DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13. kolo 1.HNL Split - INTER

+3
inter100
Mijau
inkerovac
7 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 21:27

Pecelj je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Blažević se ozlijedio neka kost u stopalu mislim da je on gotov za ovu jesen.


Pa nije valjda! Baš je uhvatio dobar kontinuitet bez neke ozbiljnije ozljede!

Svi gornji na tablici su pobjedili! Ako Split pobjedi izdvojiti ce se prve cetri ekipe, a Istra ce predvoditi ostatak!
Ako mi uspijemo pobjediti Splita prvi puta u povijesti, borba za četvrto ce ostati otvorena!
Ja se uzdam u naše zadnje rezultate i ove rezultatski vrlo dobre dvije prijateljske utakmice! Puno golova smo postigli na njima i to bez Nestorovskog!
Također računam i na igru velikih brojeva! Vec moramo pobjediti Splita pa makar i slučajno! Ako to nece biti ovu utakmicu, ove sezone moramo!

Sposobni smo biti opasni prema naprijed! Nestorovski, Čabraja je jako opasan iako je dinamovac, Ottochian može pobjeći! Moramo biti čvrsti iza i bez nekih glupih pogreški Šoljića ili Mlinara!


Kaj sam rekao! Očito Šoljić ne može bez toga! Prvo se vrti i izgubi loptu, a onda radi sve ostalo!

Dobro da se branimo s igračem manje, ali poslije crvenog Splitu nema promjene! Nekako uspijemo pogoditi stativu i dati gol i onda ne branjenje nego apsolutno ne igranje! Svaka lopta se samo izbija, nitko se ne otkriva niti nema namjeru dodati! Sami si stvorimo pritisak i zasluženo odmah primimo gol! Umjesto da šokirani Split kaznimo, mi radimo obrnuto!

Tako nećemo daleko! Realno imamo dosta sreće i protiv Rijeke, i protiv Zagreba i protiv Splita stalno ne igramo u zadnjim trenucima! Evo protiv Splita smo dobili gol! Tako se ne igra i bez veze darujemo protivnike velikim pritiskom koji si sami stvorimo!

Ne smijemo tako izgledati poslije vodstva! Po tome smo uvjerljivo najgori u ligi!



Za sad je sezona iznad svih očekivanja. Pa taj Split ima 10x veći proračun od nas.

Ne brani se proračun poslije vodstva, nego igrači na terenu! Ako hočeš raditi tablicu po proračunu onda nismo trebali ni ulaziti u ligu, niti igrati ove utakmice!
Bolje da ti svojim prijateljima komentatorima kažeš da ne izmišljaju podatke o Inkeru i svoju najavu utakmice "da se Inker ne smije podcijeniti jer su to uglavnom igrači iz Dinamove škole" više ne izgovara jer to nije istina!



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inter100 ned 18 lis 2015, 21:33

Zadovoljan sam. Iako smo mogli i dobiti. Bezveze smo se jako povukli. Znao sam da cemo spusit gol
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 21:33

U najavi utakmice može reći da se Inker mora podcijeniti jer ima 10 puta manji proračun od svih i nema puno igrača koji su prošli Dinamovu školu! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 21:41

Bočaju možemo reći kaj god hoćemo ali lik fkt ima nogicu za 10! Kiflica samo takva.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 21:42

inter100 je napisao/la:Zadovoljan sam. Iako smo mogli i dobiti. Bezveze smo se jako povukli. Znao sam da cemo spusit gol

Pa o tome pričam! Nakon našeg vodstva mi više ne igramo!
Da se razumijemo bod je jako dobar jer po igri ga nismo zaslužili! Žao mi je da kada povedemo, prestajemo igrati! Niti ne pokušavamo iznijeti loptu!
A nije da ne znamo igrati! Pokazali smo da kada hočemo, možemo! Ne govorim da nakon vodstva moramo dominirati, ali par dodavanja i doći do centra par puta bi morali biti u stanju, pa makar imali 20 puta manji proračun!


Zadnja promjena: inkerovac; ned 18 lis 2015, 21:53; ukupno mijenjano 1 put.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 21:44

Sad smo naljutili Split i Milevskog pa će Zagreb dobiti porciju, a naša prednost raste i raste....

Očekujem +20 na Božić, a to je na kraju dana najvažnije.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 21:47

Pecelj je napisao/la:Sad smo naljutili Split i Milevskog pa će Zagreb dobiti porciju, a naša prednost raste i raste....

Očekujem +20 na Božić, a to je na kraju dana najvažnije.

Treba biti i ispred Osijeka jer u kvalifikacijama imamo isto manji proračun! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 21:47

inkerovac je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Sad smo naljutili Split i Milevskog pa će Zagreb dobiti porciju, a naša prednost raste i raste....

Očekujem +20 na Božić, a to je na kraju dana najvažnije.

