DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo Slaven Belupo - INTER

+3
Mijau
Pecelj
inkerovac
7 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2011, 10:53

Slaven je razvalio Cibaliu i pokazao da je dobar!
Mi svaku utakmicu moramo ici sa željom za pobjedu! Ova utakmica je vrlo bitna da se potpuno gurnemo u gornji dio tablice!
Važno je dobro odigrati i ako tako odigramo pobjediti cemo! Probati ponoviti ovu dobru igru protiv Šibenika, te ambicioznost na kraju utakmice protiv Cibalije!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2011, 12:35

ako i ovu tekmu ne izgubimo bit ce to vise nego odlicno. slaven je ove godine mocan, a i domacinska je ekipa... bod ko kuca, sve preko toga Bozic
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mijau ned 14 kol 2011, 14:30

Bilo bude teško u Koprivnici.Nama otpada Babić zbog tri žuta kartona Slavenu Milardović.Slaven je po imenima bolja momčad on nas.Ali mi se čini da oni ne igraju sa toliko borbenosti i htjenja ko mi.Svi tam imaju dobru lovu i *ebe se njima za Slaven.Belupo je dosta uvjerljiv na domaćem terenu ali Koprivnica sigurno nije vruć teren ko Vinkovci ili Zadar.U zadnje vrijeme nemamo baš neki dobar razultat sa Slavenom.Prošlo je 6 godina od naše zadnje pobjede u Koprivnici.Recept za dobrar rezultat je jednostavan.Nesmijemo primiti neki glupi gol na početku.Odlično samo pripremljeni i ako izdržimo početne nalete Belupa šanse nam rastu.Nama je puno lakše igrati u gostima gdje iz čvrstog bloka izlazimo u kontre nego doma di se gosti brane a mi moramo napadati i tu se vidi da nam fali neki fantazista u veznoj liniji.Protiv Dinama smo složili 3-4 odlične akcije i pokazali da možemo biti opasni.U Vinkovcima nam Cibalija nije zapucala u okvir gola bez obzira na inicijativu i puno kornera u prvom poluvremenu za njih.Ilija odlično kuži kaj se događa na terenu jer je protiv Cibalije u zadnjih pola sata ubacio dva napadača a izvadio dva vezna igrača.Znat će on kaj treba i kako treba napraviti.Malo sam razmišljao protiv Šibenika nam nisu igrala 4 standardna igrača(Blažević,Herceg,Todorčev,Ablibablaj) a to se nije uopće kužilo.Klupa nam je puno duža nego prošle godine i to je veliko ohrabrenje.Imamo 20-ak igrača od kojih bilo koji u svakom trenutku može igrati u prvih 11 i razne taktičke postave ovisno o protivniku.Da skratim na kraju bod u Koprivnici bi bio odličan rezultat i očekujem da ga i osvojimo a ako bude sreće i hrabrosti ni 3 boda nisu daleko.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac čet 18 kol 2011, 19:06

Poljak: "Uspješnim rezultatom prema vrhu"

U Koprivnici je na rasporedu ogled dviju momčadi koje u nju ulaze na krilima pozitivnih rezultata te mogućnosti da uhvate priključak s onima koji u stopu prate vodeći Dinamo.
Neočekivano visoka pobjeda Slaven Belupa u Vinkovcima (4:1) napunila je optimizmom Koprivničane. U petom kolu na domaći teren dolazi Inter pa se nameće logičan zaključak kako valja upisati tri nova boda.
"Očekuje nas zahtjevna utakmica u kojoj ćemo nastojati pružiti igru iz Vinkovaca i pokazati, da se nalazimo u dobroj formi. Igramo na našem stadionu, gdje moramo pokazati tko je gazda i učiniti sve da bodovi ostanu u Koprivnici", istaknuo je pomoćnik Roya Ferenčine, Pavo Crnac.
Kao i Slaven, i Inter je uzeo puni plijen u Vinkovcima tjedan prije (pogotkom u posljednjim trenucima). Zatim je u Zaprešiću svladao Šibenik (2:0).
Bivši igrač Zaprešićana, Stjepan Poljak, zna što se može očekivati od momčadi Ilije Lončarevića koja u susret ulazi s neugodnom tradicijom slabih rezultata u Koprivnici.
"Bit će to teška utakmica, naši suparnici će sigurno igrati zatvoreno te iz kontri i polukontri čekati svoju prigodu. Moramo biti strpljivi i oprezni te uz podršku naših navijača doći do pobjedničkog rezultata. Odigramo li utakmicu odgovorno kao u Vinkovcima, ne strahujem za uspješan rezultat s kojim bi se potpuno približili momčadima u samom vrhu."
Inter je između dva kola pobijedio Kolokočevec 3:1 uz tri pogotka Mirka Kramarića. Zbog kartona u gostujućim redovima neće biti Stjepana Babića, Luka Batur je upitan. S kartonima ima problema i Slavenov Josip Milardović, a zbog ozljede nožnog palca ni kapetana Alena Marasa.


