DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

+8
Pecelj
Admin
domi
StaJaZnam
inkerovac
zagorec92
Mijau
djule
12 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule pet 25 sij 2013, 15:21

zbog čeg postavljam ovo pitanje.

možemo se svi složiti da se nogomet igra radi navijača, klub postoji radi navijača, klub čine navijači, klub da nema navijača nema smisao.

klub da bi imal navijače trebal bi ih privući. rezultatima, uspjesima, dobrim imidžom, marketingom, ciljem, vizijom, misijom... oko tog se vjerovatno možemo svi složit. bar se nadam.

a sad, ajmo analizirat žute:

klub nema love za šalove, šalice, privjeske, majce i sve one rekvizite koje bi etablirani navijač kupil jer mu je stalo do njegovog kluba. kluba s kojim se može poistovjetiti. inker ne može iskeširat 10.000 kn, kolko bi došlo izrada šalova, privjesaka, majci, kapa, zastavica za retrovizor.
o fan shopu ne moramo ni govorit, to je već star trek razina. ima love za razne probisvijete od igrača, kojima je plaća 10 i više tisuća kuna,al nema za navijače.

klub se zove inter. inter jer je najbliže onom kak ga zovu svi - inker. klub je promjenil ime jer firma inker više nije mogla davat lovu kao sponzor i klub je u nadi da bu našel novog sponzora zel ime inter. to se naravno nije desilo, većina navijača klub zove inker. siguran sam da unutar kluba zovu također inkerom. to ime je prepoznatljivi brend kluba i kao takav nemreš mijenjat ime samo tak. imamo primjer varteksa. ovdje je to učinjeno.

klub na utakmicama sa razglasa pušta sve i svašta, čak i pjesme koje se mogu poistovjetiti sa protivnikom žutih. nikad nisam čul na poljudu da na derbiju dinama i hajduka svira "serbus zagreb"

klub u svakom javnom nastupu jedva da je spomenut od strane medija, iz kluba nema nikakvih reagiranja. igrači, koji su trenutno u centru pažnje poput mlinara i delača ne spomenu ovaj klub doslovno nijednom rečenicom,nijednom riječju. klub naravno ne reagira, ne postoji kodeks ponašanja, apsolutno niš.

o nekadašnjoj suradnji s dinamom ne treba prevelike riječi trošit.

o tom kolko uprava vodi brigu o navijačima, vidi se glupavi termin odigravanja utakmica: petkom. kao posljedica tog, imamo 100 ljudi na stadionu, od tih 100 možemo lako saznati kolko je njih ušlo na tribinu kao prijatelji kluba, a kolko je platilo kartu.

bilo kakav pokušaj agitacije i propagande u gradu(a grad nije velik, ni okolica) ne postoji. al doslovno nikaj. od najbanalnijih stvari: radio,plakati,nagradne igre,normalne cijene ulaznica,termini utakmica...


koji je smisao ovog kluba? postojanje radi samog sebe?

klub koji je uz rijeku, osijek i zagreb jedini klub sa trofejom,viceprvak države koju čini medijski,financijski i politički monopol dinama i hajduka, klub koji ima tradiciju, rezultate, povijest, igrače... više nema smisao postojanja. a to su navijači. klub se odrekao navijača, klub koji je u prvoj ligi na utakmicama ima 100 ljudi.

tko je odgovoran, tko treba odgovarat?

znamo da ljudi iz kluba čitaju forum, al isto tak znamo da budu zažmirili jer očigledno nije u interesu inker vratit navijačima, neg pošto-poto držat ga ovak kakav je -nit vrit nit mimo, a to kaj se bude jednom desilo da ga više nebu niko htel gledat osim nas par budala doći će do zasićenja i klub bu završil kao varteks.

sramota, da jedan predivan klub kao inker se odrekao svojih navijača i time pokopao svoj smisao postojanja.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau pet 25 sij 2013, 15:49

Nisam ni trebao čitati jer sam znao kaj si napisao.Nema se tu kaj dodati ili kometirati.Slažem se sa tobom 100%.Evo neki dan naišao na fejsu na slike iz Rijeke i Čakovca i video iz Vukovara di sam bio.Bilo je lijepo biti dio toga.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 pet 25 sij 2013, 16:16

