DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. kolo INTER - Slaven Belupo

+4
Mijau
zagorec92
PERO1929
Admin
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin čet 01 oľu 2012, 15:13

Ferenčina u Zaprešić ide bez Bušića

Trener Slavena Belupa zaista nema sreće. Nakon što je u zimi ostao bez nekoliko važnih igrača, posebice prvog strijelca Leona Benka, potom izgubio na domaćem terenu od Cibalije, sada je ostao i bez prvog napadača Tomislava Bušića

Na treningu je ozlijedio koljeno i neće ga biti nekoliko tjedana. Doduše, Bušić je protiv Vinkovčana promašenim jedanaestercem kumovao porazu, ali farmaceuti trenutačno boljeg u vršku napada nemaju.

- Glupo je kukati i plakati, udarac je to za nas i zato je dobro da smo doveli Šabana iz Pomorca. Sada ima odličnu priliku da se dokaže - rekao je Roy Ferenčina, kojeg već danas čeka težak ispit u Zaprešiću.

I domaći Inter u prošlom kolu je kiksao pa se očekuje da će i oni jurišati na sva tri boda.

- Nadam se da smo izvukli neke pouke iz prošle utakmice. Protiv Intera želim bolji pristup igrača, da budu koncentrirani na utakmicu. Inter je odlična momčad u kojoj igra pet mladih reprezentativaca, ali mi ćemo igrati otvoreni nogomet i probat ćemo zabiti gol više. Isto tako, želim i da suđenje bude korektno - kazao je koprivnički strateg, kojeg je današnji glavni sudac Danijel Trampus u 15. kolu isključio u Puli zbog prigovora, a zanimljivo je da je kao trener Ferenčina već dvaput dosad isključen protiv Intera. Jesenas u Koprivnici i jednom dok je vodio Lokomotivu.

Preuzeto sa vecernji.hr

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin čet 01 oľu 2012, 18:41

stavio sam sliku Ilije kao najavu utakmice jer bi on trebao biti odlučujući faktor u sutrašnjoj utakmici

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  PERO1929 čet 01 oľu 2012, 20:44

neznam do kada još možemo računat na Balića....
al vijerujem da ce Ilija nac riješenje i za to...

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 02 oľu 2012, 16:34

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 pet 02 oľu 2012, 19:04

pital sam se kad će doć povratak u realnost, a to je borba za opstanak...vrijeme je očito došlo
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 02 oľu 2012, 19:14

Druga liga evo nas.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  domi pet 02 oľu 2012, 19:27

nažalost sada se moramo u zadru vaditi iz ove situacije, a to će biti teško...

a mislim da ćemo već ovo kolo pasti tik iznad crte s time da izgleda da će istra igrati bolje na proljeće tako da će biti na 3 boda od nas ukoliko osvoje bodove protiv varteksa

sredina ljestvice je bila dosta zgusnuta i s 2 poraza smo pali do same crte,znači ukoliko se ne popravimo ubrzo mogli bivoditi borbu za ostanak

ja se nadam da ćemo proigrati i vratiti se u sredinu, jer još uvijek je zgusnuta tako da se možemo s nekoliko pobjeda vratiti gore, samo trebamo proigrati...


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 02 oľu 2012, 20:41

I jedni i drugi su lose igrali
Previse pogresaka u igri, al ih je prvi pomocni nadmasio a i drugom dijelu mu se i drugi pridruzio....oba su se iskazala u procjenjivanju zaleđa a posebno pasivnog zaleđa
al bez obzira na njih, jako loša igra

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac sub 03 oľu 2012, 15:09

Mijau je napisao/la:Druga liga evo nas.

Pa nije valjda do toga došlo!

Još smo iznad crte i treba vjerovati u vlastite mogucnosti! Dokazali smo baš u ovom prvenstvu da od svakog možemo izgubiti, ali i svakoga pobjediti! Zato kakav strah od Zadra! Pa kao da su oni nešto bolji! Isto sranje kao i mi! Hocu vidjeti šamaranje Jazvića od navijaca Zadra!

Naravno ne treba bježati od toga da igramo loše! Sam Loncarević je rekao da smo trenutno po igri najlošiji u ligi! Baš zbog toga vjerujem da je Loncarević sposoban to promjeniti!