Treba biti i ispred Osijeka jer u kvalifikacijama imamo isto manji proračun! lol!

Ne brini, nitko osim Cibalije ne želi gore.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 21:51

Pecelj je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Sad smo naljutili Split i Milevskog pa će Zagreb dobiti porciju, a naša prednost raste i raste....

Očekujem +20 na Božić, a to je na kraju dana najvažnije.

Treba biti i ispred Osijeka jer u kvalifikacijama imamo isto manji proračun! lol!

Ne brini, nitko osim Cibalije ne želi gore.

Ne bi se ja u to pouzdao, pa ce na kraju biti kao s Dragovoljcem! Opet ce nam neki Sinovčić biti kriv! Na vrijeme treba prelaziti centar i sve ce biti u redu!
O proračunu treba misliti samo na početku sezone i poslije zaboraviti na njega, inace nam se ne piše dobro!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 21:54

Šoljić igrač utakmice!! Svaka čast legendo! Ono smeće od Blagojevića je trebalo pogoditi kopačkom posred čela. Ogavno gnojivo! Svaki put kad nas kradu treba ovako reagirati pa makar završavali sa 1 igračem utakmicu. Trebao je sve one srbe i albance nakon toga stresti šakom u glavu. Legenda.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inter100 ned 18 lis 2015, 21:58

Inkerovac u potpunosti se slazem s tobom, Lokosi, Zagreb, u tim tekmama smo imali vodstvo i skoro ispustili pobjede zbog povlačenja. Moramo to poboljšat. Uvijek i zbog toga štrepim zadnjih 10 minuta jer znam da će bit sranja. Idemo dobit Istru
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 22:08

Pecelj je napisao/la:Šoljić igrač utakmice!! Svaka čast legendo! Ono smeće od Blagojevića je trebalo pogoditi kopačkom posred čela. Ogavno gnojivo! Svaki put kad nas kradu treba ovako reagirati pa makar završavali sa 1 igračem utakmicu. Trebao je sve one srbe i albance nakon toga stresti šakom u glavu. Legenda.


Inače i Blagojević i Šoljić su bivši igrači Lučkog! Manji proračun ali i jedni i drugi imamo bivše igrače Lučkog u ekipi! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 22:10

inkerovac je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Šoljić igrač utakmice!! Svaka čast legendo! Ono smeće od Blagojevića je trebalo pogoditi kopačkom posred čela. Ogavno gnojivo! Svaki put kad nas kradu treba ovako reagirati pa makar završavali sa 1 igračem utakmicu. Trebao je sve one srbe i albance nakon toga stresti šakom u glavu. Legenda.


Inače i Blagojević i Šoljić su bivši igrači Lučkog! Manji proračun ali i jedni i drugi imamo bivše igrače Lučkog u ekipi! lol!

Blagojevića treba kazniti sa 10 utakmica ne igranja. Ovo je talog taloga! DNO DNA!!! Svaka čast Šoljiću, kako bi htio da ga je pogodio čepovima posred one ružne frizure da ga strpa u najbližu bolnicu. Podrška Šoljiću! Svaka čast - tako se bori za žutu boju.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 22:22

Pecelj je napisao/la:Bočaju možemo reći kaj god hoćemo ali lik fkt ima nogicu za 10! Kiflica samo takva.

Treća asistencija za gol, a nije da ima veliku minutažu!

Također je i jednom lijepo povukao preko cijelog terena i prošao par igrača! Šteta samo kaj se preplašio one stopostotne prilike, loše primio loptu i pogodio stativu! Ali da je to pogodio onda ne bi ni imali ovaj korner iz kojeg smo dali gol jer nas tamo ne bi ni bilo!

U svakom slučaju ima lijepi učinak s obzirom na minutažu!


Zadnja promjena: inkerovac; ned 18 lis 2015, 22:53; ukupno mijenjano 1 put.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 22:34


Sad sam se sjetio prizora kako se dodajemo u zadnjoj liniji na centru kod rezultata 0:0 ili 0:1 i pokušavamo izvući protivnika da nas napadne tako da si otvorimo prostor!
Recimo to ne moramo ni raditi kada vodimo, ovi vec napadaju i prostor je otvoren! Samo treba željeti iskoristiti ga, željeti se otvoriti na terenu i dodati loptu nekome! To je ono kaj mene smeta! Ne vidim ni želju da to napravimo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 22:35

Ja sam se sad sjetio da je Blagojević smeće!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 18 lis 2015, 22:36

Pecelj je napisao/la:Ja sam se sad sjetio da je Blagojević smeće!

