DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

29. kolo Split - INTER

+3
Pecelj
Admin
Mijau
7 posters

Go down

29. kolo Split - INTER Empty 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau ned 29 tra 2012, 18:51

Cibalija je pobijedila Rijeku i sada sve držimo u svojim rukama.Pobjedom protiv Splita bi osigurali 11. mjesto i ostanak bez obzira na sve.Bilo bi prekrasno pobjediti Split.Možemo li to ostvariti?Možemo ako uđemo napadački i hrabro od prve minute.Svi će biti protiv nas u ovoj utakmici jer je u interesu svih da Rijeka ostane u Hnl-u.Ostavimo srce na terenu i na pošten način osigurajmo opstanak.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Admin ned 29 tra 2012, 22:30

Zao mi je sto varazdin ispao jer ne igramo zadnju utakmicu sezone doma, a ovak nije ni blizu nego u splitu i to jos tamo gdje nema tv prijenosa....
Ni bod nije los, al tesko je igrat na bod

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Pecelj pon 30 tra 2012, 02:14

Mi možemo pobjediti jaki split isto koliko i ovakva rijeka može pobjediti belupo doma.... što se tiče zadnje utakmice, dobro je da se ne igra, ma koliko to ružno zvučalo, jer pitanje je koliko bi ovako mlada momčad uspjela napraviti protiv bilo koga dok im visi mač nad glavom
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  domi pon 30 tra 2012, 02:53

nama samopouzdanja nedostaje , kada imamo visok moral možemo svakome parirati

nažalost ne igramo dovoljno borbeno, posebno se protiv hajduka u 2 poluvremenu vidjelo, igrači stoje previše daleko od onog tko ima loptu kao da neznaju tko bi trebao ići na njega

previše smo statični bili ( kao da smo se izmorili) i davali smo previše prostora protivnikim igračima da nam kombiniraju na našoj polovici

protiv splita trebamo kroz cijelu utakmicu igrati borbeno s puno trke i ne dati im da kombiniraju preblizu našem golu i biti će dobro

jer dok se igrač brine da ne izgubi loptu i gleda tko je nepokriven da nebi otvorio prostor za kontru , i još dok mu netko naš stoji bliže i cijelo vrijeme vrši presing on nema vremena niti mogućnosti slati neke nepredvidive pasove prema naprijed

i nesmiju naši igrači stajati nekoliko metara od njihovog s loptom jer onda ovaj ima pogled na cijeli teren ispred sebe i na raspored svojih igrača te može neometano kombinirati , mislim to je nešto osnovno , ali stalno radimo takve greške


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  inkerovac pon 30 tra 2012, 16:08

Naravno da imamo šanse pobjediti Split! Oni nisu ništa puno bolji od svih ostalih koji se natjecu u ovoj ligi! Sami odlucujemo o sebi!
Filozofija je vrlo jednostavna, ako se bojiš svake utakmice u prvoj ligi, onda je niti ne zaslužuješ! Treba samo igrati i boriti se, a sve ostalo ce doci samo od sebe!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau pon 30 tra 2012, 19:17

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čini se da je Dugopolje odustalo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  PERO1929 pon 30 tra 2012, 19:26

Ako smo dobili Hajduka na Poljudu, možemo i Splita na Parku mladeži...samo trebaju ući hrabro u utakmicu, ići čvrsto u duele i pobjeda je naša..
naši igraći imaju problem što igraju pre mlako...kao da se boje ući u duel ili napravit klizeći start...
ja se ne sjećam kad sam vidio nekog našeg igraća kako klizeći ide na loptu...

Ako budu igrali hrabro i čvrsto od početka, bez predaje, ne sumnjam da će bodovi izostati..

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Pecelj pon 30 tra 2012, 21:20

inkerovac je napisao/la:Naravno da imamo šanse pobjediti Split! Oni nisu ništa puno bolji od svih ostalih koji se natjecu u ovoj ligi! Sami odlucujemo o sebi!
Filozofija je vrlo jednostavna, ako se bojiš svake utakmice u prvoj ligi, onda je niti ne zaslužuješ! Treba samo igrati i boriti se, a sve ostalo ce doci samo od sebe!


nisam ja rekao da ga ne možemo pobjediti, nego da ćemo ti učiniti jako teško, jednako kako će ovakva rijeka teško dobiti jaki belupo....

ne znam koliko si ti puta ove sezone gledao split, ali tamo ima prekaljenih igrača, 90% momčadi je iskusno, imaju križanca koji je miljama najbolji stoper HNLa i sl.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Admin pet 04 svi 2012, 13:05

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  zagorec92 pet 04 svi 2012, 17:39