Potpisujem sve navedeno. I još bi dodao jednu stvar. Klub očito nije u previše teškoj financijskoj situaciji, no i da je, pa zar u upravi ili izvršnom odboru kluba (da napomenem, ti ljudi imaju novaca i naspram nas su bogataši) ne postoji čovjek koji ovaj klub smatra SVOJIM u toj mjeri da bi iskeširao tisuću kuna (pa tak njih 5-6) za te vražje plakate? Ne mora se tiskat na stotine tih plakata, dovoljno je par desetaka i oni se polijepe po frekventnim lokacijama (autobusne postaje, šetnica, osnovne i srednje škole). Pa da ja imam tolke plaće i osobno bogatstvo, odma bi uložio u takve stvari.
Baš gledam cijenu printanja B3 plakata, 100 komada(boja, vlastiti dizajn) ~1200kn. Dakle, ako ostanemo u ligi, sljedeće sezone imamo oko 18 domaćih utakmica -> 18*1200=21600kn troška za cijelu sezonu. Još ak uzmemo u obzir da nam ne treba 100 plakata, već bi i 50 dobro postavljenih bilo dosta, onda dolazimo do računice da je trošak otprilike 11000kn.
Ne može mi niko reć da se taj novac nemre nać jer je to laž.


Zadnja promjena: zagorec92; pet 25 sij 2013, 23:17; ukupno mijenjano 2 put/a.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule pet 25 sij 2013, 16:47

a kao najbolja preslika sveg tog je ovaj video, pred sam početak utakmice, na 0:31, sastavi se već vrte na ekranu, kolko ljudi ima na tribini?

samo da napomenem da je ulaz za tu tekmu bil badava.

a i malo komedije: novinari su napisali da je bilo 800 ljudi na tekmi.


djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau pet 25 sij 2013, 17:01

Ovo je snimano prije početka utakmice i zato nema nikoga.Bilo je sigurno 300 ljudi ako ne i više.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  inkerovac pet 25 sij 2013, 18:49

Bravo Djule!
Naravno ne bih želim da opet u klubu ovo shvate da mi nekog napadamo, jer to nije istina!

Jednostavno mi želimo da Inker bude bolji u svim segmentima, a pogotovo u ovom cistom klupskom. Znaci ta neka obilježja kluba, stav uprave i igraca prema klubu, prema gledateljima itd. Jednostavno ta neka ljubav prema klubu i sportskom natjecanju! Tu nije pitanje novaca! Nažalost to sve mora krenuti baš od samog kluba! Ljudi moraju vidjeti da im je stalo baš do Inkera i onda ce ih poceti pratiti u vecem broju!
Ne znam, to mi nekako jako fali kod Inkera! Volio bi vidjeti te pomake!

Da ne bi bilo sve negativno mislim da je klub u nekim segmentima jako napredovao u zadnjih par sezona! Kad se sjetim onih ispadanja s dinamovim posuđenim igracima! Momcadi sa po minimalno pet, šest dinamovih posudbi, razvijanja igraca iskljucivo za Dinamo bez nekakve vizije vlastitog napretka, neimanje stranice kluba, neimanje foruma!
Imamo nove stolice u Inkerovim bojama na stadionu, vidimo modernizaciju grba kluba, medijsko istupanje Perkovića u emisiji na Z1!

Žalosno što ovo medijsko istupanje Perkovića moram tu izdvajati kao veliko postignuce kluba! Svaka čast Perkoviću!





inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam pet 25 sij 2013, 21:00

A vide se pokušaji, igrali smo par puta ove sezone subotom Rolling Eyes Oni smiješni pozivi na tekme su rekao bih korak u pravom smjeru ali džabe to kad to vidi max. 100 ljudi koji bi došli ionako, ko inače uopće posjećuje Interov youtube kanal -.-
I ovo ocrtavanje kružnog toka kod osnovne škole je dobar korak, ako ništa drugo podsjeća prolaznike da postoji ovaj klub, ono kad neko prođe autom pa si pomisli "joj vidiš nisam bil dugo na tekmi", ili "joj baš me zanima kak inkeru ide" ... sad su to bezvezni primjeri ali i to je nešto.
Super bi bilo naravno za neke tekme polijepiti plakate, ali naravno nemre se baš za sve tekme (doduše mi to ne radimo nikad), zato najbolje bi bilo slijediti primjer tog kružnog toka i još ponegdje ostaviti trajni podsjetnik da postoji prvoligaš u Zaprešiću, bili to grafiti ili neki plakati ili kaj ja znam...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule pet 25 sij 2013, 21:09

