DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

+3
bećar
inter100
Mijau
7 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 20:25

Nakon Hajduka već u petak igramo u Osijeku.Ostali smo bez Mazalovića i Mlinara baš me zanima koga će Toplak pridružiti Šoljiću.Za mene najbolje riješenje je Blažević koji zna igrati a bojim se da će igrati Zulim.Možda nebi bilo loše dati šansu od prve minute Malokuu.Bočkaj mora na Blaževićevu pozicuju na desno krilo makar je i na beku bio odličan.Ili da se njega gurne sa Šoljićem na zadnjeg veznog siguran sam da nebi tam podbacio.Pobjedom bi otišli na +14 i to bi definitvno bio kraj priče o opstanku Osijeku gori pod petama ima pritisak a mi možemo rasterećeni ići nadigravati se.Samo se nadam da neće ici ko pičke i predati se ko zadnji put kad su nam falili mnogi igrači.Sve ovisi kad bu Toplak složio momčad.Sa Zulimom nebumo dobro prošli.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inter100 uto 08 oľu 2016, 20:35

*eb* ću mater Toplaku ak stavi Zulima, sjest ću taman iza naše klupe Very Happy
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar uto 08 oľu 2016, 20:48

Ne znam uopće zašto predlažete da igra Maloku, pa taj mali je još nedokazan igrač u Interu, nema niti dovoljnog iskustva niti minutaže za takav važan susret protiv Osijeka! Sad zapostavljate Hanžeka a gurate Malokua, a mali je k tome 1997. godište i mnogo manje ima iskustva od Hanžeka. Ja to ne kužim, valjda zato što je brat od Trojana Malokua koji igra u Hajduku. Mislim da mali ne može sada u nikakvim kombinacijama igrati u 1.hnl, a kamoli još ispred Hanžeka i dr. To nema nikakve logike, uz to je došao u Inter bez ikakve probe, potpisao samo tako ugovor i to je to. Čovjek padobranac i enigma, za razliku od drugih kako su došli u Inter. Ja cijenim kad se igrač nametne igrom, a ne gurancijom, on nije ta razina.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 20:55

Pa predlažem da igra da ga napokon vidimo na terenu.I to da igra zadnjeg veznog a ne desnog bočnog.Pričaju da je brz borben čvrst i Osijek je idealna utakmica za njega jer tam trebaju fajteri igrati.A sad mi je palo na pamet da će to igrati Glavina jer su već na početku sezone on i Šoljić igrali zadnje vezne.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  StaJaZnam uto 08 oľu 2016, 20:57

bećar je napisao/la:Ne znam uopće zašto predlažete da igra Maloku, pa taj mali je još nedokazan igrač u Interu, nema niti dovoljnog iskustva niti minutaže za takav važan susret protiv Osijeka! Sad zapostavljate Hanžeka a gurate Malokua, a mali je k tome 1997. godište i mnogo manje ima iskustva od Hanžeka. Ja to ne kužim, valjda zato što je brat od Trojana Malokua koji igra u Hajduku. Mislim da mali ne može sada u nikakvim kombinacijama igrati u 1.hnl, a kamoli još ispred Hanžeka i dr. To nema nikakve logike, uz to je došao u Inter bez ikakve probe, potpisao samo tako ugovor i to je to. Čovjek padobranac i enigma, za razliku od drugih kako su došli u Inter. Ja cijenim kad se igrač nametne igrom, a ne gurancijom, on nije ta razina.

On je Trojan Maloku, brat Elvira Malokua koji igra u Hajduku. Smile

Blažević protiv Hajduka nije bio baš dobar što je šteta jer da je samo on imao dobru partiju mogli smo ih napunit.
Prošli put u Osijeku totalni pušing, došli smo s bijelom zastavom a sad izgleda kao da su se oni malo probudili pa se nadam da ćemo se mi pojavit na terenu ovaj put.. Teže ćemo tamo do dobrog rezultata nego danas..

