DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Postaj  Mijau čet 15 ruj 2016, 13:20

Nove vrijednosti na transfermarku.Svima je narasla vrijednost samo Kolaru pada.Naš najvrijedniji igrač je Puljić a slijede Čelik,Komorski i Mazalović.Najvrijedniji u ligi je Ćorić koji vrijedi 10 miljuna.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pon 19 ruj 2016, 09:32

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Pogođen tekst vidi se od kuda dolaze informacije lol! .Ali preblago prema Zulimu.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pon 19 ruj 2016, 14:32

Kme kme Kopić je prijem mene.*eb* ti mater kako mi ideš na živce.Kopiću ne igra Zulim i nije smeće ko ti koje uzima lovu od igrača.

Postaj  inkerovac pon 19 ruj 2016, 18:11

A da pobijedi koju utakmicu! Možda bi mu to pomoglo da ode u Dinamo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

Postaj  Mijau sri 21 ruj 2016, 19:21

Ako bude svima isto dobijamo prek tri milje kuna.

Postaj  Admin čet 22 ruj 2016, 01:34

inter100 je napisao/la:Jel se te tri milje onda moraju namjenski trosit ili mozemo spizdit na kaj ocemo? Vidim da tu pise licenciranje klubova i mlađi uzrasti, al to je svima na zadnjem mjestu.

Postaj  Mijau sri 05 lis 2016, 12:14

Inter je u utorak gostovao u Bedenici. Suparnik je bio domaći petoligaš Strmec, a Zaprešićani su upisali pobjedu 7:0.Dva pogotka postigao je Zulim, po jedan Martinac, Polizzi, Mamut, Danoski, dok su nogometaši Strmca postigli jedan autogol.Trener Samir Toplak u Zaprešiću je ostavio najveći dio prvotimaca, koji su obavili trening. Toplak je utakmicu u Bedenici nazvao rekreacijskom, ali zadovoljan je činjenicom da se momčad rastrčala i razigrala, te upisala uvjerljivu pobjedu.

Interov sastav: Čović, Hanžek, Kunštić, Šoljić, Čeliković, Brlečić, Zulim, Danoski, Polizzi, Maartinac, Mamut. Još su igrali: Madžar, Soldo, Knez, Zadro, Horvat. (I. Pezelj)

Zulim je raspucan Cibalija je najebala.Vidim šansu dobila i četvorica novih juniora golman Madžar,Knez,Zadro i Horvat koji je zabio tri komada Rijeci u nedjelju.Čak je i Martinac zabio Bedenici.Tam brani naš bivši golman Rihtar.

Pocne u 17

Trebalo bi platiti ljudima koji dođu. lol! Ak kiša nastavi padati Cibalija pa Dinamo i teren je gotov. Crying or Very sad
Mijau
Mijau

Postaj  Admin pet 28 lis 2016, 15:19

Postaj  Admin uto 08 stu 2016, 18:16

Postaj  inkerovac pet 11 stu 2016, 11:45

Reprezentančni premor ne bo minil le v znamenju treningov. Dogovorjena je pripravljalna preizkušnja z Interjem iz Zaprešića, hrvaškim prvoligašem, ki je po petnajstih krogih ligaškega tekmovanja na petem mestu.

Tekma bo v petek ob 14. uri, v Ljudskem vrtu. Tudi tokrat bomo poskrbeli za neposredni spletni prenos na nkmaribor.com.

inkerovac

Postaj  inkerovac pet 11 stu 2016, 17:12

Odgledao na prekide prvo poluvrijeme i bili smo solidni! Vidim na kraju druga postava pobjedila u drugom!

11.11.2016 Ljudski vrt, pripravljalna tekma. Sodnik: Tadej Mežnar. Pomočnika: Bojan Šinkovec in Vidko Karmel (vsi Maribor).

NK MARIBOR: Handanović (46' Obradović), Šme, Rajčević (74' Sallalich), Šuler (46' Kabha), Viler (46' Janža), Vrhovec (80' Vujčić), Mertelj, Bohar (46' Hotić), Vršič (61' Ahmedi), Tavares (61' Sunny Omoregie), Zahović. Klop: Obradović, Janža, Kabha, Vujčić, Ahmedi, Sallalich, Hotić, Sunny Omoregie. Trener: Darko Milanič.

INTER ZAPREŠIĆ: Mrmić, Mesfin, Filipović, Komorski, Mazalović, Šarić, Blažević, Puljić, Polizzi, Kolar, Čeliković. Igrali so še: Madžar, Hanžek, Zulim, Šoljić, Brlečić, Mamut, Begić, Bosec, Altiparmakovski, Martinac. Trener: Samir Toplak.

Strelec: 0:1 Mamut (83)

Pripravljalna preizkušnja med reprezentančnim premorom: v petkovem popoldnevu v Ljudskem vrtu proti petouvrščenemu hrvaškemu prvoligašu. Novaković in Pihler sta z reprezentanco na Malti, Defendi in Palčič na seznamu poškodovanih, Mezga pa je v dvoboju z moštvom iz Zaprešića manjkal zaradi bolezni. Začetek ob 14:15, s 15-minutnim zamikom zaradi poznejšega prihoda gostujočega moštva.

Nogometaši Interja so med dinamičnim dvobojem prvi zapretili, Puljić je v 7. minuti poslal žogo ob vratnici. Med našimi napadi pa je gostujoči vratar  z uspešnim posredovanjem ustavil poskus Tavaresa v 16. minuti, končalo se je s kotom. Ob spretni akciji z globinsko podajo Vršiča proti Zahovića pa je v 27. minuti vratar Mrmić uspel priti do žoge pred našim napadalcem. Naš vratar je bil na preizkušnji v 34. minuti, ko je ukrotil udarec Blaževića z roba kazenskega prostora. Boharju dve minuti pozneje ni uspel lob udarec, Tavares pa je v 40. minuti zatresel mrežo, vendar iz ofsajda.

Med odmorom štiri menjave v našem moštvu, prva obetavnejša situacija v drugem polčasu pa v 49. minuti, ko je Zulim z 18 metrov usmeril žogo mimo vratnice. Naslednji poskus je bil Hotićev, v okvir vrat, a je gostujoči vratar v 57. minuti preprečil njegovo namero. V nadaljevanju smo ostali ekipa s pobudo, a se ni izšlo pri napadalnih akcijah. Gostje pa so izkoristili hiter protinapad in po predložku Zulima je Mamut z glavo poslal žogo v mrežo. Po dobljenem zadetku še tri priložnosti za izenačenje, toda mreža gostov je ostala nedotaknjena. Najprej je Šme v 87. minuti po predložku Hotića z glavo usmeril žogo čez prečko, v 89. je vratar Madžar ustavil poskus Hotića, tik pred zadnjim sodniškim žvižgom pa ni bil natančen Ahmedi.