DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

+2
Pecelj
Mijau
6 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sub 13 kol 2016, 20:45

*eb*! Očekivano! Sad po pobjedu protiv Lokosa. U ovoj borbi za opstanak, bitan je svaki bod. Tako da onaj jučerašnji ishod na Split Cibalia nam nikako ne odgovara. Čak, ak protiv Lokosa budemo x igrali, bojim se da bi Ciba mogla dobit Istru, i onda su ispred nas. Teško će biti. Nadajmo se ostanku
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 13 kol 2016, 21:00

Uh kako je malo falilo.Na kraju prazan gol imali.Drugo poluvrijeme odlično.Bili smo opasni prema naprijed više nego sve utakmice zajedno do sada.Dinamo je ipak za 10 klasa kvalitetniji.Ovo je igra koja budi optiizam.Nije me ni malo strah opstanka.Jer opet izgledamo ko momčad od prošle godine.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 13 kol 2016, 21:02

Mesfin fenomenalan danas.Ko Čelik prošle godine.Veliko razočaranje je Kolar od kojeg je više pokazao Altiparmakovski.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac sub 13 kol 2016, 21:12

Prvo poluvrijeme nismo mogli dodati loptu, ni potrčati!
Drugo puno bolje! Kao da nisu bili isti igrači unutra ili nam je Dinamo toliko puštao!
Mesfin jako dobar osim dva glupa bezvezna dodavanja unazad kojima je sve pokvario!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sub 13 kol 2016, 21:53

Kolar mi je vise krilo koliko sam ga gledo do sada. Treba nam neki napadač koji ce zabijat te centarsute. Ko Mamut građe, samo bolji.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj sub 13 kol 2016, 22:46

Mijau je napisao/la:Mesfin fenomenalan danas.Ko Čelik prošle godine.Veliko razočaranje je Kolar od kojeg je više pokazao Altiparmakovski.

Kao i uvijek pričaš totalne gluposti. Kolar nije došao do lopte. Ne bi Pravi ronaldo ništa napravio u toj situaciji.


Mesfin je čudo. Moramo igrati sa dva lijeva beka. Vjerovatno je i treći lijevi bek, ovaj mali hajdukovac bolji od svih desnih zajedno.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj sub 13 kol 2016, 22:50

Mijau je napisao/la:Nema ko drugi biti na klupi.Mamut je na moru Danoski ozlijeđen a Mlinar i belgijac nisu registrirani.Ali kad svi budu u konkurenciji bilo bu zanimljivo ko će otpasti.

Momčad lagano poprima konture.

Meni se ovih 3 6 1 jako sviđa jer protivnici ne znaju kako igrati protiv toga, ni u obrani ni u napadu. Mazalović je novi Radeljić i treba ga ostaviti na liberu. Brlečić je možda najugodnije iznenađenje iako sam ja od njega očekivao puno zadnji put kad je došao, sjećam ga se s početka karijere uvijek je bio zahvalan.

Mlinar neka dođe na Mazalovićevo mjesto u sredini i u paru s Brlečićem će raditi čuda.

Zadnjih 20ak minuta je bilo kao da Blažević vrijedi 18 000 000€, a ne rog.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 09:31

