DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 31 / 33. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 13:04

Mijau je napisao/la:Sponzora nemamo tak da ih nemaš kome dati.istina u loži bi trebali biti ljudi koji pomažu klubu a takvih skoro da i nema.Ja da sam na mjestu Branka sam bi sjedio tamo lol! nebi ni iz protivničkih klubova ljude puštao unutra.

U potpunosti se slažem. Možda je i smiješna slika dok u loži sjede direktori komunalnog kriva za ovoliki broj gledatelja.

Neka plate 100 kn za ložu svaki put, iovak kradu novac od nas.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 13:06

Od sljedece sezone ja sjedim u loži.i Hoću da me snima svaki put.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 13:07

Mijau je napisao/la:Od sljedece sezone ja sjedim u loži.i Hoću da me snima svaki put.

Ti zaslužuješ ložu više nego 99% ljudi tamo.

I snimit će te se svaki put - ako bude prijenosa.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam pon 16 svi 2016, 13:22

Od sljedeće sezone priželjkujem samo da se promijeni glazba kad zabijemo. Bljuje mi se svaki put kad damo gol kod kuće od onog mixa. Bolje zagorski cug nego to.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  danijel1208 pon 16 svi 2016, 13:59

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Sponzora nemamo tak da ih nemaš kome dati.istina u loži bi trebali biti ljudi koji pomažu klubu a takvih skoro da i nema.Ja da sam na mjestu Branka sam bi sjedio tamo lol! nebi ni iz protivničkih klubova ljude puštao unutra.

U potpunosti se slažem. Možda je i smiješna slika dok u loži sjede direktori komunalnog kriva za ovoliki broj gledatelja.

Neka plate 100 kn za ložu svaki put, iovak kradu novac od nas.

Neki od nas plate ložu više od 100 kn svaki put.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin sri 18 svi 2016, 21:48

NK INTER je napisao/la:
#divInter Kraj sezone 2013/16...
Vjerojatno će mnogi reći pogriješili ste u naslovu, nije 2013/16, već 2015/16. Slažemo se, primjedba bi bila na mjestu da nije bilo jednog čovjeka, a on je Ilija NESTOROVSKI ili ti popularni "Fox in the box". Sve ove tri sezone zbog Ilije smo namjerno spojili u jednu! Ilija je zaslužio da mu se naklonimo, čak bi vjerojatno i pokojni "Ivić" konačno priznao da se našao netko tko je nadmašio i legendarnog Štrkljevića. Stariji će znati da je Štrkljević bio ubojiti golgeter našega kluba koji je jednako zabijao nogom i glavom, a za kojeg je pokojni Ivan Laljak-Ivić uvijek govorio, "Štrkljević ga je zabil, a mi smo gledeli!". Mnogi ne znaju za podatak da je pred utakmicu s Osijekom, Ilija zamolio trenera gosp. Toplaka da kaže koju riječ kako svojim suigračima, tako i cijelom sožeru, pred svoju zadnju utakmicu u Zaprešiću. Bio je to izuzetno emotivan trenutak, pa čak i za one koji su u ovom klubu već svašta doživjeli, ali ovako nešto nikad. Čak i istrčavanje na prepunu Marakanu sred Beograda nije moglo nadmašiti taj trenutak. Pokušao je Ilija složiti koju rečenicu zahvale, samo teško mu je to polazilo od ruke, emocije su uzele danak, kako njemu, tako i nama, svi smo samo šutjeli...što dovoljno govori o tom trenutku koji ćemo još dugo prepričavati generacijama iza nas. Kako god da bilo, Ilija je zaslužio novi izazov, te mu na njegovom putu prije svega želimo puno zdravlja i sreće, a sve ostalo kod takvog čovjeka doći će samo po sebi. Još jedna stvar vezana uz Iliju, njegov dres s brojem 30 ostat će zaključan do trenutka dok neki novi klinac ne zabije barem 20 golova, tada ćemo mu ga i simbolično dodijeliti. Nadalje ovdje je čitava ekipa koju vrijedi spomenuti, fantastični su to dečki, borci, a opet kada ih gledaš pred početak utakmice hladni kao "špricer" rekli bi naši stari. Fantastičan ekipan rad, zalaganje, planiranje i vođenje od strane stručnog stožera, uprave kluba, sada je rezultat koje nas sve skupa neizmjerno veseli. Treba spomenuti trenerski Varaždinsko - Šibenski dvojac Toplak - Lađević, koji su oko sebe okupili fantastične ljude poput Pavalića (trener golmana), Bagarića (treći trener), Fotivca (fizija), doktora Vlahovića i Matoica, Ružića st. i ml., Funteka (Ekonomi). Uz njih mora se spomenuti tri neuništive gospođe koje uvijek brinu da nas sve dočeka čisto kada dolazimo na stadion teta Jadranka, Marijana i Dubravka. Također upravu kluba i vodstva stadiona koje nikada ne ističemo, ali zna se da bez njih ovaj projekt nebi imao "puls". Jučer su svi igrači otputovali kući na zasluženi odmor, naši domaći ostali u Zaprešiću. Na kraju zahvaljujemo se svima Vama koji ste nam bili i koji ćete ostat podrška, što volite ovaj Zaprešićki klub. Sada je 21:08 sati, Ilija se upravo s familijom ukrcava u avion za Skopje i spušta zavjesu na ovu izuzetno nam uspješnu sezonu. Hvala Vam još jednom svima skupa od srca i vidimo se 13.06.2016. na prvoj prozivci trenera Toplaka!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin sri 01 lip 2016, 23:16

