DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

+3
bećar
inter100
Mijau
7 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 20:23

I za Ćosića našao zamjenu [You must be registered and logged in to see this link.] karijera u velikom padu Inker idealan da se vrati pravom nogometu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 20:37

Jedan koji bi sigurno igrao u prvih 11 [You must be registered and logged in to see this link.] a na cesti je bez kluba.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 20:40

Samo da je love za place i nema straha! Druga liga i svi slobodni igraci tog ranga su na dohvat ruke.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inkerovac sri 09 oľu 2016, 21:11

Mijau je napisao/la:Jedan koji bi sigurno igrao u prvih 11 [You must be registered and logged in to see this link.] a na cesti je bez kluba.

Taj bi mogao doći! U Zavrču ne može igrat, buraz mu je tu, Toplak trener! Po meni ovo je izgledno pojačanje! Pogotovo ako Čeliković ode, nemamo nikoga!
Ali da ne skrećemo previše s teme evo već protiv Osijeka možda možemo vidjeti moguću novu defanzivnu veznu liniju za sljedecu sezonu Šoljić, Blažević (ako se Toplak opameti)!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:28

Mijau je napisao/la:Čelik zaslužuje bolji klub u kojem će nekaj zaraditi jer on nema za kavu od igranja u Inkeru.Pune 4 sezone je tu dve godine prve i dve godine druge lige.Mazalović je napravio ime u Inkeru duplo bolji je sada nego kad je dolazio.I on zaslužuje bolji klub jer nema kruha ako igraš cijeli život u Cibaliji i Inkeru.A pod bolji klub ne mislim na Split,Osijek,Istru ili Belupo.Zamjerio bi im da tamo otiđu.Odi negdje van pa makar i treću austrijsku di se može uzeti lova. Evo i moje vizije kak bi momčad trebala izgledati na ljeto.Čović-Begić,Jerbić(Zadar),Komorski,Rožman(Sesvete)-Šoljić,Begonja(Lokomotiva)-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Eduardo Da Silva i druga postava Rihtar-Mikulić,Kunštić,Čalušić(oporavljen i spreman),Petar Mamić(Dinamo B) ili Tomić (Istra)-Tomislav Šarić(Osijek),Serdarušić(Segesta ako izdrži bez ozlijeda ovu polusezonu)-Hanžek,Maloku,Lovren(Dinamo B)-Radić Dao bi Eltonu Johnu da me siluje sa mikro penisom za ovakvu momčad.Mamića i Čalušića uzeti ko slobodne igrače da potpišu za nas a Lovrena posuditi i to na dvije godine.

Sad ti je dobar lovren!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:29

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Jedan koji bi sigurno igrao u prvih 11 [You must be registered and logged in to see this link.] a na cesti je bez kluba.

Taj bi mogao doći! U Zavrču ne može igrat, buraz mu je tu, Toplak trener! Po meni ovo je izgledno pojačanje! Pogotovo ako Čeliković ode, nemamo nikoga!
Ali da ne skrećemo previše s teme evo već protiv Osijeka možda možemo vidjeti moguću novu defanzivnu veznu liniju za sljedecu sezonu Šoljić, Blažević (ako se Toplak opameti)!

Rađe bi prinove iz druge lige koje su odigrale cijelu sezonu nego ovakva "pojačanja"!

Dok se taj dovede na razinu da može igrati prođe sezona.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 21:38

Sezona zavrsava 14.5 a pripreme valjda nakon 3-4 tjedna.Ljetni prijelazni rok ce srusiti sve rekorde pisanja na ovom forumu.Ja se iskreno bojim da ne zavrsimo ko Zagreb jer je ocito da svi najbolji odlaze a ovi kaj ostaju nisu u stanju biti rezerve a kamoli prvotimci.Meni bu sve jasno kad cu vidjeti ko ce dolaziti i odlaziti kakva nas sezona ceka.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:42

Mijau je napisao/la:Sezona zavrsava 14.5 a pripreme valjda nakon 3-4 tjedna.Ljetni prijelazni rok ce srusiti sve rekorde pisanja na ovom forumu.Ja se iskreno bojim da ne zavrsimo ko Zagreb jer je ocito da svi najbolji odlaze a ovi kaj ostaju nisu u stanju biti rezerve a kamoli prvotimci.Meni bu sve jasno kad cu vidjeti ko ce dolaziti i odlaziti kakva nas sezona ceka.