Pogedao sam sažetak i izjave i vrijeme je za pravu analizu.Prvo poluvrijeme smo slažem se sa Toplakom bili bojažljivi nismo se dodat mogli.Nije Dinamo stvarao neke šanse ali Soudani je igrač koji iz ničega zabije gol.Sa njim u skoku je bio Blaž Čelik je zujao na sredini 16 metara a Otto gledao Kneževića kako centrira.Znaći tri vezane greške.Normalno da ce Dinamo to kazniti.Drugo poluvrijeme ulaskom Altiparmakovskog i Mesfina počeli smo igrati Blaž se razigrao prijetio je on i Altiparmakovsski kad je tebao zabiti gol kad je Šifu preskočila lopta.Normalno kad se otvoriš Dinamo to lakoćom može kazniti iz kontre.Tak je i bilo.Izgubili smo loptu na lijevoj strani visoko gore a oni su završili na desnoj strani di Otto nije stigao zatvoriti Fernandesa.Danas im se dalo igrati i zabili su nam.Na kraju lijepa akcija za gol glavom najmanjeg na terenu.Blaž zabija glavom bolje nego nogom.Nismo se osramotili pokazali smo da možemo dobro igrati.Veli Toplak da nemamo vođu na terenu.To je bio Ilija koji je dizao moral.Mazalović spušta moral svojim pičkaranjem a Kolar šuti ko pička osim kad *eb* mater sucu.Tu se neko mora nametnuti da povuče momčad kad je u bedu.Pet kola je prošlo a mi nijednu utakmicu nismo počeli u istom sastavu.Vrijeme je da se Toplak odluči kaj ćemo igrati i da ne mijenja toliko.Valjda su gotovi izleti igrača na more preko vikenda.Po svemu viđenom u prvih 5 kola mi smo dobri i za klasu jači od Cibalije,Istre i Splita.Jedini kiks u pet kola je poraz od Osijeka doma.Sa tim bodom ili tri bili bi mirniji.Sad slijedi povoljan raspored i sljedećih 7 kola moramo uzeti bar 10 bodova.Za početak treba pobjediti Lokomotivu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2016, 10:17


Toplak je sve dobro rekao nakon utakmice!
Ovi igraju s veznim redom Rog, Knežević, Pavičić, a mi se tako uplašili! Pa ove mlade je trebalo pojesti! Rezultat je na kraju dobar, nešto smo i odigrali drugo poluvrijeme, ali opet smo prelako izgubili!

Da li smo jači od nekoga ili nismo to još ne znamo! Do sada uvijek smo nešto radili da ne pobijedimo, tako da ne znam da li će se to promjeniti protiv Splita, Istre!

Blažević je bio najbolji! Kaj sam ja govorio da ga moramo ostaviti! Jedina zamjerka je da prelako pada!
Još da je Radić tu gdje bi nam bio kraj! Od Kolara, Altiparmakovskog i Mamuta manje golova do sada ne bi mogao dati!

Teško je komentirati ovu utakmicu kada si ju već i prije početka očito izgubio!





inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 10:55

Nisi normalan da uspoređujes Roga,Pavičića i Kneževića sa našim igračima.To je nekoliko klasa više.Zato su oni u Dinamu a Brlečić i Šoljić u Inkeru.Gojak bi nama bio najbolji igrač a moguće i Fintić.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2016, 10:57

Mijau je napisao/la:Nisi normalan da uspoređujes Roga,Pavičića i Kneževića sa našim igračima.To je nekoliko klasa više.Zato su oni u Dinamu a Brlečić i Šoljić u Inkeru.Gojak bi nama bio najbolji igrač a moguće i Fintić.

Rog je najbolji veznjak lige. Pavičić je odmah iza njega. Mali je izmislio nogomet za machada, jonasa i ostale.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2016, 12:32

Mijau je napisao/la:Nisi normalan da uspoređujes Roga,Pavičića i Kneževića sa našim igračima.To je nekoliko klasa više.Zato su oni u Dinamu a Brlečić i Šoljić u Inkeru.Gojak bi nama bio najbolji igrač a moguće i Fintić.


Ne moraš mi govoriti da su kvalitetniji! Valjda jesu, inače ovi u dinamu nemaju pojma (iako to nije daleko od istine)!

Jedinu prednost koju možemo imati je standardnost, iskustvo i uigranost! Naši konji imaju godina i kila(Šoljić) te su bili standardniji prošlu i ovu sezonu! Znači svu prednost koji smo mogli imati imali smo! Onda se naši uplaše, umjesto da oni uplaše ove koji ipak imaju 19 godina koliko god kvalitetni bili! Ja pričam o stavu i uplašenosti, a ne rezultatu!

