DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24. kolo INTER - Osijek

+5
zagorec92
Mijau
Pecelj
Admin
PERO1929
9 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  PERO1929 sri 28 oľu 2012, 16:05

uff... biti će vrlo teška utakmica, ali nama bodovi trebaju hitno i sad nema više prostora ni vremena za pogreške...
Trebamo osvojiti ta tri boda i malo se udaljit iz zone ispadanja....Vesele me pet arberovih golova, i nadam se da će se vratit u formu sa početka sezone i donjeti nam još pokoji bod.


Zadnja promjena: Admin; sri 28 oľu 2012, 16:57; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : editiran naslov teme)

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin sri 28 oľu 2012, 16:59

Zbog trećeg žutog kartona u nizu nemaju pravo nastupa: Anasa Sharbini (Hajduk), Hrvoje Plazanić (Inter-Zaprešić), Arijan Ademi i Marcelo Brozović (Lokomotiva), Davor Rogač (Lučko), Niko Datković i Andro Švrljuga (Rijeka) te Mladen Pelaić (Zagreb).

___________

znači desno ili Jančetić ili možda Herceg pa na njegovu poziciju Batur/Todorčev/Skulić

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin čet 29 oľu 2012, 12:58

Svoj pogled ponudio je i jedan od iskusnijih na terenu Hrvoje Kurtović. "Znali smo što nas očekuje, ali ponovili smo neke stare greške. Morali smo uzeti tri boda, a evo nas s jednim. Sada moramo pobijediti Inter i Lučko, premda ispada da bolje igramo s momčadima iz vrha, poput Dinama i Hajduka."

Anton Maglica pak smatra da su se Osječani zamjerili lopti. "Igrali smo, napadali, pokušavali, ali jednostavno nije lopta htjela u mrežu. Pribojavali smo se ranog gola, to se i dogodilo, ali opet smo pokazali karakter i uspjeli se vratiti. Od 'sto' šansi, sve je otišlo u vjetar, vratara, blok, van.. Ne znam gdje smo se to zamjerili lopti."

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin čet 29 oľu 2012, 15:27

Karačić od Osijeka traži zaostale plaće

Jedan od vjerovnika NK Osijeka izgubio je strpljenje. Bivši trener momčadi iz Gradskog vrta, Branko Karačić, obratio se Arbitražnoj komisiji Hrvatskog nogometnog saveza.

Klubu koji duguje oko sto milijuna kuna na naplatu bi ubrzo trebao stići zahtjev za jedan od nedavnih dugova. Bivši trener Osijek Branko Karačić Arbitražnoj komisiji Hrvatskog nogometnog saveza predao je zahtjev za naplatu zaostalih plaća.

Radi se o Karačićevu posljednjem mandatu u Gradskom vrtu (2010.-2011.), prenosi Glas Slavonije, a dug iznosi 230.000 kuna. Bit će to jedan od prvih zadataka za nedavno izabranog novog predsjednika Bijelo-plavih Zdravka Josića.

U međuvremenu, momčad Vlade Bilića spašava prvoligaški status nakon niza proljetnih neuspjeha. Popravljanje statusa za početak tražit će se protiv Intera u Zaprešiću.

Trener je otkrio kako želi učvrstiti sredinu terena s dva defenzivca jer su Osječani u drugom dijelu prvenstva u svakoj utakmici primili barem jedan gol.

Neće biti mjesta za Antona Maglicu, rekao je Bilić, nakon što u pet utakmica zaredom nije postigao gol. "Što da mu ja radim. Pet kola nije postigao pogodak i prisiljen sam tražiti druge opcije. Isprobat ćemo ih na treninzima pa ćemo vidjeti kakve rezultate daju. Prilično sam siguran da će u onom ofenzivnom dijelu igrati Šorša, Kvržić, Jugović i Perošević, a tko će sve biti iza njih još moram razmisliti."

