DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. kolo INTER - Osijek

3 posters

Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 16 pro 2016, 13:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  inkerovac pet 16 pro 2016, 16:23


Ajde da ih vidimo danas! Pa valjda ne možemo biti gori nego prošle tri utakmice.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 16 pro 2016, 17:24

inkerovac je napisao/la:
Ajde da ih vidimo danas! Pa valjda ne možemo biti gori nego prošle tri utakmice.
Hehe ne znam baš Smile
Necu stic na tekmu jer delam pa idem na domjenak pa bum usput malo popratio al nebi me iznenadilo da bude ni 3:0 ni 0:3 
hehe
Mazi se vraca, Mamut špica, ostalo ocekivano

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  inkerovac pet 16 pro 2016, 20:21


Prvih 8 minuta vrhunski! Pritisak! Situacije nažalost neiskorištene!
Primili gol iz pogreške i malo nestali! Nakon izjednačenja Osijek dominira i primamo gol odmah na početku drugog! Vratimo se penalom i crvenim! Jedina zamjerka je premali pritisak s igračem više! Osijek je izlazio visoko i bilo je prostora!
Puno bolja utakmica! Da smo ovako htjeli protiv Dinama i Slavena bili bi u polufinalu kupa protiv Splita i s barem bodom više u prvenstvu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin ned 18 pro 2016, 01:19

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  inkerovac ned 18 pro 2016, 11:35


Da prokomentiram polusezonu!

Sve što je ispod 50% po meni ne bi trebalo biti zadovoljavajuće! Mi smo 2 utakmice ispod toga tako da po meni to nije to! Druga je stvar što su neki jako loši, pa smo malo pobjegli od najopasnije zone!
Mislim da smo imali previše utakmica gdje nismo igrali! Istra u Puli, Dinamo u Kupu, Slaven u Koprivnici....! To nikada nije dobro kad se utakmice propuštaju bez borbe, pogotovo za nas koji nemamo sigurnih pobjeda.

Strah od pobjeda je još tu! Teško izborimo pobjedu i to je uvijek s panikom na kraju!

Što se tiče igrača Puljić ima dobar učinak! Iako je u igri dosta nevidljiv, on to pokrije učinkom i svako malo nekim fenomenalnim potezom!
Filipović duplo bolji od Čosića! S tim smo sve rekli!
Od ostalih pojačanja Mesfin je pogođen! Iako ima grešaka i kriv je za neke golove, igra solidno i u obrani i napadu. Pokriva desnu stranu sve bolje i on je dobra akvizicija!
Kolar je dao par važnih golova za važne bodove, ali u globalu dosta loše! U igri ga nema, a ni učinak nije tu!
Altiparmakovski je bio solidan na lijevom krilu par utakmica, kasnije nije korišten, učinak loš!
Polizziev video je dokaz da svaki igrač može složiti fenomenalnu kompilaciju poteza! Učinak nikakav!
Bosec s obzirom da je prekočio dosta razreda ima neki učinak!
Mamut iako nije dao niti jedan gol, a ovo glavom protiv Osijeka je morao zabiti, ima potencijala! Borben je i trudi se! Da je imao Kolarovu minutažu mislim da bi i golovi bili tu!
Brlečić dosta loše osim kada je igrao desno krilo! Tu čak i ima neki učinnak!
Šarić što je duže u Inkeru sve lošiji! Najbolja utakmica mu je bila prva koju je odigrao! On mora bolje jer može igrati kao što je odigrao tu prvu!
Blažević opet solidno, ali jako slab učinak, a imao je prilika! Najsvježiji mi je onaj potez protiv Istre kad pri našem vodstvu 2:1 katastrofalno prima idealnu loptu s kojom bi završio sam protiv golmana! Kasnije smo kažnjeni golom! U ključnim trenucima uvijek reagira loše! Popravio se na krilu!

Trebamo dobru selekciju na polusezoni i dva pogotka s pojačanjima tipa Mesfin! Manje promašaja tipa Altiparmakovski, Kolar, Polizzi!
Po meni prvi potez je vratiti Radića! Isforsirati njega i Mamuta u napadu! Bočkaja vratiti na posudbu umjesto Kolara! Very Happy




inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  inter100 uto 20 pro 2016, 21:07

Faks me *eb*, ne stignem nista. Ma ja sma zadovoljan polusezonom, ostanak u ligi je najvazniji i izborit cemo ga i ove sezone. Blaz napisao the end danas na fb sa svojom slikom protiv Osijeka. The end polusezone ili odlazak iz inkera?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

20. kolo INTER - Osijek Empty Re: 20. kolo INTER - Osijek

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.