DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marketing kluba

+7
PERO1929
Mijau
inkerovac
djule
Mirko13
Pecelj
Admin
11 posters

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sri 23 sij 2013, 07:45

zagorec92 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:prilog na novoj TV (namjerno ne dam link jer je odvratno)

ni jednom riječju se ne spominje inker
Pošalji link tak da i ostali mogu popljuvat Smile

ma dnevnik u 7 i 15 na novoj. mlinar i delač se cerekaju i krevelje pred kamerama, delač mlinara savjetuje da uči jezike, da je psihički jak ko da je odvaljen sa velebita i sve u svemu, drek od priloga. u prime time terminu, o dvojici igrača inkera, inker spomenut kao riječ jednom ili dva put.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  inkerovac sri 23 sij 2013, 09:25

Nema šanse da ih više gledam! Ti igraci niti ne znaju gdje igraju!
Idealne prilike za populariziranje Inkera oni ovako iskoriste. Umjesto da pozovu ljude na Inker, da ih zainteresiraju, oni samo iritiraju i ove malobrojne budale koji ih dođu gledati! Marketing je toliko dobar da ja ozbiljno razmišljam ne doci na prvu utakmicu nastavka sezone!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Pecelj sri 23 sij 2013, 10:07

ja osobno mislim da je bilo kakav oblik bojkota najlošije rješenje na svijetu! dođi na tekmu i reci kaj trebaš, to kaj ti nećeš doći na tekmu po ničemu te neće izdvojiti od 99.9% ljudi iz zaprešića koji neće doći tako da nikakvu poruku ne možeš poslati
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule sri 23 sij 2013, 10:17

klub je totalno amaterski po tom pitanju. ne postoji kodeks ponašanja, od igrača pa do uprave. još nedavno se orilo zagreb sa zvučnika.

klub veli da živi i od prihoda od ulaznica,a nije u stanju zainteresirati navijače.

ok,shvaćam, nemaju vremena, al daj klincima iz omladinske škole nek poljepe plakate po gradu, nek stave ulaznicu 10 kn i maknu termin petkom i to je to.

i onda se čudimo igračima...

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  inkerovac sri 23 sij 2013, 10:48

Pecelj je napisao/la:ja osobno mislim da je bilo kakav oblik bojkota najlošije rješenje na svijetu! dođi na tekmu i reci kaj trebaš, to kaj ti nećeš doći na tekmu po ničemu te neće izdvojiti od 99.9% ljudi iz zaprešića koji neće doći tako da nikakvu poruku ne možeš poslati

Istina, ali ja sam samo rekao da ozbiljno razmišljam. Tako da u klubu shvate da su ti istupi igraca na TV-u najvažnija stavka marketinga kluba. Nikakva maskota, kobasice, you tube pozivi na utakmicu to ne mogu nadoknaditi.

Dečki stvarno iritiraju, a volio bi da Inker privuce ljude na utakmice, a ovom politikom ih samo može izgubiti! Najtužnije je sta igraci to ne shvacaju, a njihova placa o tome ovisi. Nece se uvijek naci budala poput Udinesea da plati milju za Mlinara!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 sri 23 sij 2013, 12:07

djule je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:Pitanje za zagorca92.

Negdje si spomenuo ak se ne varam da se baviš web dizajnom. Bi možda bio zainteresiran za rad na novoj interovoj stranici?

ne znam jel još vrijedi ova ponuda, meni djevojka je apsolvent i kad obrani diplomski bu inženjerka multimedijske i grafičke tehnologije. jel još vrijedi ponuda za web stranicu?

Vrijedi, može se javiti na klupski mail tajniku, [You must be registered and logged in to see this link.].

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 čet 24 sij 2013, 00:39

Mirko13 je napisao/la:
djule je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:Pitanje za zagorca92.

Negdje si spomenuo ak se ne varam da se baviš web dizajnom. Bi možda bio zainteresiran za rad na novoj interovoj stranici?

ne znam jel još vrijedi ova ponuda, meni djevojka je apsolvent i kad obrani diplomski bu inženjerka multimedijske i grafičke tehnologije. jel još vrijedi ponuda za web stranicu?