Imamo neku kvalitetu, samo igraci moraju poceti igrati bolje! Treba hrabro naprijed jer stvarno nema razloga da se u ovakvoj ligi trebamo bilo koga bojati! Mislim da smo baš zbog tog straha izgubili od Slavena!

Napadaci se trebaju trgnuti! Jazvić se zalio da nije dobio priliku igrati u Istri, evo sad je dobiva pa neka je iskoristi! Arber ponovo dosta indoletno! Oršić ništa! Gdje je Budimir? Oni svi samo cekaju idealnu asisitenciju da ostanu sami i fulaju priliku! Treba malo ici u meso i koji puta sam proci nekoga te zabiti!

Nakon lošeg Zadra, imamo dvije domace zaredom! Imamo i domace utakmice protiv Lučkog, Varaždina, Karlovca! Ako tu ne osvojimo 9 bodova onda neka se sami Oršić, Šarić, Blažević, Mlinar i Mišić otpišu s lista mladih reprezentativaca!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj sub 03 oľu 2012, 17:52

Ne bojimo se mi Zadra nego našeg pristupa i igre.... Ali i druga liga je liga Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Mijau sub 03 oľu 2012, 18:11

Pecelj je napisao/la:Ne bojimo se mi Zadra nego našeg pristupa i igre.... Ali i druga liga je liga Very Happy

Možda kada bi ispali bi se opet okupile Divlje svinje.Ni ta opcija nije loša.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj sub 03 oľu 2012, 21:02

divlje svinje ne postoje
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 sub 03 oľu 2012, 22:22

uvijek će postojati navijači intera, a s njima i divlje svinje....ne moramo mi bit ko bbb da se ponašamo ko majmuni na pojedinim utakmicama, da trgamo stadione (sjećam se kad su tu u zaprešiću trgali ogradu od one gostujuće tribine), da hučemo svim crnijim igračima, da razbijamo po gradu itd da bi bili navijačka skupina. I ovo ne vrijedi samo za njih, nego i za sve ostale skupine koje u svoje sastavu imaju takve idiote (ne osuđujem cijelu grupu, al i oni su djelomično krivi ako ne izoliraju takve majmune). Bolje imat i kazališnu publiku, nego je ne imat uopće. Divlje svinje postoje, samo nisu u najboljim danima Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj ned 04 oľu 2012, 01:17

Ne postoje... Nemoj te me krivo shvatiti. Nije mi bilo većeg gušta nego kad smo nas 10ak 15 ak išli na tekme po cijeloj Hrvatskoj. Ali sad kad god dođem nema nikoga nikada. Tako da.. jedno je gledati drugo navijati. Nažalost što se tog tiče sve se raspalo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac ned 04 oľu 2012, 09:48

Neugodnom nizu od šest utakmica bez pobjede stao je na kraj HAŠK domaćim trijumfom nad Imotskim. Momčad sa zagrebačke Peščenice na svom je terenu minimalno slavila nad Imotskim, koji tako nastavlja u ritmu "toplo-hladno". Jedini je gol na utakmici djelo Tomislava Boseca iz 62. minute, samo 11 minuta nakon što ga je u igru uveo trener Ratko Ninković.

Kad nasi igraci vec cetiri kola nisu dali gol barem da vidimo da igraci na posudbi nešto zabijaju!
Također i Rašić, iako više nije naš igrac, zabio je jedan gol za Dragovoljac i bio igrac utakmice u pobjedi 4:1 nad Dugopoljem!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Mijau ned 04 oľu 2012, 13:28

Divlje svinje su isto rasisti i ksenofobi i sve ostalo.Hukalo se Pavi Crncu Laughing iz Slavena vrijeđalo se protivničke igrače na svim mogućim osnovama od izgleda,vjere,nacionalnosti.Sjećam se vrijeđanja Dujmovića dok je igrao u Međimurju pa Čordaša isto.Ibričiča i Brkljače dok su igrali u Zagrebu.Vjerujem da je to te igrače jako boljelo kad te konstatno vrijeđa skupina od 15 svinja.Sve bi dao da mogu hukati Belleu iz Istre i baciti bananu na njega ali ne zato jer sam rasist nego zato da ga izbacimo iz takta i da se rasplače Crying or Very sad .Kakvi su to bili dani kada su Svinje bile žive.Sve me je strah pomisliti kaj bi bilo da nas je bio 100 affraid
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj ned 04 oľu 2012, 14:53

Da, Krpana smo vrijeđali dok je igrao u Hajduku da je Ćunjoglavi, Brkljači se u Zagrebu vikalo "kakve su to boje", Ibričiću smo se jednostavno derali Senijade, mislili smo da je to dovoljno dobra uvreda Very Happy , onda legendarna žuta minuta itd.

