DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

+2
Mijau
inkerovac
6 posters

Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  inkerovac čet 09 kol 2012, 09:50

Nakon prva tri kola imamo dva boda!Sam podatak da je odigrano više kola nego što imamo bodova nije dobar!

Došao je Milardović. Ne znam da li ce igrati vec protiv Osijeka, ali ocekujem da ce pokriti tu poziciju defanzivnog veznog i da ce momcad svojim primjerom uciniti još borbenijom! Trebao bi pomoci u obrambenom i napadackom skoku, te slobodnjacima iz vecih udaljenosti!

Sad ta veza Milardović, Šarić, Vujcic, Mlinar ne zvuci loše! Još kada se prikljuci Saudijac?! Ima tu iskustva i kvalitete! Nadam se da ce to pokazati i na terenu!
Osijek nije nepobjediv! Šveđani su ga razvalili, imaju mladu momcad! Trebali bi to znati pobjediti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  Mijau čet 09 kol 2012, 11:10

Osijek je bez Smoje i Leškovića zadnje dvije utkakmice u Zaprešiću smo ih dobili a prije toga 20 godina nismo.U ovoj utakmici nam samo tri boda igraju jer bez pobjeda teško da ćemo napredovati na tablici.Očekujem gol Budimira da se iskupi za onaj promašaj protiv Osijeka prošle sezone [You must be registered and logged in to see this link.] 2:50 je taj promašaj.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  domi pet 10 kol 2012, 16:12

moramo početi dobivati domaće utakmice

osijek nije ništa bolji od nas i igra u gostima, dakle o našoj igri ovisi koliko ćemo bodova osvojiti

najvažnije je ne razmišljati o rezultatu, pogotovo ukoliko vodimo, jer onda se obično znamo uplašiti, rezultat ionako ništa ne znači do kraja utakmice, vodimo ili gubimo, do kraja se sve stigne promijeniti

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  zagorec92 pet 10 kol 2012, 22:13

ovo je strašno, samo to imam za reć
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  Mijau pet 10 kol 2012, 22:47

Opet smo sami sebe pobijedili.Prvo poluvrijeme odlično odigramo i fulamo 1000% šansu Tomija Jurića na početku drugog poluvremena sami skuhamo šansu Osijeka i primimo gol i gotova utakmica za nas.Mislim rano je ali mi ispadamo u drugu ligu.Jednostavno nemamo kvalitete a najviše nam fali hrabrosti i odlučnosti.Osijek iz prvog poluvremena jedna od najlošijih momčadi sa kojima smo igrali u zadnje vrijeme.Posjeta razočaravajuća duplo manje ljudi nego protiv Lokomotive što je bilo za očekivati nakon poraza protiv njih.Imamo dva boda nakon četiri utakmice a realno smo ih barem 8 trebali imati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  inkerovac sub 11 kol 2012, 12:10

Ako nismo Osijeka doma koji igra bez dva prva stopera i koji je dobio takvu porciju od šveđana mogli dobiti onda koga cemo?

Sve isto kao i prije s tim da smo se sad još jače raspali! Mi jedino koliko toliko funkcioniramo na rezultatu 0:0! Kada se to promjeni na bilo koju stranu mi postanemo jako slabi! Bolje je kad povedemo jer onda bar imamo priliku osvojiti bod.

Prvo poluvrijeme daleko od neke super igre, ali imali smo inicijativu i fenomenalnu priliku Jurića! Mislim da je imao i još jednu slicnu isto još kod rezultata 0:0. Nakon sto smo dobili gol postali smo još bezopasniji. Zamjenama smo htjeli povecati pritisak, ali nikakav pritisak nismo ostvarili samo smo postali šuplji u obrani!

Blažević je imao onaj fenomenalni prodor i udarac kod 0:3! Pokazao je najviše u najmanje minuta!

Mlinar jako loš! Osijek mu je puštao prostor, a on ga ne zna iskoristiti, gubi lopte i ne igra obranu! Jurić ne zna gol dati. Budimir i Oršić ništa! Čeliković je bio aktivan izborio se za par ubačaja koji mu sigurno nisu jaca strana, ali u sredini nigdje nikog ili svi na jednom mjestu!

