DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

+3
Mijau
Admin
inter100
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  inter100 pet 30 lis 2015, 15:03

Ajmo po 3 boda!! Nedostaje Bočkaj, i ne znam kako Blaz stoji sa ozlijedom. Čabraja je koliko sam vidio igrao u kupu. Kad bi ovo dobili to bi bilo fantastično.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Admin pet 30 lis 2015, 15:18

Mi smo na -2 gol razlika a split na +2, taman da ih prestignemo nakon ovog kola Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau pet 30 lis 2015, 16:09

Bočkaj ne fali odradio je crveni u kupu.Očekujem da izgubimo 9:0 jer je Belupo mega jaka momčad.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  StaJaZnam pet 30 lis 2015, 20:53

Split dobio prčiju baš sad kad bi nama pasalo da popiju 7 komada. *eb* ovaj Mamić baš ne može čovjek na njega računat

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  inter100 pet 30 lis 2015, 21:02

Narkoman. Preksutra sastav
Pos
Bega-Ćos-Komorski-Čelik
Šolja-Mazalo
Glava(Čabraja)-Mlinar-Otto
Ilija
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Pecelj pet 30 lis 2015, 23:17

Mijau je napisao/la:Bočkaj ne fali odradio je crveni u kupu.Očekujem da izgubimo 9:0 jer je Belupo mega jaka momčad.

Iako je bio kartoniran Bočkaj nije falio ni u kupu.

:samoškart:
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau sub 31 lis 2015, 12:45

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo u 14 stream naših juniora sa Osijekom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Admin sub 31 lis 2015, 16:54

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo u 14 stream naših juniora sa Osijekom.
Jel gledo tko?
Ja sam isto igrao od 14

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau sub 31 lis 2015, 17:19

Porciju su dobili bilo je 5:0 neznam kak je zavrsilo
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  bećar sub 31 lis 2015, 18:37

Mijau je napisao/la:Porciju su dobili bilo je 5:0 neznam kak je zavrsilo
Ja stvarno ne znam kaj im je bilo, Osijek nije nešto posebno igrao, ali ovi naši ovaj put totalno bez igre, vezni red carini loptu, neda na vrijeme loptu, očito loš dan. Smiješ izgubiti utakmicu, ali ne sa 6:0, to je vrlo loše, u zadnjim sekundama su primili taj zadnji gol. Utakmica je bila negledljiva, bez obzira na toliko golova. Ne znam što reći, za ne povjerovati. Koliko znam, oni su očekivali pobjedu u gostima, ali ovo je neočekivano i za njih same. Šteta, dobro su krenuli, ali eto nasukali su se....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Pecelj sub 31 lis 2015, 18:57

Mladi škart nikad ne razočara. Ne brinite dečki ionako je sve kaj valjda u Dinamu. Bit ćete odlični za savske marofe, bistre, croatiu pojatno i slične nogometne mega sredine.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  bećar sub 31 lis 2015, 19:18

Pecelj je napisao/la:Mladi škart nikad ne razočara. Ne brinite dečki ionako je sve kaj valjda u Dinamu. Bit ćete odlični za savske marofe, bistre, croatiu pojatno i slične nogometne mega sredine.
Bravo majstore!!! Ovo ću prenijeti nekim pojedincima u juniorima, neka im dođe iz dupeta u glavu, dok je još vrijeme. Trebaju čuti glas naroda, to je najiskrenija kritika

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  inkerovac sub 31 lis 2015, 21:57

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Porciju su dobili bilo je 5:0 neznam kak je zavrsilo
Ja stvarno ne znam kaj im je bilo, Osijek nije nešto posebno igrao, ali ovi naši ovaj put totalno bez igre, vezni red carini loptu, neda na vrijeme loptu, očito loš dan.  Smiješ izgubiti utakmicu, ali ne sa 6:0, to je vrlo loše, u zadnjim sekundama su primili taj zadnji gol. Utakmica je bila negledljiva, bez obzira na toliko golova. Ne znam što reći, za ne povjerovati. Koliko znam, oni su očekivali pobjedu u gostima, ali ovo je neočekivano i za njih same. Šteta, dobro su krenuli, ali eto nasukali su se....


