DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marketing kluba

+7
PERO1929
Mijau
inkerovac
djule
Mirko13
Pecelj
Admin
11 posters

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  PERO1929 pet 31 kol 2012, 20:22

Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:Nisam sad u Zaprešću neko vrijeme...može mi ko reć di se točno nalazi fan shop??
Na internetu

jel nepostoji objekt nego samo preko e-naruđbe??

možeš doći osobno preuzet, ili da ti pošalju na adresu po izboru....

Znači nema objekta u koji bi je došao i kupio i naručio dres i tu ga došao platit, nego samo internet naruđba i plačanje preko neta
Narucivanje je preko interneta tj e-mail adrese [You must be registered and logged in to see this link.]
placanje je preko uplatnice, mozes platit gdje god zelis, posta, banka, ....
A preuzimanje je osobno u klubu ili platis dostavu
pise ti ave na web stranici fanshopa

Hvala

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 pet 31 kol 2012, 23:06

PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:Nisam sad u Zaprešću neko vrijeme...može mi ko reć di se točno nalazi fan shop??
Na internetu

jel nepostoji objekt nego samo preko e-naruđbe??

možeš doći osobno preuzet, ili da ti pošalju na adresu po izboru....

Znači nema objekta u koji bi je došao i kupio i naručio dres i tu ga došao platit, nego samo internet naruđba i plačanje preko neta
Narucivanje je preko interneta tj e-mail adrese [You must be registered and logged in to see this link.]
placanje je preko uplatnice, mozes platit gdje god zelis, posta, banka, ....
A preuzimanje je osobno u klubu ili platis dostavu
pise ti ave na web stranici fanshopa

Hvala
samo nastavljam ovaj masivni multi-quote Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin pet 31 kol 2012, 23:36

zagorec92 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:Nisam sad u Zaprešću neko vrijeme...može mi ko reć di se točno nalazi fan shop??
Na internetu

jel nepostoji objekt nego samo preko e-naruđbe??

možeš doći osobno preuzet, ili da ti pošalju na adresu po izboru....

Znači nema objekta u koji bi je došao i kupio i naručio dres i tu ga došao platit, nego samo internet naruđba i plačanje preko neta
Narucivanje je preko interneta tj e-mail adrese [You must be registered and logged in to see this link.]
placanje je preko uplatnice, mozes platit gdje god zelis, posta, banka, ....
A preuzimanje je osobno u klubu ili platis dostavu
pise ti ave na web stranici fanshopa

Hvala
samo nastavljam ovaj masivni multi-quote Smile

samo da vas obavijestim da sam si stavio na listu stvari koje treba doradit na forumu i ovu stavku kod multi-qoutanja da se na više razina treba izmjenjivat boje, ne samo na prvih 2-3 Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sub 01 ruj 2012, 10:02

slučajno videl da i istra ima fejzbuk stranicu. jel može malo aktivniji fejsbuk na inkerovoj stranici?

nekakve akcije, tipa ko odgovori na neko nagradno pitanje dobije kartu za tekmu ili majcu? malo o legendama kluba? o povijesti kluba?

jer koji je smisao takvog "marketinga" ak se svodi na linkanje vijesti o inkeru sa sportneta i snimanje 10 sekundi igrača kak zovu na tekmu.


stalno se brunda kak malo ljudi prati inker, nema sponzora, ovo-ono.. a neke banalne i osnovne stvari se ne mogu pomaknuti sa mrtve točke.


djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 sub 01 ruj 2012, 12:36

djule je napisao/la:...linkanje vijesti o inkeru sa sportneta i snimanje 10 sekundi igrača kak zovu na tekmu.
kud se žuriš, viš da su ovi pozivi na utakmicu za nas ko spuštanje na mjesec Smile sad još par godina, pa smo spremni za plakate i radio pozive
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sub 01 ruj 2012, 13:04

zagorec92 je napisao/la:
djule je napisao/la:...linkanje vijesti o inkeru sa sportneta i snimanje 10 sekundi igrača kak zovu na tekmu.
kud se žuriš, viš da su ovi pozivi na utakmicu za nas ko spuštanje na mjesec Smile sad još par godina, pa smo spremni za plakate i radio pozive

lol!

slažem se. kuka i motika kak dojde 300 ljudi na stadion,a nemreju napravit neke banalne stvari poput plakata po gradu(terminal,škole,plac...), po školama dijeliti karte, štandovi na dan tekme, inzistiranje na igranju petkom... i onda pitanja, zakaj nema sponzora...