Preuzeto sa hrsport.net

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj pet 30 oľu 2012, 02:49

Prije je bio samo Grgurević a sad ih je jedanaest... evo nova himna naše momčadi

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 30 oľu 2012, 08:50

Osječani su za gostovanje u Zaprešiću protiv Intera mobilizirali sve snage, jer svjesni su važnosti koju nosi ta utakmica protiv izravnih konkurenata za ostanak u ligi, a prva im je to u nizu utakmica koje ih očekuju u vrlo kratkom periodu.

Sportski direktor Miroslav Žitnjak pozvao je na oprez, ali obećao i Osijek u pravom svjetlu: "Svjesni smo koliko nam je ova utakmica važna, jer između dva kola imamo i kup obvezu protiv Cibalije. Na pripremama smo radili jako dobro i krajnje je vrijeme da ova momčad to pokaže na terenu."

"Znamo što nas čeka u Zaprešiću, ali bodove protiv izravnog suparnika moramo osvojiti", dodao je.

Uprava je ovih dana imala i pune ruke posla da odobrovolji igrače da potpišu dokument kojim pristaju na odgodu isplate plaća, a kako je potvrdio Žitnjak, tek su dvojica odbila to učiniti i to Srđan Vidaković i Hrvoje Bubalo.

Osijeku je također prijetila suspenzija zbog potraživanja bivšeg trenera Karačića, a o tome Žitnjak kaže: "S Karačićem smo postigli dogovor, a riječ je o iznosu kojeg on potražuje već godinu dana, međutim, našli smo rješenje i to je dokaz koliko on voli ovaj klub."

Novinarima se tada obratio i napadač Ivan Miličević koji je rekao: "Na tablici smo svi prilično zgusnuti i zato nam je jasno da iz Zaprešića moramo donijeti bodove. Vjerujem da smo kvalitetniji od Intera, ali to moramo pokazati na terenu."

"Smatram da bi s bodovima protiv izravnih konkurenata bitno olakšali svoju poziciju u prvenstvu. Bit će to borbena i čvrsta utakmica u kojoj će odlučivati sitnice", poručio je Miličević.

No, njega muče i vlastiti problemi vezani za neučinkovitost u napadu, o čemu kaže: "Potrudit ću se prekinuti sušu već u ovoj sljedećoj utakmici protiv Intera."

_________________________


nažalost i dalje vecinu vijesti o našim utakmicama možemo dobiti samo iz najava od klubova protiv kojih igramo

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 30 oľu 2012, 13:03

Inter i Osijek gladni bodova

U petak će u Zaprešiću u 24. kolu MAXtv Prve lige snage odmjeriti domaći Inter i gosti iz Osijeka. Obje ekipe ne mogu se pohvaliti proljetnim rezultatima pa obje ekipe ovaj dvoboj najavljuju kao prekretnicu pred sami završetak sezone.

Inter je nakon solidne prve polusezone zapao u veliku krizu koja i dalje traje, a manifestirala se padom kluba iz Zaprešića na 12. mjesto Prve lige. Kod kuće igrači Intera ne igraju loše posljednjih tjedana, a to su i rezultatima dokazali u zadnje dvije utakmice. Tako su visoka domaća pobjeda nad Karlovcem te remi protiv vrlo dobre Cibalije odlični poticaji za ekipu Ilije Lončarevića, kako bi ostvarila još jedan pozitivan rezultat.


Žutima u Zaprešić dolazi više nego solidna momčad Osijeka, koja je već godinama poznata po konstantnosti, vrhunskim mladim igračima i ofenzivnoj igri. Sastav Intera također broji više mladih igrača koji obiluju kvalitetom. Međutim, golom Igora Prijića Osijek se domogao sva tri boda minimalnom pobjedom u prvom susretu ova dva kluba, odigranom u Gradskom vrtu. Stoga će osim tri boda za ''mir u kući'' Inter tražiti i osvetu za poraz od Osječana otprije gotovo pola godine.

