DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

+2
Pecelj
Mijau
6 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar ned 14 kol 2016, 17:30

Teško je to zaboraviti, samo ne mogu se sjetiti u kojoj je to utakmici bilo, a to smo i komentirali na forumu. Pa takav nam treba, ne bi bilo tako interesantno, a još se i zaradi, da nisu izmislili Zulima.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 17:33

I Zulim je igrao sve pozicije do sada osim stopera i golmana.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau ned 14 kol 2016, 18:15

Uskoro opet preuzimamo fenjer. Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 ned 14 kol 2016, 23:38

Mijau je napisao/la:Pogedao sam sažetak i izjave i vrijeme je za pravu analizu.Prvo poluvrijeme smo slažem se sa Toplakom bili bojažljivi nismo se dodat mogli.Nije Dinamo stvarao neke šanse ali Soudani je igrač koji iz ničega zabije gol.Sa njim u skoku je bio Blaž Čelik je zujao na sredini 16 metara a Otto gledao Kneževića kako centrira.Znaći tri vezane greške.Normalno da ce Dinamo to kazniti.Drugo poluvrijeme ulaskom Altiparmakovskog i Mesfina počeli smo igrati Blaž se razigrao prijetio je on i Altiparmakovsski kad je tebao zabiti gol kad je Šifu preskočila lopta.Normalno kad se otvoriš Dinamo to lakoćom može kazniti iz kontre.Tak je i bilo.Izgubili smo loptu na lijevoj strani visoko gore a oni su završili na desnoj strani di Otto nije stigao zatvoriti Fernandesa.Danas im se dalo igrati i zabili su nam.Na kraju lijepa akcija za gol glavom najmanjeg na terenu.Blaž zabija glavom bolje nego nogom.Nismo se osramotili pokazali smo da možemo dobro igrati.Veli Toplak da nemamo vođu na terenu.To je bio Ilija koji je dizao moral.Mazalović spušta moral svojim pičkaranjem a Kolar  šuti ko pička osim kad *eb* mater sucu.Tu se neko mora nametnuti da povuče momčad kad je u bedu.Pet kola je prošlo a mi nijednu utakmicu nismo počeli u istom sastavu.Vrijeme je da se Toplak odluči kaj ćemo igrati i da ne mijenja toliko.Valjda su gotovi izleti igrača na more preko vikenda.Po svemu viđenom u prvih 5 kola mi smo dobri i za klasu jači od Cibalije,Istre i Splita.Jedini kiks u pet kola je poraz od Osijeka doma.Sa tim bodom ili tri bili bi mirniji.Sad slijedi povoljan raspored i sljedećih 7 kola moramo uzeti bar 10 bodova.Za početak treba pobjediti Lokomotivu.
Blaž danas objavio sliku na instagramu. Na otoku Krku je. I stavio je dva hestega. #vacation i #relax
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 ned 14 kol 2016, 23:41

Stavio bi ja i sliku al ne znam kako
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau pon 15 kol 2016, 09:36

Pa dobili su slobodno nije bed da su na moru.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin pon 15 kol 2016, 12:18

Ak sam ja na moru, mogu i oni lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau pon 15 kol 2016, 12:21

Admin je napisao/la:Ak sam ja na moru, mogu i oni lol!

Ako te trener pustio možeš Razz
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau pon 15 kol 2016, 15:35

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker - Page 3 Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.