postoji milijun načina. evo, pitanje, jel se može postat članom kluba? jel se učlanjenjem u klub dobije kakvo pravo ili samo čestitka za rođendan? npr.

postoji zaista milijun načina, ako sport oko kog mi nemamo pojma(hokej), koji nema nekakvu tradiciju i igra prosječnu europsku ligu može imati 4 godine zaredom rasprodane dvorane gdje ljudi dolaze gledat medveščak,a ne protivnika(kak je inače običaj u nogometu)...

inker bi bez problema s malo truda i malo financijskih sredstava mogao imat dve tisuće ljudi po tekmi,al očigledno klubu, tj. upravi nije stalo nit do navijačkih apela nit pokušaja da se zainteresiraju navijači.

ljudi, pa na tekmama 3. hnl središće zna biti više ljudi neg na tekmama inkera.

tko je odgovoran?


bilo bi odlično da se i mirko po ovom pitanju izjasni, s obzirom da je iz kluba, nek jasno veli mišljenje kluba ili svoje ili ak već nema svoj stav nek se raspita u klubu, kod najviših rukovodioca po ovom pitanju u ovoj temi.

klub nema svoj smisao ak ga kao prvoligaša gleda 150 ljudi!

badava i trening kamp i pokrivač u ekipi kad stadion zjapi prazan i još gora bu situacija.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  domi sub 26 sij 2013, 01:10

Situacija u HNL-u je općenito loša. Malo ljudi prati Hnl i sve ove afere su samo snizile rejting. Nažalost mi smo i pri dnu takvog HNL-a.

No stvari polako idu nabolje. Sjećam se kakve sam postove pisao još prije nekoliko godina oko loše atmosfere koja se stvorila oko intera. Tada je bilo puno gore nego danas i nije se vidjelo da će ići nabolje tako skoro. Onda se nije vidio izlaz iz toga svege, a sada se vidi. Ovim nedavnim transferima smo popravili imidž i piše se sve više pozitivnih članaka o interu. Nažalost napredovanje je sporo jer je stanje u HNL-u grozno. Jednostavno nema one rivalske atmosfere. Svi su nekako nezainteresirani . Na početku sezone znamo tko će biti na vrhu. Moje mišljenje je da ovako prejak dinamo uništava hnl. Također publiku zanima i rezultat , koji trenutno nemamo. Također valja spomenuti i novinare koji su ubili svaku pozitivnu atmosferu u HNL-u i doveli ga do praktički do dna.

Na kraju prije nekoliko godina nije bilo ovoga foruma, a sada se tu raspravljamo na koje načine pokrenuti interes za inter. A lijepo je znati da i iz kluba čitaju naše postove, tako da svaki dobar argument mogu prihvatiti. Moje mišljenje je da prvo što trebamo napraviti da bi poboljšali interes za klub je razgovor s igračima. Treba im jasno dati do znanja da igraju za inter i da plaće dobivaju iz kluba, a što je najvažnije dobivaju priliku da se iskažu i ostvare transfere , kako su mnogi i ostvatili iz intera. Nesmiju se događati onakvi intervjui gdje se priča o svemu , a samo ne o interu. Mediji su i uništili HNL i nesmijeno im dozvoliti da nastave potkopavati. Nije niti igrač posve kriv, medije zanima samo dinamo i hajduk , a treba biti Perković da im kažeš da nemože to tako. Nije da će se svatko, a pogotovo oni neiskusniji koji nisu tako česti gosti na TV-u, oduprijeti od takvih pitanja.