Još uvijek najveći problem Intera jest slaba realizacija. Njihov najbolji strijelac Arber Abilaliaj zabio je samo jedan gol u proljetnom dijelu natjecanja,dok u prijateljskim utakmicama, kao i cijela njegova ekipa, igra izvrsno. Hoće li popularnog Abija i suigrače krenuti protiv Osijeka, budući da je zabio čak pet golova niželigašu Zrinskom iz mjesta Farkaševca kraj Samobora, ostaje za vidjeti.

Inter se trenutno nalazi u zoni koja iduće jeseni vodi u niži razred hrvatskog nogometa, što nije prihvatljiva pozicija za renome Diva iz predgrađa. Osijek je na solidnom devetom mjestu, a obje momčadi eventualnim pobjedama ostvarile progres prema naprijed. U slučaju podjele bodova klubovi ne bi profitirali, a mogli bi imati i štete. Stoga se očekuje napadačka igra prije svega Intera, koji mora jurnuti po pobjedu protiv bolje plasiranog suparnika. Ukoliko im se naum ostvari igrači Intera konačno bi si osigurali nešto mirnije razdoblje što se tiče boravka na ligaškoj tablici.

Pred nogometašima Osijek još je jedno neugodno gostovanje. U proljetnom dijelu sezone putovali su dva puta u Zagreb, na oglede s Dinamom i Zagrebom te u Koprivnicu, a iz tri susreta uspjeli su na svoj konto pripisati samo jedan jedini bod.

Zvono za uzbunu oglašeno je nakon prošlotjednog remija u Gradskom vrtu protiv otpisanog Karlovca, trebalo je biti i ranije, a Bijelo-plavi važne bodove u borbi za opstanak morat će potražiti u Zaprešiću. Gdje ih čeka stari poznanik, Ilija Lončarević.

Veliki proljetni problem, uz nesigurnu obranu koja je u svakom susretu nastavka prvenstva primila pogodak, je i neefikasnost. Ukupno gledajući Osijek u posljednje vrijeme nije igrao posebno loše, osim poluvremena sa Splitom i Cibalijom, a Karlovac je bio stisnut pred svoja vrata čitavu utakmicu. No, jednostavno pogodak za pobjedu koja bi donijela malo spokoja nije postignut. Sada se moraju vaditi kod neugodnog Intera, koji je proljetnim rezultatima na tragu Osječana i kojemu također gori pod petama.

U posljednjih pet dvoboja od mogućih 15 bodova osvojena su samo dva pa iako je polufinale Kupa vrhunac sezone kojeg s nestrpljenjem očekuju, ukoliko nastave ovim putem mogli bi eventualni prolazak u finale i plasman u Europu slaviti iz drugoligaškog društva.

"Smatram da bi s bodovima protiv izravnih konkurenata bitno olakšali svoju poziciju u prvenstvu. Bit će to borbena i čvrsta utakmica u kojoj će odlučivati sitnice", poručio je napadač Osijeka Miličević.

Preuzeto sa hrsport.net

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj pet 30 oľu 2012, 14:32

je li mogu zamoliti admina da ne kopi pejsta članke više na ovom forumu jer ubija i ovo malo rasprava koje se vode.... možeš komentirati članke ili davati link, ali molim te nemoj ih cijele kopi pejstati. svi koje zanima mogu pogledati
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 30 oľu 2012, 15:21

Pecelj je napisao/la:je li mogu zamoliti admina da ne kopi pejsta članke više na ovom forumu jer ubija i ovo malo rasprava koje se vode.... možeš komentirati članke ili davati link, ali molim te nemoj ih cijele kopi pejstati. svi koje zanima mogu pogledati

aj dobro


Pecelj je napisao/la:
Inker - Osijek 0:0

Mijau je napisao/la:
Inker-Osijek 1:0 (Kramarić)

inkerovac je napisao/la:
INKER - Osijek 2:0 (Šarić x2 (11m))

domi je napisao/la:
INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK 1:0 (Vujcic)