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inkerovac uto 08 oľu 2016, 21:08

bećar je napisao/la:Ne znam uopće zašto predlažete da igra Maloku, pa taj mali je još nedokazan igrač u Interu, nema niti dovoljnog iskustva niti minutaže za takav važan susret protiv Osijeka! Sad zapostavljate Hanžeka a gurate Malokua, a mali je k tome 1997. godište i mnogo manje ima iskustva od Hanžeka. Ja to ne kužim, valjda zato što je brat od Trojana Malokua koji igra u Hajduku. Mislim da mali ne može sada u nikakvim kombinacijama igrati u 1.hnl, a kamoli još ispred Hanžeka i dr. To nema nikakve logike, uz to je došao u Inter bez ikakve probe, potpisao samo tako ugovor i to je to. Čovjek padobranac i enigma, za razliku od drugih kako su došli u Inter. Ja cijenim kad se igrač nametne igrom, a ne gurancijom, on nije ta razina.

Slažem se! Hanžeka na desnog beka, Bočkaj na svoju poziciju, a Blažević na zadnjeg veznog! Ja tog Blaževića uvijek vidim u sredini, ako ne iza napadača onda u defanzivnoj liniji gdje bi mogao biti novi Šafarić u najboljoj formi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj uto 08 oľu 2016, 21:54

Ovo nam danas može biti samo škola.

Sve neka imena koja su kao talenti iz Hajduka i velika HNL imena i onda im Bočkaj prodaje tunele, a Ćosić i Čović ih dribljaju.

Sve Vam je jasno, a svi su redom prošle godine igrali 2HNL!

Hrpa je takvih i ove sezone u 2HNLu uvjeren sam u to i jedino kaj trebamo opet okupiti All Star druge lige i nema straha. Možemo se mi sprdati, ali u ovakvom hajduku bi Šoljić igrao iz prve.

Već tri godine pišem, od kad nas je Sinovčić pokrao, da jedino treba ući u prvu ligu i onda mic po mic graditi klub. Doslovno od prvog pomoćnog, do infrastrukture za TV pa svlačionica za klince, pa terena prek skele, pa dodatnih terena danas sutra dao Bog jer iz prve lige je nemoguće ispasti ako klub baš skroz nije u raspadu kao što je sad ZG koji ne isplaćuje plaće već preko godinu dana.

Svake godine se od igrača iz 2HNL da složiti momčad koja će za HNL biti prosječna i dobra, a onda na to dodati par pojačanja (ili tipa posudbe iz npr Palerma ili nekih ludih makedonaca koji dođu od nikud).

To je pravi put i na to samo dodati svake godine neku sitnu investiciju u infrastrukturu i za par sezona imamo mega klub.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin uto 08 oľu 2016, 23:16

Slazem se da je Blaz za sredinu, ili zadnji vezni ili iza Ilije...
Samo mi nije jasno, ako pisete da je Pero bio dobar na beku, zasto nebi igrao i iducu na beku, a nek Hanzek ugra prema naprijed na njegovoj prirodnijoj poziciji
Blaž i Soljic bi mogli bit ok, iako bi ja htio na zadnjima Blaza i Mazia jer Mlinar u 5 tekmi ima tri faula od toga jedan penal, danas smo mu Arkan i ja izbrojali u prvom dijelu jedan dobar potez i u drugom cak 3

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 09:12

Admin je napisao/la:Slazem se da je Blaz za sredinu, ili zadnji vezni ili iza Ilije...
Samo mi nije jasno, ako pisete da je Pero bio dobar na beku, zasto nebi igrao i iducu na beku, a nek Hanzek ugra prema naprijed na njegovoj prirodnijoj poziciji
Blaž i Soljic bi mogli bit ok, iako bi ja htio na zadnjima Blaza i Mazia jer Mlinar u 5 tekmi ima tri faula od toga jedan penal, danas smo mu Arkan i ja izbrojali u prvom dijelu jedan dobar potez i u drugom cak 3

I ja sam razmišljao o Hanžeku naprijed ali to bi bilo bezveze jer Bočkaj pati iza.Imam novu ideju od Hanžeka trebao stvoriti novog Ottochiana.Fizički su tu negdje ali Hanžek je mlad možda nauči nekaj.Kad se Begić i Mikulić oporave Hanžek bu opet lijevi bek za prijateljske u Nedelišću i Pojatnom.Odigrao je nekih 10-ak utakmica ove sezone ali nije se iskristalizirao do kraja.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inter100 sri 09 oľu 2016, 10:05

Ma taj Hanzek nis ne valja lol!
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin sri 09 oľu 2016, 10:06

A koja je razlika jel Hanzek pati iza ili Bockaj?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 13:16

Admin je napisao/la:A koja je razlika jel Hanzek pati iza ili Bockaj?

