DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12. kolo Slaven - INTER

2 posters

Go down

12. kolo Slaven - INTER Empty 12. kolo Slaven - INTER

Postaj  inkerovac ned 15 lis 2017, 11:35

MATO GRGIĆ UOČI KOPRIVNICE

Mato Grgić došao je u Inter krajem kolovoza. Stigao je u Zaprešić stoper sa zavidnim iskustvom, iza njega su bile upečatljiva razdoblja u Hrvatskom dragovoljcu, Slavenu Belupu, na što je nadovezao staž u mađarskom MTK-u. Kako je došlo do toga da ovaj stabilni i pouzdani obrambeni igrač pojača našu momčad?

-Nakon četiri godine u Slavenu igrao sam dvije u Mađarskoj, započeo je Grgić. –Imao sam ugovor još godinu, no klub je ispao u 2. ligu, u kojoj Mađari ne prakticiraju igranje stranaca. Tada sam dobio ponudu Interova direktora Branka Laljka i odlučio sam doći u Zaprešić.

Mato je za Inter debitirao u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive, kasnije odigrao još tri ligaške utakmice.

-Trebat će još malo vremena da se sve to sasvim posloži, još to nije onako kako želim. Inter sada ima novu obranu, Dalić, Komorski, Mamić, Bosec, ja, potrebno je neko razdoblje da svi 'polovimo' navike novih suigrača. Uigravamo se u hodu, ali vjerujem da će sve biti dobro, da ćemo ostvarivati željene rezultate.

Potom je Grgić napomenuo:

-Pobjeda u Vinkovcima mnogo znači, osvojili smo bodove protiv izravnog suparnika. Napravili smo bodovnu razliku i sada je lakše igrati.

U nedjelju 15. listopada (15 sati) Inter gostuje u Koprivnici, Grgić dolazi u dobro poznat ambijent.

-Slaven igra čvrsto, tvrdo. Još kada sam ja bio tamo, uglavnom su bodovi osvajani na domaćem terenu. Nije u Slavenu ostalo puno mojih suigrača, tek Purić i vratar Marković, koji tada nije bio u prvom planu. Stoga momčad našeg domačina ne poznam naročito dobro, ali jasno mi je da je riječ o jakom suparniku. Teško zabijaju, ali teško i primaju golove.

Slaven ima dva boda više od Intera?

-Mislim da smo tu negdje, riječ je o podjednakim momčadima. Znam da Inter baš i ne prolazi dobro u Koprivnici, ali može se to promijeniti. Ja sam na tamošnje uvjete navikao, dobro se osjećam na tom stadionu i vjerujem u pozitivan rezultat, zaključio je vrijedni stoper. (I. Pezelj)





Toplak je dobro rekao za pristup igrača i njihov osjećaj ugodnosti u porazima, ali spominjanje nekih izostanaka igrača koji ne igraju niti kada su zdravi je totalna glupost.
Situacija je idealna za pobjedu! Imali su dva tjedna za uigravanje novih igrača! Također mislim da nema Mazalovića i to se jednostavno mora iskoristiti!

Probati ne raditi gluposti u sastavu i igrati na pobjedu su ključ uspjeha kao i u svakoj utakmici! Bez toga sigurno gubimo, jer braniti se ne znamo! Neki korner ili ubacivanje će tada sigurno proći!

Momčadi sa samog začelja skupljaju bodove u jakim utakmicama i to nam je upozorenje da isto počnemo i mi!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

12. kolo Slaven - INTER Empty Re: 12. kolo Slaven - INTER

Postaj  Admin čet 19 lis 2017, 11:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.