Ova utakmica ce pokazati koliko možemo i da li je ona pobjeda u Vinkovcima bila slucajna!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 pet 19 kol 2011, 13:05

Arbera nema ni danas, kad nema njega u prvih 11 dobivamo, šteta da se ta mini tradicija prekine:)

Samo treba dobro paziti Benka i 70% su slabiji.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Admin pet 19 kol 2011, 13:24

Abija nema u prvih 11 pa će uc u drugom dijelu da opet zabije u 93.:-) ili ga uopće nema?
Mislim da imamo bolje zamjene od njih za ove igrace koji fale nama i njima, al njima je prednost domaci teren, tako da bi trebala bit napeta utakmica

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Pecelj pet 19 kol 2011, 13:33

mislim da su dosta oslabljeni neigranjem milardovica, osovina brezovec - milardovic im je najjace oruzje jer protiv drugih u HNLu dominiraju sredinom terena. ako ovo danas ne izgubimo svaka cast iliji, jedino se u njegovu inovativnost uzdam
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  PERO1929 pet 19 kol 2011, 18:33

ja vjerujem da je ilija jedan od najboljih trenera u 1.hnl sto je i dokazao prosle sezone i uvjeren sam da ce on znati kako rasporedit sastav i bez nekih kljucnih igraca.
Uz dobro raspolozenje Sarica,Orsica i Santinija vjerujem da 3 boda u Virovitici nisu uuopce upitna!!
pig

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac pet 19 kol 2011, 20:24

12. minuta i vec gubimo 2:0! Pa sta rade!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac pet 19 kol 2011, 20:33

3:0! Porciju cemo dobiti! Ajde lagano Gorgieva i Ćosića u igru!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Admin pet 19 kol 2011, 21:20

3-1
Oršić fulao s 5 metara za 3-2
Sad cemo se vratit u drugom dijelu;-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac pet 19 kol 2011, 21:59

Poraz 3:2! Yankep je na kraju zabio gol iz daljine!
Na kraju i ne izgleda tako loše! Sviđa mi se sta smo igrali i vjerovali u preokret do kraja utakmice!
Još probati ne dobiti tri gola u prvih 20tak minuta i biti cemo dobri! Nejasno mi je zašto je Batur na pocetku ocito igrao defanzivnog veznog! Ako smo se htjeli nadigravati puno bi bolji bio Yankep koji je golom na kraju pokazao da bi mogao biti onaj stari!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 00:00

Kaj reći nakon ovaga, u nogometu ne pobjeđuje bolji nego precizniji. Oni su zabijali, mi promašivali.

Teško je uvjeriti nekoga ko nije gledao tekmu da smo bili bolji, ali to je istina. Igrali smo, stvarali šanse, praktički kontrolirali tekmu, a primili tri gola i zabili samo jedan gol. Pravi šok. Belupo je igrao na nalete, imali su i oni super šanse, ali sve na neke, kontre, polukontre.
Prvi gol pustimo najopasnijeg igrača Benka da probije stranu i evo gola. Drugi gol Poljak očisti paučinu u rašljama. I sad gubimo dva nula, mislim si super igramo zabit ćemo im sigurno dva komada za bar remi, Šare ide vraćati loptu golmanu, normalno preslaba lopta i evo trice.
Inače Šarić je odigrao super utakmicu, najbolju cijele ove godine, konačno kapetanski, a ipak je jedan od tragičara na kraju. Po meni glavni tragičar je Oršić (koji je isto osim realizacije dobro odigrao), imao je dvije čiiiiiiiiiste šanse.