Vrijedi, može se javiti na klupski mail tajniku, [You must be registered and logged in to see this link.].
Zanima me jel su kod te izrade odriješene ruke (bilo koji jezik, bilo koja arhitektura izrade) il postoje zahtjevi koji se moraju poštivati?
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mirko13 čet 24 sij 2013, 11:39

zagorec92 je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:
djule je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:Pitanje za zagorca92.

Negdje si spomenuo ak se ne varam da se baviš web dizajnom. Bi možda bio zainteresiran za rad na novoj interovoj stranici?

ne znam jel još vrijedi ova ponuda, meni djevojka je apsolvent i kad obrani diplomski bu inženjerka multimedijske i grafičke tehnologije. jel još vrijedi ponuda za web stranicu?

Vrijedi, može se javiti na klupski mail tajniku, [You must be registered and logged in to see this link.].
Zanima me jel su kod te izrade odriješene ruke (bilo koji jezik, bilo koja arhitektura izrade) il postoje zahtjevi koji se moraju poštivati?

Postoji koncept kak bi stranica izgledala. Znam da se ne želi preko wordpressa stranica. Al za detalje je bolje pitati tajnika.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau ned 03 vel 2013, 16:48

inkerovac je napisao/la:Mlinar bio gost na Z1 televiziji!
Htio bi vam reci šta je sve rekao, ali nažalost ništa nije bilo u vezi s Inkerom, tako da ne spada na ovaj forum! Možda u tih 20 minuta je jednom Inker spomenut i to kao podatak da je Mlinar tamo igrao!
Uglavnom o Dinamu i Udineseu!

Sve vec znamo i sve je vec receno pa mi je glupo ponavljati se!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  StaJaZnam pon 18 vel 2013, 21:45

Nisam znao di da postam pa evo tu ću...

vidim da neki od ekipe kaj je navijala u petak koje imam na fejsu pišu da ih je klub kontaktiro i ponudio im plaćeno gostovanje u Kc. A Također su i napravili grupu [You must be registered and logged in to see this link.]

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 18 vel 2013, 22:00

StaJaZnam je napisao/la:Nisam znao di da postam pa evo tu ću...

vidim da neki od ekipe kaj je navijala u petak koje imam na fejsu pišu da ih je klub kontaktiro i ponudio im plaćeno gostovanje u Kc. A Također su i napravili grupu [You must be registered and logged in to see this link.]

Ajde nek im daju bus kad već dečeci navijaju.Nama ga nisu htjeli dati poslije Slavonskog Broda ni Meštrović ni bilo koji drugi autoprijevoznik jer smo bili na lošem glasu.A ako dečeci žele u zatvor imam baklje za njih slobodno mi se jave.I znak im je odličan možda još samo da stave rinčicu svinji u nos.I još nekaj znam da su oni premladi ali bilo bi bolje da navijaju za INKER a ne Inter.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 18 vel 2013, 22:52

bravo za dečke, samo ono kaj meni je malo problematično to kaj su to mladi zaprešićki boysi.

znači, ne bu se išlo na inker iz velike ljubavi prema klubu i gradu već zato kaj dinamo nije napet u ovom trenu.

nadam se da griješim.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 18 vel 2013, 22:53

djule je napisao/la:bravo za dečke, samo ono kaj meni je malo problematično to kaj su to mladi zaprešićki boysi.

znači, ne bu se išlo na inker iz velike ljubavi prema klubu i gradu već zato kaj dinamo nije napet u ovom trenu.

nadam se da griješim.

A Boysi idu na utakmice iz velike ljubavi ili zato jer je to in?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 18 vel 2013, 22:55

kako koji.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 18 vel 2013, 23:03

djule je napisao/la:kako koji.