Mirko13 je napisao/la:
INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK 1:0 (Šarić 11m)

Admin je napisao/la:
INTER-ZAPREŠIĆ – OSIJEK (1:1) 3:2 Budimir, Skulić, Gulić; Smoje, Ibriks

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj pet 30 oľu 2012, 16:35

Za Inker nastupaju:

1 Santini, 4 Batur, 8 Budimir, 13 Šćrbec, 14 Mlinar, 15 Herceg, 16 Šarić, 17 Jančetić, 20 Oršić, 21 Skulić. 29 Mišić

naklupi su: 12 Jurić-Bare, 9 Abilaliaj, 11 Jason Andre James, 19 Jazvić, 23 Batinić, 24 Todorčev, 26 Vujcic

(10 Blažević niti na klupi ?!?!)
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj pet 30 oľu 2012, 16:42

Osijek:
25 Vargić, 2 Vrgoč, 3 Lukačević, 4 Kurtović, 5 Pušić, 10 Perošević, 13 Lešković, 17 Jugović, 21 Kvržić, 22 Šorša, 24 Smoje

Klupa:
1 Mikulić, 7 Pongračić, 11 Maglica, 16 Novaković, 20 Petrović, 26 Miličević, 28 Leko
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Mijau pet 30 oľu 2012, 17:29

Nema ni Kramarića Jason na klupi po prvi put.Zabit će ga za 2:0 iz kontre.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 30 oľu 2012, 18:53

Nakon nekoliko dosta dobrih prilika, zabili smo gol uz malo srece
cini mi se da je mlinar pucao (ako se ne varam danas mu je rodendan) i lopta je na putu do gola se odbila od jednog naseg i usla uz stativu \o/

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin pet 30 oľu 2012, 19:54

Bravo inkerovac;-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  zagorec92 pet 30 oľu 2012, 20:16

vrlo dobra utakmica, mogu reć i vrlo gledljiva. Jedan sam od najvećih kritičara Šarića, al danas je odigrao vrlo dobro. Manje lopti unatrag, puno više ofenzivniji...kad bi bar svaku tekmu ovak odigral. Mlinar također dobar, možda i njegova najbolja utakmica u Interu. Ščrbec borben, par puta je zaslužil pljesak za presing. A Budimir je priča za sebe Very Happy protiv Cibalije je bil tragičar, a danas se može zahvalit Šariću za postignut pogodak. Ostatak momčadi solidan, osim par nepotrebnih žutih kartona pri kraju...zaista nepotrebnih. Važna 3 boda protiv uvijek neugodnog protivnika (druga pobjeda u zadnjih 6-7 godina?). James odličan na zagrijavanju! (sarkazam na stranu, nadam se da bu uskoro i odigral koju minutu, baš me zanima kakav je to igrač). I osim pobjede protiv Osijeka, imamo i 3 boda protiv Varaždina koji je izbačen iz prve lige.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  inkerovac pet 30 oľu 2012, 21:13

Admin je napisao/la:Bravo inkerovac;-)

Hvala Admin! Moram Pecelja pobjediti u prognozi jer to znaci da necemo ispasti!

Važni bodovi! Da ovo nismo dobili gotovo sigurno bi bili 12 na kraju! Bez obzira sta Pecelj kaže da taj nece ispadati, to je pozicija koju ne smijemo osvojiti i svim snagama se treba boriti da je izbjegnemo! Nogomet se treba igrati na terenu i tamo odlucivati! Sve ostalo mi se gadi! Evo sta ti se desi kada puštaš u zadnjem kolu! Varaždin je nažalost zaslužio ovo! Sve se vraca, sve se placa! Vidjet cete da ce se i Istri kad tad vratiti ovo s Goricom! Ja se nadam barem dio vec sljedecu utakmicu!