klub je marketinški gledano zaostao u ledenom dobu.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 sub 01 ruj 2012, 17:05

djule je napisao/la:
lol!

slažem se. kuka i motika kak dojde 300 ljudi na stadion,a nemreju napravit neke banalne stvari poput plakata po gradu(terminal,škole,plac...), po školama dijeliti karte, štandovi na dan tekme, inzistiranje na igranju petkom... i onda pitanja, zakaj nema sponzora...

klub je marketinški gledano zaostao u ledenom dobu.
Ni globalno zatopljenje ne pomaže Smile
Znam da ima plakat za utakmice tam u centru di je postolarski obrt/fotokopiraona od Laljaka(?) il tak nekej. Inače ostatak grada nula bodova.
Primjera radi, dok sam igral košarku u Fortuni, redovito smo mi, mlađe selekcije, dobivali plakate s najavom seniorske utakmice pa da ih polijepimo po gradu. Od mlađih kadeta do juniora, dakle nekoliko desetaka plakata po gradu. Ak je jedan takav klub, gotovo bez financija, mogel bar isprintat plakate, onda ne vidim zašt Inter nemre. I podijelit klincima pa nek lijepe po gradu, nek se malo potrude za svoj klub.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  PERO1929 ned 02 ruj 2012, 15:25

Admin je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
PERO1929 je napisao/la:Nisam sad u Zaprešću neko vrijeme...može mi ko reć di se točno nalazi fan shop??
Na internetu

jel nepostoji objekt nego samo preko e-naruđbe??

možeš doći osobno preuzet, ili da ti pošalju na adresu po izboru....

Znači nema objekta u koji bi je došao i kupio i naručio dres i tu ga došao platit, nego samo internet naruđba i plačanje preko neta
Narucivanje je preko interneta tj e-mail adrese [You must be registered and logged in to see this link.]
placanje je preko uplatnice, mozes platit gdje god zelis, posta, banka, ....
A preuzimanje je osobno u klubu ili platis dostavu
pise ti ave na web stranici fanshopa

Hvala
samo nastavljam ovaj masivni multi-quote Smile

samo da vas obavijestim da sam si stavio na listu stvari koje treba doradit na forumu i ovu stavku kod multi-qoutanja da se na više razina treba izmjenjivat boje, ne samo na prvih 2-3 Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.]

ne piše kako da ih obavjestim o imenu i broju na dresu...dali to ide istu i mail???

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 ned 02 ruj 2012, 15:34

Slobodno se bez straha javiš na mali i sva pitanja će ti biti odgovorena.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule ned 16 ruj 2012, 18:12

kaj je sa šalovima,budu uskoro?

jel postoji šansa da na bar-šalu bude grb a ne natpis "inter" sa strane?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin sri 19 ruj 2012, 15:46

Priopćenje NK Inter-Zaprešić...

Hrvatski tisak već danima prenosi izjave trenera HNK „Hajduk“ gospodina Miše Krstičevića, u kojima na neprimjeren način vrijeđa mnoge klubove Prve HNL kao i ljude koji rade u njima, nazivajući ih pokvarenim lopovima i lažljivcima s kojima on, kako izjavljuje, ne želi imati nikakva posla. U istom stilu nastavlja i današnjom izjavom u Sportskim Novostima u kojima se obrušava na sve druge u sustavu, te krivca za svoje slabašne rezultate ponovno nalazi negdje drugdje. Njegove najnovije izjave, samo su nastavak svega nedoličnog i neprofesionalnog što je trener Krstičević izrekao neposredno nakon subotnje utakmice odigrane između njegovog i našeg kluba, 15.9. u Zaprešiću, a koja je kako je javnosti poznato, završila neodlučenim rezultatom. Psovke i vrijeđanja koje su izrečene na terenu, kao i vrlo arogantno odbijanje sudjelovanja na obveznoj pres-konferenciji još bi se i mogle opravdati njegovom nervozom i napetostima koje svaka utakmica donosi, nisu u duhu koji treba promovirati profesionalni sport. Nakon četiri dana (za vrijeme kojih se mogao dobiti potpuni uvid u snimku utakmice) ostaje činjenica da je jedini krivac za dosuđeni (neiskorišteni) jedanaesterac isključivo i samo, neoprezan start hajdukovog igrača. Međutim, to nije dovoljno da gosp. Krstičević i dalje niže optužbe koristeći neozbiljne i teške izjave kako mi “mrzimo ljude iz Dalmacije”, te da ih bezočno lažemo i krademo. Tada možemo, sa žaljenjem, samo konstatirati da se umjesto u činjenicama i realnoj analizi učinka iskazani rezultati pokušavaju opravdati i zamagliti govorom mržnje. Ukoliko je dosuđeni jedanesterac dovoljan razlog da se danima bez ikakvih posljedica vrijeđaju nogometni djelatnici te ih se samim time stavlja u istu skupinu s kriminalacima, onda gosp. Krstičević i dalje može puniti stupce novina istim tonom, ukoliko u svom htijenju i borbi vidi opravdan i smislen, konačni cilj…
Ako postoji moral, pristojnost, objektivnost i sportsko ponašanje između klubova, a mi iz jednog “malog” hrvatskog kluba i dalje vjerujemo da postoji jer smatramo da su oni temelj na kojima se sport zasniva, onda nama, kao i svima onima koje je bez ikakvog istinskog razloga neopravdano izvrijeđao, gosp. Mišo Krstičević duguje barem jednu veliku ispriku.
Prijateljskom klubu HNK “Hajduk” iz Splita, kojeg ne povezujemo i ne poistovjećujemo s izjavama njihovog trenera, ali od kojeg očekujemo da se ogradi od njegovih neprimjernih izjava, iskreno želimo više sportskih uspjeha u budućnosti.
19.09.2012.[u]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 sri 19 ruj 2012, 16:14