Klub, a ne samo Inter, treba jasno reći da ne zovu naše igrače na TV ukoliko ne žele raditi prilog o interu.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule sub 26 sij 2013, 08:53

al nije problem u igračima, oni su tu prolaznici. naučeni su kak se ponaša uprava i samo rade kaj i uprava radi. ak ne postoji nikakav kodeks ponašanja, teško je očekivat od balavca od 20 godina kak bu rekel kak mu je divno u inkeru.

o tom da dinamo uništava hnl, slažem se (i to već 20 godina), al postoji borba za europu(slaven,lokosi,hajduk,rnk...), al pustimo na stranu hnl, fokusirajmo se na inker.

klub apsolutno ničim nije pokazal želju, a kamoli konkretne poteze ili inicijative da se približi navijačima. jebote, pa nisu u stanju dat deset hiljada kuna za izradu navijačkih artikala, al nije im problem dat plaću od deset hiljada mjesečno (a to je ziher minimalna plaća u klubu) nekom tam prolazniku u momčadi, koji bu nakon 3 mjeseca dobil raskid ugovora.

pa ko je važniji, navijači ili neki igrač koji se za dve godine nebu znal ni sjetiti kak se zove grad u kom je igral?

a kao posljedica toga je 100 ljudi na prvoligaškoj tekmi. i to očito nikog ne dira u klubu jer to nije od sad, al eto, najvažnije je hvatat zrak kolko god je moguće prije nego potonemo u drugoligaški rang. a to, kaj upravi nije stalo do svojih navijača i onih zbog kojih postoji klub jasno pokazuje da inker zaprešić više nije nogometni klub već klasični neoliberalni biznis u kom nije bitno ono oko tebe(navijači, grad, tradicija, ljubav prema klubu) već samo keš.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Admin sub 26 sij 2013, 13:23

Evo da probam spojit par tema u jednu s ovim postom
U nedjelju igramo u maksimiru od 14h, nadam se da cu stic na pocetak, mozemo se probat okupit, druzit tokom tekme, zapljeskat dobrim potezima nasih igraca, pokazat da nas ima a onda ako treba uletit u teren, na neki od treninga i objasnit sve ove stvari kaj nas smetaju, naravno na pristojan nacin ;-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sub 26 sij 2013, 13:34

Max TV je u teškoj situaciji, marketinški gledano - činjenica, s tim se slažem, negativan odnos medija svih ovih godina uzeo je svoje

Max TV prvu ligu prati malo ljudi - ne slažem se, rezultati gledanosti govore drukčije, nemate pojma koliki je to medijski potencijal, kolko je ljudi samo zbog prve lige uzelo doma Max TV, vjerujte mi svi znaju za inker, svi znaju tko je gdje u ligi - to je spavajući potencijal koji samo čeka poticaj pozitivan kako bi explodirao

inker nije u tako lošoj financijskoj situaciji - ne bi se složio, stvari koje tu govorite stoje, čak i cijene ovih plakata ispadaju smješne u odnosu na proračun, ali kad trebaš 10 kn a imaš 9, teško ćeš odvojiti jedanaestu kunu za nekaj takvog


dalje - mi smo navijači, nigdje na svijetu ovakve stvari (tipa grafiti, osvajanje našeg grada....) ne kreću od uprave nego uvijek od navijača, ajmo mi prestati tu pričati i biti mlakonje, ajmo izaći na ulice i preuzeti grad natrag. skupimo tu za boje, sprejeve, nađimo frendove koji to rade i farbajmo sve kaj nam dođe pod ruku. netko je tu spominjao da traba prefarbati dinamove grafite u žuto (osobno ja da to vidim bilo bi mi drago), ali ja sam uvijek za stvaranje novih vrijednosti a ne za rušenje nečeg što postoji, onda nek postoje u gradu i grafiti dinama, slaven belupa, čakovca, haška građanskog, solin građe, ali neka naš bude najveći i neka je svima jasno čiji je ovaj grad. tak da stoji da uprava treba možda poppraviti odnos prema nekim stvarima, ali glavni dio posla je na nama, ako nas ima i ako smo spremni
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule sub 26 sij 2013, 18:07

@admin

teško da bu nas se sutra skupilo, pogotovo ak bu zima za popizdit Very Happy ja možda dojdem,ak bum, pošaljem ti poruku

@pecelj

al ovdje ne pričamo o grafitima, pričamo o klubu, ponašanju uprave i njihovog odnosa sa navijačima. oko grafita, to se možemo dogovorit, mislim da može admin to koordinirat,naravno ak ima zainteresiranih. grafiti, navijanje, gostovanja to bi trebalo ić od nas naravno, ne od kluba, al to je tema za drugi topic...

