DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljetni prijelazni rok

+8
djule
Admin
Pecelj
inkerovac
zagorec92
domi
Mijau
Mirko13
12 posters

Stranica 1 / 17. 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 čet 03 svi 2012, 14:39

Uskoro će novi trener iznijeti na koje igrače računa u novoj sezoni, a koji odlaze.

Arberu, Jančetiču, Todorčevu, Jazviću, Batiniću vjerojatno se neće ponuditi novi ugovor. Bosec se vraća s posudbe. Ako bi se prodao Santini trebao bi novi golman, već je bilo razgovora o povratku Delača. Osobno bi rađe Cingulinu dao priliku jer dečko fenomenalno brani ove sezone.

Osim novog trenera od sljedeće sezone bi trebali imati i sportskog direktora - Rajka Magića.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 14:44

Baš sam mislio pokrenuti ovu temu.Očekivani potezi kaj se igrača tiče makar bi ja zadržao Jančetića.Ovo ljeto moramo složiti odličnu momčad jer sljedeće sezone nemamo pravo na pogrešan korak.Po meni trebamo dovesti jednog odličnog stopera(neznam kakva je situacija sa Bagarićem koji trenira sa nama i igra prijateljske utakmice) kreativnog veznog i brze igrače koji igraju po boku jer to nemamo.Veselim se novim vijestima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi čet 03 svi 2012, 18:47

pozdravljam dovođenje rajka magića

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  zagorec92 čet 03 svi 2012, 19:01

kakva je situacija s Poljakovim ugovorom u Slavenu? Ak mu istječe ovog ljeta, ne vidim razloga zašto se ne bi vratil.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 19:02

domi je napisao/la:pozdravljam dovođenje rajka magića
Zašto?Objasni zakaj misliš da je on dobro riješenje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac čet 03 svi 2012, 19:27

Moja omiljena tema! Jako je bitno ovaj prijelazni rok vrhunski napraviti! Treba vec sada znati kako zelimo igrati i prema tome ostaviti igrace koji se tu uklapaju, a rupe popuniti tocno tipovima igraca koje trebamo!
Ovi prvi potezi mi se cine dobrima! Inace vec par prijelaznih rokova ovaj prvi dio uvijek dobro odradimo, ali onaj drugi kada treba planski popuniti pozicije ne odradimo baš na dobar nacin!
Mijau je dobro napomenuo gdje smo tanki!
Lijepo bi bilo prodati Santinija! Delaču bi bilo najpametnije da se vrati i mislim da bi sada malo više cijenio priliku u Inkeru! On i Cingulin bi bili dobar dvojac na golu!
Bagarić je odigrao jako dobro svoju prvu sezonu za Lokomotivu! Kasnije se izgubio! Ne znam u kakvom je stanju, ali takav tip stopera nam fali!
Također vidio sam i da je Lovro Šćrbec ponovo u Rudešu nakon neuspjele avanture u Lokomotivi! Koliko se sjecam on igra lijevo krilo i licem prema golu! Ako se Kukec ponovo ne aktualizira , on bi nam mogao solidno pokriti tu deficitarnu poziciju!
Poljaka ne bih dovodio! Takve tipove igraca vec imamo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 19:38

E da je Mijau sportski direktor umjesto Rajka Magića sastavio bi takvu ekipu od besplatnih igrača da bi se za naslov borili.I još jedna stvar Bistra će igrati u trećoj ligi idealno mjesto da pošaljemio naše juniore da se kale tamo.Jurčec je trener i mislim da se tamo ozbiljno radi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj čet 03 svi 2012, 20:21

45% smo jači ako ode Arber
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 20:28

Pecelj je napisao/la:45% smo jači ako ode Arber

Da je njega uvaljati nekome samo za neku simboličnu odštetu.Trebat će nam još barem dva napadača uz vraćanje Boseca koji može biti jocker nikako udarni igrač.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj čet 03 svi 2012, 21:08

Ovisi kaj ćemo igrati, Bosec bi mogao biti jako koristan ako bi bila naprijed dvojica, posebno na gostovanjima (gdje smo ove godine gori nego ikad).... Mislim da bi on i Oršić bili odličan tandem, za naše prilike. Po meni puno bolji od Budimira i Arbera koji su igrali ovu sezonu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 21:42