Takma prvo poluvreme ravnopravna! Loše smo reagirali na svoje prve dvije prilike, mislio sam evo opet muke! Konacno Mlinar opravdao guranje u prvih jedanaest i postigao gol koji nas je doveo u situaciju u kojoj mi jedino znamo funkcionirati!

Otvaranje drugog fenomenalno! Prvo Budimir sa svojim drugim teškim promašajem, a onda Šarić povukao i gol! Tada naše poznati strah od pobjede! Potpuno smo prepustili inicijativu Osijeku i mogli smo biti lako kažnjeni! Samo nas je sreca spasila! Zašto si to radimo ne znam! Još da se znamo braniti bi razumio, ali ovako kada se zuji, kada teško dobivamo skok stvarno ne razumijem!

Imali smo i par vrhunskih prilika iz kontre, ali onda neozbiljnost i nonšalancija u završnici! U tim trenucima dopuštamo rekontre Osijeku što rasplamsava utakmicu! Moram reci da su me dobro nanervirali u završnici! S takvim stavom i strahom necemo daleko!

Također vrlo je bitno napomenuti da smo pobjedili dva razlike! Sad smo međusobno bolji od Osijeka!

Kod nas najbolji Šarić i Mlinar! Nezadovoljan sam krilima! Vrlo smo loši na tim pozicijama i to moramo popuniti za sljedecu sezonu ako nešto zelimo! Jednostavno, ako želiš uspjeh, selekcija se mora raditi prema sustavu koji zeliš igrati, a ne naknadno prilagođavati sustav igracima! Zato i jesmo sad u borbi za ostanak! Odmah treba gledati motoricne igrace zadovoljavajuce kvalitete koji mogu igrati krila! Recimo Novak iz Lučkog je po meni jedan takav igrac!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj sub 31 oľu 2012, 01:28

Da to s Varaždinom nam ide na ruku, jer osim ovih koji nemaju više šanse za spas, Varaždin igra samo s nama i Osijekom.... To su nam gratis tri boda, no, gledao sam varaždin protiv dinama i mogu reći da u životu nisam vidio lošiju momčad. S njima bi se poigravali trećeligaši, tako da su to ionako bila sigurna tri boda.

Sad se malo želim osvrnuti na Osijek... Pogledajte malo njihov raspored do kraja. Ako u zadnjem kolu Zadru bude trebalo, a mislim da hoće, oni imaju najteži raspored, jer ja ne vidim gdje oni ovakvom igrom mogu pobjediti. Imaju sad Lučko vani, a Lučko je trenutno bolje od pola lige, imaju doma Hajduk i Lokomotivu, koji su po meni druga i treća momčad lige tako da zbilja ne znam kakva im je sudbina. Koliko god oni nama bili trenutno direktni konkurenti za ispadanje, nikom ne može biti drago vidjeti ovakvo stanje u klubu koji je poslije Dinama i Hajduka dao najviše reprezentativaca, klub koji ima omladinsku školu na kojima bi mu zavidjeli mnogi, puno, puno bogatiji klubovi. Katastrofa je što se događa sa Varaždinom (out), Karlovcem, Šibenikom (out na ljeto), ali propasti sva ta tri kluba zajedno nisu katastrofa za hrvatski nogomet koliko je to propast Osijeka. Dovesti ovakav klub do ovakve situacije u kojoj je sad, klub koji izbacuje igrače kao po tekućoj vrpci (mi živimo u zoni komforta za HNL prilike, a jedini su nam prihodi prodaje igrača, a sad zamislite koliko je Osijek mogao imati novaca da su poslovali uredno i pametno, koliko su oni igrača stvorili više od nas u zadnjih 5 10 20 godina) je ili plod granično funkcionalnih ljudi ili dokaz kriminala

