DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3. kolo INTER - Slaven Belupo

3 posters

Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac čet 27 srp 2017, 09:57

Begić otišao. Riješili smo se još jednog kiksera.
Alternacije izgubile od Kustošije. Nije dobro! Ottochian nije ni to igrao!

Inače Puljić je bio u momčadi kola i kada vidiš njegovu statistitiku onda je jasno zašto izgledemo lošije nego jesmo!
Jakov Puljić, Inter (289)
Zabio gol, još jednom pucao, 28 puta točno dodao (iz 32 pokušaja, 1/1 ključno dodavanje i 0/1 u šesnaesterac), dobio tek 3/17 duela, 1/5 driblinga, 0/2 starta na loptu, 1/4 presječene lopte. Ako nas pitate čime je dosegnuo tako visoki Index, iskreno vam kažemo da stvarno nemamo pojma; nije do nas.


I to nije samo on s ovakvom statistikom duela. To su gotovo svi uključujući i defanzivne vezne, velikog Mazalovića i Šarića. Svaka ispucana ili ničija lopta gotovo uvijek završava kod protivnika. Stalno padaju. Stoperi jedini u cijeloj momčadi dobivaju duele.

Slijedi Slaven! Prava utakmica da vidimo kakvi smo, i da Toplak pokaže kako je dobar trener! Počeo se jako hvaliti u zadnje vrijeme! lol!
Po meni, Mazalović treba hitno sjesti na klupu, ali šanse za to su male jer ga Toplak hvali!

Ćosiča bi stavio u vezu sa Šarićem. Ostalo isto. Čirjaku dati još jednu priliku, ako opet ništa probati malo s Ottochianom!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inter100 čet 27 srp 2017, 12:06

Nazalost nisam gledao protiv Hajduka, ali bolje da nisam, izgubio bi zivce. Jako sam zadovoljan bodom i time da imamo vec 4 boda. Ako bi ovo dobili, idemo na 7 i otvaramo sezonu iz snova.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 28 srp 2017, 16:28

protiv hajduka sam se nazivcirao al ovaj put necu
opet su sva tri ishoda moguca, cak bi rekao u jednakim omjerima.
ali bilo bi lijepo da nas ugodno iznenade, povedu od početka, zabiju za 2:0 u 40 i nekoj i onda za 3:0 oko 50' i smireno privedu utakmicu kraju

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Admin sub 29 srp 2017, 17:43

[You must be registered and logged in to see this link.]
ugodno sam iznenađen

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac sub 29 srp 2017, 21:27

Točno sam znao da će se ovakva utakmica dogoditi! Početni sastav me nije iznenadio jer sam znao da Toplak upada u zamku i gleda kako bi odigrao neriješeno! Sve sam predvidio i upozorio u najavi utakmice! I onda je pitanje da li bi pobijedili, ali barem ne bi sami sebe limitirali!

Stavio je stopera na beka i srednjeg veznog na krilo! Potpuno smo si oduzeli mogučnost prodora po desnoj strani, valjda da bi zatvorili Vrljićeka! Inače gol smo dobili nakon ubacavanja s naše desne strane!lol! Ajde da defanzivnije postaviš momčad u gostima protiv Dinama, Hajduka, Rijeke, ali doma protiv Belupa! Čak ni u tim utakmicama nema smisla Tomičića na krilo stavljati! Ako protiv Belupa doma ne ideš na pobjedu pa gdje češ?

Čekali smo i igrali sigurno bez ikakvog rizika dok nismo dočekali kao i svaki put ove sezone kad tako igramo! I takvi smo bili bolji od Belupa ali kada čekaš i ne igraš na maksimalno onda ti se ovo dešava!

Samo da kopiram izvještaj dva gola protiv Kustošije: Manje od dvadeset minuta trebalo je momčadi Samira Toplaka za vodstvo 2:0. U 15. minuti Vukmanić je asistirao za Tomičića, koji loptu šalje u mrežu. Isti igrači bili su u akciji i dvije minute kasnije, opet je Vukmanić kvalitetno proigrao Tomičića, a on po drugi put zabio.

Da li se ovdje ne vidi kako je Tomičić dao dva gola! Imao je prodornog igrača na krilu koji mu je asistirao a on je u sredini pokazao tehniku, građenje i dao gol! To je ono gdje je Tomičić dobar! Znači možeš ga staviti umjesto Raka, eventualno umjesto Puljića ili defanzivnog veznog jer si tu užasan!

Zašto stalno igramo s igračem manje u Mazaloviću nije mi jasno!

Šteta ovo se moglo puno bolje i ambicioznije! Bili bi prvi i Rudeš u gostima gdje nadam se da Toplak gazi s krilima i bekovima, a igrači ne čekaju! Još da je Mazalović dobio treći žuti kaj mislim da je! lol!


Zadnja promjena: inkerovac; sub 29 srp 2017, 22:06; ukupno mijenjano 4 put/a.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac sub 29 srp 2017, 21:51

I samo da se vratim na izjavu Toplaka nakon prvog kola kada se pohvalio kako je dobar trener jer je Blaževiću rekao da će sljedeću priliku zabiti! Dva gola je zabio s metar na prazan gol!
On je ustvari sljedeću priliku tek imao protiv Hajduka koju nije iskoristio, kao ni danas protiv Belupa! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  inter100 sub 29 srp 2017, 22:58

Toplak se kurči bezveze, Kopić je bolji trener od njega.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

3. kolo INTER - Slaven Belupo Empty Re: 3. kolo INTER - Slaven Belupo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.