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam sub 26 sij 2013, 19:50

djule je napisao/la:
al ovdje ne pričamo o grafitima, pričamo o klubu, ponašanju uprave i njihovog odnosa sa navijačima. oko grafita, to se možemo dogovorit, mislim da može admin to koordinirat,naravno ak ima zainteresiranih. grafiti, navijanje, gostovanja to bi trebalo ić od nas naravno, ne od kluba, al to je tema za drugi topic...

Nije tema za drugi topic, povezano je. Kad bi navijači pokazali da ima života u njima, i da ima onih koji vole ovaj klub i ne boje se glasno to reći (mislim na stadionu) sve bi ovo imalo smisla. Kad u navijača nema volje, kad uostalom i nema pravih navijača onda ne možemo kriviti upravu zbog odnosa s njima...
Istina da je marketing kluba slab, i da bi klub trebao bolje paziti kaj igrači govore u medijima, ali nije sve krivica kluba i uprave. Oni se na kraju krajeva bore da klub ne bi propal, trebalo bi zasigurno više ulagati i u marketing i u privlačenje ljudi, ali ne bu nas pokrenuo niko drugi osim nas samih...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule sub 26 sij 2013, 19:57

StaJaZnam je napisao/la:
djule je napisao/la:
al ovdje ne pričamo o grafitima, pričamo o klubu, ponašanju uprave i njihovog odnosa sa navijačima. oko grafita, to se možemo dogovorit, mislim da može admin to koordinirat,naravno ak ima zainteresiranih. grafiti, navijanje, gostovanja to bi trebalo ić od nas naravno, ne od kluba, al to je tema za drugi topic...

Nije tema za drugi topic, povezano je. Kad bi navijači pokazali da ima života u njima, i da ima onih koji vole ovaj klub i ne boje se glasno to reći (mislim na stadionu) sve bi ovo imalo smisla. Kad u navijača nema volje, kad uostalom i nema pravih navijača onda ne možemo kriviti upravu zbog odnosa s njima...
Istina da je marketing kluba slab, i da bi klub trebao bolje paziti kaj igrači govore u medijima, ali nije sve krivica kluba i uprave. Oni se na kraju krajeva bore da klub ne bi propal, trebalo bi zasigurno više ulagati i u marketing i u privlačenje ljudi, ali ne bu nas pokrenuo niko drugi osim nas samih...

ne,tema je za drugi topic po meni. pa nisu navijači valjda krivi kaj se igraju utakmice petkom, kaj pjesme sa razglasa budu povezane sa protivnikom, nisu valjda navijači krivi kaj se nemreš učlanit u klub, nisu valjda navijači krivi kaj nemreš kupit niš od inkera, nisu valjda navijači krivi kaj ne mogu imati ok cijene karata(10 kn), nisu valjda krivi kaj ne postoji niti jedan segment iz uprave kluba koji bi pokazao nekakvu inicijativu i povratak navijača? nisu valjda navijači krivi kaj ne postoji kodeks ponašanja u klubu? nisu valjda navijači krivi kaj su mijenjali ime i ubili dušu klubu?

i ne, marketing kluba ne postoji.
i da, definiraj pojam "pravi navijač"?
kaj bi to trebali navijači napravit? misliš da bu grafit "ideme žuti" privukao ljude?

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam sub 26 sij 2013, 22:00

Navijač je onaj koji navija, to je valjda jasno... Ajde zadere se neko tu i tam kod nas nešto ohrabrujuće s tribina, i stvori se kakva takva buka pri zabijenom pogotku ili kad sudac neš sjebe, ali nije to pravo navijanje. No dobro pogriješio sam, nije da nema pravih navijača, ali nikak da se skupe tih malo kaj ima pa da se skupa deru malo...

