DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. HNL

+7
Pecelj
Mijau
Mirko13
inkerovac
žuta boja ©
zagorec92
Admin
11 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Admin pet 23 pro 2011, 12:15

Haha, ante čačić novi trener dinama:-D
Kaže da dinamo nema pravu konkurenciju hnl koja bi ga poticala na napredak, a protiv nas s igračem više, neznaju gol zabit:-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Mijau pet 23 pro 2011, 13:01

Admin je napisao/la:Haha, ante čačić novi trener dinama:-D
Kaže da dinamo nema pravu konkurenciju hnl koja bi ga poticala na napredak, a protiv nas s igračem više, neznaju gol zabit:-)

Neznam kaj bi rekao na ovo clown
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 23 pro 2011, 17:37

pa jbt kolko god slabiji bili sad hajduk fkt ima šansu biti prvak. taj je bilmez na kvadrat
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  PERO1929 pet 23 pro 2011, 18:53

Admin je napisao/la:Veznjak i najbolji strijelac Šibenika u jesenskom dijelu prvenstva Stipe bačelić- Grgić te lijevi bočni Ivan Medvid dobili su raskid ugovora na štetu kluba.

Odlučila je to Arbitražna komisija HNS-a na ročištu održanom u ponedjeljak u Zagrebu. Bačlić- Grgić i Medvid postali su slobodni igrači i bez odštete mogu otići iz Šibenika.

Slična sudbina prvoligaša sa Šubićevca mogla bi zadesiti i što se tiče vratara Gorana Blaževića.

Njegovo zadnje ročište u arbitražnom sporu sa Šibenikom održat će se danas.

Na isti način iz Šibenika bi mogao otići i pouzdani stoper Ivan Fuštar, koji je također klub dao na arbitražu.

Preuzeto sa slobodnadalmacija.hr
_____________________________

Gdje će nastaviti karijeru Bačelić-Grgić još nije odlučio: “Ponuda imam, u ovom trenutku ne bih o tome govorio. Mislim da će te saznati na vrijeme gdje ću. Mogu reći da mi je prioritet inozemstvo, ali jedno su želje, a drugo su mogućnosti, tako da ćemo se ravnati u skladu s mogućnostima. Nadam se da će se do Nove Godine sve znati.“

Za komentar smo pitali i Ivana Medvida: “Žao mi je što je došlo do ovoga. Onu prvu godinu u klubu, to nitko ne može platiti. Za razliku od ove sezone kad mi se nogomet popeo na vrh glave. Doveden sam u situaciju da sam u 34. godini po prvi put morao na sud. Upoznao sam puno dobrih ljudi za vrijeme boravka u Šibeniku, a pojedincima sam razočaran. Žao mi je što se momčad raspala u tri mjeseca, a mogli smo sigurno biti među pet – šest prvih momčadi na tablici.“

hrsport.net

mislim da je bacalic-grgic veoma kvalitetan igrac i da ga nebi bilo lose vidit u redovima "Žutih
"

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pon 02 sij 2012, 22:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj uto 10 sij 2012, 14:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

atomska istra! ovakve bi mi trebali dovoditi kao što je križman, mlad dobar i sigurno neće izgubiti na njemu. a pomoći će im rezultatski!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Mijau uto 10 sij 2012, 17:22

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

atomska istra! ovakve bi mi trebali dovoditi kao što je križman, mlad dobar i sigurno neće izgubiti na njemu. a pomoći će im rezultatski!


Stvarno dobra pojačanja Istre.Križman je luđak u glavi i nikad neznas kaj od njega očekivati.Imat će sada jednu od boljih veznih linija.Ali ja im od srca želim da ispadnu jer mi se gade.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Mijau uto 10 sij 2012, 21:22

Laljak: "Vrijeme je da Marković ode"
Lovro Štrbinić
utorak, 10.01.2012. 19:46
Nogomet | HNL | 1. HNL

Predsjednik udruge prvoligaša Branko Laljak se prilikom gostovanja na Radiju Zaprešić dotaknuo aktualne situacije u HNS-u. Mišljenja je kako je došlo vrijeme da Vlatka Markovića zamijeni netko mlađi, a dotaknuo se i poruka Željka Jovanovića.