Pecelj je napisao/la:Ovisi kaj ćemo igrati, Bosec bi mogao biti jako koristan ako bi bila naprijed dvojica, posebno na gostovanjima (gdje smo ove godine gori nego ikad).... Mislim da bi on i Oršić bili odličan tandem, za naše prilike. Po meni puno bolji od Budimira i Arbera koji su igrali ovu sezonu

Presitni su njih dvoje za tandem.Treba neko u napadu da zadrži loptu.Budimir to dobro radi ali treba neko da mu se priključi.I ulazi u prostor.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Admin čet 03 svi 2012, 22:23

S obzirom da ce Boro bit trener i na njegov odnos s bosecom i orsicem ocekujem napad s igracem tipa budimir u sredini, pogotovo ako Boro vidi da ga moze naucit da ne simulira, a lijevo i desno orša i bosec
mislim da ce htjet i sarica zadrzat, vise nego santinija a mislim da bar do zime necemo morat oba prodat pogotovo ak se modric proda van engleske, a mozda uleti i nesto od corluke ak ce ostat u njemackoj
sto se tice sredine, vujcic mi je djelovao nekako nezainteresirano u zadnjih par utakmica, inace je za prvih 11, jedini uz sarica
a za obranu mislim da je gulic jedini siguran, i vrlo vjerojatno batur i/ili herceg
kramaric je isto dobar al radije bi da igra u vezi a iza da igra netko kome je to prirodna pozicija

e i kad ste vec zapoceli ovako rano s ovom temom:-), cini mi se da bi mogli na zimske pripreme opet u tursku a ne u istru, al ima vremena do toga:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi čet 03 svi 2012, 22:38

Mijau je napisao/la:
domi je napisao/la:pozdravljam dovođenje rajka magića
Zašto?Objasni zakaj misliš da je on dobro riješenje.

ja sam njega zapamtio dok je u slavenu bio

belupo je po mom mišljenju uvijek dobro trgovao, često dok bi meni netko upao u oči završio bi u belupu, dobro belupo ima i love ,ali nije to jedini razlog uređenosti kluba

slaven je dobro organiziran klub i to govori i o njegovim sposobnostima

nadalje, ima dosta staža u hnl-u , a to je dosta važno...
ja sam uvijek bio mišljenja da smo mogli dovesti dosta dobre slobodne igrače, ali da nismo niti pokušali, dobro tu se možda i varam, nemam toliko unutarnjih informacija , ali jasno je da će pojedini igrač lakše doći u klub ukoliko ga zove netko s kim je dobro surađivao

prema njemu imam poštovanja

što ti misliš da on nije dobro rješenje?


Zadnja promjena: domi; pet 04 svi 2012, 00:47; ukupno mijenjano 1 put.

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi čet 03 svi 2012, 22:42

Admin je napisao/la:
e i kad ste vec zapoceli ovako rano s ovom temom

pa ovo je i najzanimljivija tema, svatko bi želio slagati momčad za koji navija Very Happy

osim toga forum se i prati tako da neće neopaženo proći ukoliko imamo kakav dobar prijedlog

Admin je napisao/la:
cini mi se da bi mogli na zimske pripreme opet u tursku a ne u istru, al ima vremena do toga:-)

o super već i za zimu imamo planove Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 03 svi 2012, 22:43

Meni se čini da su investitori i njega postavili.Do sada je Laljak sam dovodio igrače.Magić nije neki klošar prošao je puno toga u nogometu i mislim da od njega može biti koristi.Ali najbitnije da napravimo terene i postanemo pravi klub a ne da po zimi treniramo na Hašku i li Maksimiru
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi čet 03 svi 2012, 23:35

Mijau je napisao/la:Meni se čini da su investitori i njega postavili

baš sam htio to i reć u prošom postu , ali sam zaboravio Very Happy

što se terena tiče, bez njih smo ništa...

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj pet 04 svi 2012, 00:06

Zanimaju me samo tereni.... sve ostalo me boli briga. rađe bi drugu ligu s terenima, nego prvu ovako
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac uto 08 svi 2012, 19:30

Mirko13 je napisao/la:Osim novog trenera od sljedeće sezone bi trebali imati i sportskog direktora - Rajka Magića.

Da se osvrnem i na moguceg sportskog direktora. Po meni je to mjesto posve nepotrebno! Stvarno nikada nisam vidio previše smisla za tu poziciju!
Sve poslove sportskog direktora bi po meni bez problema mogao i trebao obavljati trener! Posve je logicno da sam odlucuje koje igrace hoce i koje želi dovesti! Cemu trošiti budžet na sportskog direktora, rađe neka se dovede bolji igrac!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 08 svi 2012, 20:02

inkerovac je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:Osim novog trenera od sljedeće sezone bi trebali imati i sportskog direktora - Rajka Magića.

