DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

+4
Admin
inkerovac
Pecelj
Mijau
8 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pon 09 svi 2016, 19:00

Zadnja utakmica veličanstvene sezone.Oproštaj od Ilije i ko zna koga još.Dolazi Zekić a zekićevci vec vade iz ormara zute dresove sa brojem 9.Ulaz besplatan da se bar skupi 500 ljudi za kraj.Čak imamo šansu da pobjedom i porazom Splita završimo 5..Prva zamjena Zulim umjesto Blaževića zadnja u 90. izlazi Ilija a ulazi Radić.Moguće da neće igrati Komorski da ne dobije treći žuti i propusti prvo kolo nove sezone.Bilo bi lijepo da se Ilija oprosti sa tri komada.Nakon te utakmice mjesec dana čekanja do početka priprema za novu sezonu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Pecelj pon 09 svi 2016, 19:51

Zbilja veličanstvena sezona. Ne pamtim kad smo od veljače mogli biti mirni. To se mislim nikad nije dogodilo. Liga 10 je zakon jer jamči da će svake godine netko biti katastrofalan i sigurno ispasti tako da mi možemo imati mir i igrati nogomet.

Siguran sam da Laljak ima već sve isplanirano pošto se od veljače nije morao baviti ničim drugim. Odlazi cijela prva momčad osim Čovića. Bit će prometno. Ako iduće godine budemo na 60% ovogodišnje nema straha. Ovo je momčad koja je s Ilijom iznijela zadnje tri godine i omogućila klubu da ne padne u županijske lige. Sad će se razbježati - zaslužili su. Svakom članu ove generacije neću ništa zamjeriti i svakog pojedinačno cijenim. Vratili su život klubu u kojem se već razgovaralo o amaterizmu.

Najjače pojačanje nam je umjetna trava. Nadam se da to nije sve i da je to samo početak razvoja infrastrukture.

Jedva čekam pojačanja iz svih država svijeta, a bilo bi zanimljivo dovesti nekog inuita.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pon 09 svi 2016, 20:13

Eskimi ne igraju nogomet.A baš da svi odlaze nekak sumnjam.Ja očekujem da ostanu Čović,Begić,Komorski,Hanžek,Otto,Blaž,Šoljić i Bočkaj.Špica navodno već ima dogovorena iz zemlje iz koje smo već imali igrača.Nebi me čudilo ni da Mlinar ostane jer on nemre nigde igrati osim u Inkeru.Ključno će biti naći odlične vezne igrače i lijevog beka.U napadu će se vec neko naći.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pon 09 svi 2016, 20:15

E da čuo sam da se Croatia Pojatno vrlo vjerojatno gasi.To bi bilo idealno da uzmemo onaj teren tamo i da se uredi da seniori tamo treniraju a stadion ostaje samo za utakmice.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Pecelj pon 09 svi 2016, 20:58

Mijau je napisao/la:E da čuo sam da se Croatia Pojatno vrlo vjerojatno gasi.To bi bilo idealno da uzmemo onaj teren tamo i da se uredi da seniori tamo treniraju a stadion ostaje samo za utakmice.

Slažem se. Ako je istina nek se još malo dotjera i nek tamo seniori treniraju. Živnuo bi i dajmond da svi tamo odu živjeti.

Ovo u Zaprešiću nek ostane klincima.

P.s. Ja i dalje mislim da je super ideja da se organiziraju besplatni busevi prije treninga za klince. recimo da ih kupi po cijelom zapadnom dijelu zagreba

Bolje da grad kupi bus nego da Baći plaća janjetinu. Dovoljno je debel.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pon 09 svi 2016, 21:15

Kaj ce bus ovima i Zagreba pa zet vozi svakih par minuta.Problem je dolaziti ovima iz Zagorja.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inkerovac uto 10 svi 2016, 15:39

Mijau je napisao/la:Zadnja utakmica veličanstvene sezone.Oproštaj od Ilije i ko zna koga još.Dolazi Zekić a zekićevci vec vade iz ormara zute dresove sa brojem 9.Ulaz besplatan da se bar skupi 500 ljudi za kraj.Čak imamo šansu da pobjedom i porazom Splita završimo 5..Prva zamjena Zulim umjesto Blaževića zadnja u 90. izlazi Ilija a ulazi Radić.Moguće da neće igrati Komorski da ne dobije treći žuti i propusti prvo kolo nove sezone.Bilo bi lijepo da se Ilija oprosti sa tri komada.Nakon te utakmice mjesec dana čekanja do početka priprema za novu sezonu.

