DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljetni prijelazni rok 2016

+5
bećar
inter100
Pecelj
inkerovac
Mijau
9 posters

Stranica 1 / 28. 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau sub 14 svi 2016, 20:58

Liga je upravo završila i otvaram službeno ovaj topic.Otišli su nam Ilija,Puljić,Mlinar,Cassini,Ćosić,Ferlih pred izlaznim vratima su Čelik,Mazalović,Blažević,Bočkaj.Znači od prvih 11 7 odlazaka.Ostatak ovih koji su na klupi i koji nisu ništa igrali je beskoristan.Sluti na velike promjene u izgledu momčadi.Iskreno nisam optimist jer znam da nemožemo platiti koliko drugi mogu.Ali valjda ćemo izmisliti nekaj.Bumo videli kak će se ovo razvijati.Pripreme počinju za mjesec dana do tada se svašta može desiti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inkerovac sub 14 svi 2016, 21:05

Mijau je napisao/la:Liga je upravo završila i otvaram službeno ovaj topic.Otišli su nam Ilija,Puljić,Mlinar,Cassini,Ćosić,Ferlih pred izlaznim vratima su Čelik,Mazalović,Blažević,Bočkaj.Znači od prvih 11 7 odlazaka.Ostatak ovih koji su na klupi i koji nisu ništa igrali je beskoristan.Sluti na velike promjene u izgledu momčadi.Iskreno nisam optimist jer znam da nemožemo platiti koliko drugi mogu.Ali valjda ćemo izmisliti nekaj.Bumo videli kak će se ovo razvijati.Pripreme počinju za mjesec dana do tada se svašta može desiti.

Blažević i Bočkaj moraju ostati! Mazalović i Čeliković bi bilo poželjno da ostanu! Inače to će biti previše promjena!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau sub 14 svi 2016, 21:21

Klub forsira Bočkajevu prodaju jer moramo prodavati da preživimo.Jasno je da je bolje za njega da ostane.Blaž je dugo tu nikak da ispliva i postane ključan možda je vrijeme da ode nekam drugdje.Od normalnih igrača imamo Čovića,Komorskog,Begića kojeg bi ja rado na beka natrag ako nabavimo normalnog stopera a Hanžeka na krilo umjesto Bočkaja.Šolja bu opet u prvih 11 samo je pitanje sa Zulimom ili nekim novim.Otto nadam se ostaje.Sve u svemu jadna momčad trenutno.U ovim odnosima snaga čak sam za ostanak Glavine i njegovo forsiranje na polušpici.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inkerovac sub 14 svi 2016, 21:34

Mijau je napisao/la:Klub forsira Bočkajevu prodaju jer moramo prodavati da preživimo.Jasno je da je bolje za njega da ostane.Blaž je dugo tu nikak da ispliva i postane ključan možda je vrijeme da ode nekam drugdje.Od normalnih igrača imamo Čovića,Komorskog,Begića kojeg bi ja rado na beka natrag ako nabavimo normalnog stopera a Hanžeka na krilo umjesto Bočkaja.Šolja bu opet u prvih 11 samo je pitanje sa Zulimom ili nekim novim.Otto nadam se ostaje.Sve u svemu jadna momčad trenutno.U ovim odnosima snaga čak sam za ostanak Glavine i njegovo forsiranje na polušpici.

Za Bočkaja ne mogu ništa dobiti! Dečko je odigrao prvu ozbiljnu sezonu i postigao jedan gol i imao par asistencija! Nije ekstra mlad da bi se samo na osnovu toga prodao!
Blažević je potreban Inkeru i Inker Blaževiću! Boljeg nećemo naći, a Blažević drugdje neće igrati!

Za Čelikovića i Mazalovića mogu razumjeti da ako dobiju bolju ponudu da će otići! Čeliković bi je mogao i dobiti, za Mazalovića sumnjam!

Ako će nam Šoljić igrati u prvoj, a nećemo imati Nestorovskog u napadu, ne bude dobro!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inkerovac sub 14 svi 2016, 22:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako ovako ostanemo onda bi to bila relativno ozbiljna opcija! Da ode još jedan od dvojca Čeliković ili Mazalović bilo bi ajde razumljivo! Sve ostalo bilo bi previše neozbiljno! Ove sezone smo vidjeli da vecina momčadi mora ostati na okupu za solidan rezultat! Vec smo ionako previše izgubili s Nestorovskim i Čosićem!

Priključiš tri najbolja juniora!
Posudimo nigerijca iz Šibenika i recimo malog Lovrena, te dovedemo još cetiri pet nedokazanih igrača nadam se boljih od Šoljića i Mikulića! Te otprilike dva stranca iz vedra neba pogotkom kvalitete nešto između Nestorovskog, Halaške i Pecelja, a ne na razini Ribokasa, Milutinovića, Simića!

Sad smo u prvoj ligi, kako bi Pecelj rekao sad je lagano dovoditi dobre igrače! Ne treba se mučiti s nekim tipa Nestorovski iz druge lige. lol!

Ako ovaj minimum nismo u stanju napraviti onda ćemo najvjerojatnije zaslužiti drugu ligu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj sub 14 svi 2016, 22:58

Stojim iza svake napisane riječi. To što je došao Nestorovski je isto kao kad je došao Dudu. Klinjo balavi potrganih koljena. Dovedi takvih 1000 jedan će biti dobar. Ako ti misliš da bi to trebala biti politika kluba - bravo!

Nadalje, sad slijedi sve ono o čemu smo pisali prošlo ljeto. Raspad ekipa i 100 novih igrača.