Drugo poluvrijeme su se domaći potpuno povukli, posjed smo vjerojatno imali 65%, ali kaj nam to znači kad smo jalavno napadali, bez prave šanse. Sami odbijanci i korneri. Belupo me je jako razočaral, nemaju nikakvu igru. Imaju jaki napad i to se sve na ovoj tekmi vidjelo

Batur je stopera igrao, Herceg zadnjeg veznog. Imamo najboljeg trenera u ligi, sve super radi, rezultate ima, ali nikak da razumijem zašto ne voli Yankepa. Mislim da je baš svima nama Yankep odličan pa ga ne trebam posebno hvaliti.

Jel bio ko na tekmi?

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 00:09

Nemamo drugu šipicu, fali nam tu igrač i vjerojatno će neko doći. Teško će nam biti ako nitko ne dođe. Jer ona naša devetka koja ne zna štopati, dodati, ne trči, samo smeta u igri neće nam biti od pomoći. Hvala mu na pobjedama u Vinkovcima i Šibeniku, ali neće svaku tekmu imati čisti šut s 16metara što mu jedina vrlina. A niti ostalima u klubu nije omiljen

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mijau sub 20 kol 2011, 00:14

Ja sam bio na tekmi ali sam zakasnio na prva dva gola Belupa.Nevjerojatan je promašaj Oršića bio da je to zabio mislim da bi ih čak pobjedili.Drugo poluvrijeme smo imali inicijativu i dobro odigrali gol je došao malo prekasno za nas.Yankep opet odličan kako je samo uklizao Brezovcu na centru i iznio njega i loptu van.Zadnja dva kola naš najbolji igrač.Nije mi jasno zakaj je počeo Herceg na zadnjem veznom a Yankep na klupi.Stvarno dobro igramo i ako tako nastavimo mogli bi imati odličnu sezonu.Zapazio sam neke stvari u Koprivnici koje bi mogli i mi kopirati.Fan shop na ulasku u stadion i neki šator di je piva 5 kuna.Belupo se trudi privuči navijače i nudi im nešto a tak bi i mi trebali početi privlačiti ljude.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 00:21

A onaj potez Vojnovića, kad je izlazil??!! Cijelu tekmu nije istračal ni jedan šprint, a kad je izlazli ko bik na crveno:)

Lako je njima financirati fan shop kad imaju Podravku i Belupo. Slaven je ipak kategorija iznad nas kaj se tiče sponzora i financija (ne i po igri:)). Moći ćemo mi za koju godinu tak.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mijau sub 20 kol 2011, 00:28

Da stvarno je Vojnović poludio to još nikad u životu nisam vidio da neko tak nekaj napravi.E i sudac mi je sudio loše jebo je i nas i njih a Ferenčina je izletio van ko Lokica u Zaprešiću.A ni onaj spiker koji je na stadionu mi nije baš čist Smile čini se da ona kazna od 5000 kuna koju je dobio jer je pričao budalaštine protiv Dinama nije urodila plodom. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 00:43

Meni je glavni bio ok, ali ne i prvi pomoćni. Mislim da je ono bio indirekt Rodića kad su se naši bunili, a i u prvom poluvremenu dva tri ofsajda nije sudio. I nama je dao onaj korner kad je Ferenčina isključen.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  inkerovac sub 20 kol 2011, 12:33

Super da ste bili na tekmi da cujemo dojmove iz prve ruke!
I na radijskom prijenosu je hvalio igru obje momčadi! Vidim da je istina da smo htjeli igrati i to je dobro!
Kada tako izgubimo nije mi žao!

Znaci Herceg na defanzivnom! Osobno meni je najbolje kad on igra desnog beka! Također je i fenomenalna zamjena za stopera!
Cude me ta tri gola u 20 minuta! Do sada smo djelovali dosta dobro u obrani! Jedan gol iz prekida puno znaci! Ta razlika da ga zabiješ iz prekida a ne primiš cesto odlučuje tko ce osvojiti bodove! Tako smo mi protiv Šibenika usmjerili utakmicu!

Yankep je ocito igrac sklon opuštanju i dobro je da ga je Lončarević za to kažnjavao! Vidi se da sada puno jače grize i bolje igra! Nadam se da ce ga Lončarević sada i nagraditi za trud i igru koju prikazuje! Sa ovakvim Yankepom mi smo puno jaci!
Oršić je cini se fulao dvije grde prilike! Da je zabio barem jednu možda bi izbjegli poraz! Mora to bolje realizirati!

Trebao bi nam jedan pravi napadac! Mislim da se nije trebalo dovoditi Mišića, Ugrinu, Plazanića, Gančeva jer imamo stvarno puno tih mladih svojih igraca a i bez svih njih smo dobro pokriveni na njihovim pozicijama! Umjesto svih njih da se doveo jedan pravi napadač bilo bi bolje!