I na kraju, zbilja se svi zajedno moramo zapitati kamo ide Inker?! Shvaćam ja da je HNLu popularnost na nuli, shvaćam ja da igramo katastrofalno i da se borimo za opstanak, shvaćam ja da možda neki i nemaju 10 kn, ali ovoliko gledatelja po ovakvom vremenu na utakmici prve lige... Sramota za klub, grad, županiju, državu. Očaj
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Pecelj sub 31 oľu 2012, 01:33

I da, još komentar za Lučko. Sutra igraju u Karlovcu, a svi smo vidjeli kakav je karlovac, a onda igraju doma s ovakvim Osijekom. Sa tih 6 bodova i sa 3 boda koja su im sigurna protiv Varaždina, ne bi se čudio da ostanu u ligi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  domi sub 31 oľu 2012, 01:54

gledam malo tablicu i vidim da je 7 klubova na 3 boda razmaka (dobro još ćemo vidjeti nakon vikenda)

želim reći da smo i dalje u teškoj situaciji gdje s jednim porazom možemo pasti skroz dolje do kuda ide

iznimno je važno da u puli dobijemo inače se vraćamo nazad na staro

neznam što nam je da tako loše igramo u gostima, jednostavno smo previše nervozni i radimo glupe poteze, a tako je teško dobiti ikoga (u što smo se uvjerili)

vrijeme je da se dovedemo u red i dobijemo jednu gostujuću utakmicu nakon povelike suše i previše mnogo razočaranja

volio bih da samo krivo prognozirao utakmicu s istrom, no nakon onakvih utakmica izgubio sam vjeru da možemo računati na neke gostujuće bodove ove sezone

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  inkerovac sub 31 oľu 2012, 11:26

Ovo s Varaždinom bi nam više pasalo da se ponište sve utakmice odigrane s njima! Mi smo jedni od rijetkih koji nemamo do sada barem tri boda osvojena protiv njih! Pola lige bi izgubilo tri, a neki i šest bodova!

Slažem se s Peceljem u vezi gledatelja! Stvarno ovakva posjeta za prvu ligu je katastrofa! Od tih „500“ ljudi barem pola su bili ljudi vezani poslovno uz nogomet! Ostala polovica su ljudi starije dobi!

Razlog zašto je tako po meni je utakmica radnim danom! Iako je pomaknuta na 18:00 sati ljudi koji se vrate s posla teško da ce se odluciti odmah na utakmicu! Drugi i najveci razlog je cijelokupno stanje u nogometu koje je katastrofa! Sve utakmice su vrlo slabo gledane! Zagreb, Lučko, Lokomotiva predvode, ali ociti je pad i kod svih ostalih!

Prošla utakmica na Kantridi atmnosfera kao u Zaprešiću! Nažalost kod nas na domacim tekmama više nema ni onoga Inker, Inker nakon dobrog poteza!

Dvadeset godina varanja i muljanja konacno uzima danak! Ljudi ne poštuju ligu niti naš nogomet, a moram reci da se i meni zgadilo! Moje djetinjstvo i tadašnje pracenje Inkera me još vuce da budem dio toga, ali da toga nije bilo teško da bi išta pratio!

Ucinak nekakvog marketinga za Inker ja ne primjecujem! Danas u SN sve krivo piše u izvještaju utakmice! Toliko grešaka i krivih navoda! Također i tablica lige se svugdje razlikuje tako da niti ne znaš koja je tocna gol razlika Osijeka! Vec odavno primjecujemo da najave utakmica s naše strane ne postoje! Cak niti na službenoj stranici nema nekavih rijeci nekog igraca ili predstavnika kluba!

