DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marketing kluba

+7
PERO1929
Mijau
inkerovac
djule
Mirko13
Pecelj
Admin
11 posters

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sri 04 sij 2012, 10:16

Pecelj je napisao/la:LOL, ali opet zaboli čovjeka kad vidi belgijsku, nizozemsku i škotsku ligu, lijepi stadioni puni do vrha

teško vidjeti pune stadione u zemljama koje duplo veće od nas, čija povijest tih zemalja(osim škotske) su nastale na krvavom kapitalu iz kolonija i koje su izgrađene na tuđem trudu pa i samim time imale para ko dreka čak i u kasnijim vremenima(20.stoljeće) za kontinuirano ulaganje u sve sfere društvenog života pa tako i športa.

kod nas je obrnuta situacija, svi su nas jebali kroz povijest; i dan danas smo vukojebina europe, pa prije samo 80 godina, 90% stanovništva kod nas su bili seljaci, industrijska revolucija se nije ni desila, od '45. do '90. je došlo do neke konstruktivnog razvoja po pitanju industrije, poljoprivrede i podizanja životnog standarda.
nakon prelaska sa planske na tržišnu ekonomiju - sve je opet otišlo u kurac - da ne idem u krajnost, ostal bum samo na HNL-u; razni ježići, zecevi,canjuge,mamići,svaguše,medići,sinovčići,šoše su iskoristili situaciju i gurnuli naš nogomet 20 godina unazad.

sve u svemu - komparacija sa belgijskim i škotskim ligama je smiješna i nekonstruktivna.

kakva god da je, takva je kakva je naša liga i treba radit na bolje i to je to. Very Happy

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj sri 04 sij 2012, 17:13

djule u potpunosti se slažem! posebno ovo sa krađom i kolonijama, zbog te gamadi je pola svijeta gladno
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 15:13

Je li još vrijedi onaj zakon da se ne smije točiti alkohol, jer na ovom medveščaku se svako kolo proda 50 hektolitara pive..... Znači da se može točiti i na nogometu ili??

Uvijek se sa nostalgijom sjetim one prijateljske sa Readingom.... Osobno mislim da bi bilo na svakom kolu par tisuća ljudi kad bi karta bila 40 kn a u to bi bilo uključeno meso i piva, a onda se još kasnije može kupiti piva i roštilj za tipa 10 kn. Treba naći dva jaka sponzora, jednog za pivu, drugog za meso i svako kolo raditi ovakvu feštu. Mislim da bi tako za polusezonu svi čuli za ovaj spektakl te bi imali na tekmama puno puno ljudi. Danas jednostavno nemreš cugati u bircu, a stadion je vrhunsko mjesto za to. Em imaš zabavu, em možeš pjevati, derati se, em su svi veseli Very Happy

Mislim da bi klub trebao ozbiljno razmisliti o ovome. Mogla bi to biti odlična strategija za popularizaciju kluba
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pet 24 vel 2012, 17:30

Pecelj je napisao/la:Je li još vrijedi onaj zakon da se ne smije točiti alkohol, jer na ovom medveščaku se svako kolo proda 50 hektolitara pive..... Znači da se može točiti i na nogometu ili??

Uvijek se sa nostalgijom sjetim one prijateljske sa Readingom.... Osobno mislim da bi bilo na svakom kolu par tisuća ljudi kad bi karta bila 40 kn a u to bi bilo uključeno meso i piva, a onda se još kasnije može kupiti piva i roštilj za tipa 10 kn. Treba naći dva jaka sponzora, jednog za pivu, drugog za meso i svako kolo raditi ovakvu feštu. Mislim da bi tako za polusezonu svi čuli za ovaj spektakl te bi imali na tekmama puno puno ljudi. Danas jednostavno nemreš cugati u bircu, a stadion je vrhunsko mjesto za to. Em imaš zabavu, em možeš pjevati, derati se, em su svi veseli Very Happy

Mislim da bi klub trebao ozbiljno razmisliti o ovome. Mogla bi to biti odlična strategija za popularizaciju kluba

Koliko znam zabrana točenja alkohola na nogometnim utakmicama i dalje je na snazi.Ja se sjećam prije jedno 6-7 godina kada je policija prije utakmice ušla u Goldfinger i naredila konobarima da nema više alkohola.Medveščak je navodno tražio posebnu dozvolu vjerojatno od policije i zato se toči piva u Ledenoj isto kao i na na utakmicama košarkaša Zagreba u Euroligi u Areni.Slažem se da bi bilo više ljudi na utakmicama kada bi se moglo popiti i pojesti nešto na stadionu.Tu nisu potrebni sponzori jer je najmanji problem kupiti pivu i meso za roštilj i prodavati to.To svaki seoski klub radi i od toga se financira.Računaj da ima samo 1000 ljudi po utakmici i da svaki od njih potroši 30 kuna na pivu ili klopu to je 30000 kuna po utakmici odnosno prihod oko pola milijuna kuna godišnje za klub.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 17:50