Uz to sve kaj si nabrojal mogli bismo nać još milijun stvari koje ne valjaju u klubu, i sve to stoji i nisam ja reko da se klub ne treba puno popraviti po tom pitanju, ali nekaj bi trebali i navijači napravit. Ako neće oni onda moramo mi jbg šta je tu je.
I da, mislim da bi grafit "ideme žuti" na nekoj dobroj lokaciji možda privukao nekoga, ako ništa drugo bi ih podsjetio da postoji inter koji igra jebenu prvu ligu u ovom gradu, Zaprešićani su to zaboravili ili ih nije briga ali kad bi ih nešto malo češće podsjećalo da ovaj klub postoji i to bi već bio uspjeh.
Do neke granice situaciju mogu poboljšati navijači da se aktiviraju, pa onda još klub da počne popravljat to sve šta si nabrojao, a na potpuno ozdravljenje hrvatskog nogometa u cjelosti mislim da ćemo još čekati...
Uglavnom pitanje je ko će prvi?

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule sub 26 sij 2013, 22:23

sori,al nerealan si.

ne postoji nit navijačka opozicija(nas 5-6 nemremo bit),a nažalost ni alternativa ovoj garnituri u klubu. znači, iluzorno je očekivat bilo kakav navijački bunt.

oko navijanja, ak želiš navijat, super, al ja nemam potrebu skandirat 90 minuta, želim pogledat dobar nogomet, pojest neki šport za zube, par puta derat se "inker-inker" i to je to. želim postat član kluba, imat pravo glasa, želim imat šal od inkera, privjesak, želim da bude termin tekme nedjeljom kad nemam obaveza.

to navijanjem sigurno nemrem dobit. niti grafitom "ideme žuti".

jedino mogu dobit dijalogom sa upravom kluba, jer oni budu tu ostali dok im ne dopizdi sve ovo. jedina nada je dobra volja uprave. jedina nada je da bi klub mogao uslišat naše želje, od povratka inkera, pa do promjene termina tekmi, pa do usvajanja kodeksa ponašanja svih zaposlenika kluba. i naravno, fan shop. to nisu nekakvi nerealni zahtjevi, a s tim potezima klub bi imal hiljadu i više ljudi na tekmi,a ne ovak, svi sretni ak dojde 300-400 ljudi.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sub 26 sij 2013, 22:30

mislim da ovoj garnituri u klubu ne treba alternativa nego nadogradnja, evo ovim putem pozivam upravu inkera da održi sastanak sa nas tu 10ak najaktivnijih kako bi mi mogli iznijeti svoje prijedloge, a oni argumentirati što je izvedivo a što ne. sve naravno u prijateljskom tonu jer nam je svima u interesu samo uspješan inker
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule sub 26 sij 2013, 22:38

Pecelj je napisao/la:mislim da ovoj garnituri u klubu ne treba alternativa nego nadogradnja, evo ovim putem pozivam upravu inkera da održi sastanak sa nas tu 10ak najaktivnijih kako bi mi mogli iznijeti svoje prijedloge, a oni argumentirati što je izvedivo a što ne. sve naravno u prijateljskom tonu jer nam je svima u interesu samo uspješan inker

kratko i jasno.

mislim da bi mirko mogao kao spona kluba i forumaša to organizirat.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam sub 26 sij 2013, 23:31

djule je napisao/la:sori,al nerealan si.

...

to navijanjem sigurno nemrem dobit. niti grafitom "ideme žuti".


Možda ne možeš ti, ali bi moglo nastat više takvih kao ti, koji bi ubrzo isto ko ti bili nezadovoljni sa svim tim stvarima koje si nabrojo, pa što je više nezadovoljnih navijača to i oni imaju više razloga i koristi od toga da poslušaju vaše zahtjeve. Naravno ne govorim o nikakvom buntu ni paljenju službenih prostorija nego o dijalogu.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule ned 27 sij 2013, 08:00

StaJaZnam je napisao/la:
djule je napisao/la:sori,al nerealan si.

...

to navijanjem sigurno nemrem dobit. niti grafitom "ideme žuti".