Zekić je onu polusezonu imao skor skoro kao Nestorovski! Ali izdržao je samo polusezonu u klubu! Po meni moraš biti minimalno tri sezone u klubu da bi te ozbiljno shvaćali!
Iliju sigurno pred kraj izvaditi i uvesti Radića! Koliko god ljudi bilo na utakmici treba biti veliki "standing ovation" za tog inkerovca!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau sri 11 svi 2016, 18:36

Ako pobjedimo Osijek Lokomotiva izgubi od Dinama osvajamo treće mjesto proljetne sezone.Bolesno uglavnom spušili smo Europu u dvije utakmice sa *eb* Osijekom di smo išli skinut gaće i onim maglovitim 2:2 sa Zagrebom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Pecelj sri 11 svi 2016, 20:56

Mijau je napisao/la:Ako pobjedimo Osijek Lokomotiva izgubi od Dinama osvajamo treće mjesto proljetne sezone.Bolesno uglavnom spušili smo Europu u dvije utakmice sa *eb* Osijekom di smo išli skinut gaće i onim maglovitim 2:2 sa Zagrebom.

Da smo htjeli europu igrali bi je.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Admin sri 11 svi 2016, 21:02

A ja cijelo vrijeme govorim da smo blizu europe, da treba samo malo hrabrosti....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau čet 12 svi 2016, 09:20

Nije stvar hrabrosti nego nedostatka kvalitete.Očekujem sa Osijekom utakmicu sličnu onoj sa Dugopoljem prošle godine.Kiša pada cijeli tjedan.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau čet 12 svi 2016, 16:09

[You must be registered and logged in to see this link.]

Da li vam je žao što niste igrali u Dinamu? Modri su svoga igrača Henriquza, prema portalu transfermarktu, platili  3,5 milijuna eura. On je igrač koji  drži Vašu poziciju, a dosad je u prvenstvu zabio osam golova. Vas bi dobili za puno jeftinije novce?
-Ja se time ne opterećujem. Meni je u Interu bilo dobro. Dinamo ima svoju matematiku. S njom je evo opet osvojio dvostruku krunu. No, kad me već tako izravno pitate, nije mi žao što nisam igrao u Dinamu.

Zbog ovoga zaslužuje spomenik u prirodnoj veličini.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inkerovac čet 12 svi 2016, 16:54


Osim postignutih 66 golova u tri sezone još i izjavu zna dati! Legenda!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inter100 pet 13 svi 2016, 16:57

Jadno koliko je ljudi doslo.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inter100 pet 13 svi 2016, 20:42

Kako mi je zao Ilije, i sto se ova druzina rastaje Crying or Very sad
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inkerovac pet 13 svi 2016, 21:34

Malo ljudi, ali kaj se može! Štete kaj Iliju nije ispratila bolja atmnosfera! Recimo ona kao kod ulaska u 1 HNL nakon kvalifikacija s Pomorcem! Sigurno je tako nešto zaslužio!
Na njemu se čak vidjelo da je tužan kaj odlazi!
Igrači su se lijepo proveselili na kraju! Ipak je bilo lijepo!

Kaj se utakmice tiče solidno! Opet smo radili dosta gluposti! Čeliković je bio lošiji nego inače! Zulim zaslužan za četvrti gol! Ima u njemu neke borbenosti!
Nejasno mi je ubacivanje Šoljića umjesto Nestorovskog! To je morao biti Radić!

Sve u svemu uspješna sezona! Ima prostora za napredak u igri, a bez Nestorovskog to ćemo morati napraviti ako mislimo ne ponoviti Zagreb!