Završit ćemo sigurno ko Zagreb samo su dvije okolnosti drugačije.

1) Zagrebu smo ušli u ligu mi sa Nestorovskim i ekipom koja je zajedno 3 godine - uigrana i dobra. Nama će ući Cibalija ako i ona uđe sa sklepanom momčadi i bez love za išta. Npr. puno bi se više bojao da je Zagreb u drugoj ligi i da ima momčad kao kad su pretprošle godine ušli u ligu.

2) Mi ćemo po svemu sudeći imati lovu za plaće pa ćemo moći dofurati nekog iz druge lige, dok Zagreb već dugo dugo ne isplaćuje plaće.

Situacija je s jedne strane ista (jer će nam otići kostur momčadi), ali s druge strane razlika nebo zemlja (okolnosti).
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 21:43

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Čelik zaslužuje bolji klub u kojem će nekaj zaraditi jer on nema za kavu od igranja u Inkeru.Pune 4 sezone je tu dve godine prve i dve godine druge lige.Mazalović je napravio ime u Inkeru duplo bolji je sada nego kad je dolazio.I on zaslužuje bolji klub jer nema kruha ako igraš cijeli život u Cibaliji i Inkeru.A pod bolji klub ne mislim na Split,Osijek,Istru ili Belupo.Zamjerio bi im da tamo otiđu.Odi negdje van pa makar i treću austrijsku di se može uzeti lova. Evo i moje vizije kak bi momčad trebala izgledati na ljeto.Čović-Begić,Jerbić(Zadar),Komorski,Rožman(Sesvete)-Šoljić,Begonja(Lokomotiva)-Bočkaj,Blažević,Ottochian-Eduardo Da Silva i druga postava Rihtar-Mikulić,Kunštić,Čalušić(oporavljen i spreman),Petar Mamić(Dinamo B) ili Tomić (Istra)-Tomislav Šarić(Osijek),Serdarušić(Segesta ako izdrži bez ozlijeda ovu polusezonu)-Hanžek,Maloku,Lovren(Dinamo B)-Radić Dao bi Eltonu Johnu da me siluje sa mikro penisom za ovakvu momčad.Mamića i Čalušića uzeti ko slobodne igrače da potpišu za nas a Lovrena posuditi i to na dvije godine.

Sad ti je dobar lovren!

Dobar je da bude 25 igrac na rosteru ko Bilobrk i Cavar.A po tebi bi trebao vec ove sezone igrati u prvih 11 prije Skarta i Otta.A Brekalo je troduplo bolji od Lovrena ali taj nebu ni u Dinamu ostao nego bu zbriso van.Najbolje bi bilo dovesti Soldu koji bi igrao u prvih 11 stopera.A sin je legende kluba.Ili Moru umjesto Mazalovica.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:47

Slažem se sa tobom za Soldu i Moru.

Znači sad pišeš ono kaj sam ja pisao prošli put kad si pljuvao po tome.

Kaj se Lovrena i Brekala tiče uvijek sam govorio da je Brekalo avion za Davora, a u momčadi gdje igra Otto Brekalo bi već ove godine kod nas mogao igrati i biti glavni igrač uz Nestorovskog. Takvog igrača nema u cijeloj Europi u tim godinama.

No oni nisu igrali ni u Dinamu II jer su prvo svi imali ambicije za Čile za njih, a onda u juniorskoj Ligi Prvaka.

Sad ti svi klinci dolaze (doslovno 15 vrh vrhova juniora) i ne mogu svi u Lokomotivu, a šteta da sjede u Dinamu (iako npr. Brekalo već sad može u prvih 11 Dinama) tako da vjerujem da će doći netko.

Sudeći po onom kaj sam pričao sa lovrenovim starim možda je on najrealniji.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 21:53

Znas i sam da ce nama doci skart roba ko Bockaj koji je u Dinamu otpisan.Ovo kaj vrijedi nema sanse da dobijemo.A taj skart je mozda i bolji a nece potpisati sa Tattom.Kalaicu bi trebalo pokusati nekak namamiti.I dati mu da igra iz prve.Ak moze Benkovic u Dinamu moze i ovaj tu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:56

Mijau je napisao/la:Znas i sam da ce nama doci skart roba ko Bockaj koji je u  Dinamu otpisan.Ovo kaj vrijedi nema sanse da dobijemo.A taj skart je mozda i bolji a nece potpisati sa Tattom.Kalaicu bi trebalo pokusati nekak namamiti.I dati mu da igra iz prve.Ak moze Benkovic u Dinamu moze i ovaj tu.