Pitanje koliko bi i trošak opsežnog marketinga sada imao ucinka! Ono sta bi ja u ovom trenutku napravio je normalno igranje subotom, bolju službenu stranicu s najavama i dojmovima s utakmica od strane igraca ili trenera, te postere i jumbo plakate Inkera po Zaprešiću! Znaci slike igraca gdje oni pozivaju pracenje Inkera u sezoni na kojima je navedena i službena stranica kluba, koji bi se stavljali na pocetku sezone i bili uklopljeni u izgled samog grada kao neki identitet Zaprešića!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  zagorec92 sub 31 oľu 2012, 13:30

inkerovac je napisao/la:Pitanje koliko bi i trošak opsežnog marketinga sada imao ucinka! Ono sta bi ja u ovom trenutku napravio je normalno igranje subotom, bolju službenu stranicu s najavama i dojmovima s utakmica od strane igraca ili trenera, te postere i jumbo plakate Inkera po Zaprešiću! Znaci slike igraca gdje oni pozivaju pracenje Inkera u sezoni na kojima je navedena i službena stranica kluba, koji bi se stavljali na pocetku sezone i bili uklopljeni u izgled samog grada kao neki identitet Zaprešića!
Sve kaj si nabrojal zaista nema neku veliku financijsku težinu. Primjera radi, dok sam igral košarku, za svaku seniorsku utakmicu smo lijepili plakate po Zaprešiću i bile su čak i par put najave na radiju. Ak je to mogel izvest jedan klub koji gotovo da ni nema prihoda (osim izdvajanja grada i županije), onda mi nikak nije jasno kak jedan Inter koji je simbol grada, nemre isprintat i poljepit stotinjak manjih i 2-3 jumbo plakata s informacijama koje si navel. A kaj se tiče igranja radnim danom, to je čisti promašaj i ta odluka mi nikad nije bila jasna. Pa ljudima je ljepše doć subotom na utakmicu, ne samo zbog tog jer je više ljudi slobodno vikendom, nego i zbog neke nogometne tradicije. Liga vikendom, a kup i europska natjecanja kroz tjedan. Nepismeni zakon!
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Mirko13 sub 31 oľu 2012, 14:47

Varaždin je trebao biti još prošli tjedan izbačen, jer priznali su da je gotovo, da nemaju više od kud izvlačiti novce. Vjerojatno su im zbog tih 75% dozvolili da igraju. Nama bi bolje pasalo da se tjedan prije izbacivanje dogodilo, jer bi se brisale sve pobjede nad Varteksom.

Izabran je dres za sljedeću sezonu, str. 31., Champion II- [You must be registered and logged in to see this link.]

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Mirko13 sub 31 oľu 2012, 15:36

e da, za koji dan bi na facebook stranici kluba trebali biti objavljeni crteži potencijalnih šalova koji bi vi sami birali:)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  djule sub 31 oľu 2012, 16:25

Mirko13 je napisao/la:e da, za koji dan bi na facebook stranici kluba trebali biti objavljeni crteži potencijalnih šalova koji bi vi sami birali:)

ak je to istina, to je fantastično!

al odmah napomena, nek budu kvalitetni kaj se tiče i šivanja i nek budu obavezno dvostrani, a ne nit vrit-nit mimo.

i da, što jednostavnije to bolje, moja želja nek bude bar šal sa grbom sa strane(al ne kao dio šala, neg naknadno otisnutog, nekaj slično ovom [You must be registered and logged in to see this link.] ).


radije nek bude cijena šala 100 kn, al neka valja, a ne oni šalovi inkera kakvi su bili dosad - baš nikakvi.


ovo su po meni sjajni primjeri nogometnih šalova [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.] , [You must be registered and logged in to see this link.]

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Admin ned 01 tra 2012, 07:10

Šalovi su stavljeni na sluzbene facebook stranice kluba
jedan od prijedloga vec ima dvoznenkasti broj glasova al jos s stigne situacija promjenit:-)

U jednom od postova spomenuta je sluzbena stranica, pa da vam dam jedan insajd informejšn:-) pri kraju je skautiranje i skupljanje informacija za novu, moderniziranu stranicu na kojoj bi trebao biti i web shop ako sve prode po planu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo INTER - Osijek Empty Re: 24. kolo INTER - Osijek

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.