Iz kluba najavili novi web (ovaj put je za ozbač  ) uz otvaranje instagram profila, moderniziramo se na svim poljima

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 02 lip 2016, 09:06

Admin je napisao/la:Iz kluba najavili novi web (ovaj put je za ozbač  ) uz otvaranje instagram profila, moderniziramo se na svim poljima

Dobro je uspjeli su napraviti stranicu u 5 godina. lol! Po meni stranica nije toliko ni potrebna jer se sve informacije mogu davati preko fejsbuka,twitera i instagrama.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam čet 02 lip 2016, 13:39

Trebalo bi i novi topic na sportnetu već. Mijau je otvorio za ovu sezonu pa je bila dobra sezona Very Happy

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 02 lip 2016, 13:43

StaJaZnam je napisao/la:Trebalo bi i novi topic na sportnetu već. Mijau je otvorio za ovu sezonu pa je bila dobra sezona Very Happy

Otvori ako ti se da.Imas moj blagoslov.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin čet 02 lip 2016, 14:31

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:Iz kluba najavili novi web (ovaj put je za ozbač  ) uz otvaranje instagram profila, moderniziramo se na svim poljima

Dobro je uspjeli su napraviti stranicu u 5 godina. lol! Po meni stranica nije toliko ni potrebna jer se sve informacije mogu davati preko fejsbuka,twitera i instagrama.
Bit ce nekih novosti na webu koje nitko u hrv nema, a uz to ce ic fb, twitter i instagram

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  StaJaZnam čet 02 lip 2016, 14:32

Mijau je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:Trebalo bi i novi topic na sportnetu već. Mijau je otvorio za ovu sezonu pa je bila dobra sezona Very Happy

Otvori ako ti se da.Imas moj blagoslov.

Dvoumio sam se, al stavio sam ipak "T" Crying or Very sad

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac čet 02 lip 2016, 17:21

Mijau je napisao/la:
Admin je napisao/la:Iz kluba najavili novi web (ovaj put je za ozbač  ) uz otvaranje instagram profila, moderniziramo se na svim poljima

Dobro je uspjeli su napraviti stranicu u 5 godina. lol! Po meni stranica nije toliko ni potrebna jer se sve informacije mogu davati preko fejsbuka,twitera i instagrama.