Taj Krstičević je prevršil svaku mjeru...gadi mi se ta "hajdučka" nevinost, svi ih kradu, oni su žrtve, sustav ih šikanira, blablabla
Nek jednom vele, al bar jednom, "mi smo krivi za poraz", "loše smo odigrali", "xy klub je zasluženo osvojio bod(ove)", "čestitke protivnicima" itd. Ali ne, oni se uvijek plaču...Koja licemjernost, zazivaju nekakav fair play, a oni ga prvi ne prakticiraju. Da ne pričamo o kupljenom prvenstvu protiv Intera, kad su nas suci pokopali zadnjih par utakmica (između ostalog i u izravnom dvoboju s Hajdukom).
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  domi sri 19 ruj 2012, 16:54

on vjerojatno neće izdržati niti do sljedećeg kola

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 uto 25 ruj 2012, 12:33

Ak vrijeme posluži do utakmice s Belupom kružni tok bi trebao biti Interiziran:)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin uto 25 ruj 2012, 12:53

Mirko13 je napisao/la:Ak vrijeme posluži do utakmice s Belupom kružni tok bi trebao biti Interiziran:)
ce bit slike nastajanja :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin uto 25 ruj 2012, 13:11

Imam jedan prijedlog/molbu vezano za INTERniziranje kruznog toka i sve ostalo kaj smo pricali....pa tko je sve zainteresiran za daljnje informacije neka mi posalje privatnu poruku il ak bas hoce neka odg na ovu poruku :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule ned 30 ruj 2012, 17:12

kad buju šalovi u prodaji? i onaj bar šal, jel mora imati sa strane onaj grdi natpis inter,radije nek se stavi grb kluba?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj ned 30 ruj 2012, 17:49

Admin je napisao/la:Imam jedan prijedlog/molbu vezano za INTERniziranje kruznog toka i sve ostalo kaj smo pricali....pa tko je sve zainteresiran za daljnje informacije neka mi posalje privatnu poruku il ak bas hoce neka odg na ovu poruku :-)

slušam
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin ned 30 ruj 2012, 22:22

Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:Imam jedan prijedlog/molbu vezano za INTERniziranje kruznog toka i sve ostalo kaj smo pricali....pa tko je sve zainteresiran za daljnje informacije neka mi posalje privatnu poruku il ak bas hoce neka odg na ovu poruku :-)

slušam

skupljam jos ekipu :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj ned 30 ruj 2012, 23:17

pa za kaj?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin pon 01 lis 2012, 10:22

Pecelj je napisao/la:pa za kaj?

S obzirom da je bilo zaINTEResiranih za nekakve akcije po gradu mislim slozit temu da bude vidljiva samo odredenim clanovima foruma gdje bi se mogli dogovarat a da drugi neznaju dok se sami ne odluce prikljucit

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 01 lis 2012, 10:34

i ja bih se uključio Wink

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin pon 01 lis 2012, 19:42

djule je napisao/la:i ja bih se uključio Wink

dodao sam te na popis zaINTEResiranih:-)

Vidimo se u Kranjči? Na istom djelu tribine?

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 01 lis 2012, 22:00

ak bum u petak slobodan - definitivno! Wink

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pon 01 lis 2012, 23:04

i ja sam in - posebno ako se planira micanje dinamovih grafita iz zaprešića
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 5 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.