Možda ne možeš ti, ali bi moglo nastat više takvih kao ti, koji bi ubrzo isto ko ti bili nezadovoljni sa svim tim stvarima koje si nabrojo, pa što je više nezadovoljnih navijača to i oni imaju više razloga i koristi od toga da poslušaju vaše zahtjeve. Naravno ne govorim o nikakvom buntu ni paljenju službenih prostorija nego o dijalogu.

na stadionu zna bit 100 ljudi. od tih 100, oni koji su prijatelji kluba, razno razni menadžeri i familija igrača... sve to oduzmi, pa reci kolko ljudi prati inker?

broj nezadovoljnih navijača, koji se mogu organizirat je maksimum 20. 20!!! to je drek na šibici. jedino da ideš žicat boyse da nam se pridruže u borbi,al mislim da bi to bila veća sramota od bilo kakvog samostalnog organiziranja.

veća šansa je dobra volja uprave da nas primi kak je pecelj predložil i ak ide - ide.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  inkerovac ned 27 sij 2013, 10:06

Jedno je navijanje, a sasvim drugo posjeta. Te dvije stvari treba razdvojiti!

Ovdje smo više govorili o posjeti na utakmicama. To je ono sta klubu jedino treba biti važno. Da dođe 5000 ljudi na utakmicu, a da li ce oni organizirano navijati ili nece, klubu uopce nije bitno. To govorim iz perspektive kluba i financija te isplativosti sportskog kolektiva.
Recimo, Dinamo ima veliku navijacku skupinu i da li mu to pomaže u posjeti na stadionu? Ne cak mu i odmaže jer kada pitaš ljude na ulici oni kažu da baš zbog njih niti ne idu na utakmice!

Svi veliki klubovi su krenuli od amaterizma i zajednice! Kroz naraštaje su oni vezali ljude uz sebe iz nekog entuzijazma! Sada u profesionalizmu su stvari malo drugacije, ali svi ti klubovi i dalje podilaze ljudima retorikom i prezentacijom ljubavi prema klubu! Klubovi zarađuju na toj ljubavi jer da recimo Messi prica da je Realovac i kako se što prije želi prodati u Englesku sigurno njegove dresove Barcelone ljudi ne bi kupovali, a i postojeca navijacka skupina ga ne bi previše odobravala!
Svi ti igraci paze šta pricaju jer znaju da ce dobiti po glavi ako se zamjere navijacima! Naši taj strah nemaju, pa rade sta hoće! Pošto Inker po pitanju posjete krece iz nule, on mora poceti od tog amaterskog entuzijazma koji ce privuci ljude!

Ako je Delaču, Šariću, Oršiću, Mlinaru ili nekome iz uprave (ljudima kojima je klub egzistencija) teško reci i jednu rijec o Inkeru kada za to imaju priliku, pa kako onda ocekivati da ce neki Pero, koji s klubom nema nikakve veze, biti toliko oduševljen Inkerom da dolazi na utakmice!

Moje 20te su vec odavno prošle i teško da nas pet nešto možemo uciniti po pitanju navijacke skupine i navijanja. Cak i da mi to sada napravimo kako bi to pomoglo u povecanju posjete na utakmicama? Nadalje ako bi mi nešto poceli vikati to sigurno ne bi bilo pozitivno prema nekim igracima! Ja prvi bi zviždao Oršiću, Mlinaru i Delaču jer drugo svojim ponašanjem nisu ni zaslužili!




inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 ned 27 sij 2013, 12:20

Pecelj je napisao/la:mislim da ovoj garnituri u klubu ne treba alternativa nego nadogradnja, evo ovim putem pozivam upravu inkera da održi sastanak sa nas tu 10ak najaktivnijih kako bi mi mogli iznijeti svoje prijedloge, a oni argumentirati što je izvedivo a što ne. sve naravno u prijateljskom tonu jer nam je svima u interesu samo uspješan inker
Odličan prijedlog, vjerujem da bi nešto s tim čak i postigli.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule pon 28 sij 2013, 10:12

ok,ajmo ovak, ko je od forumaša( i forumašica,al nekak mi se čini dosad da ne postoje scratch ) spreman dojti na taj sastanak, pa da napravimo neku listu?

jer ak bi išlo dvoje ljudi, onda žali bože truda

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj pon 28 sij 2013, 10:13

pa po meni što manje to bolje! kad bi se skupilo nas 6 7 to bi bilo idealno
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.