A ove priče o Gojaku i Fintiću su valjda kao i o Kolaru! Napravili bi razliku kao što je Kolar radi! Nemoj mi te fore od Pecelja prodavati! Ako ćemo tako onda se trebamo uplašiti i protiv Lokomotive i Dinama 2!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 12:45

Nema uigranosti kod nas jer svaku utakmicu je novi sastav i nova formacija.I protiv Lokomotive će sigurno opet nekaj izmišljati.Dok god Zulim dobije šansu prije Hanžek a dobro se vidjelo kako je ko odigrao u Kustošiji ovaj klub nema smisla.Ja sam znao da Toplak jedva čeka da ubaci Zulima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac ned 14 kol 2016, 13:12

Mijau je napisao/la:Nema uigranosti kod nas jer svaku utakmicu je novi sastav i nova formacija.I protiv Lokomotive će sigurno opet nekaj izmišljati.Dok god Zulim dobije šansu prije Hanžek a dobro se vidjelo kako je ko odigrao u Kustošiji ovaj klub nema smisla.Ja sam znao da Toplak jedva čeka da ubaci Zulima.

Kažem, teško je pričati o ovoj utakmici kad od početka nije bilo vjere! Opravdano ili neopravdano, to je tako!
Ajde kao protiv Lokomotive imamo šanse, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati!
Imamo dobru ekipu i čini se po malo dolazi na svoje! Još malo one pozitivne drskosti od Nestorovskog i možemo pobijediti čak i Pavičića i Kneževića ako odu u Lokomotivu na posudbu! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2016, 13:52

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Nema uigranosti kod nas jer svaku utakmicu je novi sastav i nova formacija.I protiv Lokomotive će sigurno opet nekaj izmišljati.Dok god Zulim dobije šansu prije Hanžek a dobro se vidjelo kako je ko odigrao u Kustošiji ovaj klub nema smisla.Ja sam znao da Toplak jedva čeka da ubaci Zulima.

Kažem, teško je pričati o ovoj utakmici kad od početka nije bilo vjere! Opravdano ili neopravdano, to je tako!
Ajde kao protiv Lokomotive imamo šanse, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati!
Imamo dobru ekipu i čini se po malo dolazi na svoje! Još malo one pozitivne drskosti od Nestorovskog i možemo pobijediti čak i Pavičića i Kneževića ako odu u Lokomotivu na posudbu! lol!


Koliko netko gluposti moze napisati i ostati živ.

Kako odgovarate na pitanje da 30ti igrac lokomotive dođe kod nas i bude najvece pojacanje (Puljic)?

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 14:06

Pokrećem humanitarnu akciju za Komorskog da dobije gacice ko ostatak momčadi a ne one od prije 3 sezone.Žalosno je to da nemamo normalne dresove za sve.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 14:08

Pecelj je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Nema uigranosti kod nas jer svaku utakmicu je novi sastav i nova formacija.I protiv Lokomotive će sigurno opet nekaj izmišljati.Dok god Zulim dobije šansu prije Hanžek a dobro se vidjelo kako je ko odigrao u Kustošiji ovaj klub nema smisla.Ja sam znao da Toplak jedva čeka da ubaci Zulima.

Kažem, teško je pričati o ovoj utakmici kad od početka nije bilo vjere! Opravdano ili neopravdano, to je tako!
Ajde kao protiv Lokomotive imamo šanse, pa ćemo vidjeti kako će to izgledati!
Imamo dobru ekipu i čini se po malo dolazi na svoje! Još malo one pozitivne drskosti od Nestorovskog i možemo pobijediti čak i Pavičića i Kneževića ako odu u Lokomotivu na posudbu! lol!


Koliko netko gluposti moze napisati i ostati živ.

Kako odgovarate na pitanje da 30ti igrac lokomotive dođe kod nas i bude najvece pojacanje (Puljic)?


A 29 igrač Lokosa nemože se sastat sa loptom.Nije ni čudo da su ga dali nama.Kolar je škart i najveće razočaranje.Dobro je neko reko treba ga na krilo staviti.U napadu nemože do lopte doći jer je miijaturan i preslab.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj ned 14 kol 2016, 14:13

Mijau je napisao/la:Pokrećem humanitarnu akciju za Komorskog da dobije gacice ko ostatak momčadi a ne one od prije 3 sezone.Žalosno je to da nemamo normalne dresove za sve.