Da se osvrnem i na moguceg sportskog direktora. Po meni je to mjesto posve nepotrebno! Stvarno nikada nisam vidio previše smisla za tu poziciju!
Sve poslove sportskog direktora bi po meni bez problema mogao i trebao obavljati trener! Posve je logicno da sam odlucuje koje igrace hoce i koje želi dovesti! Cemu trošiti budžet na sportskog direktora, rađe neka se dovede bolji igrac!

Klub nemože dobiti licencu ako nema sportskog direktora sa uefa pro licencom.Do sada je naš spoerski direktor bio Đuro Bago ali samo na papiru sigurno je on dobivao plaću za to.Tako da dolazak Magića nije opterećenje za blagajnu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  zagorec92 uto 08 svi 2012, 20:55

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Mirko13 je napisao/la:Osim novog trenera od sljedeće sezone bi trebali imati i sportskog direktora - Rajka Magića.

Da se osvrnem i na moguceg sportskog direktora. Po meni je to mjesto posve nepotrebno! Stvarno nikada nisam vidio previše smisla za tu poziciju!
Sve poslove sportskog direktora bi po meni bez problema mogao i trebao obavljati trener! Posve je logicno da sam odlucuje koje igrace hoce i koje želi dovesti! Cemu trošiti budžet na sportskog direktora, rađe neka se dovede bolji igrac!

Klub nemože dobiti licencu ako nema sportskog direktora sa uefa pro licencom.Do sada je naš spoerski direktor bio Đuro Bago ali samo na papiru sigurno je on dobivao plaću za to.Tako da dolazak Magića nije opterećenje za blagajnu.
Mislim da je inkerovac govoril općenito o toj poziciji u klubovima...no kak god bilo, možda ćemo i imat sportskog direktora koji stvarno i obavlja taj posel.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac sri 09 svi 2012, 18:36

Moram priznati da nisam znao da je sportski direktor uvjet za dobivanje licence!

Meni se sviđa status menadžer, kakav imaju glavni treneri u Engleskoj! On je osim vođenja momcadi glavni i odgovorni za biranje momcadi, te dovođenje igraca! Jer sta ti vrijedi ako netko drugi bira igrace, a kasnije se oni glavnom treneru ne uklapaju u zamisli! Također mislim da oni imaju i poziciju takozvanog tehnickog direktora koji radi pod glavnim menadžerom i uglavnom je odgovoran za kompletnu skautsku mrežu! To bi bio kao nekakav sportski direktor!

Pošto Inker skautske mreže nema, niti je sposoban nekog igraca dovesti, a da ovaj nije besplatan, mislim da je ta pozicija gotovo nepotrebna! Perković, Brnas, Rumbak, Laljak, svi treneri omladinskog pogona, bivši igraci koji rade u nižim ligima kao treneri, bi trebali biti dovoljni da pokriju poznavanje igraca prve, druge i terene nižih zagrebackih liga! Također cini mi se da mi vec dugo nismo doveli nekog igraca, a da nam se on sam nije nudio ili da nije došao preko otpadne veze Dinamo, Lokomotiva!

Kao sto je zagorec92 rekao, ako ga vec moramo imati onda se nadamo da ce biti neka korist od njega! Znaci pošto nema skautske mreže da je organizira, neka onda sam pronađe barem jednog pravog igraca godišnje, a da za njega nismo znali recimo i mi s foruma!




inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 09 svi 2012, 23:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

novo pojačanje! čuo sam da nije zadovoljio u dinamu, pa da dolazi tu na sezonu dvije
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau čet 10 svi 2012, 23:07

Brlečić i Skulić otišli.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 pet 11 svi 2012, 12:01

Imena koja su u igri.

Vratari- osim one solucije s Delačom još se razmišlja (za sad se i jedino s njim razgovaralo) o Kaliniću iz Hajduka.
Vezni - Rak (Lučko), Ademi (Dinamo)
Napadači - opet se spominju razni stranci koji bi došli na probe, to ćemo još vidjeti. Osim njih se nekak najozbiljnije o Tomi Juriću iz Lokomotive govori (čak mi se čini da je to sigurno).

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 pet 11 svi 2012, 12:01

i Bosec ostaje još barem godinu dana

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 17. 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.