Idu svi u početku jer je to in onda ili postanu navijači ili odustanu.To je normalno.Ja sam ko klinac išao na Dinamo dok je Inker bio u trećoj ligi jer je bilo cool ići na Dinamo ali puco mi je kurac za Dinamo jer je taj dan Inker pobjedio Pik Vrbovec ili Trnje.Morali su ići na Dinamo ovi dečeci kaj sad navijaju da vide izbliza kako izgleda navijanje.Da nisu sad bi jedno znali jebati mater igračima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule pon 18 vel 2013, 23:08

Mijau je napisao/la:
djule je napisao/la:kako koji.

Idu svi u početku jer je to in onda ili postanu navijači ili odustanu.To je normalno.Ja sam ko klinac išao na Dinamo dok je Inker bio u trećoj ligi jer je bilo cool ići na Dinamo ali puco mi je kurac za Dinamo jer je taj dan Inker pobjedio Pik Vrbovec ili Trnje.Morali su ići na Dinamo ovi dečeci kaj sad navijaju da vide izbliza kako izgleda navijanje.Da nisu sad bi jedno znali jebati mater igračima.

da,al inker im ne bu na prvom mjestu kao wazovcima nk zagreb, ultrasima cibalia, demonima istra... ak i dečki odrade cijelu polusezonu, ne vjerujem da budu tu i za godinu-dve(ak se zdravko makne iz maksimira). budu kao rudeš boysi ili lunaticsi iz vrapča. iskreno se nadam da grešim.

o tom mislim, a mislim da me kužiš na kaj ciljam.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Mijau pon 18 vel 2013, 23:21

djule je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
djule je napisao/la:kako koji.

Idu svi u početku jer je to in onda ili postanu navijači ili odustanu.To je normalno.Ja sam ko klinac išao na Dinamo dok je Inker bio u trećoj ligi jer je bilo cool ići na Dinamo ali puco mi je kurac za Dinamo jer je taj dan Inker pobjedio Pik Vrbovec ili Trnje.Morali su ići na Dinamo ovi dečeci kaj sad navijaju da vide izbliza kako izgleda navijanje.Da nisu sad bi jedno znali jebati mater igračima.

da,al inker im ne bu na prvom mjestu kao wazovcima nk zagreb, ultrasima cibalia, demonima istra... ak i dečki odrade cijelu polusezonu, ne vjerujem da budu tu i za godinu-dve(ak se zdravko makne iz maksimira). budu kao rudeš boysi ili lunaticsi iz vrapča. iskreno se nadam da grešim.

o tom mislim, a mislim da me kužiš na kaj ciljam.

Odi u kurac nemoj biti pesimističan.White angels su smiješna skupina pedofila i djece koje bare na tribini.Među njima ima retardiranih likova kao Mliječni.Rudeš boysi su se ugasili i 90 posto njih je išlo samo na Rudeš i to onih starijih.Ako se skupi kritična masa ljudi koja će navijati za Inker to će privuči i druge onda bi mogla nastati respektabilna skupina kao Ultrasi,Demoni ili White Stonesi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 uto 19 vel 2013, 01:29