Po meni bi pogriješili kad bi doveli preko dva igrača na posudbu, ali dva prava (po meni najbolje relano bi bilo Sosa - Moro ili Soldo - Lovren) koja će biti pojačanja bi bila dobar potez.

Jedan Sosa će sigurno otići van za 5 + mil € da ništa ne napravi, a onda ti izračunaj koliko je to nama ako tu odigra 2 sezone, a koliko smo dobili od npr. Tomislava Šarića ili neke druge "dijece kluba"! Dobili smo prst u pak.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar sri 09 oľu 2016, 23:07

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Znas i sam da ce nama doci skart roba ko Bockaj koji je u  Dinamu otpisan.Ovo kaj vrijedi nema sanse da dobijemo.A taj skart je mozda i bolji a nece potpisati sa Tattom.Kalaicu bi trebalo pokusati nekak namamiti.I dati mu da igra iz prve.Ak moze Benkovic u Dinamu moze i ovaj tu.

Po meni bi pogriješili kad bi doveli preko dva igrača na posudbu, ali dva prava (po meni najbolje relano bi bilo Sosa - Moro ili Soldo - Lovren) koja će biti pojačanja bi bila dobar potez.

Jedan Sosa će sigurno otići van za 5 + mil € da ništa ne napravi, a onda ti izračunaj koliko je to nama ako tu odigra 2 sezone, a koliko smo dobili od npr. Tomislava Šarića ili neke druge "dijece kluba"! Dobili smo prst u pak.

Samo da podsjetim. Taj famozni juniorski Dinamo je dva puta izgubio od naših juniora, što svakako nije slučajno. Jedino je od naših juniora izgubio. I sad vi tako se lako prodajete za izvikane klince kojih nigdje nije bilo u utakmicama protiv naših dečki, a pogotovo u utakmici u Pojatnom.Nemam riječi koliko reklama i mediji mogu promijeniti ljude. U kakvim uvjetima naši treniraju za ove su Nasa. Ali nisu u Mamićevom izlogu. Stvarno vidim da biste se prodali za Mamićeve pulene i škude.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 23:18

Ne znam jesi primjetio ali na ovom forumu nitko baš ne doživljava medijske natpise.

Ja sam sa dinamovcim klincima poslovno bio na par turnira i gledao ih uživo i zato pričam o njima. O onom kog nisam gledao ja nikad ništa ne pišem.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar sri 09 oľu 2016, 23:28

Pecelj je napisao/la:Ne znam jesi primjetio ali na ovom forumu nitko baš ne doživljava medijske natpise.

Ja sam sa dinamovcim klincima poslovno bio na par turnira i gledao ih uživo i zato pričam o njima. O onom kog nisam gledao ja nikad ništa ne pišem.

Upravo zato sam iznenađen. Ja znam da nemaš neko mišljenje o našim juniorima i znam da ih očito ne gledaš, ali zato gledaš Dinamove turnire. Baš sam gledao te dvije utakmice protiv tog svemirskog Dinama, nigdje nije bilo niti More, Brekala,Lovrena, mislim da je Sosa tada bio ozlijeđen. Ove navedene zvijezde je trener zamjenio jer nisu ništa pokazali protiv naših momaka i to u dvije utakmice. Znači nije slučajno. Volio bih da su nas pošteno nagazili ali očito nisu i to njihovog trenera najviše grize, znam iz prve ruke. Zato, mi je krivo kad se toliko cijene razvikani klinci i to zato što su u izlogu, dok ovi naši ipak zaslužuju bar poštovanje jer su ipak dva puta te iste zvijezdice zasluženo pobijedili.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 23:39

Naši ne zaslužuju poštovanje jer su veći dinamovci od ovih (za Moru znam da je zakleti hajdukovac). Brekala, Lovrena i Moru nije briga za dinamo jer samo gledaju kako kidnuti vani, a isto tako naše nije briga za inker jer samo gledaju kako kidnuti u Split ili Belupo.

