DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. kolo Karlovac - Inter

+5
zagorec92
PERO1929
Mijau
Mirko13
Admin
9 posters

Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Admin uto 06 ruj 2011, 20:11

Vraca nam se HNL, s obzirom da gostovanje nije daleko, i "stara karlovačka" je u vrlo dobrom stanju pa netrebamo na autoput, jel ima tko ovdje zainteresiran za gostovanje, može se javiti ovdje na temu, privatnom porukom meni, na profil foruma na fejsu, .....

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Admin pet 09 ruj 2011, 16:33

Karlovac, iako dobro parira dinamo po gol razlici, ali u minus:), bit će opasan protivnik, po informacijama za treninga sa novim trenerom, smjena je urodila dobrim, igrači su nasmijani na treningu....trener je najavio i neke promjene u sastavu

__________________

Novi trener Karlovca Damir Petravić najavio je subotnju utakmicu svog novog kluba protiv Intera iz Zaprešića. Karlovac se nalazi tek na 14. mjestu prvenstvene ljestvice, a Petravić je siguran kako će uslijediti dobri rezultati i bijeg s dna tablice.

"Priželjkujemo pobjedu i tri boda jer nas oni vraćaju u život. Želimo izaći iz opasne zone što prije", izjavio je strateg Karlovca te najavio: "Bit će promjena u sustavu i u pristupu, a nadam se da će biti promjena i u rezultatu."

"Došao sam napraviti jedan kvalitetan pomak u igri i rezultatu. Nažalost, imam jako malo vremena da uigram ekipu i dignem joj moral za utakmicu s Interom, no ne tražim u tome opravdanje jer kvalitetna smo momčad i vjerujem da ćemo to u subotu pokazati i na terenu", prenosi njegovu izjavu radio-mreznica.hr.

"Želim prenijeti pobjednički mentalitet igračima Karlovca i nadam se da će ga brzo usvojiti", zaključio je.

Za utakmicu protiv Intera neće konkurirati ozlijeđeni Željko Kovačević te suspendirani Lovrić i Batarelo, a utakmicu će zbog tri žuta kartona propustiti i Barišić. Objavljeno je i kako je klub napustio Karlo Primorac.

__________________

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mirko13 sub 10 ruj 2011, 12:53

Nama nema Oršića,Blažević,Balića zbog ozljeda i Vujcic nema pravo nastupa za ovo kolo. Umjesto Balića je Ilija uvježbavao Kramarića lijevo, a umjesto Orše će igrati Mišić ili Arber. Ostali bi trebali biti ko i protiv Zadra.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mijau sub 10 ruj 2011, 14:30

Mirko13 je napisao/la:Nama nema Oršića,Blažević,Balića zbog ozljeda i Vujcic nema pravo nastupa za ovo kolo. Umjesto Balića je Ilija uvježbavao Kramarića lijevo, a umjesto Orše će igrati Mišić ili Arber. Ostali bi trebali biti ko i protiv Zadra.


Šteta za Oršića veliki izostanak.Kramarić sa desnog veznog na lijevog beka.Bilo bu zanimljivo kak bu to prošlo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mijau sub 10 ruj 2011, 20:57

Ko je zadel za pobjedu???? Znao sam da možemo do trice Cool
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mirko13 sub 10 ruj 2011, 20:59

Očekivano i realno, sad da vidimo tu Rijeku

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mirko13 sub 10 ruj 2011, 21:00

arber strijelac

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  PERO1929 sub 10 ruj 2011, 21:01

di se mogu uzivo gledat utakmice 1.hnl na internetu?
pig

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  zagorec92 sub 10 ruj 2011, 22:27

Spusti se Arbere Smile 6 bodova nam je priskrbil u gostima, sirovina od igrača al svaka mu čast, vrlo važni golovi, a i dobro ih tempira, kad protivnik više nema vremena zaprijetit Very Happy

PERO1929 je napisao/la:di se mogu uzivo gledat utakmice 1.hnl na internetu?
pig
Navodno je bilo nekaj na hnl.hr, al preporučam seljakanje po susedovim kućama koji imaju max tv...ja sam se tak danas uspel ukrpat. Inače, za one koji nisu imali priliku gledat hajduk-dinamo, mogu reć da je dinamo loše odigral, bez prave prilike (gol su zabili slučajno nakon kaj beqiraj ni uspel štopat loptu, pa je ibanez doletil i zakucal), s igračem više su igrali 80 minuta (70 regularnih + 10 minuta nadoknade) i ništa nisu pokazali. Hajduk je na kraju bio bliži pobjedi, imali su 2 sjajna udarca Lendrića i Tomasova. Kod prvog je Šimunić ispal smiješan, Lendrić ga je izvrtil i s jedno 7 metara iskosa puknul prek gola, a kod druge Marinove prilike, Kelava je lijepo obranil...i naravno, 2 bakljade, po 1 u svakom poluvremenu. Nisu mi baš bili jasni, mislil sad da će s većim pravima u klubu doć i veća odgovornost Torcide al sam se prevaril...
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  inkerovac ned 11 ruj 2011, 10:36