20 + 24 + 25! Tri sezone u klubu! 69 golova! Nestorovski, Brlek, Jurčec novi poredak najboljih napadača Inkera svih vremena!
Dao je dva gola u svojoj prvoj utakmici protiv Solina! Meni ce sjećanje biti u njegovoj trećoj utakmici u Lučkom koju sam pratio uživo kada je par minuta prije kraja zabio za pobjedu! Koliko se sjećam Halaška mu je asistirao!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Gefufna pet 13 svi 2016, 21:48

inter100 je napisao/la:Jadno koliko je ljudi doslo.
Pa kad je termin utakmice na radni dan i to dok još praktički traje radno vrijeme.
Gefufna
Gefufna

Broj postova : 38
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  inter100 pet 13 svi 2016, 22:09

Gefufna je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Jadno koliko je ljudi doslo.
Pa kad je termin utakmice na radni dan i to dok još praktički traje radno vrijeme.
Kakve veze sto je radni dan. Ne vidim problem ak ljudi rade do 14-15h i dodu pogledat svoj klub u zadnjoj tekmi sezone. A jos moras uzet u obzir da ti je u Hrvatskoj tipicno da niko nikad nis ne radi. Kafici su puni utorkom u 11(ili je to samo ovdje u Slavoniji?). Oke ovi koji rade drugu smjenu ali da se nije moglo skupit 1000 ljudi to mi nije jasno. Ak barem simpatiziras klub, trebo bi se odazvat. Ljut sam. Nabijem sve Dinamovce u Zaprešiću na kurac.
PS. Ak se mozda ima neka obaveza danas, pa otkazi *eb* mater. Inker igra
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  StaJaZnam pet 13 svi 2016, 22:50

Izgledalo je kao da će bit prolom oblaka al nekim čudom nije padalo. Zapravo kad je Ilija zabio prvi penal u tom trenu se probilo sunce kroz oblake lol!

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pet 13 svi 2016, 22:59

Bas smo o tome sad pricali da je zalosno da je došlo tak malo ljudi.Ajde bar je velika vecina digla se na noge kad je Ilija izlazio.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  bećar pet 13 svi 2016, 23:11

[quote="Mijau"]Bas smo o tome sad pricali da je zalosno da je došlo tak malo ljudi.Ajde bar je velika vecina digla se na noge kad je Ilija izlazio.[/quote

Ja sam bio na najgornjim tribinama i činilo mi se da ima dosta ljudi. Pogotovo kad su se svi digli na noge Iliji kad je izlazio. Ne znam moram vidjeti snimku tekme, da bih bio siguran.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau pet 13 svi 2016, 23:41

Činilo se i meni dok nisam vidio snimku.Nategnutih 400 ljudi.Nek se *eb* oni koji nisu došli a žive u Zaprešiću i okolici.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  StaJaZnam pet 13 svi 2016, 23:58

Prije 10 godina je ljude bar privlačio rezultat, sad sumnjam da bi bio pun stadion da se danas igra ona tekma s Hajdukom 2005. Općenito interes za nogomet je nula, a interes za inter u zaprešiću je uvijek bio skroman nazalost.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  bećar sub 14 svi 2016, 01:38

Mijau je napisao/la:Činilo se i meni dok nisam vidio snimku.Nategnutih 400 ljudi.Nek se *eb* oni koji nisu došli a žive u Zaprešiću i okolici.

Sad sam pogledao snimku, stvarno kad si gore na tribinama imaš osjećaj da je više gledatelja, ali nažalost kako kaže Mijau, snimka pokazuje malo gledatelja, iako mislim da je nešto bilo više kad uspoređujem prijašnje tekme. Šteta, utakmica je na kraju bila zanimljiva, puno golova, fešta za Iliju i cijelu ekipu, kao i zadovoljstvo za ove prisutne gledatelje(navijače) na stadionu. Očito je neophodno nešto učiniti po pitanju promidžbe ili nešto slično kako bi se privukli gledatelji. Evo čak i ovaj striček što prodaje kokice, kaže da mu je direktor kluba zabranio prodaju pive. Pa zar to nije malo čudno, takvu jednu "sitnicu" zabraniti, pa i to je jedan bitan navijački gušt....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Mijau sub 14 svi 2016, 09:18

Da bi prodavao pivu moraš imati 1001 dozvolu zbog zakona o navijačima.Ovaj ovak i onak na crno prodaje kokice i nemre ni dobiti te dozvole.A sa druge strane ako imaš više od 0.5 promila policija te može uhititi i dobiješ zabranu zbog dve pive.A publika je takva da voli popiti i onda bi na kraju ostali bez ijednog gledatelja jer bi svi popili zabrane. lol! lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

36. kolo 1 HNL Inker-Osijek Empty Re: 36. kolo 1 HNL Inker-Osijek

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.