Šteta! Do nedavno su imali lijepe rezultate i bili u vrhu!

Sutra cemo vidjeti da li ce seniori krenuti njihovim stopama! Bitna utakmica za ponovni priključak vrhu! Ako cemo biti pravi sigurno imamo šanse! Naravno kod nas nema sigurnih bodova, ali ako cemo igrati kao do sada moglo bi biti nešto!

Split dobio! Na kraju ispada da nam je onaj bod s Dinamom bio veliki kiks! Pogotovo jer smo vodili 2:0!
Da smo to dobili i da nismo izgubili od Osijeka bili bi skroz u vrhu! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  bećar sub 31 lis 2015, 22:29

bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Mladi škart nikad ne razočara. Ne brinite dečki ionako je sve kaj valjda u Dinamu. Bit ćete odlični za savske marofe, bistre, croatiu pojatno i slične nogometne mega sredine.
Bravo majstore!!! Ovo ću prenijeti nekim pojedincima u juniorima, neka im dođe iz dupeta u glavu, dok je još vrijeme. Trebaju čuti glas naroda, to je najiskrenija kritika
Možda sam Vam malo dosadan sa ovom temom, ali žao mi je ovih naših juniora nakon današnje utakmice. Bio sam u kontaktu sa par njih, prenio sam im ove naše kritičarske poruke upućene njima, vidio sam da im je jako žao i da su utučeni, a na kraju ih najviše boli, što se ih sad počelo podcjenjivati od naše strane, pa kako ih nitko nije pohvalio kada su te iste "kvalitetne igrače" iz Dinama, koje mi kao hvalimo, pobijedili dva puta uzastopno, a svi ti danas igrači Dinama igraju na svjetskom U-17 prvenstvu i njih se hvali. Kažu, pa nije slučajno da smo pobijedili te igrače dva puta i kod nas i kod njih. U igri protiv njih nigdje se nije vidio niti Brekalo, niti Lovren, Moro, trener ih je odmah vadio van u drugom poluvremenu, itd. Isto tako pobijedili su i Split bivše juniorske prvake RH, kao i druge. Priznaju da se dogodila loša utakmica, sramota ih je, ali teško im pada da ih se tako podcjenjuje i omalovažava. Mislim da im trebamo dati podršku, ipak su oni naši, trebamo na njih računati, bez obzira na sadašnju situaciju u kompletnom HNL-u. Na kraju i oni prate ovo što mi pišemo, mislim da zaslužuju našu podršku, pogotovo nakon ovih dosadašnjih rezultata, a eto ovo se dogodilo...idemo dalje...bounce

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  inkerovac sub 31 lis 2015, 23:06