Glavno da nakon jedne solidne utakmice dečki odgovaraju na pitanja o Dinamu i prelazak u neki veci klub! I onda to mi smatramo još i dobrim clankom o Inkeru jer kažu da bi igrali za Inker još jednu sezonu!

Vujcic pokušava nešto, ali uvijek je na rubu izgubljene lopte tako da je opasniji po naš nego protivnicki gol! Matko ne desnom beku je bio toliko dobar, da je nakon pet minuta to Oršić morao igrati!

11 utakmica zaredom bez pobjede i u svakoj primljen gol! U prvenstvu smo dali dva gola! Oršić Dinamu uz pomoc Kelave i Vide te možda cak i prekršaja na Kelavi, te Cibaliji iz penala gdje Budimir po meni opet prelagano pada!

Gora od rezultata je samo posjeta na domacim utakmicama! Atmnosfera sve lošija i lošija, više nema ni onog Inker, Inker! Zaprešićani su katastrofa, rađe se šeću po terminalu i sjede u parku ispred ducana! Ocito svog prvoligaša ne žele imati!

Ništa, treba igrati do kraja, dugo je prvenstvo! Ako je moglo Lučko, trebali bi moci i mi! Još uvijek sam uvjeren da nitko nije bolji od nas, samo atmnosfera i posjeta na tribini te reakcije igraca nakon promjene rezultata nisu ohrabrujuci!

Ajde da sada netko drugi otvori temu o sljedecoj utakmici jer kad ja otvorim onda to izgleda ovako kao u prva cetiri kola!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  domi sub 11 kol 2012, 14:38

Gledao sam samo dio utakmice , izmeđi 1. i 2. primljenog gola...

Vidjelo se da smo postali bezopasni nakon primljenog gola i sve dok sam gledao nismo niti jednom pucali na gol. U prilike smo jako teško dolazili i iz tako malo poluprilika je bilo nemoguće dati gol. Iako smo imali loptu u svojim nogama, bili smo veća opasnost po sebe nego kada protivnik pretežito ima loptu.
Zapamtio sam 57 minutu utakmice kada se dogodila ona naša klasična pogreška. Kontroliramo loptu i jalovo napadamo, dok nas ne stisnu. Tada vratimo loptu u zadnji red koji je na polovici terena, tamo izgubimo loptu i stvorimo osijeku priliku za gol.

Nakon 4 utakmice vidi se da nam problem igrati doma. Bolje nam je igrati u gostima dok se branimo i dok je većina igrača iza lopte , tada je barem teže napraviti ovakve greške koje radimo na domaćim utakmicama.

Bojim se da je perković precjenio našu kvalitetu i da zbog toga toliko griješimo. Ekipi koja je sklona krivim dodavanjima treba zabraniti povratne lopte. Takđer i puno previše dodavanja prema naprijed je krivo tako da onda naši napadi izgledaju jalovo kao jučer. Barem ta dodavanja ne rezultiraju opasne kontre, ali uništavaju napad tako da gol nikada nećemo postići.
Jednostavno ne funkcioniramo dobro kada stisnemo protivika da se brani, jer zbog prevelike gustoće protivničkih igrača na maloj površini postajemo nervozni i gubimo točnost dodavanja, a kada je dodavanje točno igrač koji primi loptu nezna što bi napravio jer su mu na leđima po 2 protivnička igrača pa vraća loptu , a to je onda pogubno.

Nadam se da će milardović ispuniti očekivanja, jer takav igrač nam je potreban. Trebao nam je jedan iskusniji igrač koji će biti ispred zadnje linije i slobodan tako da igrači njemu mogu vratiti loptu, a on bi onda trebao manje griješiti i slati točnije lopte prema naprijed.

Treba poraditi na točnosti dodavanja pod pritiskom , onda ćemo biti puno bolji. A ako milardović bude na nivou mislim da bi trebali biti bolji već sljedeće kolo.

Kakve su vijesti o saudijcu?

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  Admin ned 12 kol 2012, 16:43

Ako sak dobro skuzio, dvije tvrdoglave strane rade probleme, menadzer saudijca i bivsi klub a treca strana, tj mi, patimo....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  Pecelj pon 13 kol 2012, 12:24

Jad i čemer
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

4. kolo INTER – Osijek  10.08.12 u 20:00h Empty Re: 4. kolo INTER – Osijek 10.08.12 u 20:00h

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.