DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

+3
danijel1208
Pecelj
Mijau
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Pecelj ned 10 tra 2016, 17:17

Mijau je napisao/la:Bitno da je prošla utakmica.Nisam ništa očekivao osim poraza a on je podnošljiv.Mlinar je još dobro oduzimao lopte ali čim je osvoji odmah je izgubi.Mikulić korektan Begić isto tak na stoperu makar je ispao par puta.Ali ovo mu je prva utakmica nakon pola godine i još na poziciji na kojoj nije igrao.Šoljić poremećen kaj je njemu u glavi kakve poteze ima.Sad imamo 6 kola u kojima imamo šanse sa svima i baš me zanima kak će to izgledati do kraja sezone.

Odličan komentar. Ne da se nisam živcirao - nema smisla. Čak nisam proklinjao kad sam vidio Zulima u 11.


Bitno da nisu zabili Fernandes i Hodžić.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Mijau ned 10 tra 2016, 17:25

Zulim je danas bio najborbeniji naš igrač.Napravio je sam valjda 10 faula.Ali on nezna štopati loptu ili odigrati prvom do sebe.Kriminalan je.Ali trud mu moram priznati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  bećar ned 10 tra 2016, 17:29

Mijau je napisao/la:Bitno da je prošla utakmica.Nisam ništa očekivao osim poraza a on je podnošljiv.Mlinar je još dobro oduzimao lopte ali čim je osvoji odmah je izgubi.Mikulić korektan Begić isto tak na stoperu makar je ispao par puta.Ali ovo mu je prva utakmica nakon pola godine i još na poziciji na kojoj nije igrao.Šoljić poremećen kaj je njemu u glavi kakve poteze ima.Sad imamo 6 kola u kojima imamo šanse sa svima i baš me zanima kak će to izgledati do kraja sezone.

Good, good...kako kažu neki..Sve si to blago opisao, ali Dinamo je baš bio u poziciji da nešto više napravimo. Ali, ok i da smo odigrali onako kako mislim, Dinamu su prevažni ovi bodovi, tak da se ništa ne bi prepustilo slučaju, te mi je odmah lakše, jer se teško možeš boriti protiv "više sile". Samo volio bih u ovim drugim utakmicama da grizu, da pokažu što znaju, ako znaju!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Mijau ned 10 tra 2016, 17:32

Da im svake godine otinemo po koji bod ja bi bio zadovoljan.Samo da više niko ne spomene da smo im filijala.Da je Dinamo došao sa +8 a mi komplenti danas bi ih možda i dobili.Ovak kad je na knap znaš i sam da nemamo šanse.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Mijau ned 10 tra 2016, 22:18

[You must be registered and logged in to see this link.]

Begić je očito zadovoljio Toplaka ko stoper.Šteta da nemre igrati protiv Splita jer je dobio treći žuti.Pogledajte slike brijem da je ova beba u loži u žutom dresu Ilijina kćer.I još je bio na tribinma ljudi u dresovima i našim šalovima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Pecelj ned 10 tra 2016, 22:29

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]  

Begić je očito zadovoljio Toplaka ko stoper.Šteta da nemre igrati protiv Splita jer je dobio treći žuti.Pogledajte slike brijem da je ova beba u loži u žutom dresu Ilijina kćer.I još je bio na tribinma ljudi u dresovima i našim šalovima.

Da. To je ilijina mala.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Mijau uto 12 tra 2016, 18:11

Gledam snimku utakmice baš mi je super bilo zagorski cug na početku drugog poluvremena.Šteta da je Burilo svirao početak pa se pjesma morala prekinuti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo - Page 2 Empty Re: 30. kolo 1 HNL Inker-Dinamo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.