Direktor zaprešićkog Intera i predsjednik Udruge prvoligaša pridružio se onim nogometnim djelatnicima koji prizivaju smjenu aktualnog predsjednika HNS-a Vlatka Markovića. Tijekom gostovanja na Radiju Zaprešić podijelio je svoje mišljenje s javnošću.

"Vrijeme je da se Vlatko Marković, koji ima neizmjerne zasluge za rad i stabilizaciju HNS-a, zahvali i da dođe netko mlađi, jednako kvalitetan. Vrlo brzo će se dogoditi promjena na čelu HNS-a", rekao je Laljak dajući tako do znanja što slijedi.

Isto tako, osvrnuo se na stav ministra Željka Jovanovića i njegovim porukama. "Svatko tko je legalist, a ministar to treba biti, najprije treba dobiti sve informacije pa onda predlagati promjene. Ja se smatram uspješnim nogometnim djelatnikom i na kraj pameti mi nije ostavka jer Inter je među najuređenijim klubovima. Oni koji su se ogriješili o zakon trebaju biti kažnjeni, ali ministar mora napraviti razliku između njih i poštenih djelatnika", izjavio je direktor zaprešićkog prvoligaša.

Naveo je potom i na koje bi probleme Jovanović mogao naići: "Nažalost, puno ljudi se želi dodvoriti novoj vlasti pa zasipaju poluinformacijama. Na vrh saveza trebaju doći odgovorni i kvalitetni ljudi, a ne oni proizašli iz medijske buke i interesnih grupa koji žele doći iz privatnih interesa. I to ministar treba prepoznati."
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Admin pet 13 sij 2012, 12:07

[You must be registered and logged in to see this link.]
Šteta i za klub i za ovu ideju za kup

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj sub 14 sij 2012, 01:11

Pisao sam tu već kako treba tražiti riješenje u ovako malom broju utakmica koje igraju naše momčadi kroz neke liga kupove ili kupove sličen FA kupu, koji bi se igrali za novac koji bi se prikupili od sponzora i TV prava. Bez problema se finala ili polufinala i finala takvih kupova mogu igrati u Vukovaru i tako riješiti taj problem. Nije logično da naši prvoligaši od 11 do 7 mjeseca odigraju 13 utakmica što je manje od dvije mjesečno, a sve to košta i igračima sjedaju novci (kako kojima Very Happy )

Mislim da općenito nedostaje inovativnosti u HNSu i da se stvari rade jer se moraju raditi, a ne da bi se radile na najbolji mogući način, prije svega za klubove.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  PERO1929 ned 15 sij 2012, 23:23

treba osvježit upravu i cjelo vodstvo lige.
treba postavit mlađe ljude koji bi donjeli više sviježine i novih ideja..

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Admin sri 25 sij 2012, 15:31

Laljak ostaje predsjednik: Prvenstvo je regularno i završit će

Skupština Udruge Prve HNL odlučila je da izborna skupština bude na kraju sezone, a ne iduće godine kao što je trebalo.

Uz to, odlučeno je da će Josip Brezni postati tajnik udruge umjesto Nevena Šprajcera koji je u pritvoru, a Branko Laljak ostat će predsjednik do kraja sezone.

Poslali su službeni zahtjev HNS-u da deset posto neto dobiti od plasmana na Europsko prvenstvo daju klubovima Prve lige (70%) i druge lige (30%).

Sljedeće će se sezone igrati Liga 12, trokružna, a počinje 21. srpnja.

Istaknuli su da su klubovi Prve lige zadovoljni ugovorom s MaxTV-om.

– Prvenstvo je regularno i završit će, u to smo sigurni – izjavio je Laljak.