Bravo Arber! Opet nam je donio bodove s gostovanja! Jednostavno smo morali iskoristiti igraca više! Vidim u SN-u da su zadnjih 10 minuta igrali Arber, Ugrina i Budimir, tako da smo imali skok igru za prekide, što se na kraju isplatilo! Gorgiev je također odigrao zadnjih 20 minuta!

Radijski prijenos opet užasan! Škopljanac ne samo da ne kaže sastave, nego ne kaže ni strijelca! Jedino šta je rekao za Inker je da smo u svojim tradicionalno žuto zelenim dresovima!!!!? Kvaliteta prijenosa je ravna nuli i saznaš otprilike toliko koliko i kad pratiš stranice kladionica na teletekstu! Stvarno mi je žao sta nisu izgubili pravo prijenosa za ovu sezonu!

Derbi se stalno prenosio iako je poceo kasnije i imali su cijelo drugo poluvrijeme samostalno! Da ne kažem da su imali najavu derbija dok se tri utakmice kola vec igraju!
Ja stvarno ne znam zašto se ostali klubovi ne bune zbog ovakvog tretmana! To je stvarno sramota i ne cudi da HNL kao liga zbog toga nije zanimljiva! Laljak kao predsjednik udruge treba nešto pokrenuti u vezi toga!

Sljedece kolo protiv Rijeke s izravnim TV prijenosom! Također i ono poslije s Osijekom je u izravnom prijenosu! Skor u utakmicama na TV-u nam je jedan poraz! To su vrlo bitne utakmice za dizanje kluba i moramo te utakmice odigrati najbolje sta možemo jer se time povecava baza simpatizera!
Također ako mislimo igrati ligu 10 u te utakmice se ne smije ulaziti s osjecajem manje vrijednosti!

Na kraju cu reci da me nemjerljivo više zanima utakmica Inter – Rijeka, nego Dinamo – Real! Nadam se da ce i Zaprešić malo više popuniti stadion na toj utakmici! Ipak smo peti s bodom manje od drugog i velikom prilikom da tamo završimo poslije utakmice!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  zagorec92 ned 11 ruj 2011, 12:39

Slažem se s prethodnim komentarom i još bi nadodal loš tretman Intera i na tportalu. Naime, svi koji imaju prilike gledat max tv, za vrijeme prijenosa mogu primijetit u donjem lijevom kutu jedan "natpis" - "sažetke svih utakmica možete pogledati na tportalu." il tak slično...uglavnom, poanta je u ovome - "svih utakmica", a sažetka Interove utakmice nema već 4-5 kola zaredom. Zasluženo smo pri vrhu ljestvice, a prema nama se opet odnosi kao prema nekom turist klubu....razočaran sam, na htv-u sam bar mogel pogledat sažetke, a ovdje ni to nemreš...
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  domi ned 11 ruj 2011, 15:41

važna 3 boda, sada dočekujemo rijeku u zaprešiću i penjemo se na sam vrh Smile

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Admin ned 11 ruj 2011, 15:48

Nema nas u sažecima od tekme s dinamom
Al od ovog, il iduceg, bi zbilja trebali bit sažeci svih, a ne samo onih koje budu na prijenosu
E još nešto za tekmu, ovo nam je navodno prva pobjeda protiv karlovca u hnl:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  danijel1208 ned 11 ruj 2011, 16:06

Najgora Inkerova utakmica ove sezone ali vrijedna tri boda

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mijau ned 11 ruj 2011, 19:07

Admin je napisao/la:Nema nas u sažecima od tekme s dinamom
Al od ovog, il iduceg, bi zbilja trebali bit sažeci svih, a ne samo onih koje budu na prijenosu
E još nešto za tekmu, ovo nam je navodno prva pobjeda protiv karlovca u hnl:-)

I prvi gol zabijen protiv njih.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Pecelj pon 12 ruj 2011, 13:10

Zasto Blazevic ne igra?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mirko13 pon 12 ruj 2011, 19:01

Zbog ozljede.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Admin uto 13 ruj 2011, 00:51

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Mijau ned 18 ruj 2011, 12:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na 12.50 počinje izvještaj sa Karlovac-Inker ostano je nebitno Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

7. kolo Karlovac - Inter Empty Re: 7. kolo Karlovac - Inter

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.