DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

4 posters

Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  inkerovac pon 14 svi 2012, 19:41

Upravo sam pogledao snimku utakmice Man. City – QPR! Koja luda utakmica i na kraju utrcavanje navijaca na teren, koje me odmah podsjetilo na našu tekmu protiv Pomorca u kvalifikacijama!
To je bio dokaz da možemo biti pravi klub i da klub ima potencijalne navijace!
Samo da se konacno naša liga organizira, gdje ce svi biti ravnopravni, bez laži i muljanja i mislim da takvu atmnosferu Inker može ponovo doživjeti!
Evo samo da kažem i da je nas protivnik u prijateljskoj tekmi od prije sezone i pol Reading postao prvak druge engleske lige i sljedece sezone ce igrati u prvoj!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Re: Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  Mijau pon 14 svi 2012, 23:15

Samo da kažem da sam bio među prvima na terenu protiv Pomorca i u Sigetu sam ušao u teren među prvima.I jedva čekam da opet uletim u teren.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Re: Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  domi uto 15 svi 2012, 01:34

svanut će nam prije ili poslije Very Happy

vraćamo se na ligu 12 koja je meni osobno bila puno zanimljivija, a dok nas 10 ostane sljedeće sezone trebalo bi biti zanimljivije i u 1. i u 2. ligi

vidjeli smo kako smo jaki u ligi 16, možemo biti 5, ali i ispasti , znači nemamo kontinuitet

dugo smo i gradili momčad , ali nije išlo , dakle trebamo se ojačati boljim igračima kako bi držali konstantni rezultat

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Re: Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  Admin uto 15 svi 2012, 08:45

Protiv pomorca nisam, al u sigetu sam skako prek ograde :-)
Mi igramo jednu sezonu dobro drugu malo losije tak da ocekujem iducu da na vrijeme osiguramo ostanak i budemo u borbi za europu a nadam se i da ce marketing proradit pa da ce ljudi pocet ponovo dolazit

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Re: Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  domi sri 16 svi 2012, 01:28

Admin je napisao/la:a nadam se i da ce marketing proradit pa da ce ljudi pocet ponovo dolazit

dok izgradimo momčad i dok počnemo nizati rezultate doći će i publika, no netreba pretjerivati s očekivanjima, s obzirom na trenutno stanje HNL-a

nažalost zbog pojedinaca isprašta cijela liga, mediji su loše izvještavali o aferama tako da su pljuvali po ostatku lige i doveli je do dna, a ljudi su izgubili interes

sada trebamo od dna početi i graditi kvalitetnu ligu, a volio bih kada bi inter bio jedan od ključnih klubova koji će graditi tu ligu

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac! Empty Re: Manchester City - QPR nešto kao Inker - Pomorac!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.