Preuzeto sa vecernji.hr

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj sri 25 sij 2012, 16:07

evo tko se hoće okladiti sa mnom da će iduće sezone odmah biti liga 10 jer neće uspjeti 12 klubova dobiti licence?

p.s. neregularno je ne ovo prvenstvo nego zadnjih tko zna koliko, a o tome će odlučiti USKOK a ne udruga
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Mijau sri 25 sij 2012, 18:38

Pecelj je napisao/la:evo tko se hoće okladiti sa mnom da će iduće sezone odmah biti liga 10 jer neće uspjeti 12 klubova dobiti licence?

p.s. neregularno je ne ovo prvenstvo nego zadnjih tko zna koliko, a o tome će odlučiti USKOK a ne udruga

Pa vjerojatno su sva prvenstva do sada neregularna.Ali iskreno sumnjam da će se oduzimati titule i slati klubove u niži rang natjecanja.Svima je jasno da ima muljaža ali treba ih dokazati i sankcionirati.Iskreno ja bi bio najsretniji da se izbace Dinamo i Hajduk u drugu ligu i onda se oni bore za povratak u prvu a samo jedan ulazi.A mi osvojimo naslov prvaka u zadnjem kolu pobjedom u Kranjčevičevoj protiv Zagreba golom Santinija glavom nakon kornera u 93. minuti.U kako bi to bilo dobro Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj sri 25 sij 2012, 20:03

ja iskreno vjerujem da bi mi imali naslov da se sve dovede u red, onaj iz 2005.. Hrvatskom nogometu je sad ili nikad, ili će se stvari napraviti kako treba i početi iz početka ili ništa nikad od HNLa
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  PERO1929 pet 27 sij 2012, 10:41

Ja mislim da je svima jasno sta se to događa sa našom ligom,ja sam istog misljenja da niti jedna dosadasnja sezona nije bila regularna......
Znamo da se nemožemo izborit za prvo ili drugo mjesto.Zato bi se trebali potrudit da ostvarimo treće mijesto ili da se bar preko kupa pokusamo izborit za kvalifikacije u europsku ligu...
Smatram da mozda nismo prva, ali smo zasigurno međ prvih tri ili pet momčadi u ligi...
Moramo se okrenit sljedecem djelu polusezone i nekakok se izboritza te kvalifikacije

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 02:20

gotov je prijelazni rok, nismo ništa previše trgovali, na sreću konačno nije nitko otišao, momčad je na okupu i očekujem korak naprijed na proljeće, kaj se igre tiče

mojih 11

--------------------------santini-------------------------------

jančetić-------------gulić-----------batur------------------balić

--------------brlečić--------------------šarić-------------------

oršić--------------------vujcic--------------------------blažević


------------------------budimir---------------------------------
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  PERO1929 pet 17 vel 2012, 16:45

Pecelj je napisao/la:gotov je prijelazni rok, nismo ništa previše trgovali, na sreću konačno nije nitko otišao, momčad je na okupu i očekujem korak naprijed na proljeće, kaj se igre tiče

mojih 11

--------------------------santini-------------------------------

jančetić-------------gulić-----------batur------------------balić

--------------brlečić--------------------šarić-------------------

oršić--------------------vujcic--------------------------blažević


------------------------budimir---------------------------------



dobar sastav, samo neznam zasto nema Arbera?
on je bio nas najbolji strijelac u prosloj polusezoni.

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 17:48

Da kad se stavi ovako na papir, jedanaest imena, zbilja imamo solidnu momčad!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  inkerovac pet 17 vel 2012, 17:56

[You must be registered and logged in to see this image.]

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 17:59

Drago mi je da imate toliko vjere u Mlinara. Nitko sretniji od mene da se pokaže odličnim igračem!!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 19:24

[You must be registered and logged in to see this link.]

cijeli klub ovisi o jednoj arbitraži! ako se presudi protiv njih neće niti ući u proljetno natjecanje, a ako se presudi u njihovu korist ti novci (iako mislim da hajduk onda ima pravo na još jednu žalbu, a pošto ni oni nemaju za biber teško da neće to pravo iskoristiti) će potrajati 0 sekundi jer će se svi automatski prebaciti na one dužnike koji blokiraju klub. Tako da se crno piše šibeniku, a osim gubitka jednog prvoligaša, nama je u ovom trenutku najzanimljivije hoće li uopće naši igrati u subotu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  inkerovac pet 17 vel 2012, 20:05

Pecelj je napisao/la:Drago mi je da imate toliko vjere u Mlinara. Nitko sretniji od mene da se pokaže odličnim igračem!!