Pa upravo to. Mislim da to stvarno nije problem, a još kad bi se potpisao ugovor s nekom od pivovara to bi bilo super. Na obostranu korist, jer ima malih pivovara poput one koja proizvodi Velebit i kojoj nije mala stvar prodati 2000 ili 4000 tisuće litara mjesečno (još lakše za meso dok je poljoprivreda u ovakvom stanju, našlo bi se nekog kome bi to bio spas). Mislim da nema logike da se na jednim sportovima može točiti piva a na drugim ne. Ja pak mislim da je mjenjan taj zakon jer je i Hajduk potpisao sa PANom ugovor i toči se za vrijeme tekme oko stadiona. tako da....

Ugl, znam da su na tu tekmu kad je bilo pive i mesa došli ljudi koji inače ne idu na inker i da su bili oduševljeni. ovo je najjednostavnija i najbolja opcija da se stvori pozitivna atmosfera oko inkera, a kad bi se s tim počelo ovo proljeće ljudi bi saznali za to do iduće sezone i onda bi sigurno od toga imali koristi i ovi koji daju pivu, i meso, samo klub, a i mi na tribinama.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pet 24 vel 2012, 18:17

»(2) Iznimno od stavka 1. ovoga članka, nacionalni športski savezi, uz prethodnu suglasnost policije, mogu dopustiti prodaju i distribuciju pića s koncentracijom alkohola do 6%, u papirnatim ili otvorenim plastičnim posudama, u športskim objektima na športskim natjecanjima koja nisu označena kao visokorizična natjecanja prema odredbama članka 5. stavka 1. i članka 6. stavka 1. ovoga Zakona.«.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 18:19

da, eto ga! pola litre točenog 10 kn i da vidiš kako će brzo stadion postati premali za sve one koji žele doći!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pet 24 vel 2012, 18:36

Još kad bi neko iz kluba bio tako pametan i poduzetan ko ti i ja možda bi se nekaj i pokrenulo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 18:40

Pa i mi smo kao vjerni navijači dio kluba. Poduzmimo nekaj!

p.s. od kud su bile one informacije za pomoćne i je li ima od toga nekaj.

(Atomski Kramarić, prva tekma - gol i asistencija)
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 18:44

Pecelj je napisao/la:

(Atomski Kramarić, prva tekma - gol i asistencija)

Ispravka; dva gola i asistencija
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pet 24 vel 2012, 18:46

Pecelj je napisao/la:Pa i mi smo kao vjerni navijači dio kluba. Poduzmimo nekaj!

p.s. od kud su bile one informacije za pomoćne i je li ima od toga nekaj.

(Atomski Kramarić, prva tekma - gol i asistencija)

Koliko puta ti moram reći da nisam ja plasirao tu informaciju oko pomoćnih. Laughing Informacija je patka u to sam siguran još barem 100 godina nećemo imati kamp.A do tada ćemo biti mrtvi pa nažalost nećemo dočekati otvorenje kampa.Imamo mi maketu i za novi stadion ako se sjećate bila je u klubu izložena Laughing
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pet 24 vel 2012, 18:52

Sjećam se makete stadiona, dobro sam je proučio kad smo bili treća liga Very Happy Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pet 11 svi 2012, 10:37

kad budu šalovi gotovi?

više manje se zna koja 2 šala imaju najviše glasova...

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 pet 11 svi 2012, 11:51

Nisu samo šalovi u pitanju, tu su još majice, kape, privjesci, bit će i dres za novu sezonu. Sve je naručeno, da se zna kad bi bilo gotovo odmah bi vam javil, ali još ćete se morati malo strpiti.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pet 11 svi 2012, 12:21

sjajno!

can't wait! cheers

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sub 19 svi 2012, 16:02

s obzirom da je dvajst godina od osvajanja kupa, uz ovaj marketinški procvat sa šalovima i ostalim artiklima, bi li se moglo prigodni šalovi ili majce složit sa starim inkerovim grbom(ovaj u mom avataru) u znak obljetnice jedinog trofeja u vitrinama?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 sub 19 svi 2012, 18:16

Sad ne, ali nakon kaj sljedeće sezone ponovo osvojimo kup bi se moglo:)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pon 16 srp 2012, 05:39

