DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15.kolo INTER-Osijek

4 posters

Go down

15.kolo INTER-Osijek Empty 15.kolo INTER-Osijek

Postaj  inter100 pet 03 stu 2017, 11:42

Ne znam kakvi će uvjeti biti, ali bio bih zadovoljan s remijem.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

15.kolo INTER-Osijek Empty Re: 15.kolo INTER-Osijek

Postaj  inter 1929 pet 03 stu 2017, 17:26

Sastav:

SANTINI-BOSEC,GRGIĆ,PRENGA,MAMIĆ- ŠARIĆ,MAZALOVIĆ,POSTONJSKI-RAK,BLAŽEVIĆ,ANDRIĆ

na klupi imamo ponovno Zulima nema Bencuna

inter 1929

Broj postova : 21
Join date : 18.05.2011

[Vrh] Go down

15.kolo INTER-Osijek Empty Re: 15.kolo INTER-Osijek

Postaj  inkerovac pet 03 stu 2017, 20:57

Konačno jača domaća pobjeda! Malo ispravili glupost iz Pule!

Borbenost na razini, ali puno situacija u igri koje se mogu popraviti! Opet igramo bunker i ne izlazimo kako treba! Tri puta smo izašli jednom dali gol! Mogli smo izaći još bar tri puta gdje bez veze napucavamo loptu, a naš igrač potpuno otvoren na centru! Situacija Mazalović bez veze napucava, Andrić sam kao duh!

Također kada izlazimo dodajemo mlitavo na metar! Nema mlitavog dodavanja nego treba osvajati prostor kad se nudi! Sva sreća da je Rak zabio jer mislim da opet ne bi izdržali! I ovako je bilo panike!

Bunker ne prolazi, a sretno otvaranje utakmice i rizik protivnika moraš znati iskoristiti prije nego dobiješ gol!
Inače mi smo do sada primili gol u svakoj utakmici osim od Rudeša u četvrtom kolu!

Znamo igrati, malo smo pojačali agresivnost! Andrić opet odlićan! Mazaloviću svaka čast na pogođenom penalu, jako bitan trenutak utakmice!
Prenga je bilo samo pitanje tenutka kada će se ozlijediti jer djeluje potpuno nespremno!

Neće valjda opet sve pokvariti sa Zulimom!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

15.kolo INTER-Osijek Empty Re: 15.kolo INTER-Osijek

Postaj  Admin sub 04 stu 2017, 08:37

nisam uspio pratit tekmu jer sam radio al nekak sam prije tekme, očekivao bar bod, kontra scenarij nego protiv Istre Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

15.kolo INTER-Osijek Empty Re: 15.kolo INTER-Osijek

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.