Da možda bolje da nas nije bilo 100, ovako su nas ignorirali, tako bi završili po zatvorima

Baš sam zato i napisao da Divlje Svinje ne postoje, jer se s nostalgijom sjećam tih dana....

P.s. Fkt su gluposti to za rasizam, ne kužim kako ne mogu shvatiti da je to podjebavanje a ne rasizam, pa Torcida voli Munhoza i Mass Sarra, a kao rasisti su? Tak i BBB, jednostavno se deru ono kaj ovim drugima smeta. nema to veze s rasizmom. Rasizam bi bio da se Belle i Badelj prijave za isti posao, i da Belle ima više iskustva i bolji fax, a da Badelj dobije posao.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 ned 04 oľu 2012, 20:46

uvijek se nađe puno načina kako izvrijeđat igrače (i suce!) što je potpuno razumljivo (vrijeđam i naše i njihove ak su loši) i sastavni je dio utakmice...nema niš ljepše nego p*čkarat sve po spisku, al neka mjera mora postojat...hukanje prevršava tu mjeru jer sugerira rasističku namjeru (jel se huče bjelcima?)...ak vrijeđaš, koristiš uvrede koje su primjenjive na sve igrače, kakvi god oni bili
ne bi bilo loše objavit neki bonton vrijeđanja na utakmicama Very Happy
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin pon 05 oľu 2012, 00:21

Povratak Divljvih Svinja: ne rasističke uvrede iliti bonton vrijeđanja na stadionima.

to bi bio hit/bestseller u kojem god obliku da se pojavi, od knjige do dvd-a Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj uto 06 oľu 2012, 02:54

Da, lijepo se zafrkavati, ali mi eventualnim subotnjim porazom polako, ali sigurno klizimo prema drugoj ligi....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 uto 06 oľu 2012, 11:48

Pecelj je napisao/la:Da, lijepo se zafrkavati, ali mi eventualnim subotnjim porazom polako, ali sigurno klizimo prema drugoj ligi....
To je, kak sam i prije navel, povratak u realnost. Previsoko smo letjeli i sad slijedi grubi pad. Ne nužno i ispadanje iz lige, al teška borba za opstanak sigurno da. Treba upotrijebit sve raspoložive snage za borbu (pa tako i one pravne -> da se nadovežem na članak s jedne druge teme o Šibenikovom igraču koji nije imal profi ugovor kad je ulazil u igru protiv naše i Zadrove momčadi, a Zadar je odlučil uložit žalbu, pa bi po svakoj logici trebali i mi). Tri boda nam sad puno znače. Još kad se sjetim jeseni, govorilo se kak smo sigurni u zlatnoj sredini afro , možemo si dopustit koji kiks itd., a nakon samo jednog neočekivanog poraza (za Sl.Belupo je bilo teško išta drugo očekivat) smo se našli u problemima.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin uto 06 oľu 2012, 11:48

The member 'zagorec92' has done the following action : Baci kocku

#1 'kocka' : 3, 3, 2, [You must be registered and logged in to see this image.] 5

--------------------------------

#2 'kocka' : 3

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 uto 06 oľu 2012, 11:48

wtf??
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin uto 06 oľu 2012, 12:12

zagorec92 je napisao/la:wtf??

ak pitas ovo za kocku lol!
to je neki gadget na forumu kaj sam davno stavio, pa nije nitko koristio dosad

budem potrazio kad mi nece bit guzva na poslu, di se gasi jer bezveze

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  zagorec92 uto 06 oľu 2012, 18:39

Admin je napisao/la:
ak pitas ovo za kocku lol!
to je neki gadget na forumu kaj sam davno stavio, pa nije nitko koristio dosad
budem potrazio kad mi nece bit guzva na poslu, di se gasi jer bezveze
je, išel sam isprobat kaj je to i nisam očekival da će se ovo dogodit Very Happy za kaj je to trebalo služit uopće?
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 20. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.