Drago mi je da smo imali priliku zadržati ovu generaciju još godinu dana i ostvariti ovaj kolosalni uspjeh. Svatko onaj tko zna koliki je naš proračun može samo imati veliki upitnik iznad glave.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 11:58

Oduševio me jučer Moro. Mali igra zrelo i pametno. Nikakva preseravanja ni driblinzi. Igrač tipa Mazalović.

Ako ćemo posuđivati treba imati na umu samo ova četiri imena - Sosa, Soldo, Moro - i zbog sentimentalnih razloga Lovren.

To je što se tiče mlađih.

Domagoj Pavičić mi je od starijih izbor no 1.

On je prošao lokomotivu i tamo se neće vraćati, a u dinamu se zbog ozljede nije nametnuo. Mislim da je on realan za posudbu.


Da skratim priču mislim da bi za klub bilo kontraproduktivno da ih posudimo više od 2.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 12:52

Opet maštaš.Da si bio u lovačkom znao bi ko dolazi ovak ti nećemo reći. Razz
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 12:56

Mijau je napisao/la:Opet maštaš.Da si bio u lovačkom znao bi ko dolazi ovak ti nećemo reći. Razz

Nakon incidenta drago mi je da nisam bio u lovačkom, a za sve ubuduće takve događaje nemoj me niti zvati.

Ograđujem se od uprave kluba i njihovih djelatnika, a hoće li iduće godine biti prijenosa iz Zaprešića ovisit će samo o tome hoću li biti veća osoba od njih.

Dok su oni čekali milost iz HTa ja sam bio jedini lobist da se utakmice moraju prenositi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 12:57

Ja sam bio za to da te se prebije na terenu za primjer drugima.Džanko je pokazao milost.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 12:58

Mijau je napisao/la:Ja sam bio za to da te se prebije na terenu za primjer drugima.Džanko je pokazao milost.

Bojkotiram upravu i odlazim samo na Zapad! Kupit ću godišnju i biti jedini navijač na zapadu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 12:59

Dobit ćeš zabranu od strane kluba.Prvi u povijesti. Razz
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 13:01

Što je najgore bio sam akreditiran za teren. A tko je kriv upravi što 2 godine ne može napraviti pozicije za kamere pa su kamere jedino u zaprešiću na terenu.

Izgleda bijedno i s tim uprava namjerno sramoti zaprešić i inker. Na TVu izgledamo daleko najjadnije jer se ne da napraviti dobar prijenos dok ti kamera stoji na 2 cm od Otta.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inter100 ned 15 svi 2016, 13:46

Sta je Pecelj sad napravio hahah?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 14:00

inter100 je napisao/la:Sta je Pecelj sad napravio hahah?

Bio je na terenu za vrijeme utakmice iza kamermana i snimao selfije.Uočio ga je Džanko i rekao redaru da ga izbace van.Ja sam pljeskom pozdravio odluku da ga redar baci van.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 15:12

Mrze me jer sam lijep.

Platio me Otto da ga slikam za instagram.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inter100 ned 15 svi 2016, 18:45

Taj Džanko nije normalan
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau pon 16 svi 2016, 12:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mini intervju sa Toplakom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau uto 17 svi 2016, 12:53

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zicer cijeli posvećen Inkeru.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  bećar uto 17 svi 2016, 14:53

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Zicer cijeli posvećen Inkeru.

Sve je Toplak super rekao, obrazložio i predložio, svaka čast. Samo onaj trenutak iskrenosti nije mu trebao za omladinsku školu, kad je rekao da svoju djecu ne bi poslao u Inter da treniraju, obzirom u kakvim uvjetima igrači treniraju, jel bi se bojao da mu se djeca ne ozlijede. Ha, onda ovim klincima stvarno treba odati znak priznanja i sve počasti, kada ovako govori prvi trener kluba. Točno, neki su se tako i ozlijedili na treningu, zbog odvratnih uvjeta na "terenima". Ne znaš koji je gori. Zato je ipak bar trebao naglasiti u izjavi, da čestita tim mladim igračima na volji, požrtvovnosti i želji da se dokažu da jednog dana eventualno mogu igrati za prvu ekipu Intera.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inkerovac uto 17 svi 2016, 19:08

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Zicer cijeli posvećen Inkeru.

Dobra emisija! Sve su istinu rekli, ali malo previše negativnog naglašavanja tipa mali klub, nemamo uvjete, nemamo gledatelje!

Kako je Toplak rekao treba pozitive! Dobiti cemo pomoćni, nisu o tome pričali! Da li ce to biti dovoljno da mali Toplak igra u Inkeru?
Ja bi pozvao i Nestorovskog i recimo Brleka! Neka se malo prisjetimo i starih dana usporedimo atmnosfere i prokomentiraju zašto je danas drugačije!
Malo bi više analizirao sezonu i utakmice! S cime je Toplak zadovoljan, s cime nije! Gdje se može napredovati itd!

Najzanimljiviji podatak je da Mazalović ostaje! Preko toga su samo prošli!

Ne mora ovo biti jedini Zicer o Inkeru! Ima tema, neka se pozovu pravi gosti i neka govore pozitivno! Pogotova kada se oformi nova momčad pred novu sezonu! Još jedan ovakav pa i malo bolji Zicer!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  bećar sri 18 svi 2016, 00:46

Jel netko zna rezultat prijateljske tekme?

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Admin sri 18 svi 2016, 06:54

bećar je napisao/la:Jel netko zna rezultat prijateljske tekme?
0:5
Ilija opet zabio hattrick. Winklol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Mijau sri 18 svi 2016, 08:45

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  inkerovac sri 18 svi 2016, 19:00

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Tko su Martinović i Smiljanić?

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok 2016 Empty Re: Ljetni prijelazni rok 2016

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 28. 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.