Dugopolje je potpuno uništilo naslov ove teme Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau pet 04 svi 2012, 18:12

zagorec92 je napisao/la:Dugopolje je potpuno uništilo naslov ove teme Smile

Budi zahvalan Dugopolju a admin može promjeniti naziv teme.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Pecelj sub 05 svi 2012, 09:17

meni bi bilo draže da dugopolje ide u prvu ligu pa ili jesmo ili nismo... da smo osigurali ostanak uz bogatu rijeku to bi stvarno bilo nešto
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau sub 05 svi 2012, 09:43

Pecelj je napisao/la:meni bi bilo draže da dugopolje ide u prvu ligu pa ili jesmo ili nismo... da smo osigurali ostanak uz bogatu rijeku to bi stvarno bilo nešto

Bogata Rijeka da nije dobila 6 bodova od Varteksa i Karlovca vjerojatno bi bila iza Lučkoga.Ljudi 6 mjeseci nisu zabili gola iz igre daleko su najmanje pokazali od svih klubova.Od nje je ostalo samo ime momčad je na razini druge lige.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Admin sub 05 svi 2012, 12:52

Jel bi radije danas da idemo na pobjedu u najboljem sastavu ili mozda u najmladem s igracima poput Cosica, Gorgieva, Jamesa, .....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau sub 05 svi 2012, 13:14

U pretposljednje kolo Prve lige Inter ulazi kao 11. momčad iste, čime se nalazi jedno mjesto iznad zone ispadanja. Žuti bježe Rijeci za jedan bod, no čini se kako se niti jedan od ta dva kluba ne mora bojati za svoj opstanak u Prvoj ligi jer će oni zbog nezainteresiranosti drugoligaša i na jesen ostati prvoligaši.

Turbulentna događanja proteklog tjedna u dva najviša razreda hrvatskog nogometa malo su smanjila strah i naboj kod Rijeke, a osobito Intera, tako da će Div iz predgrađa na gostovanje u Split bez velikog rezultatskog imperativa. Igrači Borimira Perkovića će, ipak, za usrećivanje svojih Divljih svinja pokušati ostvariti što bolji rezultat na Parku mladeži, a bit će vođeni dobrom atmosferom u klubu, stvorenom nakon povijesnog slavlja nad Hajdukom.

Prva utakmica u Zaprešiću između Intera i Splita lako je s 3:0 pripala objektivno jačoj momčadi Splitovaca, no od odlaska Ilije Lončarevića s klupe, momčad Intera je doživjela pozitivan šok te bi mogla priuštiti iznenađenje u Splitu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Mijau sub 05 svi 2012, 20:55

90- Oršić je sada bio u mat prilici. Prošao je Zagorca, vrata su bila prazna, pucao je, ali od negdje se u liku Splitovog spasitelja pojavio Galović koji je izbio loptu s crte.

90+3- Utakmica je gotova, Split je pobijedio rezultatom 1-0!

Hvala bogu da je gotovo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Admin sub 05 svi 2012, 22:32

Novi trener ista prica, prvi dio slabi, u drugom bolji dok ne primimo gol, ovaj put prije 85.te, i onda opet pocnemo panicno napadat, budimir ponovo pada da bi iznudio penal
nista se nije promjenilo

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  PERO1929 sub 05 svi 2012, 22:41

Nemam baš povijerenja u budimira...često je u prilikama ali i često promašuje...
Zna cuvat lopru i ima ideju no realizacija mu nije najbolja..
A uz to pada previse lako, no bolje trenutno nemamo.

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Pecelj ned 06 svi 2012, 00:47

eto, a kad sam ja rekao da će se ovo dogoditi pljuvali ste me.... jednostavno - u nogometu se neke stvari mogu kupiti novcem, za sve ostalo tu je puko preživljavanje Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  inkerovac ned 06 svi 2012, 10:24

Pecelj je napisao/la:eto, a kad sam ja rekao da će se ovo dogoditi pljuvali ste me.... jednostavno - u nogometu se neke stvari mogu kupiti novcem, za sve ostalo tu je puko preživljavanje Very Happy


Pa nemamo baš budžet Reala da budemo dominantni! Ako cemo raditi pametno imamo sanse biti dobri! Kostur ekipe imamo solidan, samo da to pametno nadopunimo!
Najvažnije je raditi najbolje sta možeš u vlastitim okvirima! Mislim da je momcad Lučkog pokazala da mi možemo puno bolje u tom segmentu!

Što se tice tekme po prijenosu smo cini se bili ravnopravni! Izgubili smo zbog prekida i vlastite slabe realizacije! Inace to je osmi poraz zaredom u gostima! Niti jedna druga momcad u ligi trenutno nema niti pet zaredom! Ukljucujuci i Varaždin koji odavno vec ne igra!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Admin ned 06 svi 2012, 12:31

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

29. kolo Split - INTER Empty Re: 29. kolo Split - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.