To je danas jednostavno tako. Više Nestorovskom znači žuti dres nego svim tim juniorima i kadetima danas zajedno.

Dvije su mogućnosti kako može ići priča - ili će uspjeti pa pobjeći u Split ili će propasti pa će cijeli život srati kako je Laljak nepošten i kako se u inkeru plaća da se igra. Nitko ne sere po klubu ko naši juniori i kadeti i zbog tog isto ima puno manje ljudi. Ja znam bar 50 klinaca i sad već ljudi koji su igrali u klubu koji nikad u životu lijepu riječ i klubu nisu rekli.

A od tih 50 ili 100 kad nekom daješ šansu kao Tomislavu Šariću onda on nakon 3 godine kaj je igra štekala zbog njega ode iz kluba besplatno jer je jedva čekao da mu ugovor istekne ili nađe neku rupu u ugovoru.

S druge strane ak dovedeš Brekala i ako on ode u Bayern za 10 mil € od njega dobiješ 2% ako je tu 2 godine. I još kao Lovren okolo priča kak mu je najbolje u životu bilo igrati u Inkeru (pazi čovjek igra u liverpoolu i hvali inker, a neki igraju u savskom marofu i pljuju ga).

To su sve činjenice.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  bećar sri 09 oľu 2016, 23:55

Vidim da iz nekih slučajeva donosiš zaključak. Mislim da nisu svi igrači juniora Intera takvi, ne mogu biti svi isti. Volio bih vidjeti te zvijezde da su trenirali npr. u Interu, kako bi se ponašali i gdje bi završili. To su sad razmaženi klinci koji ni pod razno nebi došli u Inter. Ja sam i prije izdvojio našeg Bočkaja na kojeg sam jako ponosan kako se bori i trudi u takvom "malom"klubu i svaka čast. Volio bih vidjeti kako bi se ponašali ovi igrači to što je Bočkaj prošao. Krivo mi je zbog vašeg načina razmišljanja, volite ovaj klub, ali zbog nekih prošlih slučaja ili nekih možda današnjih, to nije pravilo da su svi takvi i da ne zaslužuju igrati za Inter, a ovi razvikani mamićevci, jedva bi ih dočekali. Opet ponavljam takvi vam neće doći ovdje, to nisu karakterni tipovi ni njihovi roditelji nego oni samo vledaju da zdime van. Zato bi više volio da dođu neki iskusni igrači iz drugih liga u Inter u kombinaciji sa našim talentiranim klincima. Bočkaj je najbolji primjer.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj čet 10 oľu 2016, 00:06

Sve si krivo shvatio.

Ovo kaj pišeš za dinamove klince i roditelje vrijedi za sve - ajd 99.99%!

Svi oni gledaju gdje je više love i tu je kraj priče. I zato ti kažem da je vrlo upitno kolko je isplativo trpjeti 3 sezone da klinac proigra kad onda pobjegne prvom prilikom.

Nema nikakve razlike za klub ak igra klinac od 17 god ili neki stranac od 33.

Kaj se mene tiče tko je bolji nek igra, imao 16 ili 40 godina, bio iz Zaprešića, Norveške ili sa Kosova.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau čet 10 oľu 2016, 09:26