Dobar je Blagojević! Lijepo je u Zaprešiću promašio penal! Kad tad ce u Inkeru završiti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 22:44

Nikad. Rađe škart sa sela!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  bećar ned 18 lis 2015, 23:01

inkerovac je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Zadovoljan sam. Iako smo mogli i dobiti. Bezveze smo se jako povukli. Znao sam da cemo spusit gol

Pa o tome pričam! Nakon našeg vodstva mi više ne igramo!
Da se razumijemo bod je jako dobar jer po igri ga nismo zaslužili! Žao mi je da kada povedemo, prestajemo igrati! Niti ne pokušavamo iznijeti loptu!
A nije da ne znamo igrati! Pokazali smo da kada hočemo, možemo! Ne govorim da nakon vodstva moramo dominirati, ali par dodavanja i doći do centra par puta bi morali biti u stanju, pa makar imali 20 puta manji proračun!

Ponovo ću pokušati napisati text, nešto mi ne ide, ako se pojavi dupli već poslani sorry. Potpuno se slažem sa tobom, nije mi jasno zašto nismo nakon vodstva igrali kao na početku utakmice, kada smo ih napadali visoko i nismo im dali igrati bez ikakvog respekta. Sretan sam zbog boda ali mislim da je nezaslužen jer smo parkirali autobus pred naš gol. Samir bi morao više koristiti Bočkaja jer kad god on uđe u igru nešto se korisno događa za Inter. Dok onaj Otocian je već par utakmica očajan, niti je koristan u napadu niti odgovoran u obrani. Čak bi na njegovo mjesto probao staviti Hanžeka, barem bi svojom energijom vršio pritisak na obranu protivnika i križao bih pozicije Bočkaja i Hanžeka, dva brzanca koji ionako imaju bolju tehniku od
Otociana. Ovaj je čak i kriv za izjednačujući gol, jer se iz aviona vidjelo da će iz kornera dodati loptu igraču na neometani
centaršut zahvaljujući Otocianu koji je stajao daleko od igrača i kao krenuo u blok i to vrlo sporo, mlako i neodlučno. Toliko o njemu, što mu nije prvi put. Pa neka drugi dobiju priliku, sigurno neće napraviti više štete, a bit će više koristi. Bočkaj zna igrati i surađivati kao i Hanžek dok sam prema Otocianu više nego sumnjičav.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  StaJaZnam ned 18 lis 2015, 23:02

Ovo kaj kaže inkerovac nismo radili samo nakon kaj smo zabili nego cijelu tekmu, mi nismo danas uopće željeli imati loptu dok split ima jedanaestoricu iza nje, u tom slučaju se napucavala prema gore samo. Nismo željeli graditi nikakav napad ni ništa, već samo ih uhvatiti u pogrešci i povući kontru. Dovoljno je pogledati kako smo izveli početni udarac na početku drugog poluvremena.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 18 lis 2015, 23:12

Da Otto išta zna s tom brzinom ne bi igrao kod nas. Jednako vrijedi za Hanžeka. S tim fizičkim predispozicijama, da ima i malo više muda već bi bio igračina. Tu smo gdje jesmo i imamo malo kompletnih igrača. Da kraljina Šoljić zna dodati igrao bi u Lokomotivi, da Mlinar nije mačić u duelima ostao bi u Udinama, da Mazalović ima malo više fizičkog u sebi igrao bi u reprezentaciji. Kompletni igrači poput Nestorovskog to brzo pokažu i kretko se zadržavaju kod nas. Da smo one godine ostali u ligi, a Nestorovski da je tad došao otišao bi od nas prije 2,5 godine baš kao što će otići i ove zime.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Mijau ned 18 lis 2015, 23:28

Otišao na poluvremenu sad vidim da smo bod uzeli nakon vodstva.Šteta za sva tri.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Mijau ned 18 lis 2015, 23:38

Protiv Istre bez Čelika i Šoljića.Znači Begić lijevo Hanžek desno.E da dobimo Istru do bi bilo odlično.Opet bi bili 5. na tablici.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Admin pon 19 lis 2015, 11:40

[You must be registered and logged in to see this link.]

Beusan: "Prekršaj je sigurno unutar jer se radi naguravanju s leđa...leđa od leđa" Shocked

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  bećar pon 19 lis 2015, 12:15

Admin je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Beusan: "Prekršaj je sigurno unutar jer se radi naguravanju s leđa...leđa od leđa" Shocked

Ne znam čemu služe ovi naknadni komentari, iovako se ne može ništa popraviti. Pa Inter je najviše oštećena momčad u 1.HNL i što ćemo sad? !! Bolje neka se ugledaju na Engleze, oni imaju naknadi proces kontrole suđenja i ponašanja igrača tijekom utakmice. Pravi primjer je Diego Costa koji je upravo zbog simuliranja dobio kaznu neigranja 3 ili 4 utakmice, jer njegovi su postupci isprovocirali sudca koji je na svoju grešku dao crveni karton igraču Arsenala koji ni kriv ni dužan je morao napustiti utakmicu. Za mene je to pravda, pa makar i naknadna.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

13. kolo 1.HNL Split - INTER - Page 2 Empty Re: 13. kolo 1.HNL Split - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.