Recimo u ovoj situaciji kada sigurno niti jedan od ovih nece previše igrati, rađe bi sve njih mjenjao za Matka! Kako je samo prošle sezone Splitu dao gol za 1:1 i jedan bod! Bili smo puno lošiji, a Matko je iz nikakve prilike na silu zabio!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 14:06

inkerovac je napisao/la: Do sada smo djelovali dosta dobro u obrani! Jedan gol iz prekida puno znaci! Ta razlika da ga zabiješ iz prekida a ne primiš cesto odlučuje tko ce osvojiti bodove! Tako smo mi protiv Šibenika usmjerili utakmicu!

Točno to, primimo odlično izveden slobodnjak, pa onda velika pogreška kod trećeg gola. To su te nijanse zbog kojih smo izgubili. Moramo tu i tamo izgubiti, ipak nismo tolko moćni. Ali stvarno smo odlični bili i imamo pravo na optimizam. Takva čuda da s dobrom igrom gubiš tri nula se rijetko dešavaju i to nam se mora negdje vratiti.

S Gančevom i Ugrinom se ne potrebno brzalo, mislim da oni će otići na zimu, ako ne i već do kraja ljeta. Plazanić je bio ok na pripremama, vjerojatno je još prezelen. Za Mišića ja isto mislim da ga nismo trebali uzimati, jer ne pokazuje neki ekstra potencijal. Ali kad bolje pogledamo nemamo u juniorima igrača za poziciju Oršića, Kramarića, Blaževića, a Borko je još premlad.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  domi sub 20 kol 2011, 14:15

dobro bi nam došao napadač, ali niti ovako nismo loši, dali smo 2 gola i stvorili niz prilika
samo smo trabali sačuvati svoj gol i pobjeda bi bila tu Smile

osim toga teško ćemo dovesti nekoga tko bi bio istinsko pojačanje, uvijek se dogodi nešto kao ovo ljeto kada nam je dinamo oteo igrača

na nama je da stvaramo igrače, a pritom se događaju i ovakvi porazi, no dok igramo s vlastitim igračima uvijek ćemo biti na dobitku

što se sponzora tiče nadam se da će nakon prošle i dobrog ulaska u ovu sezonu shvatiti da je inter klub u kojeg se isplati uložiti

dosta smo igrača stvorili , pružili priliku mnogima i šteta je da moramo živiti od prodaje igrača kada bi mogli učiniti puno više da imamo sponzore

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Admin sub 20 kol 2011, 14:25

Mi imamo sponzora na 'glavnom' mjestu na dresu, za razliku od mnogih drugih klubova u hnl-u
Ostala mjesta ce se s vremenom popunit
Ono sto me muci je marketing, cini mi se da mi s foruma i Džanko, radimo više na promociju kluba od onih kojima bi to trebao bit glavni dio posla

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Admin sub 20 kol 2011, 14:58


Puno manje razloga za zadovoljstvo imao
je njegov kolega na klupi Intera Ilija
Lončarević. Posebno ga je zasmetao broj
primljenih pogodaka u ranoj fazi utakmice:
"To je nedopustivo za jednu ozbiljnu
momčad, nakon toga se nismo uspjeli
izvući i Slavenova pobjeda je zaslužena,
a ja mogu biti zadovoljan igrom u
drugom poluvremenu i u završnici
prvog dijela."

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mirko13 sub 20 kol 2011, 15:14

Trebao bi neko poslati mail direktoru marketinga da kaj čeka. Imamo momčad, trenera i igru, idealno vrijeme da krene.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Mijau sub 20 kol 2011, 16:52

Dobro Mirko 13 veli moramo tu i tam izgubiti jer nismo toliko moćni.Malo smo nerealni ako očekujemo da čemo u svakoj utakmici ostati neporaženi.Kaj je tiče prozvanih igrača Gančev mi nije igrač za Inker i prvu ligu.Ugrina je zabio na skoro svakoj prijateljskoj i ima 20 godina i nije dobio šansu u pravoj utakmici tako da nemožemo suditi o njegovim kvalitetama.Ista stvar je sa Mišićem i Plazanićem meni osobno su se svidjeli u prijateljskima i mladi su tak da njihovo dovođenje nije promašaj bar za mene.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo Slaven Belupo - INTER Empty Re: 5. kolo Slaven Belupo - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.