On je vec dugo htio doci u Inker! Znam da ga je i Inker zelio! Loncarević je sam napomenuo da njega smatra pojacanjem! Mlad je i reprezentativac kroz sve kategorije! Znaš da se takvi lakše prodaju!
Moje je mišljene da ce igrati! E sad pitanje je kako ce to iskoristiti! Nadam se da ce se pokazati u dobrom izdanju!
Moraš priznati da ova reprezentativna U-20 linija ne zvuci loše, a oni mogu napredovati samo ako budu igrali!

Moja zadnja linija je obrambeno jaka, jer oba beka su uspjesna kao i stoperi! Defanzivni vezni teže kombinatorici i sposobni su razvijati igru! Ofenzivna trojka je mlada, tehnicki solidna, ne toliko prodorna! Arber je pivot koji bi trebao graditi lopte i omoguciti prikljucivanja! To je neka moja ideja za prvih jedanaest!


Zadnja promjena: inkerovac; pet 17 vel 2012, 20:21; ukupno mijenjano 1 put.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Mijau pet 17 vel 2012, 20:12

Zašto svi forsirate 4-2-3-1 formaciju kad je najvljeno da cemo igrati sa trojicom odotraga.Herceg-Gulić-Balić mi je najlogičnija zadnja linija.Desno nebi me začudilo da Plazanić dobije prednost pred Jančetićem.Lijevo Mišić jer je Kramarić ozlijeđen trenutno.Veza sigurni 100% po meni Šarić i Vujčić vrlo blizu Mlinar i Šćrbec.U napadu Ablibablaj sigurno starta u Šibeniku ako se ne ozlijedi slučajno jer Budimir nemože igrati zbog kartona.Mislim da Brlečić nije u najužem izboru i da se nije nametnuo na pripremama.Oršić,Blažević i Jazvić su mi također u najužem izboru i vjerojatno će se oni rotirati ovisno o protivnicima.Još se ovima mogu dodati Batur i Todorčev kao alternative u obrani i vezi i mislim da je to to.Malo je utakmica i neće biti puno eksperimetiranja.Dvadesetak igrača više nego dovoljno da se sezona privede kraju.Ako bi osigurali opstanak brzo dao bi priliku onda Ćosiću,Hadžiću,Jasonu pa da se i oni pokusaju nametnuti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Pecelj pet 17 vel 2012, 20:21

Lončarević je rekao da je prinova, ali bi mogao postati pojačanje ako bude radio i iskoritio sav svoj potencijal koji posjeduje!

A kaj se U20 linije to su konačno plodovi strategije kluba, dakle okretanje mladim domaćim snagama i dovođenju darovitih igrača iz ZG regije. jako mi se sviđa kaj više ne dovodimo potrošene igrače sa strane koji su 5 puta skuplji od mladih perspektivnih i na kojem nemaš šanse zaraditi, a od 5 mladih već bude nekaj. Treba prije svega i Iliji čestitati jer je on taj koji forsira mladost i dobro uklapa u momčad. svi smo pogođeni porazima od Lučkog ili Varaždina, ali u tim tekmama su dragocijeno iskutvo skupljali Ćosić i drugi mladi.

Klub ide u dobrom smjeru kaj se tiče štednje i odabira kadra, ali sam već puno puta tu pisao da smo limitirani, što sa nogometnom školom, što sa prvom momčadi, zbog pomoćnih igrališta, tj ne postojanja istih. Ovo je maksimum sa ovakvom infrastrukturom i za bilo koju stepenicu više treba napraviti posao oko toga.

Slažem se i s ovim da je malo kola i da sigurno neće biti nikakvih prevelikih lutanja i zbog tog sam sretan što nismo sad gomilali neke igrače koje treba provjeravati; bolje je dati šansu svojim mladima. Sumnjam da će se ovaj kanađanin puno naigrati jer može nastupati za juniore. Iduća sezona je sezone istine o njemu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. HNL           - Page 3 Empty Re: 1. HNL

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.