bećar je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Mladi škart nikad ne razočara. Ne brinite dečki ionako je sve kaj valjda u Dinamu. Bit ćete odlični za savske marofe, bistre, croatiu pojatno i slične nogometne mega sredine.
Bravo majstore!!! Ovo ću prenijeti nekim pojedincima u juniorima, neka im dođe iz dupeta u glavu, dok je još vrijeme. Trebaju čuti glas naroda, to je najiskrenija kritika
Možda sam Vam malo dosadan sa ovom temom, ali žao mi je ovih naših juniora nakon današnje utakmice. Bio sam u kontaktu sa par njih, prenio sam im ove naše kritičarske poruke upućene njima, vidio sam da im je  jako žao i da su utučeni, a na kraju ih najviše boli, što se ih sad počelo podcjenjivati od naše strane, pa kako ih nitko nije pohvalio kada su te iste "kvalitetne igrače" iz Dinama, koje mi kao hvalimo, pobijedili dva puta uzastopno, a svi ti danas igrači Dinama igraju na svjetskom U-17 prvenstvu i njih se hvali. Kažu, pa nije slučajno da smo pobijedili te igrače dva puta i kod nas i kod njih. U igri protiv njih nigdje se nije vidio niti Brekalo, niti Lovren, Moro, trener ih je odmah vadio van u drugom poluvremenu, itd. Isto tako pobijedili su i Split bivše juniorske prvake RH, kao i druge. Priznaju da se dogodila loša utakmica, sramota ih je, ali teško im pada da ih se tako podcjenjuje i omalovažava. Mislim da im trebamo dati podršku, ipak su oni naši, trebamo na njih računati, bez obzira na sadašnju situaciju u kompletnom HNL-u. Na kraju i oni prate ovo što mi pišemo, mislim da zaslužuju našu podršku, pogotovo nakon ovih dosadašnjih rezultata, a eto ovo se dogodilo...idemo dalje...bounce  


Ma to Pecelj gura svoje Lovrene i Brekale u Inker na posudbu! lol!

Kaj se tiče naših juniora nitko ih nije kritizirao! Nadam se da ce i taj pomočni teren uskoro ugledati svjetlo dana pa ce imati bolje uvjete za treniranje!

Također nadam se da su oni povezani s Inkerom! Te da neće kao recimo Gondžić ili Mikić prvom prilikom u medijima izjavljiviti da su izdanci škole Hitrec-Kacijan!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Admin sub 31 lis 2015, 23:30

Ja ih na poslu stalno hvalim, okruzen sam dinamovcima i jednim kmecavcem, pa kad dinamovci pocnu hvalit ove U17, odma ih spustim na zemlju Laughing

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Pecelj ned 01 stu 2015, 09:22

Tko ih šljivi, šljam obični. Ionak će ak se jedan slučajno i probije okolo pričati da je od malih nogu dinamovac i da od uvijek sanja dan kad će napustiti inker. Vjerniji su klubu klinci koji dođu uz makedonije nego "naši".

Zašto taj škart ne viđam na tribinama kad igraju seniori - zato što ih zaboli za klub.

Više sam lijepih stvari čuo o inkeru od lovrenovog oca nego od svih očeva kaj im klinci igraju u našoj školi.

Škart!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  inter100 ned 01 stu 2015, 18:33

Sastav?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau ned 01 stu 2015, 19:22

Goni se Komorski u tri pičke materine.*eb* ti bog mater retardiranu.Pušing je ovo.Opet sami sebe pobjedili ko u Osijeku.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  StaJaZnam ned 01 stu 2015, 19:50

Opet nakon gola počinjemo igrat, bit ću ultraoptimističan pa reć 1-1 na kraju.
Komorski Shocked

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  StaJaZnam ned 01 stu 2015, 20:07

*eb* ništa, probat da nam ne daju još kojeg i gotovo.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau ned 01 stu 2015, 20:15

Prestao sam gledati nakon 1:0.Više me boli ovaj poraz nego da izgubimo 6:0 jer smo im sami gol poklonili.Ako dobijemo Lokomotivu oprostit cu im.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  StaJaZnam ned 01 stu 2015, 20:23

Onda će te razveseliti da je Komorski poklonio i treći gol. Ne da se ni meni više gledat, teška katastrofa.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Admin ned 01 stu 2015, 20:25

Strava i užas

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Mijau ned 01 stu 2015, 20:27

StaJaZnam je napisao/la:Onda će te razveseliti da je Komorski poklonio i treći gol. Ne da se ni meni više gledat, teška katastrofa.

Pa jesi vidio od prve minute im je davao lopte u noge.Cini mi se da smo ovo prodali.Nemores tak slučajno triput napraviti.Znači 6 bodova nama 6 Slavenu nije ni to loše.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER Empty Re: 15.kolo 1 HNL Slaven Belupo-INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.