Baš me interesira koliko klub ima uplita u dizajn dresova.... ako se može utjecati mislim da bi bilo fora negdje na dres staviti hrvatsku zastavu, znam da svi u MLSu imaju američku zastavu, a i u korejskoj ligi svi klubovi uz grb kluba imaju i nacionalnu zastavu. mislim da bi bilo odlično da na lijevoj strani imamo hrvatsku zastavu na desnoj grb kluba a u sredini da piše JOMA.... ako netko od odgovornih čita ovo nek mi odgovori je li ovo izvedivo.

hvala
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 16 srp 2012, 07:10

izvedivo je.

al zbog čega treba zastava?

koji klub u europi uz grb nosi zastavu?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pon 16 srp 2012, 12:20

za europu nisam siguran (znam da ima ali ne znam konkretno), ali mislim da bi nam se tim dres izdvojio iz i bio poseban (i ovak je jer je žuti)! meni to super izgleda u MLSu zastavu imaju najviše na poleđini odmah gore kod vrata ili na rukavu, dok su u koreji više naprijed na prsima....

mislim da bi time dres dobio dimenziju više i po meni ne treba postavljati pitanje "koji klub u europi to ime", nego "kako možemo poboljšati dizajn dresa i dobiti na posebnosti i identitetu" recimo ako su dresovi već tiskani da im je grb inkera lijevo a Joma desno, pošto je na desnom rukavu logo lige, a poleđina nije dizajnerski predvidjela zastavu, bilo bi super kad bi zastava (malo veća, recimo veličine klubskog grba) bila naprijed na sredini, između grba i Joma....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 16 srp 2012, 12:54

činjenica je da dresovi što su jednostavniji - to su ljepši.

imamo varijantu žuto-plavu koja paše jedno uz drugo. dodavat druge farbe, makar bile one i od zastave, meni osobno dres čini vizualno gorim. uz ime sponzora(i neki logo), dodavati bez nekog smisla je po meni bezveze.

osim tog, da i stavimo hrvatsku zastavu? koji je smisao tog?

ak bi se još nekaj metalo na dres(po meni ne treba niš), radije nek se stavi stari inkerov grb(ovaj kaj ja imam ko avatar) u spomen na 20 godina od osvajanja kupa - ima veći smisao i simboliku,al zastava...

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj pon 16 srp 2012, 13:00

ne znam, meni su primjerice MLS dresovi predobri, i mislim da puno više rade na dizajnu njih nego ovih u EU.... ako se lijepo uklopi mislim da bi bilo super, a nemre se reći da se zastava ne bi uklopila zbog boja?!

slažem se da bi nekako trebalo obilježiti osvajanje kupa, ali za zastavu mislim dugoročno da se uklopi na dres.... tko zna možda pokrenemo trend po uskoro svi naši klubovi, posebno oni koji igraju europu, posegnu za ovom idejom
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 16 srp 2012, 14:39

Novi dres je vidljiv na slici na početnoj strani foruma.Brojevi su isti ko prošle sezone samo kaj su sada u boji gaćica i to mi se više sviđa nego oni crni od prošle godine.Na desnoj strani rukava je grb prve lige i on mi se ne sviđa u ovom pravokutnom obliku puno ljepše mi je izgledao dok je bio okrugli.Volio bi da pišu imena igrača na dresu kad već svaki igrač ima svoj broj.Ali to već dugo nismo imali.Još kad bi na prsima bila neka reklama koja bi donjela milijun eura dres bi bio fenomenalan.Mene zanima kada će proraditi nova web stranica i web shop koji je Mirko13 spominjao prije par mjeseci.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 16 srp 2012, 14:48

Sad sam se sjetio Istra od ove sezone ima Pumine dresove.Kad su ih predstavili navijači su skužili da su to isti dresovi ko pomoćni od Lokomotive i zahtjevali su da gaćice budu zelene i uprava kluba je poslušala savijet navijača.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 pon 16 srp 2012, 17:02

Baš danas i sutra će se štampat reklama ko i prošle godine od Baltazara, bit će i imena ali malo drugačije nego bi se očekivalo. Mislim da još niko nije tak nešto imao, u subotu će biti premijera:)


Stranica nešto sporije napreduje, tak da neznam kad će biti spremna. Shop je već trebao biti ali bilo je problema s plaćanjem robe. Ak ne prije, za drugo kolo koje igramo doma bit će sto posto dostupni za kupnju dresovi, majice i kape. Šalovi nažalost opet zbog manjak novca neće biti odmah dostupni.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 2 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.