svojih intelektualnih granica i to ga osobno ispunjava.


Da zaključim, mislim kako sport mora imati infrastrukturu za klince, jednako kao što svaki klinac treba imati pristup informatičkoj učionici u školi sa što više računala ili što boljoj knjižnici.

Sve iznad toga, nečiji hobiji ili strasti od koje društvo nema koristi po meni država nema što financirati dok ne budemo na razini norveškog BDPa. U potpunosti je jednako što je nečiji gušt bacanje kugle, a nečiji čitanje knjiga.

Ako svojim izvanrednim uspjesima zadive dovoljan broj ljudi da im Jana plati reklamu ili svojim radom oduševe nekog bogataša pa ih on financira super.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar sub 20 kol 2016, 13:12

Pecelju, ovo ti je ok tema, samo jako teška tema, dao si jesi truda da nam ovo objasniš i mogu reći da se skoro u potpunosti slažem sa tobom. E sad, jedino su u pitanju nijanse, a to je trenutni ponos nacije, države, kad se dobije medalja, pa onda dok je još "vruće", treba financijski nagraditi te pojedince, koji su eto ipak uložili veliki trud u sve to u svoje ime i ime države. I to je to, nikoga ili vrlo malo njih zanima bacanje koplja i sl. tako da se tu neće naći sponzora. Ostat će i dalje to nagrađivanje, mislim čak i sportska mirovina za takve zaslužne sportaše. Da, u pravu si kad kažeš, kad budemo imali norveški BDP, onda to tako treba biti, ali teško je tu staviti granicu i reći nema više toga, nemojte se baviti tim sportovima koji nisu interesantni za navijače i sponzore. Ne znam, to je ok tema, ali ne vidim rješenja osim ovako kako je...ha,ha, možda moramo navijati da osvajamo što manje takvih medalja, da nas manje košta. Pišem ovo i osjećam sramotu, ma neka se i dalje bore i trude, ako smo zbog toga kao država u banani, onda bolje da nas nema. Ponavljam, teška je ovo tema....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Pecelj sub 20 kol 2016, 15:30

Mislim da nisi u potpunosti shvatio.

Znaci da budem jasniji: zelim da se sto vise ljudi bavi sto vecim brojem sportova, nek osvojimo sva zlata na OI. Nitko sretniji od mene.

Al to je uspjeh pojedinca. S tim drustvo nema nista.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 20 kol 2016, 15:43

Zakaj se ti nisi onda bavio skokovima u vodu nego si sanjao jednog dana igrati pred 138 gledatelja na ŠRC Zaprešić.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Admin sub 20 kol 2016, 16:07

Mijau je napisao/la:Zakaj se ti nisi onda bavio skokovima u vodu nego si sanjao jednog dana igrati pred 138 gledatelja na ŠRC Zaprešić.
Ja sam nakon nogometne i košarkaške karijere htio ganjat karijeru u skijaškim skokovima ili curlingu
Ma treba država podržavat sportaše prije nego osvoje olimpijske medalje a ne kasnije se pravit važan pa dijelit njihovu slavu. Onak kak je Rijeka dala maloj koplja da ima za treninge. Ne moraju to bit neke ogromne cifre neg tolko da znaju pojedinci ili momcadi da se misli na njih

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Mijau sub 20 kol 2016, 16:47

Ja sam htio reci da 97% djece ide u loptačke sportove a tamo su ispod prosječni jer nemaju talenta a da odu u neki individualni bili bi vrhunski.Ali svako hoce lovu neku uzeti a ne biti olimpijski pobjednik a da nema za kavu.100000. nogometaš ima veća primanja od veslača i jedrilicara koji su najbolji na svijetu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  bećar sub 20 kol 2016, 16:58

Pecelj je napisao/la:Mislim da nisi u potpunosti shvatio.

Znaci da budem jasniji: zelim da se sto vise ljudi bavi sto vecim brojem sportova, nek osvojimo sva zlata na OI. Nitko sretniji od mene.

Al to je uspjeh pojedinca. S tim drustvo nema nista.

Shvatio sam, posebno u ovoj tvojoj zadnjoj rečenici, kad bolje iščitaš moj tekst i to sam pokušao objasniti zašto je to tako danas i neće se mjenjati...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja - Page 6 Empty Re: Kaj vaš žulja? Problemi&rješenja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.