Dinamovi juniori su boji od naših 1000 puta to je činjenica.Ako neko od naših završi u Milanu,Barceloni,Chelsiju ja cu se gol prošeteti po tržnici i šetnici.Naši su ih pobjedili dvaput jer su se napalili i dali sve od sebe dok su ih ovi podcjenili.Bio bi najsretniji da ih dobijemo i treći put kak sada piše igra se 2.4 kod nas u Pojatnom pa možemo svi ići to pogledati.Bilo bi najbolje da i Toplak dođe i vidi jer ima neko da mu se dopada.Toliko o kvaliteti njihovih i naših juniora.Ako ništa drugo naši će se moći hvaliti da su pobjeđivali igrače koji su nositelji u reprezentaciji i igraju u najvećim klubovima.Naš najbolji junior nebi bio među 18 u Dinamu i u to sam uvjeren milijun posto.Jer kad bi bio takav Dinamo bi ga uzeo u roku odmah.Kad bi mi od ovih naših dobili 2-3 igrača koji bu mogli igrati prvu ligu to bi bilo fenomenalno.Onda ovo kaj Pecelj veli da svi naši pljuju po Laljaku da uzima lovu i da zato nisu dobii šansu.Ok uzima lovu imaš šansu otići negdje di se ne uzima lova i doći dalje od Drenja ili Marofa u karijeri.A takvih koji su bili glasni a sad igraju u Pojatnom jer nemogu nigdje drugdje je jako puno.Od valjda 300 igrača u juniorima zadnjih 15 godina u prvoj ligi je samo Barić a da nije dobio šansu u seniorima.Mi smo takav klub koji daje šansu bar malo talentiranom igraču jer živi od njihove prodaje.I ako možemo dobiti nekoga ko Bočkaj treba ga zgrabiti čim prije.Već smo prije uzimali otpisane od Dinama od Hadžića,Haramusteka i Karamatića ali od njih nikad niš nismo ekstra dobili.Teško je pogoditi sa procjenom igrača.Zato i ovi naši imaju šansu probiti se kroz neki drugi klub do prve lige.I za kraj nij isto a igra neko od 33 godine ili 18.Ovog od 33 niko neće kupiti dok ovog od 18 čim odigra par dobrih utakmica ko Posavec kupi Palermo i napuni pola proračuna.Zato treba tražiti te mlade i školovane igrače koje zbog nečega nije Dinamo ili Hajduk ili neki veći klub vezao ugovorom i od njih napravili igrače.Od nekog neškolovanog iz treće lige koji je divlji teško je napraviti igrača jer su prestari da promjene navike.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  inkerovac čet 10 oľu 2016, 22:38


Dinamovi juniori su pojedinačno bolji, ali opet ih slabiji pojedinci, a dobra momčad može pobjediti! To je način uspjeha Inkera i time se on mora voditi! Inker nikada nece imati najbolje pojedince, ali može imati dobru možda nekad i najbolju momčad!
Što se tice izbora igrača nekad je bolje posuditi, nekad je bolje staviti juniora, nekad je bolje dovesti iz treće lige, a nekad je bolje potpisati stranog igrača na neviđeno preko nekog menadžera muljatora! Uspjeh Inkera ovisi o pravilnim odlukama! Ono što sigurno znamo je da previše posudbi ne valja i da bez izbacivanja vlastitih igrača kakvi god oni bili klub gubi bazu za rad!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau pet 11 oľu 2016, 09:25

Bilo bi neugodno danas izgubiti jer poslije idemo u Rijeku a Osijek igra sa Zagrebom i sa +12 bi bili na +6 samo.Pobjedom bi otišli na +15 i na samo -1 od Splita i -3 od Lokomotive koja bu izgubila od Dinama.Znači hoćemo pobjedu.Toplak neće otkriti sastav veli možda promjeni formaciju možda ubaci nekog novog a na grafici u novinama u sastavu su Zulim na zadnjem veznom i Bočkaj na beku i to mi se uopće se dopada.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Admin pet 11 oľu 2016, 11:12

Protiv rijeke ocekujem opet 0:0, a danas 2:2, dobit cemo gol u 43. i 93, a mi cemo zabit u 57. (Puljic) i 95.(Cassini)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj pet 11 oľu 2016, 13:36

Danas lagana pobjeda. Trening utakmica.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Pecelj pet 11 oľu 2016, 16:46

INTER-ZAPREŠIĆ Iskaznica
1 Čović Ivan(V) 6000039
7 Šoljić Josip 6024947
10 Blažević Ivan 6002157
13 Čeliković Ivan 6022846
15 Komorski Mislav 6024949
19 Zulim Marin 6024946
25 Ćosić Marko 6000706
27 Ottochian Andrea 6024951
30 Nestorovski Ilija 6023586
34 Bočkaj Petar 6024201
70 Puljić Jakov 6025398

12 Mrmić Ante(V) 6023360
6 Frelih Boštjan 6025411
9 Radić Dominik 6023589
11 Glavina Dominik 6024848
20 Jurjević Josip 6030387
29 Hanžek Tomislav 6004663
31 Cassini De Paula Matheus Henrique 6025400
KAP 25 Ćosić Marko 6000706
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Mijau pet 11 oľu 2016, 17:29

Ogavan sastav.Dao sam ti minus zbog njega ni krivom ni duznom.Primamo ga u prvih 10 minuta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

27. kolo 1 HNL Osijek-Inker - Page 2 Empty Re: 27. kolo 1 HNL Osijek-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.