Razlika je u tome da je Bočkaj ljevak.Drugi muku muče sa ljevacima a nama ljevak igra desnog beka.Pero naprijed je konstantna opasnost bilo iz udarca,prodora ili centaršuta.Bočkaj na beku je ko da Barceloni Messi igra odotraga umjesto Dani Alvesa.A Rakitić na Mesijevoj poziciji.Možda sam najslabija karika ali sam i dalje najveći stručnjak ovdje. Very Happy Isti kurac je sa Hanžekom na lijevom beku.Može poslužiti ali nije to to.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar sri 09 oľu 2016, 13:35

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:A koja je razlika jel Hanzek pati iza ili Bockaj?

Razlika je u tome da je Bočkaj ljevak.Drugi muku muče sa ljevacima a nama ljevak igra desnog beka.Pero naprijed je konstantna opasnost bilo iz udarca,prodora ili centaršuta.Bočkaj na beku je ko da Barceloni Messi igra odotraga umjesto Dani Alvesa.A Rakitić na Mesijevoj poziciji.Možda sam najslabija karika ali sam i dalje najveći stručnjak ovdje. Very Happy Isti kurac je sa Hanžekom na lijevom beku.Može poslužiti ali nije to to.

Potpuno ista priča je sa Begićem, on bi jedino mogao igrati stopera. Kad ozdravi, to je jedina njegova pozicija, sve ostalo je priča. Ovaj Mikulić još ga trebamo vidjeti, nažalost se ozlijedio.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 13:44

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:A koja je razlika jel Hanzek pati iza ili Bockaj?

Razlika je u tome da je Bočkaj ljevak.Drugi muku muče sa ljevacima a nama ljevak igra desnog beka.Pero naprijed je konstantna opasnost bilo iz udarca,prodora ili centaršuta.Bočkaj na beku je ko da Barceloni Messi igra odotraga umjesto Dani Alvesa.A Rakitić na Mesijevoj poziciji.Možda sam najslabija karika ali sam i dalje najveći stručnjak ovdje. Very Happy Isti kurac je sa Hanžekom na lijevom beku.Može poslužiti ali nije to to.

Potpuno ista priča je sa Begićem, on bi jedino mogao igrati stopera. Kad ozdravi, to je jedina njegova pozicija, sve ostalo je priča. Ovaj Mikulić još ga trebamo vidjeti, nažalost se ozlijedio.

Istina za Begića on sam mi je rekao da je stoper.Neka ga se isproba na stoperu kad se oporavi.Makar on je tu došao ko bek kojeg je igrao u Rudešu i to uglavnom lijevog a ne desnoga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar sri 09 oľu 2016, 13:49

Svakoga treba postaviti na poziciju da igra tamo gdje je najjači, a sve ostalo je po potrebi. Dobro je da neki igrači mogu igrati i neke druge pozicije, to je plus više, ali guraj ih tamo gdje će najviše pružiti i za sebe i za klub.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin sri 09 oľu 2016, 14:47

Begic bude umjesto Cosica iduce sezone Wink
Onda nek probamo Otta na desnom beku a Hanzeka i Bockaja na krilima, Pero je dobar na krilu, na beku je imao kikseva da se Toplak primao za glavu. Hanzek je sa beka probijao stranu i prodavao tunele na protivnickoj polovici, kao krilni je zabio Sesvetama, a na beku mu svi prigovaraju, onda ga steraj na tribinu il ga stavi tam di je najbolji

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 15:53

Evo nudim okladu bilo kome ako sada pogodi bar 6 igrača iz prvih 11 za prvo kolo nove sezone plaćam klopu u Okrugljaku ili bilo kojem drugom skupom restoranu.P.S. Potrebna je nova slika Bočkaja na ovoj izgleda ko pig .
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inter100 sri 09 oľu 2016, 15:58

Čeliković, Mazalović, Bočkaj, Begić, Komorski i Ottochian.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 16:34

inter100 je napisao/la:Čeliković, Mazalović, Bočkaj, Begić, Komorski i Ottochian.

Zanimljiv izbor Čelika i Mazalovića ne vidim u žutom druge sezone.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin sri 09 oľu 2016, 16:53

Mijau je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Čeliković, Mazalović, Bočkaj, Begić, Komorski i Ottochian.

Zanimljiv izbor Čelika i Mazalovića ne vidim u žutom druge sezone.
Celik mi je rekao da je vrijeme za promjenu, a Mazi je predobar da ostane

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inkerovac sri 09 oľu 2016, 17:11

Admin je napisao/la:A koja je razlika jel Hanzek pati iza ili Bockaj?