Možda bi se ljudi i navijači počeli okupljati da imaju osjećaj da je Inker njihov klub. Osjećaj kakav je postojal dok smo rovali po drugoj i trećoj ligi, pa i u 2-3 godine nakon povratka u prvu ligu. Otada se Inker svake godine udaljuje od građana iz nekoliko razloga (nije poredano prema važnosti).
1. Termin
Ljudima je postalo već rutinski otić subotom popodne (16/17 sati) na neku utakmicu nakon ručka. Da se opuste, da frustracije ispušu na sucima i igračima, da se malo i provesele i prodiskutiraju o nogometu. I onda oni stave petak navečer...vrhunski! Suspect
2. Cjelokupni marketing
Osim nedavnog oslikavanja kružnog toka kod Augustinčića i onog međudimenzionalnog poremećaja na utakmici protiv Readinga gdje su si gledatelji mogli, zamisli ti to, zet pivu i kobasice i sve to po prihvatljivoj cijeni, marketing je apsolutna nula. Nekad je i grad bar bil pristojno pokriven plakatima. Danas ništa. Kao da Inker ne postoji. Kao da je teret svima. U nekoliko navrata dok sam slušal radio Zaprešić, primijetil sam da ni sam spiker ne zna, odnosno krivo navede di Inker igra i u kolko sati dok tu i tam najavi neku utakmicu. Nula.
3. Unutarnja politika kluba i odnos igrača
Tu spadaju ovi famozni medijski nastupi naših igrača. Jedva da spomenu Inker, govore da simpatiziraju druge klubove itd., a klub to ne kažnjava. Kakav dojam ljudi dobe o Inkeru kad njegovi igrači govore da vole neki drugi klub?
4. Rezultati
Užas. No da se referiram na točku 1. Ljudi bi čak i progledali kroz prste jer imaju tu već spomenutu rutinu koja je narušena promjenom termina.
5. Općenito stanje u Hrvatskoj
Stanje u nogometu, a i zemlji je dno dna.
6. Nestanak originalnih Divljih Svinja
Inače su navijačke skupine, u nedostatku marketinga i rezultata, najbolja promocija kluba. Zamisli da se to nije tak "ugasilo", da se s vremenom priključilo još ljudi i onda da se u žutim dresovima, sa žutim šalovima kroz terminal kreće na utakmicu Smile Napraviš malo buke i ljudi to primijete. No nestalo je i to. I pretpostavljam da je uzrok svemu tome sve ovo prije navedeno.
7. Rast grada i demografija
Puno se ljudi doseljava, a to su većinom bivši stanovnici Zagreba kojima Zaprešić služi kao spavaonica i oni nemaju nikakvu privrženost Inkeru. Također, unazad 10 godina dosta simpatizera kluba je i umrlo jer su to većinom bili stariji građani. Priznajte da vam fali konstantno p*čkaranje sudaca za koja su zaslužna bila upravo ta starija "gospoda" Smile Dok se ta tranzicija odvija, mladi se u većini slučajeva bez razmišljanja okreću Dinamu.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin uto 19 vel 2013, 09:54

Super sastavljeno
Sa ovak necim mozemo pred klub i zahtjevat promjene

samo da nadodam, fali mi i onaj uzvik "AJMO RIMLJANI"

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  StaJaZnam uto 19 vel 2013, 10:00

Istina je sve to kaj si napiso, a jebiga ko da to nismo već znali. Ali evo ovo pod 6 se može promijeniti ako bude volje, a i ovo zadnje nije u potpunost istina, većina klinaca kaj dođe ovamo koji igraju nogomet treniraju u interu pa na taj način budu povezani s klubom, pa i ak ne bude niš od njih k'o nogometaša...

Zasad su to samo 20-ak klinaca ali ajde, svaka navijačka grupa tako počinje, skupi se ekipa neko dofura bubanj i deri kako znaš ... a kod nas se nažalost mora ispočetka, možda će biti par podsmijeha ali vidi se da nije sve potpuno mrtvo i da ima klinaca kaj su spremni pokušat

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Admin uto 19 vel 2013, 10:04

Sinoc je bilo 30ak
Treba bit 50ak da klub pomogne s prijevozom u KC

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 uto 19 vel 2013, 10:37

StaJaZnam je napisao/la:Istina je sve to kaj si napiso, a jebiga ko da to nismo već znali. Ali evo ovo pod 6 se može promijeniti ako bude volje, a i ovo zadnje nije u potpunost istina, većina klinaca kaj dođe ovamo koji igraju nogomet treniraju u interu pa na taj način budu povezani s klubom, pa i ak ne bude niš od njih k'o nogometaša...

Zasad su to samo 20-ak klinaca ali ajde, svaka navijačka grupa tako počinje, skupi se ekipa neko dofura bubanj i deri kako znaš ... a kod nas se nažalost mora ispočetka, možda će biti par podsmijeha ali vidi se da nije sve potpuno mrtvo i da ima klinaca kaj su spremni pokušat
Jbg, frustriran sam kaj se to niš ne miče s mrtve točke, a nama "internet ratnicima" ostaje samo piskaranje Smile Ovo s navijačima je konačno korak u pravom smjeru.