Odlično! Treba i dobra službena stranica gdje onda možeš imati i sve poveznice sa svim svim ostalim sadržajima na jednom mjestu!
Trude se u klubu, šteta što rezultati toga boš nisu vidljivi! Ali biti će sigurno bolje!
Ovo s terenima polagano napreduje! Lijepe stvari se dešavaju!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pet 10 lip 2016, 16:02

[You must be registered and logged in to see this link.]

Neko prodaje Glavinin dres.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pet 10 lip 2016, 16:16

Glavina.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pet 17 lip 2016, 15:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin čet 23 lip 2016, 11:56

Današnje sportske donose članak dotičnog novinara u kojem se piše o fantastičnoj igri mladog Pjace za reprezentaciju i tu se treba svakako nakloniti i diviti. Ali jedna rečenica dotičnog "novinara" koji je potpisao članak sa (da) upada itekako u oko. Tom rečenicom novinar je prije svega udario na MAXtv prvu ligu, odnosno našeg igrača Ivana Čelikovića koji je bio najbolji lijevi bočni igrač iste. Sramotno je da se tako ismijava prije svega naš igrač, a onda liga. Članak donosimo u prilogu teksta, a u nastavku podatak... Prvu utakmicu protiv našeg kluba u protekloj sezoni Pjaca je igrao samo do 46 minute, drugu uopće nije igrao, treću je igrao svega do 27 minute, a četvrtu utakmicu i kup nije igrao. Rezultati tih utakmica su bili 5:1 / 2:2 / 1:0 / 0:1 /1:0 kup. Pa se s pravom pitamo gdje je to Pjaca vrtio Čelikovića, od kud takvom "novinaru" to pravo, da tako piše o našem igraču, našem klubu i na kraju našoj HR ligi. "Novinar" bi se morao barem minimalno ispričati kako Igraču koji je proglašen najboljim igračem lige na toj poziciji, tako i našem Klubu, te MAXtv prvoj ligi. Ako je taj "novinar" i stvarno sportski novinar, on će to na kraju i učiniti. Nadalje za naš Klub i web stranicu počeo je pisati Ivica Pezelj, ispod teksta jasno stoji napomena o kopiranju teksta, te je stvarno nekorektno da se taj jedan od njegovih članaka kopira i k tome potpiše s tuđim imenom!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin sub 25 lip 2016, 09:56

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sub 25 lip 2016, 10:09

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin pon 27 lip 2016, 20:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pet 09 ruj 2016, 08:36

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Bruto iznosi.Neznam koliko je točno ali je skromno.Od bivših igrača Škart ima u Lokosima ko Mazalo kod nas,Ćosić u Hajduku 630 tisuća a najbolji je Filipović u Splitu koji igra za 3500 mjesečno lol! .Koji debil.Bome je našao pravi klub od kad je prerasao Inker.Zavrč,Split slijedi Vrapče i NK Zaprešić di će igrati za pivu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  danijel1208 pet 09 ruj 2016, 09:55

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]" />

Bruto iznosi.Neznam koliko je točno ali je skromno.Od bivših igrača Škart ima u Lokosima ko Mazalo kod nas,Ćosić u Hajduku 630 tisuća a najbolji je Filipović u Splitu koji igra za 3500 mjesečno lol! .Koji debil.Bome je našao pravi klub od kad je prerasao Inker.Zavrč,Split slijedi Vrapče i NK Zaprešić di će igrati za pivu.

Uopće nije toćno, niti je novinar kontaktirao klub da bi dobio te podatke.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac pet 09 ruj 2016, 11:46

Kako skromno!? Mijau ti si govorio da igraju za 4000kn!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pet 09 ruj 2016, 11:56

inkerovac je napisao/la:Kako skromno!? Mijau ti si govorio da igraju za 4000kn!

Najmanji ugovor je netto 4 soma mjesečno.To su ti ovi od 72000 godišnje.Skromno je kad vidis koliko imaju poluigrači u Istri ili Splitu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pet 09 ruj 2016, 12:19

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 31 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 33. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.