Ajmo decki vi po 20 kn i Mijau ide u WG kupiti jedne gacice koje cemo sluzbeno uruciti komorskom 2h prije tekme s lokomotivom.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 14:17

Šteta da ga sudac nije izbacio.To bi baš lijepo odjeknulo.Klub je u teškoj banani.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar ned 14 kol 2016, 15:40

Ne stavljati Hanžeka u igru, a staviti Zulima je nogometna tragedija. Pa točno se vidjelo čemu služe utakmice kao protiv Kustošije. To je zajebancija za narod, a rade se potpuno druge stvari, zadovoljavanje privatnih interesa Toplaka, pa to je strašno, Zulim protiv Kustošije ne može odigrati a kamoli kao nešto očekuješ protiv Dinama. Već mi ih je pun kufer, da ne budem još konkretniji!!!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 15:55

Najzanimljivije je da je Zulim odigrao pas za Otta koi je onda nabacio. lol! Ali je u tih 10 minuta uspio triput izgubiti čistu loptu iz koje je Dinamo imao kontre i šanse.Mene izluđuje da je igrao prošle godine a igrat će i ove godine a nije prošao ni trećinu priprema.I imat će više nastupa od Hanžeka i Boseca zajedno.Jasno nam je svima da daje lovu ajmo mi skupiti pa dati Toplaku više da ga nemoramo gledati.Jer je odvratno kad je on na terenu.Manje bi mi smetalo da izgubimo 13:0 nego njegova jedna minuta na terenu.Mislio sam sad kad imamo Mazala,Šoljića i Brlečića da neće prismrditi terenu ali očito da jedno mjesto njega čeka.Još pamtim Dinamo u zadnjem kolu prošle jeseni kad je igrao u napadu a Radić čim je ušao je napravio dar mar.Kad se Mlinar registrira i spremi Šoljić leti na tribinu pazite kaj vam velim.Jer Zulim mora biti na klupi.Isto tak me *eb* onaj Martinac koji je na stranici kluba a njega nema na treninzima već mjesec i pol.A uredno ima ugovor i registriran je.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar ned 14 kol 2016, 16:30

Očito i klub mora od nečeg živjeti, a ostatak se stavlja u džepove. Nije Zulim jedini...
To je tak kad nemaš sponzora i dovoljnu potporu grada, pa su pojedini igrači i njihovi "menadžeri" sponzori kluba, ruka ruku mije.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 16:43

bećar je napisao/la:Očito i klub mora od nečeg živjeti, a ostatak se stavlja u džepove. Nije Zulim jedini...
To je tak kad nemaš sponzora i dovoljnu potporu grada, pa su pojedini igrači i njihovi "menadžeri" sponzori kluba, ruka ruku mije.

Soldo je tu tri sezone u najmanju ruku je jednako loš ko Zulim.Nije sekunde dobio.Bili su prošle godine Čavar i Bilobrk ali su brzo nestali.Ovo smeće će još i kapetan postati.Puno je tu igrača bilo preko razno raznih veza ali nijedan nije i neće imati minutažu i status ko Zulim.To je slučaj za psihijatriju.Ok neka ih bude 10 koji plaćaju ali neka ni ne prismrde momčadi.Zulima nemogu smisli i vidjeti na terenu u žutom.To kak on igra može odigrati svaki naš kadet i junior.Valjda ima koji bogati tata da plati za svog sina samo da ovog smrada ne gledam.Nebi mi smetalo da plaća neko ko je domaći ali Zulim od prvog dana nemogu smisliti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar ned 14 kol 2016, 16:55

Ha,ha, činjenica je da je promjenio niz klubova, ali je i činjenica da se usidrio u Interu! Očito je u igri prava cifra, pa je nedodirljiv.
Pošto je promjenio niz klubova, konačno su shvatili sa kojom cifrom mogu igrati, našli su klijenta i to je to. Bolesnicima je očito dovoljno da im igrač igra 15-20minuta, da ga se vidi u izlogu, valjda očekujući da netko vidi taj talent koji nitko ne vidi a koji samo oni vide, pa onda eto neka plaćaju, u "očekivanju nemogućeg"...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 17:24

Nemam problema ako netko plaća da igra a ima mrvicu talenta i nogometnog znanja.Zulim nezna igrati nogomet i on je strano tijelo na terenu.Bolje igrati sa dva igrača manje ko u Koprivnici nego sa njim.Jel se sjećaš kad je ušao protiv nekoga pred kraj prošle sezone.U jednom napadu je uspio sjebati gol Iliji izgubiti loptu i napraviti faul na naših 16 metara.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 2 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.