A čuj, možda ti klinci i treniraju kod nas, al misli su im u Zagrebu i Dinamu. Čast iznimkama. Ja ih želim vidjet na stadionu. Pa nek imaju i besplatan ulaz (kak je bilo prije, pa sam se švercal, sam nabaciš žutu majicu, Lučan nikad nije skužil ko stvarno trenira, a ko ne Smile ), al nek budu na stadionu.


Zadnja promjena: zagorec92; uto 19 vel 2013, 10:42; ukupno mijenjano 1 put.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  zagorec92 uto 19 vel 2013, 10:41

Admin je napisao/la:Super sastavljeno
Sa ovak necim mozemo pred klub i zahtjevat promjene

samo da nadodam, fali mi i onaj uzvik "AJMO RIMLJANI"
To se Kalamir stalno deral. S vremenom je i on prestal dolazit na utakmice. A bil je praktički redovna mušterija godinama.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  StaJaZnam uto 19 vel 2013, 10:53

zagorec92 je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:Istina je sve to kaj si napiso, a jebiga ko da to nismo već znali. Ali evo ovo pod 6 se može promijeniti ako bude volje, a i ovo zadnje nije u potpunost istina, većina klinaca kaj dođe ovamo koji igraju nogomet treniraju u interu pa na taj način budu povezani s klubom, pa i ak ne bude niš od njih k'o nogometaša...

Zasad su to samo 20-ak klinaca ali ajde, svaka navijačka grupa tako počinje, skupi se ekipa neko dofura bubanj i deri kako znaš ... a kod nas se nažalost mora ispočetka, možda će biti par podsmijeha ali vidi se da nije sve potpuno mrtvo i da ima klinaca kaj su spremni pokušat
Jbg, frustriran sam kaj se to niš ne miče s mrtve točke, a nama "internet ratnicima" ostaje samo piskaranje Smile Ovo s navijačima je konačno korak u pravom smjeru.

A čuj, možda ti klinci i treniraju kod nas, al misli su im u Zagrebu i Dinamu. Čast iznimkama. Ja ih želim vidjet na stadionu. Pa nek imaju i besplatan ulaz (kak je bilo prije, pa sam se švercal, sam nabaciš žutu majicu, Lučan nikad nije skužil ko stvarno trenira, a ko ne Smile ), al nek budu na stadionu.

To je moguće, ali sa trenutačnom situacijom u dinamu koji trenutno više nikome nije simpatičan savršeno je vrijeme da mi neš poduzmemo i iskoristimo to. Nikome se neda navijat za mamićevu prčiju a ni BBB nisu takve baje i bogovi kao nekad i klinci se ne ugledaju toliko na njih. Ali ko zna ako fakat uspiju maknut mamića vjerujem da će dinamo ubrzo opet postat puno zanimljiviji i ako do tad ne skupimo jezgru ljudi koji su samo za inter možemo se slikat, treba sad djelovat dok je šansa.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  djule uto 19 vel 2013, 11:39

Mijau je napisao/la:
Odi u kurac nemoj biti pesimističan.White angels su smiješna skupina pedofila i djece koje bare na tribini.Među njima ima retardiranih likova kao Mliječni.Rudeš boysi su se ugasili i 90 posto njih je išlo samo na Rudeš i to onih starijih.Ako se skupi kritična masa ljudi koja će navijati za Inker to će privuči i druge onda bi mogla nastati respektabilna skupina kao Ultrasi,Demoni ili White Stonesi.

al govoriti o klincima kojima je primarno dinamo na prvom mjestu i kojima je maksimir tu na pol vure da budu postali respektabilna skupina je malo iluzorno. treba gledat realno. a wazovci kolko god tebi bili smiješni, već postoje prek 20 godina u gradu gdje se sve,al apsolutno sve moralo podrediti dinamu. wazovci, kakvi god da jesu, unutar navijačkog đira i okolnosti oko kluba, grada - su super. da inker ima takve navijače, njih 10ak koji budu na skoro svakoj gostujućoj i na svakoj domaćoj - bilo bi fantastično.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Marketing kluba - Page 7 Empty Re: Marketing kluba

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.