Znamo kakva je kombinacija bila Čeliković i Bagarić! Svejedno tko je iza na papiru, najopasnije situacije dolaze kada ta dva igrača izmjenjuju pozicije i kada oba igraju obranu i napad!
Ustvari puno više napadačkog prostora se otvara ovom koji zapravo igra iza! Bitno je samo da može ponavljati i da mu ovaj ispred zna pokriti leđa kada on ostane gore!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inkerovac sri 09 oľu 2016, 18:02

Admin je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Čeliković, Mazalović, Bočkaj, Begić, Komorski i Ottochian.

Zanimljiv izbor Čelika i Mazalovića ne vidim u žutom druge sezone.
Celik mi je rekao da je vrijeme za promjenu, a Mazi je predobar da ostane

Mogu u Zavrč! To mogu! lol!
Nitko nije nezamjenjiv, ali kostur mora ostati!
Morati cemo imati dobar ali ponajprije pametan prijelazni rok! Ja se nadam da vec sada Toplak u glavi ima 5-6 igrača iz druge i nižih liga! Vec sada se mora znati ime, prezime i pozicija!
Također cijela momčad se mora znati prije početku priprema! Ako ovi uvjeti nece biti ispunjeni ispadamo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin sri 09 oľu 2016, 18:20

Lagano idemo offtopic al ajde Smile
Danas mi je jos vise zao zbog dva izgubljena boda, al citam neke izjave toplaka ispada da je on zadovoljan....
Treba pohvalit novinare koji uredno pisu kako kmecavci nisu htjeli davati izjave a ni jednog naseg nisu pitali za izjavu, jedino sam nasao izjavu Covica da nikad blize pobjedi protiv hajduka
I onaj brbic a i ostatak ekipe....uzas, prosvjeduju zbog oranica hnla al eto to nema veze s ovom utakmicom a zapravo mazu oci torcidi koja sad kuka po internetu da nisu uspjeli zabiti gol zbog 'kaljuze'
Nadam se da Covic ostaje, on mi je nekak na 50-50. A Celikovic, Cosic, Mazi, Cassini, Ilija, Mlinar, puljic 95% da ne ostaju, u principu 'kostur' momcadi
Blaz pod mozda, slicno kao Covic, nadam se da Komorski ostaje, nebi bilo dobro oba stopera mjenjat, iako ne mora bit lose. Soljic, Glavina i Otto po meni 75% da ostaju, i jos tu mozemo dodat Radica, Hanzeka, 
Frelih, Mikulic, Kunstic svasta je moguce, posudbe pa do odlazaka

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 18:24

Čelik zaslužuje bolji klub u kojem će nekaj zaraditi jer on nema za kavu od igranja u Inkeru.Pune 4 sezone je tu dve godine prve i dve godine druge lige.Mazalović je napravio ime u Inkeru duplo bolji je sada nego kad je dolazio.I on zaslužuje bolji klub jer nema kruha ako igraš cijeli život u Cibaliji i Inkeru.A pod bolji klub ne mislim na Split,Osijek,Istru ili Belupo.Zamjerio bi im da tamo otiđu.Odi negdje van pa makar i treću austrijsku di se može uzeti lova. Evo i moje vizije kak bi momčad trebala izgledati na ljeto.Čović-Begić,Jerbić(Zadar),Komorski,Rožman(Sesvete)-Šoljić,Begonja(Lokomotiva)-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Eduardo Da Silva i druga postava Rihtar-Mikulić,Kunštić,Čalušić(oporavljen i spreman),Petar Mamić(Dinamo B) ili Tomić (Istra)-Tomislav Šarić(Osijek),Serdarušić(Segesta ako izdrži bez ozlijeda ovu polusezonu)-Hanžek,Maloku,Lovren(Dinamo B)-Radić Dao bi Eltonu Johnu da me siluje sa mikro penisom za ovakvu momčad.Mamića i Čalušića uzeti ko slobodne igrače da potpišu za nas a Lovrena posuditi i to na dvije godine.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 20:01

Razmišljam tražim i kopam i sjetim se [You must be registered and logged in to see this link.] 32 godine iskusnjara a od ove zime igra u Zagorcu.Mislim da bi nam dobro došao.Ima u njemu još dinamita za jednu godinu vrhunskog nogometa.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.